Dokąd zostali posłani biskupi Życimski, Pieronek, Gocłowski? Mają nam posługiwać? czy też wysługiwać się na michnikowych łamach!

Obrazek użytkownika antysalon
Idee

Kominternowcy stają w obronie zmarłego biskupa. Co za szlachetność serc! Michnikowe łżeGWno już wyje!
Oskarża Brauna o zbrodnię!
Nie wiem czy takie faktycznie padły słowa oceniające zmarłego niedawno metroPOlitę lubelskiego?
Ja aż takich nie użyłbym i nie użyję!
Ale jestem blisko!
Od dawna negatywnie oceniam wypowiedzi kierowane w przestrzeń publiczną przez trzech najbardziej hołubionych przez salon hierarchów polskiego Kościoła!
B-pi Pieronek, Gocłowski i Życimski narobili wiele szkód i bałaganu w umysłach polskich katolików!
Ich chorobliwie-szkodliwa nadPObudliwa skłonność do biegania z podkasaną sutanną do kropki nad i oraz podobnie wrednych, antypolskich redakcji tv i radia wyrządziła wielkie spustoszenie i zamęt u wierzących Polaków!
Przewielebni nadskakując "wierzącym, ale nie praktykującym katolikom" doprowadzili do dezorientacji niejednego chrześcijanina!
A ich zażyłość, ich komitywa z załganym, antypolskim, antypatriotycznym i antykatolickim Michnikiem to GRZECH ŚMIERTELNY!
To po prostu współczesna herezja!
Ta trójka hierarchów -albigensów ośmieliła co POmniejszych księży- patriotów do totalnej dywersji szkodzącej kościołowi powszechnemu w Polsce.!
Ci albigensi nie są godni paliusza.
Szczególnie dzisiaj, w niedzielę dobrego pasterza przypomnienie o ich zachowaniu jest istotne.
Paliusz jest wykonany z wełny jagniąt poświęconych w dniu św. Agnieszki.
Ma kształt jakby owieczki-symbol Dobrego Pasterza biorącego ja na ramiona, aby ocalić i nakarmić!
Czyli symbolizuje troskę biskupów o powierzona mu owczarnię, a także odpowiedzialność za jedność.
To oni, biskupi ponoszą odpowiedzialność za swój partykularny Kościół, odnajdując się jednocześnie w Kościele powszechnym.
"Biskup sprawuje swoją posługę w Kościele w sposób odpowiedzialny, gdy potrafi wzbudzić u wiernych żywe poczucie jedności z nim..." / Jan Paweł II, Wstańcie, chodżmy, s.123/
Być stale ze swoim ludem w modlitwie, potem w działaniu. Najpierw jednak w modlitwie!/ tamże s.114/.
A jaka jest modlitwa tych hierarchów.
Wywiady i rozmowy u Stokrotki, na łamach michnikowego szmatławca!
Ilu katolików zrazili w ten sposób!
Ilu przez takich jak Pieronek, Gocłowski czy Życimski zwątpiło?
Ilu odeszło od Kościoła?!
Ich publiczne wypowiedzi!
Zgroza!
Dzisiaj Nałęcz z Siwcem są oburzeni słowami oceny Brauna n/t abpa Życimskiego!
Przed laty nie oburzała ich nikczemna okładka urbanowego plugawca obrażającego Jan Pawła II!
Tenże Siwiec, gdy obaj z Kwaem narąbani jak stodoła przedrzeżniali na podkaliskim lotnisku polowym powitalny gest ucałowania ziemi Jana Pawła II dzisiaj oburza się!
Jakże ciężko być dobrym chrześcijaninem!
Jakże ciężko być dobrym katolikiem, gdy bp Pieronek zieje jadem!. gdy abp Gocłowski z rumieńcem na twarzy plecie głupstwa u walterówki, a abp lubelski publikuje na łamach łżeGWna!, gdy skazuje R. Graczyka na psychuszkę.
Jak ciężko być owieczką, gdy pomniejsi hałaśliwi księżą idąc w ślady tych hierarchów stają się ulubieńcami i pieszczochami łżesalonu! a ich biblią-brewiarzem są łżemedia.

pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Za jego wypowiedzi o ludziach z Krakowskiego przedmieścia,i nie tylko,dla mnie ten pan przestaje być kśiędzem,a zostaje POlitykiem PO,takich panów udających kśięży jest wielu,na całe szczęście mamy wielu wspaniałych kapłanów,którzy nie boją się mówić o prawdzie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#158696

Kiedyś Arcypasterz Jezus Powiedział do uczniów :

..." oni za swe uczynki otrzymają swoją zapłatę,
LECZ WY POZOSTAŃCIE WIERNI "...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#158701

 Szatan to zbuntowany aniol. Pieronek,Goclawski,Zycimski,a Turowicz tez przyodzial habit.Przeciez wiadomo komu przeszkadza kosciol.To przez ich zachowanie antykoscielne ludzie watpia w kosciol i ksiezy.Ci zbuntowani aniolowie robia dokladnie to co robi szatan, wiec nie mowmy o nich ksieza,czy biskupi.A ludzie juz nieraz zwatpili w Boga i zawsze pokornie wracali na jego lono.Jestem spokojna o nasza wiare i kosciol. Oprocz tych szatanow w habitach mamy wspanialych ksiezy,ktorzy pomoga nam przetrwac Musimy jednoczyc sie wlasnie w kosciele.Organizowac pielgrzymki na Jasna Gore i pokazac  niewiercom,ze nasza sila to wiara.Zamawiac msze swiete za ojczyzne w kazdym kosciele.Musimy zwyciezyc zlo jakie opanowalo nasza ojczyzne.Czy to jest przypadek ,ze ta  ziemia, ten kraj ktory wydal na swiat Jana Pawla II, jest atakowana prez niewiercow najbardziej.W zadnym demokratycznym kraju nikt nie walczy z wiara, z kosciolem tak jak to sie dzieje obecnie u nas.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#158698

Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dorcia

#158734

Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dorcia

#158735

http://www.diecezja.rzeszow.pl/?q=node/5667

"Dziś w nocy ( z 25 na 26 stycznia ), po długiej i ciężkiej chorobie odszedł do Pana ks. dr. Adam Gardyasz ze Stalowej Woli, przeżywszy zaledwie 52 lata. Święcenia kapłańskie otrzymał w Przemyślu w 1984 roku, a po podziale administracyjnym diecezji w Polsce w 1992 roku, został inkardynowany do diecezji sandomierskiej. W tychże latach był juz wykładowca i wychowawca w seminarium duchownym na Ukrainie.

Swego czasu, dokładnie w 2003 roku, ksiądz Adam zasłynął z przewodu doktorskiego na KUL-u, / wydzial filozoficzny /, podczas którego wykazał, iz obecny arcypasterz diecezji lubelskiej i zarazem Wielki Kanclerz KUL, abp Jozef Życiński, w swoich poglądach i postawie, bardziej jest ateista aniżeli człowiekiem wierzącym. pomimo bezprecedensowej interwencji ze strony miejscowej kurii i przerwania przewodu doktorskiego, doktorant – Ksiądz Adam Gardyasz – owa prace, pisana pod kierunkiem prof. Zofii Zdybickiej obroni, uzyskując tytuł naukowy doktora filozofii.
Następnie powrócił do pracy dydaktyczno – wychowawczej w Seminarium Duchownym w Grodku Podolskim na Ukrainie, gdzie wykładał filozofie. W 2007 roku, wracając z pobytu w Polsce z pogrzebu swojej mamy, uległ bardzo groźnemu wypadkowi samochodowemu pod Przemyślem, na który najechała ciężarówka z ukraińskimi bądź rosyjskimi numerami rejestracyjnymi. W wypadku tym zginął inny kapłan z diecezji lubelskiej, ks.dr Andrzej Maciag, a także poszkodowany został ksiądz z Ukrainy. Od tego czasu, u księdza Gardyasza zaczęły sie powikłania zdrowotne spowodowane urazami powypadkowymi dolnych kończyn. Pomimo licznych operacji i zabiegów chirurgicznych ( w znaczącej mierze dokonywanych w klinice wojskowej w Warszawie, w której pobyt zapewnił Mu s.p. bp polowy Tadeusz Ploski ), ks. Adam nigdy nie powrócił do pełni sil, by następnie zmagać sie z wycieńczająca Jego organizm choroba nowotworowa."

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#158763

Na naszej stronie jest o Pieronku i Sowie, mocno krytycznie to mało powiedziane. Z rozmowy na temat tych tzw "księży patriotów" wyszło, że nadają się jedynie do obierania ziemniaków. Widać, ze i Gocłowskiego trzeba będzie prześwietlić.

Obrońca Krzyża Smoleńskiego
http://obroncakrzyza.wordpress.com/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#158770

To potomkowie księży patriotów z lat stalinizmu!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#158797