Treści z tagiem: Wybielanie

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Donaldus Germanicus contra nudae (purae) veritas!#

Donald Tusk zapewne nie przypuszczał, jak szybko będzie musiał przybrać mundur, który mu nie tylko uszyli Niemcy, lecz już szóstego dnia po wyborze kazali w nim się zaprezentować całej Europie!, a szczególnie tym sędziwym Holendrom, którzy jeszcze
mają w pamięci to, co się 77 lat...

4.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:10)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Co rusz objawiają się straszliwe skutki sławetnej już dwutygodniowej magisterki napisanej do spółki z bezpieczniackim teściem przez Bronisława Komorowskiego.

Mam gdzieś w zakamarkach mej pamięci słowa laudacji prof. Henryka Samsonowicza oraz Senatu bydgoskiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, że Prezydent Bronisław Komorowski jako mąż...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

„Sawicka jest łapówkarą ale to jak pracował agent Tomek jest obrzydliwe.” Napisała Kataryna na Twitterze.
W sondażu Faktu jedynie ponad cześć uważa, że Sawicka powinna trafić za kratki. Wkurzające jest to podejście prawie połowy ankietowanych, a prawicowej blogerki jeszcze bardziej.

Ci ultratolerancyjni ludzie, te pieniądze, co...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika R.Zaleski
Kraj

Wchodzi nowa strategia. Wybielanie władzy następować ma przez zabrudzenia autentycznie białych, wtedy kontrast się robi mniejszy i społeczeństwa tak nie wali po oczach. A wielu na dodatek nie uwiera, bo oni sami gdzieś się otarli, ufyfłali, umazali. Jakiś dowcip opowiedzieli, „jeszcze jeden” zakrzyknęli.

W tym celu użyto specjalnego...

0
Brak głosów