Bura suka i Bury minister! Sjonyści na Synaj! Literaci do piór - D. Tusk jak Gomułka! Sezonowanie biedy!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Na Wiejskiej znów POjawił się Gomułka! Cisi i gęgacze czyli deja vu! Nieżyjący Szpot znów aktualny! Jego kapitalne opisy ekipy tępaków Gomułki! jak ulał, czyli jak w mordę strzelił pasują do obecnie rządzącej ekipy PO/PSL.
Wczorajsze "występy" premiera Tuska, jego liczykrupy o fizjonomii grabarza oraz cyrkowe zachowania prowadzącego v-ce marszałka jako żywo przypominają czasy Gomułki, gdy ten z trybuny sejmowej oraz na różnych plenach zapluwał się krytykując Jasienicę, Kisiela oraz innych z owoczesnej skromnej opozycji!
Wystarczy zajrzeć do starych filmowych kronik, aby uzmysłowić sobie jak D. Tusk przypomina Gomułkę.
Ta sama jak u Gomułki nienawistna twarz, buta i pokraczne argumenty, że władza robi tak dużo dla narodu, tak ciężko pracuje, buduje, pomaga!
Ta sama logika i obłędna nienawiść do tych co ośmielają się wątpić w jedynie słuszną drogę oraz poddawać ją krytyce!
Gomułka wprost ział ogniem, zapluwał się, gdy musiał wymieniać Jasienicę i Kisiela!
Tak samo Tusk!
Mord w oczach, ściągnięta nienawistna twarz!, gdy patrzy na lidera opozycji!
Gomułka walił pięścią w mównicę!
Tusk wyprostowanym palcem strzela w tych, którzy ośmielili się nie dać wiary jego obietnicom!
Gomułka bredził ile to nowych km szyn, rozjazdów wyprodukował lud pracujący!
Kiedyś byłem na spotkaniu, gdy min. przemysłu z prof. przed nazwiskiem zapędził się tak dalece, że pochwalił się jak o wiele więcej proszku ixi produkuje się w prl niż za... Bolesława Chrobrego!
Z Tuska wyłazi to samo!
Pr'opagandowy bełkot!
Straszny to człowiek!
Straszny i niebezpieczny!
Nieróbstwo, niechlujstwo, bylejakość!
Całe sfery naszego życia zaniedbane!
Najdroższy km autostrad!
Jedno wielkie dymanie budżetu, obywateli!
Urzędnicy robią co chcą!
A min. Bury chla za nasze!
Bura suka i Bury poseł minister!
To ja już wolę utrzymywać burą sukę niż Burego ministra!
Krętactwo, przekręty i złodziejstwo na skalę dotychczas nawet jak na III RP niespotykane!
Niepojęta niefrasobliwość!
I czy tylko niefrasobliwość!?
Najwyższe bezrobocie!
Rzesza obywateli biedaków, których mizerię subcywilizacyjną Rostowski nazwał sezonową!
Bieda, ubóstwo sezonowe!
Ciekawa kategoria!
Może nawet ...nobel?!
Pewnie lecture Rostowski wyniósł ją z sorowskiej szkółki!
A co po sezonowej biedzie?
Eutanazja!?
Szpot jednego nie przewidział!, że będzie jeszcze taki premier, Donald Tusk który jako żywo wejdzie, wręcz wlezie w buty Gomułki!
Szpot nie przewidział, że będzie taki Tusk, który jak Gomułka będzie się zapluwać z sejmowej mównicy!
Szpot nie przewidział, ale Kisiel na stronach Dzienników przejrzał to przecherne tałatajstwo i napisał jakże prorocze słowa " Ci to dopiero by nam dali w dupę"! widząc, dostrzegając już w 68r. autorytarne zapędy u Michnika, Kuronia i im podobnym!
Oj!
Dają Panie Stefanie kochany!, dają!
Oj dają nam w dupę!
I to jak nam dają!
Walą nie tylko w dupę!

pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 Warszawa, 28-06-2011

 
Rzecznik Praw Obywatelskich
 
Pani Irena Lipowicz
biurorzecznika@brpo.gov.pl
 
Szanowna Pani;
 
Proszę o pilną interwencję w przytaczanej dalej sprawie, uznanej przez Głównego Inspektora Sanitarnego (patrz kopia pisma GIS), w sposób skandalicznie arogancki za bezzasadną, co argumentuję w swoim piśmie do GIS (patrz kopia pisma do GIS).
 
Chcę też zwrócić Pani uwagę, że występuję do Pani już z trzecim wnioskiem w sprawie nękania mnie uporczywym hałasem przez działające (od początku 2008 roku) niezgodnie z prawem (ustawą o spółdzielniach mieszkaniowych) władze SM Wyżyny. Nękanie hałasem dochodzącym z pomieszczeń w dyspozycji spółdzielni trwa od połowy kwietnia 2011 przez 24 godziny na dobę, przy pełnej pobłażliwości inspekcji sanitarnej wszystkich szczebli, dopuszczającej tym samym, stosowanie udręki psycho-fizycznej w życiu społecznym jako całkowicie zasadne działania w zwalczaniu ludzi protestujących przeciw bezprawnej władzy występnych kacyków spółdzielczych, mimo że obowiązki ustawowe służb sanitarnych wyraźnie nakazują podejmowanie działań inspekcyjnych, jak i prewencyjnych oraz eliminujących skutki zagrożeń.
 
Od 70 dni SM Wyżyny nie robi nic, by wyeliminować uporczywy hałas infradźwiękowy, a ma to na celu dręczenie mnie jako przeciwnika bezprawnych władz spółdzielni (co od 3,5 roku nie przeszkadza organów władzy państwowej, dbającej, jak widać, o najwierniejszy elektorat!!!)
 
Od 60 dni sanepid nie potrafi zrobić nic, jako że dopuszcza swoją niekompetencją i bezskutecznością do tego by działające wbrew prawu władze spółdzielni dręczyły mnie 70 dni uporczywym hałasem
 
Od 50 dni RPO nie robi nic, by chroniić i obronić moje prawo do życia na miarę elementarnych standardów społecznych, nie reagując na podane w poprzednich wnioskach informacje od długotrwałym nękaniu przez ‘spółdzielców”, jak też nie wywiązywaniu się przez jednostki sanepidu z ich obowiązków względem mnie, zdaje się jeszcze obywatela...
 
Brak jest jakiegokolwiek śladu Pani działań w tej sprawie, bowiem nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na dwa poprzednie wnioski, co oznacza, wydaje się, dyskwalifikującą Panią, jako prawnika i w dodatku RPO, bezczynność w wypełnianiu obowiązków konstytucyjnych i ustawowych.
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#177834

Jedyna różnica między Gomułką a Tuskiem jest taka, że Gnom to sobie nie pozwalał popalać cygarka, ale palił na raty "Sporty" w szklanej fifce. Druga różnica to, to że jak Gnoma ruscy za bardzo dociskali, a mieli czym, bo w owym czasie mieli tu całkiem spore garnizony, to jednak Gnom potrafił im odpowiedzieć, że on z przystawionym do głowy pistoletem nie będzie z nimi rozmawiał - i ruscy odpuścili.
A teraz - nawet nie warto mówić.

Nawet ci zajebani SLD-owcy nie robili takich numerów na szkodę Państwa i Narodu jak te ćwoki z PO.

Ceterum censeo Moskwa delendam esse
Andrzej.A

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#177848

POwrócili jak za dawnych lat i odejdą...

Pozdrawiam Cię Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#177898