"Szczuka" obłudy - reaktywacja

Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

Wczoraj gościem Bogdana Rymanowskiego w TVN24 była Kazimiera Szczuka. Rozmowa dotyczyła oczywiście Eluany Englaro.

Jak łatwo się domyślić Pani Kazia była za decyzją o zagłodzeniu Włoszki, tak jak jest od zawsze za aborcją, eutanazją, a przeciw homofonii, wszelakiej dyskryminacji i oczywiście Kościołowi Katolickiemu, który jest winien wszelkiemu złu.

Kazimiera Szczuka to postać barwna i nietuzinkowa. Jest założycielką Porozumienia Kobiet 8 Marca i organizatorką słynnych i nagłaśnianych przez media Manif.

Jej akcje zawsze wspierają takie wielkie „autorytety” jak Magda Mosiewicz, Kinga Dunin, Maja Ostaszewska, Magdalena Środa, Katarzyna Herman, Robert Biedroń (wraz z babcią), Hanna Samson, Jacek Żakowski, Katarzyna Kwiatkowska, Piotr Pacewicz, Katarzyna Miller, Janina Paradowska oraz tacy politycy jak Kalisz, Borowski, Senyszyn, Napieralski czy Olejniczak.

Zarówno feministki takie jak Szczuka czy Wanda Nowicka jak i środowiska gejowskie czerpią garściami ze środków unijnych i państwowych i są naturalnym elektoratem lewicy od czasu, kiedy „klasa robotnicza” wypięła się na ustrój, który mienił się być ich jedynym i prawdziwym obrońcą.

Jak zakłamane są to w Polsce środowiska możemy zaobserwować na podstawie pierwszego w świecie pozwu sądowego „geje kontra geja”, jaki Biedroń z SLD wytoczył serwisowi Gaylife.pl. Chodzi oczywiście o nadużycia finansowe.

Jednak to Kazimiera Szczuka obnażyła w 2006 roku własną obłudę, moralne i etyczne dno

„Jednym z paskudnych narzędzi przemocy jest naruszanie ludzkiej godności: pogarda, lekceważenie, ośmieszanie" to hasło jednej z Manif wojującej feministki Pani Kazi.

Będąca u szczytu popularności i brylując w mediach wojująca feministka występując 26 lutego 2006 roku w programie Kuby Wojewódzkiego w Polsacie sięgnęła moralnego rynsztoka i obnażyła, czym są tak na prawdę te wymyślane przez nią nośne hasła.

Na ogólnopolskiej antenie, przed wielomilionową widownią parodiowała sposób wymowy i naigrywała się z nieuleczalnie chorej i poruszającej się na wózku inwalidzkim Madzi Buczek, prowadzącej w Radiu Maryja audycję Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci.

Zobacz
http://video.google.com/videoplay?docid=-847027218027709750&q=szczuka

Madzia Buczek ma obecnie 21 lat, ale wzrost 3 letniego dziecka. Od urodzenia cierpi na rzadką chorobę polegającą na nieprzyjmowaniu pewnych związków mineralnych, np. wapnia.

Po obejrzeniu tego programu napisałem artykuł "Szczuka" krytyki
http://prawica.net/index.php?q=node/2835
, który ku mojemu zaskoczeniu wzbudził niesamowitą reakcję internautów. Ukazało się pod nim ponad 7000 komentarzy i powstał spontanicznie pomysł napisania listu protestacyjnego.

Tematem zainteresowała się prasa od Rzeczpospolitej po Nasz Dziennik. Finałem była kara nałożona na Polsat w wysokości 500 000 złotych i zniknięcie na jakiś czas zakłamanej hipokrytki z ekranów.

Reanimacja tej Pani przez Bogdana Rymanowskiego i uwiarygodniane jej, jako strony w dyskusji na tematy tak fundamentalne to chyba jakieś nieporozumienie.

Nie jestem za sekowaniem Kazimiery Szczuki zupełnie z mediów. Są jednak jeszcze takie programy jak „Jak oni śpiewają”, „Mam talent”, „Gwiazdy tańczą na lodzie”, które wydają się bardziej odpowiednie dla tej Pani.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ta para na fotce i im podobni to osobniki "szczególnej troski",może ktoś kiedyś wyda na nich wyrok eutanazji,niewiadomo,ale nie mozna powiedzieć,że nie,pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#13320

że głównymi specjalistami od homoseksualizmu i działaczami gejowskimi są dzisiaj byli specjaliści z SB. Poważnie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#13326

http://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_%22Hiacynt%22

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#13336

Kazimiera S. czy Kazimierz M. podobny poziom.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#13333

I was recently joking with a friend that I'm bound to get my account suspended or deleted, on the basis that I tend to be a little rough around the edges on my answers.

It's my personal opinion that it is stupid to sugarcoat things, and that the best answer is a blunt and honest answer.

As you can imagine, not everyone appreciates this, so I get reported. Not because my answer is wrong, simply because they don't like HOW I answered.

Marry
cisco tests
USA

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#46601