Sawicka, media i Tomek

Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

„Sawicka jest łapówkarą ale to jak pracował agent Tomek jest obrzydliwe.” Napisała Kataryna na Twitterze.
W sondażu Faktu jedynie ponad cześć uważa, że Sawicka powinna trafić za kratki. Wkurzające jest to podejście prawie połowy ankietowanych, a prawicowej blogerki jeszcze bardziej.

Ci ultratolerancyjni ludzie, te pieniądze, co mają w portfelu będą bronić, wrzeszczeć policjaaa, jak im ktoś będzie chciał zje ukraść. Prawie połowę ludzi, pieniądze, które każdy płaci w podatku, nawet kupując głupią bułkę w sklepie. Te które potem pójdą na chodnik po którym chodzą, szkołę ich dzieci, lekarza u którego się leczą, dopłaty do lekarstw na które im zabraknie, to go kompletnie nie interesują. Oddadzą takim Sawickim, jeszcze za gazetę zapłacą, która im taki łzawy kit wciska, do tego, co zostało jeszcze z ich mózgów. Będą pracować do śmierci ale oddadzą.

W Chinach by Sawicką rozstrzelano, w USA miała by szanse spędzić 20 lat za kratami.

Agent Tomek mówi „ trzeba pamiętać, że oskarżony może kłamać i ta linia obrony jest kłamstwem”. „Ponadto działaniami CBA w tej sprawie zajmowała się prokuratura w Lublinie i nie dopatrzyła się żadnych nieprawidłowości – powiedział nam agent, obecnie poseł Tomasz Kaczmarek.” „Czułe słówka i pocałunki, spotkania w najlepszych restauracjach przy winie, tańce i śpiewy do późnej nocy, wspólne wypady nad wodę” Twierdzi obrona. „Miłość platoniczna, zauroczenie młodszym mężczyzną - mówi Faktowi mec. Jacek Dubois (50 l.), adwokat oskarżonej o przyjęcie 100 tys. zł łapówki od podstawionego funkcjonariusza CBA. Kobiecie grozi 5 lat więzienia. Pisze Magdalena Rubaj.”
Nie wiem czy mecenasowi chodzi o miłość do Tomka, czy torby z forsą. Choć to drugie zakończyło się nieplatonicznie. Taką ma robotę, media też?
W artykule na stronie gazety nie pada słowo korupcja, żadnych głosów oburzenia. Nie lada sztuka przy takim temacie. Po 11.11.11 cały Fakt był pełen takich określeń jak „bandyci”, „bandziory”, „debile”, choć przy greckich demonstracjach takich słów nie używano, a jedynie demonstranci i inne w podobnym tonie.
Na tej samej stronie inna „ofiara” Tomka. „Połamana Marczuk o romansie z Maserakiem: To plotki! Była jurorka programu TVN „You Can Dance” właśnie organizuje piłkarski Mecz Gwiazd Obu Narodów Polska – Ukraina.” Będzie twarzą Euro.(na fotografii)

Inne media jadą w ten sam deseń. Gazieta „ Jest kozłem ofiarnym”, RMF FM”Proces Sawickiej, czyli ślepa miłość w roli głównej” tu raz pada słowo łapówka, choć ¾ artykułu Urszuli Gwiazdy zajmuje mowa obrońcy. Wprost „nie uwiódł Sawickiej, zapewnia”

Obrońca uważa, że służby nie mają prawa kreować takich sytuacji. W 2011 wobec pewnego wójta gminy, czy urzędnika zarządzającego plażą w Sopocie zastosowano kontrolowane wręczenie łapówki. Powyżej tego poziomu teraz CBA czy policja raczej nie wychodzi.

Blagojewicz , skorumpowany Gubernator Illinois twierdził „że nie zrobił nic złego”, że jest to „polityczny lincz” a 14 lat na 20 możliwych dostał w tym roku.
Sawicka i burmistrz Helu, którym grozi 5 i 3,5 na 10 możliwych, ciekawe ile dostaną, jeśli nie będzie to w zawiasach? Jak myślicie?

Tak na marginesie, bo mi się skojarzyło.
„Panie Marszałku, a jaki program tej partii? – Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio."

http://www.fakt.pl/Tak-kocha-agent-Tomek-SMS-Agenta-Tomka-do-Beaty-Sawickiej-Proces-Beaty-Sawickiej-Penis-agenta-Tomka,artykuly,155486,1.html#miniPoll

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
[ts@amsint.pl]

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#249178

Te szpagaty, te drgawki... Fascynujące i przerażające, ale też wywołujące szczere odruchy współczucia i troski. Nie wiem czy to objawy walki wrodzonej przyzwoitości i UD-ckim, ba, nawet Michnikowskim imprintem psychicznym, czy gwałtowne reakcje autoalergiczne. Jak to możliwe, że osoba wykształcona, pracowita, inteligentna... może być równocześnie tak naiwna, a nawet ślepa czy wręcz głupia???
-----------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#249210

Kataryna ,to ty jestes obrz ... baba .jak chcesz z bandytami walczyc w bialych rekawiczkach z rozancem w reku ,to zycze ci powodzenia ,skonczysz szybciej na cmentarerzu niz ONI .Metody arabskie bardziej skuteczne .a.tomek ,rowny facet szkoda ze ich tak malo w tej obsranej 3 rzecz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249223

Wiesz, najlepiej im jeszcze POdziękój za okradanie i niszczenie Polski,a ludzi walczących z tym złodziejskim POwskim systemem,skaż na wieczne POtępienie,co według ciebie, szulerzy i aferzyści sami mają się przyznać do winy,gratuluje dobrego samoPOczucia,walka z komuchami to nie harcerstwo i nie Wersal droga pani,ale byt albo niebyt państwa Polskiego,i niema tu miejsca na sentymenty,jak pani nie pociągnie za spust,to POlszewia zrobi to za panią,bezwzględnie i bez skrupułów zimną krwiom i z wyrachowaniem,i dla tego trzeba walczyć z POlszewią takimi samymi metodami jak oni z nami,jeśli chcemy mieć wolną Polskę,i jeszcze raz powtórzę Wersalem pani Polski nie uratuje

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249242

nie zna metod pracy agentów.Nie powinna zatem wypowiadać się w tej sprawie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#249422

do Donalda i mu powiedziała, że jest akcja. Potem okazałoby się, że to CBA i Kamiński, a w konsekwencji PiS byłby ugotowany. Ale nie, lasce zachciało się luksusu i dreszczyka emocji. Jestem przerażony tym co mówią ludzie (niestety część moich znajomych również), że facet nie powinien z ten sposób traktować kobiet Horror! Ta kretynka nie została "uwiedziona" z racji swojej kobiecości (czyżby lustra w domu nie miała) tylko dlatego że jest złodziejem. Kazik śpiewał w jednej z piosenek" "nie ma litości dla skurwysynów". Nie ma i być nie powinno.

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#249239

Powyżej trzech "żabci" lub "misiaczków" w przesłanych smsach prokuratura powinna umarzać wszelkie postępowania o łapówki. Bo przecież oni tacy biedni, zakochani i zmanipulowani...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249247

stwierdziła autorytatywnie, że agent Tomek zPiS-u.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#249252

I przede wszystkim do tego powinno się odnosić wszelkie działanie.
Agent - zalotnik, to nic nowego w historii prac operacyjnych naszej niechlubnej SB a wcześniej UB i za szczyt hipokryzji przyjmuję wszelkie słowa oburzenia padające z lewej strony.

Tego typu "rozpracowywanie"jest częstym wątkiem "miłosnym" w filmach szpiegowskich i nikogo to nie dziwi. Tak jest na całym świecie.

Problem ma Sawicka, bo zatraciła się w "kręceniu". Miłość uderza do głowy niczym mocne wino i popełnia się błędy w działaniu.
Czy kierowca, który dopuścił się łamania prawa drogowego, będąc pod wpływem alkoholu, powinien zostać ukarany za jazdę po pijanemu, czy za przestępstwo drogowe?
A może, za jedno i drugie? Ot - dylemat!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249253