Ten cholerny Kaczyński ucieka zygzakiem

Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

 Sondażowy spadek poparcia dla PO i wysunięcie się PiS-u na pozycję lidera zaniepokoiło Tomasza Lisa.

Dlatego niezwłocznie przystąpił on, jak przystało na cmokiera władzy, do natychmiastowego kontrataku. Oto jego tygodnik ujawnił „bulwersującą” informację o tym ile to partia Jarosława Kaczyńskiego wydaje pieniędzy na opłacenie profesjonalnej ochrony dla swojego prezesa.

Kiedyś, jako przykład dziennikarskiej niezależności wymieniano wieloletniego szefa BBC, który oznajmił publicznie, że nie zna osobiście ani jednego polityka. U nas powołujący się często na zachodnie standardy Tomasz Lis jak gdyby nigdy nic zasiada sobie wraz z politykami i biznesmenami na vipowskiej trybunie stadionu Legii, a dam Michnik, Monika Olejnik i Jerzy Urban , z zachowaniem konspiracyjnych zasad udawali się na imieniny do „Olusia krętacza” Kwaśniewskiego, co uchwyciła kamera. Ikona, a w zasadzie mumia komunistycznej propagandy, Janina Paradowska, o czym wie tak zwana Warszawka, przyjaźni się głównie z politykami wiadomej opcji.

Dlatego nie dziwmy się, że „Newsweek” Lisa ze sprawy ochrony dla Jarosława Kaczyńskiego chce zrobić skandal. Przecież ich nie przeraża to, że poległy prezydent państwa był kompletnie pozbawiony ochrony. Im nie spędza snu z oczu grasujący po Polsce seryjny samobójca. Oni nie zastanawiają się, dlaczego największa opozycyjna partia w ponoć wolnym i demokratycznym państwie musi aż tak bardzo ochraniać swojego lidera.

Tygodnik medialnego funkcjonariusza reżimu, Tomasza Lisa oburzając się na koszt tej ochrony do złudzenia przypomina esesmana, który przeklina, że nie może trafić w uciekającego z łapanki Warszawiaka gdyż ten złośliwiec biegnie zygzakiem. 

Przypominam Lisowi, że podobnie oburzony wydatkami na ochronę Jarosława Kaczyńskiego był członek PO, Ryszard Cyba, odsiadujący wyrok za łódzki mord, kiedy to nie mogąc dotrzeć w pobliże Jarosława Kaczyńskiego zastrzelił Marka Rosiaka, a jego koledze próbował poderżnąć gardło.

To nie jest już upadek dziennikarstwa, ale człowieczeństwa. To jest totalne zbydlęcenie.

Artykuł opublikowany w ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta

Polecam moją nową książkę, "Polacy, już czas" ozdobioną rysunkami śp. Arkadiusza "Gaspara" Gacparskiego, jak i poprzednią, „Jak zabijano Polskę”.
Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6

Najnowszy numer ogólnopolskiego tygodnika Warszawska Gazeta już w kioskach

 

Brak głosów

Komentarze

od kiedy lisy są "człowiekami"?. Toć to zawsze było wrednym zwierzęciem i pozostało mimo,że tak patrząc na niego można pomyśleć że łagodny. A ten ,który opisujesz to już najgorszy jaki mógł się trafić.

Vote up!
0
Vote down!
0

lupo

#359686

no chyba na filmie national geografy - srebrny lisek biegajacy po sniegu za jedzonkiem{ no ale jedzacy juz cos innego]
albo Lis jak kolnierz u Pan przy płaszczyku.....

Vote up!
0
Vote down!
0
#359689

" ich nie przeraża to, że poległy prezydent państwa był kompletnie pozbawiony ochrony. Im nie spędza snu z oczu grasujący po Polsce seryjny samobójca. "
a autorowi nie przeszkadza napisać tak ohydnego tytułu?
Mnie zawsze dziwi takie coś......
Wiec daje 2.

Vote up!
0
Vote down!
0
#359687

jestem zdumiony wyrażonymi powyżej wątpliwościami - czy mogę prosić o jasne sprecyzowanie krytycznego stanowiska?

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#359694

 przed ludźmi z partii zbrodniarza Zbigniewa Cyby czyli przed ludźmi Platformy Obywatelskiej.

Vote up!
0
Vote down!
0
#359698

"poległy prezydent państwa był kompletnie pozbawiony ochrony"
 

Właśnie... może te 90 osób chciało osłonić Prezydenta samą swoją obecnością na pokładzie "tego" samolotu. W Gruzji ten sposób się sprawdził.
Przez zaskoczenie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#359699

marcopolo

Donosze do Lisa ,tego Pana,ktoremu "lezy "na sercu dobro Polski,otoz chodzi jeszcze jeden "zygzakiem"jest nim obecny prezydent RP(oby gdzies polecial),ale nie przestrzega Konstytucji RP ,ktora daje mu mozliwosci ochrony przez BOR,ale on od 4.10.2010 unika tego BOR-u jak "diabla"i wzial sobie prywatna ochrone od tego roku 2013 (sami zolnierze WSI), czy ma prawo? jasne ze tak ,ale pytanie kto za to placi,bo jezeli MY,to MY sie nie zgadzamy aby placic dwa razy,za BOR i Zolnierzy WSI,dlatego prosze Pana Lisa ,aby rozwaznie wzial sie za ta sprawe ,gdyz "ukryty"ktos moze urwac Panu leb jak temu  zolnierzowi w Londynie,bo moze Pan wpasc na trop kto stoi za tym ZAMACHEM z ktorym laczy sie silna ochrona brata SP.L.Kaczynskiego,a w tej ochronie niech Pan nie szuka drugiego DNA,bo jak bedzie potrzeba ,to duza wiekszosc spoleczenstwa zlozy sie na taka ochrone jakiej nikt na swiecie jeszcze nie mial,a PREMIER J.KACZYNSKI MUSI ZYC ,gdyz razem musimy rozwiazac KTO stal za tym ZAMACHEM i kto go w kraju zorgnizowal!To co Wy dziennikarze powiniscie zrobic,bo to WASZ obowiazek,to musi to zrobic NAROD,ale kiedys to Wy zostaniecie rozliczeni jak ci dziennikarze,ktorzy wiernie sluzyli Jarozelskiemu w czasie stanu wojennego-znikneli i do dzis ich nie widac!Nie pozdrawiam cie panie LISIE!!

Vote up!
0
Vote down!
0

marcopolo

#359703

komentowac wypocin niejakiego lisa tomasza.To dyżurny pismak o miernej inteligencji.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#359713

Jan Bogatko

...nie tylko że należy, ale to psi obowiązek niepoprawnych. Na grillowanie nie mamy czasu.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#359783

Nie rozumiem czemu Liz się tak podnieca - gdyby był prawdziwym dziennikarzem, podałby dla porównania koszty wkładane w premiera, ale on jest zwykła menda dlatego nie poda.
Z resztą koszty utrzymania premiera Tuska można sobie wygooglać - menda liz zapomniał je z googlarki usunąć, hehehe !

Odświeżamy mendoliza ? Odświeżamy ! UWAGA !!! Start, prosimy zapiąć pasy !

Grudzień 2012 :

Dla Kokosa jak zwykle 10*.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#359717

,,To nie jest już upadek dziennikarstwa, ale człowieczeństwa. To jest totalne zbydlęcenie,,.

Nie ma bydlaka nad lewaka. To bydlak wash and go - faszysta i satanista w jednym, szczyt ssyństwa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#359711

prof Rycho:

"Newsweek” Lisa ze sprawy ochrony dla Jarosława Kaczyńskiego chce zrobić skandal? To nic nowego, lecz skandalem dla właścicieli jest to że poczytność tygodnika znów spadła!
Zastanawiają się, czy Lis jsst dotowany...ratują jeszcze czytelnie i prenumeraty. Prywatna sprzedaż o 30% spadła.
Zobaczycie LIS DŁUGO TAM NIE ZAGRZEJE! Pozdr

:

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#359714

 

 

Potem była zmiana i ptak gonił lisana !

 

Lis rejterował okropnie,

a niech go kaczka kopnie !

Pozdrawiam.

contessa

_______________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński

_______________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#359720

jak to się stało, BBc, free coś tam, wolna europa znikła. Mam Republikę( a tam znowu stare wygi z socjalizmu , nie macie nic więc sięgacie do starych sępów. Nie mówię o prowadzących lecz o gościach zapraszanych by mi znowu mącili w głowie) kiepskie Tv .Tam gdzie szukałem  nic nie pozostało niusłiki tajmesy, wszystko okazało się gorsze od socjalizmu nie mówiąc o eurokomunizmie , przejeli wszystko zostawilo nam tylko pity do wypełniania , to już koniec moje pokolenie się z tego nie wygramoli(1952)!

Teraz idę popatrzeć, mecz i mamy 'przyjaciele' grają!

wes

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>wes</p>

#359724

I zobaczymy jak szybko zorganizuje ochronę,i czy bez ochrony będzie taki chętny do wychodzenia z nory.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#359729

A ja tu nieco krytycznie. Zgadzam się, że przyjaźnie z politykami są dla dziennikarzy złe. Niestety te przejścia ze świata dziennikarstwa do świata polityki trwają od początku lat 90. Nie oszukujmy się, nie jest tylko tak, że to wybiórcza finansowała bez żenady Unię Wolności. Inne partie, także prawicowe, opierały i opieraja swój sukces na konkretnych gazetach, które nie mają co prawda charakteru "partyjnych", ale które lepiej organizują sympatyków danej partii, niż same partie. Dotyczy to wołkowego "Życia", "Trybuny" Rolickiego, ale także "Gazety Polskiej" i TV Trwam. Zdaje się, że Samoobrona jako jedyna nie oparła się na massmediach i zapewne dlatego poległa - nie było komu pompować jej lidera naprawdę serio, a massmedia głównego ścieku pompowały go tylko wtedy, gdy był do czegoś potrzebny. Podobny problem dotyczy obecnie ruchu narodowego, który też nie ma zorganizowanego czytelnictwa (przed wojną było zupełnie inaczej - szereg endeckich czasopism kształtował opinię sympatyków). Bez "własnej" gazety ruch narodowy będzie chimerą.

Pogodziłem sie z tym, że aby pokonać jedną sektę, trzeba w pewnym sensie tworzyć "sektę" konkurencyjną. Bo tak faktycznie jest: wybiórcza miała od początku i ma do tej pory stałe grono gorliwych wyznawców. Na tych ludzi nie podziała obiektywizm, nie podziała dążenie do prawdy, ale stały nacisk psychiczny aż do złamania i rozkodowania. Dlatego właśnie pogodziłem się z tą nienormalną sytuacją.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#359778

Jan Bogatko

...no proszę, sądząc po punktacji, pojawił się tu sam Lis albo jego agent,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#359784