Trzęsące się przed Putinem i Merkel POkraki usiłują nas uczyć nie tylko jak wymawiać poprawnie " r "!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Taras zapełnia się co rusz trzęsącymi się w antypolskich POdrygach obsobaczami!
Są w różnym wieku, ale łączy ich wspólnota nienawiści do tych wszystkich, którzy jakoś nie mogą nadal uwierzyć w smoleńską katastrofę!

Jeden, po paru głębszych i zakąsce za równo pięć złotych skrzykuje przy pomocy salonowych i rządowych łżemediów siebie warte ścierwa w kolejną miesięcznicę naszej narodowej tragedii na rzekome urodziny znanego aktora, nie mając nawet świadomości, że onże, ten Chick Norris to chrześcijanin z krwi i kości nie tylko nie rozstaje się z biblią, ale jest zagorzałym przeciwnikiem wszelakiego lewacko-geyowsko-lesbijskiej pokrętności.

Inny dużo starszy, dawno już zatraciwszy swa rzekomą przyzwoitość, nie tylko odziewa na swój grzbiet pasiak z KL, ale wciąga na swe długie, patykowate nogi wyglancowane esesmańskie oficerki, aby szwargotliwym bulgotem wychwalać bezwstydnie rzekomy ordnung w Warszawie za okupacji Hitlera.

Jeszcze inny w przerwach między swymi meczykami zadłuża nas i nasze dzieci i wnuki na kolejne miliardy $ swymi idiotycznymi decyzjami.

Zaś lokator i strażnik żyrandoli otoczony takimi samymi jak on sam, antypolskimi żdzirami! lubieżnie umizguje się do Putina.

Wszyscy oni z osobna i razem wzięci, niePOmni swej wady wymowy usiłują uczyć nas na siłę poprawnej wymowy nie tylko litery "r"!!!

pzdr

Brak głosów