Lotniskowiec „USS Israel”

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

„Kto wie, czy przyszłość Polski nie decyduje się dziś na Bliskim Wschodzie. Czy naprawdę chcemy snów o potędze? Oto jeden z możliwych. Jeśli zrobi się bardzo niebezpiecznie wokół Izraela, mogą zacząć się masowe powroty do ziemi przodków, do Polski. Przybędą bystrzy ludzie z dużymi pieniędzmi, wykształceni, przedsiębiorczy o kontaktach w całym świecie i potężnym lobby w Waszyngtonie. Maleńki Izrael przykuł się do wielkich Stanów Zjednoczonych jak szalupa do pancernika i to przykuł się na zawsze stając się niemal 51 stanem USA. Pod względem innowacji jest drugi za Ameryką, gdy Polska zajmuje 23 miejsce w Europie. Może w ten sposób się spełni prognoza George’a Friedmana z książki „Następne sto lat”, że USA uczynią z naszego kraju mocarstwo regionalne. Ktoś musi je do tego skłonić.”

Powyższy cytat pochodzi z artykułu „Smoleńsk. Nie rozpaczać. Myśleć!” zamieszczonego na blogu Krzysztofa Kłopotowskiego. Ewakuacja lotniskowca „USS Israel” ze wzburzonego arabskiego morza na bezpieczniejsze wody Bałtyku to według mnie nie tyle szansa na spełnienie się polskiego snu o potędze, ale całkiem realny scenariusz by na wieki uczynić Polaków naród niewolników pozbawionych własności i stanowiący tanią siłę roboczą.

Czy są to tylko mrzonki ekscentrycznego intelektualisty, czy może całkiem realny scenariusz na przyszłość? Czy należy czekać na spełnienie się tego „snu” z nadzieją i niecierpliwością, obgryzając nerwowo paznokcie, czy może już dziś należy czynić wszystko by uniknąć takiego, moim zdaniem tak realnego jak i niebezpiecznego dla Polski rozwoju wydarzeń.

Już 60 lat minęło odkąd społeczność międzynarodowa decyzją Zgromadzenia Ogólnego ONZ zakotwiczyła lotniskowiec USS „Israel” na niespokojnym oceanie arabskiego żywiołu.

Uzbrojony po zęby ze świetnie wyszkoloną załogą stoi już trzy pokolenia ciągle dozbrajany i chroniony z USA politycznym i militarnym kordonem.

Mało się jednak mówi, przynajmniej głośno, o tym, że tak naprawdę są od dawna poważne powody by zastanawiać się, co dalej? Problem nie zaistniał dopiero teraz podczas masowych protestów i przemian w świcie arabskim. Takie niebezpieczeństwo narasta od lat, a powoduje je zwyczajnie biologia.

Wokoło Arabowie wrogo nastawieni i cieszący się bardzo wysokim przyrostem naturalnym, podczas gdy na lotniskowcu wynosi on zaledwie 1, 18%, co jest głównie zasługą 20% mniejszości arabskiej.

Ostatni dopływ świeżej krwi to było zaokrętowanie miliona przybyszów z Rosji i powtórki tej operacji już nie będzie. Załoga się starzeje, wykrusza i co najgorsze brak chętnych do zaokrętowania się i służby na takiej jednostce.

Zwykła demografia zmusza do zastanawiania się nie czy, ale za ile,...10,20,…50 lat, trzeba będzie poszukać bezpiecznego portu dla tej super-jednostki lub miejsca na ewakuowaną załogę?

Spełniają się prorocze słowa Jasera Arafata, który szanse na pokonanie Izraela widział nie tyle w uzbrojonych dłoniach arabskich bojowników, co w macicach arabskich kobiet.

Dlatego poważni ludzie w poważnych państwach zapewne nie czekają do ostatniej chwili i poczynili już dużo wcześniej odpowiednie przygotowania do tej historycznej ewakuacji.

Obecna sytuacja w świecie arabskim sprawia, że historia może gwałtownie przyspieszyć.

Polska to nie jest poważny kraj i mówienie tu, że ktoś może coś zaplanować i wcielać w życie realizując to przez dziesięciolecia jest zwykle okrzyczane teorią spiskową. U nas horyzonty polityków sięgają najdalej do najbliższych wyborów. Najczęściej zaś są oni zaledwie marionetkami, których każdy ruch powodowany jest pociąganymi z Moskwy i Berlina sznurkami.

Trochę usprawiedliwia to nasza historia i fakt, że w ciągu ostatniego prawie 250 -lecia pełną suwerennością cieszyliśmy się 40 lat wliczając w to okres od 1989 roku.

Teraz zastanówmy się gdzie społeczność międzynarodowa mogła zaplanować nowy port dla lotniskowca USS „Israel”?

Jest takie jedno miejsce, ale nie do końca grunt ten już nadaje się do tej wielkiej operacji XXI wieku. Mieszkańcy Europy Zachodniej w zasadzie już są gotowi. Rzecz w tym, że trochę jeszcze popracować trzeba na tubylczą ludnością tych ziem.

Tak jak w 1948 roku zakotwiczenie było okrzyczane aktem sprawiedliwości dziejowej tak musi być i teraz. Dlatego już od lat trwa proces przerabianie miejscowej gawiedzi z przyszłej ziemi obiecanej Żydów, w katów i oprawców narodu wybranego.

Trzeba mocno pracować nad świadomością autochtonów, aby wyrobić u nich silne poczucie winy za holokaust i wymusić zgodę na zadośćuczynienie za wyrządzone krzywdy. To poczucie winy musi być tak silne by sparaliżować instynkt samoobrony oraz tak obrzydzi własny kraj, by jedynym nasuwającym się i logicznym ratunkiem było oddanie go w pacht „ludzi mądrzejszych”.

Mieszkańcy Europy Zachodniej tylko na podstawie zwykłej mapy będą umieli bez pudła wskazać kraj gdzie znajdowały się obozy zagłady i bezbłędnie wymienić jego złowrogą nazwę.

Do podjęcia takiej decyzji o ewakuowaniu mieszkańców Izraela na ziemie gdzie spotkała ich dziejowa tragedia potrzeba miejsca gdzie skłócone, rozrywane ruchami separatystycznymi społeczeństwo zostanie przez postępowy świat zdiagnozowane jako takie które nie potrafi się samo rządzić i doprowadzone zostało przez nieudolne władze do bankructwa.

Przy obecnej świadomości historycznej mieszkańców Europy można z góry przewidzieć nawet wynik ogólnoeuropejskiego referendum w tej sprawie.

Ciekawym zjawiskiem jest to, że podczas istnienia żelaznej kurtyny i wyraźnej wrogości państw po obu jej stronach, nikomu nie przychodził do głowy szaleńczy pomysł obarczania Polaków winą za zagładę Żydów i nieszczęścia przesiedlonych Niemców.

Wszystko zaczęło się po zwycięstwie demokracji, obaleniu berlińskiego muru i dążeniom do przyjęcia w poczet państw UE oraz już po akcesji.

Stopniowo z żelazną konsekwencją Polacy z największej ofiary II wojny światowej przerabiani są w katów, a środowiska żydowskie zupełnie zapomniały o swoich prawdziwych oprawcach, którzy to oprawcy z kolei stają się ofiarami Polaków.

Czy są polscy znaczący politycy, którzy jako obowiązek poczytują sobie rozpatrywanie i takiego scenariusza wydarzeń? Jeżeli są to zapewniam, że nie stoją po naszej stronie barykady.

Jeszcze dwadzieścia lat temu pukalibyśmy się w czoło gdyby ktoś nam powiedział, że Niemcy i Żydzi ręka w rękę będą czynić nas współwinnymi potwornych nieszczęść II wojny światowej.

Ktoś, kto puka się w dziś czoło czytając mój wpis, niech sobie go przypomni za jakiś czas.
 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

kitciwucho; Do takiego scenariusza przygotowywano sie, niestety, juz dlugi , dlugi czas , juz przed Solidarnoscia, ktora wspieraly wiadome sily. Nikt nie wyklada pieniedzy , gdy nie ma w tym swego interesu. Prosze przeczytac w internecie wywiad z prof . Witoldem Kieżunem "Polska neokolonią"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kitciwucho

#150042

Obawiam się że to bardzo słuszne wnioski i obawy. Tyle że by to dostrzec trzeba wyrwać się z hipnotycznego medialnego transu. Nasz "Titanic" już po skraj burt pogrążony w falach. Ale orkiestra gra, więc ludzie się bawią. A ci którzy dostrzegli niebezpieczeństwo, remedium dostrzegają w zmianie załogi. Tyle że wybrać mogą pomiędzy kapitanem, pierwszym oficerem i głównym mechanikiem. Bo innych nie wpuszczono na pokład.
W. red

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

W. red

#150053

Może już czas zacząć poważnie myśleć o Ojczyźnie i wyjść poza wirtualne biadolenia?

http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/inicjatywy/item/359-musimy-zacz%C4%85%C4%87-od-ustanowienia-narodowej-reprezentacji

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#150062

dochody i stan posiadania nieruchomości przez spisywanych obywateli. Ta wiedza może być nad wyraz użyteczna dla nowych właścicieli z "lotniskowca" bo pozwoli im odpowiednio wybrać obiekty do osiedlenia. 10 do jednego że dane ze spisu wylądują na komputerach w Izraelu i będą przedmiotem drobiazgowej analizy i oceny dla dalszych kroków prawnych oraz innych w kontekście prac zmierzających do "odzyskania mienia ofiar Holocaustu".

Ciekawostka:

Według Talmudu nie istnieje coś takiego jak mienie "goja" czyli "nie żyda". Nasze akty własności są tylko forma własności w naszym odczuciu i w naszym systemie prawnym ale nie w odczuciu naszych "starszych braci w wierze". Pobożni Żydzi traktują takie mienie jako bezpańskie (chwilowo) i przejmują je na własność (choć póki co nie mogą nad nim sprawować oficjalnie prawa własności w taki sposób jak my to czynimy) i czerpią z niego pożytki na takich samych zasadach jak mafia z kontrolowanego przez nią terenu ściąga haracz. Mienie to jest przedmiotem normalnego obrotu i handlu na zasadzie "ja ci dam w zastaw te dwie kamienicę a ty mi ten szpital".

Normalnym obywatelom mającym w poszanowaniu "święte prawo własności" trudno jest się z tym pogodzić że ktoś tak może traktować ich mienie i ich samych ale widać nasi "starsi bracia" stoją ponad takimi drobiazgami.

Nieco więcej informacji jak jesteśmy (tj. zwykli "goje") postrzegani przez prawdziwych i pobożnych Żydów (i to nie byle jakich ale najważniejszych przywódców duchowych) w tekście na okoliczność obchodzonego w Polsce z wielką pompą "14 ogólnopolskiego dnia judaizmu":

http://www.niepoprawni.pl/blog/2456/14-ogolnopolski-dzien-judaizmu-diagnoza-gojowska-sperma-daje-barbarzynskie-dzieci

P.S

Polska to ewenement. Wszystkie liczące się siły polityczne w naszym kraju są życzliwe Izraelowi... Proszę wskazać inny kraj w Europie, w którym w ostatnim 20-leciu trzech szefów dyplomacji, Meller, Rotfeld i Geremek, było żydowskiego pochodzenia, jeden ma honorowe obywatelstwo Izraela, a obecny ma żonę Żydówkę." - (prof. ?) Bartoszewski podczas ostatniej pamiętnej, lutowej pielgrzymki polskiego rządu do Izraela.

http://www.niepoprawni.pl/blog/2456/wiec-jednak-teroria-spiskowa-polska-dyplomacja-od-20-lat-rzadza-zydzi

Najnowsza odsłona tematu "inwazji" w światowych mediach cytowanych w Polsce ("żydowskie odrodzenie w Polsce") - widać na czyjeś zamówienie temat gwałtownie przyspiesza:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/guardian-zydowskie-odrodzenie-w-polsce,1,4234711,wiadomosc.html

Obserwując tępo prac w tym temacie można spodziewać się najazdu naszych milusińskich już w wakacje albo i szybciej :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#150089

mam wrażenie że mieszkam w Ojczyżnie rządzonej przez Zydów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#158541

Widzę, że ten artykuł nie jest zbytnio oblegany przez niepoprawnych. Co się stało? Pan kokos ma zawsze tak dużo komentarzy?

W Izraelu już dzisiaj czeka na wizę do Polski ok. 600 tys. do 1 mln żydów, mieszkania w Polsce na nich czekają, są już dla nich pobudowane, tylko się wprowadzać. Teraz "nasz" rząd razem z ich propagandowym szmatławcem GW oraz TVN przygotowują Polskę i jej autochtonów do regionalizacji oraz do zwrotu majątku pożydowskiego, który jakoby odebraliśmy jako Państwo po zakończeniu II wojny światowej obywatelom Polski pochodzenia żydowskiego. W tym samym czasie w Polsce Polaków obowiązują dalej stalinowskie dekrety ustanowione przez żyda Bieruta i jego żydowską bandę z UB i NKWD, która wtedy rządziła Polską. Do dzisiaj w Sejmie RP, w rządzie i to każdym począwszy od 1989 do dzisiaj jest ich tam pełno, jednak słowo żyd, wypowiadanie tego słowa jest w Polsce zakazane, należy z niewiadomych mi przyczyn do TABU? Możemy się jednak pocieszyć, chociaż to słaba pociecha, to słowo w wielu krajach należy do tabu po przekroczeniu, którego osoba wymawiająca to słowo staje się wrogiem publicznym nr 1.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#150074

Scenariusz narysowany ręką kokos26 to chyba jedna z najczarniejszych jego wersji. Gdyby rzeczywiście doszło do jego realizacji, Polska przestałaby istnieć a naród polski rzeczywiście odegrałby jedynie rolę przedmiotu wrogich zamirzeń. Ten tekst jest jednym z wielu które ostrzegają przed dalszym spokojnym snem. Jest wołaniem na alarm. Brak wpisów czy zainteresowania jest także świadectwem jak reagujemy na pojawiające się zagrożenia. Problem w tym że nawet jeśli pojawi się tu wiele wpisów to i tak nie ma żadnej gwarancji aby coś się szybko zmieniło. Pisząc słowo szybko mam na myśli jeszcze to i następne pokolenie. Omamiony przez wrogów naród nie widzi zagrożeń. Jak widać droga jaka dzieli społeczeństwo żyjące w poczuciu pewnego spokoju i bezpieczeństwa wcale nie jest tak odleła od momentu gdy to poczucie przestaje istnieć. Działania naszych rogów są bardzo precyzyjne, nacechowane spokojem i świadczą o przekonaniu o nieuchronniości tego planu. Nie widać chaosu czy zagubienia. Jedynym momentem gdy załamała się ta taktyka, był czas bezpośrednio po zamachu na L. Kaczyńskiego. Wydaje się że mimo przygotowań do nowego podziału Polski,  to pewne okoliczności mogą doprowadzić do załamania tego planu. Jest to bardzo nieskomplikowane,  ale i trudne zarazem. Należy skokowo i znacząco wzmocnić patriotyczny odruch samoobronny.To właśnie ten element ma decydujące znaczenie w podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu działań mających na celu szybką zmianę sytuacji. Czy jednak Polacy są gotowi do podjęcia takiego wyzwania? Bardzo wątpię. Inercja jaka zwykle towarzyszy reakcjom społecznym na zmianę okolicznośi i sytuacji w jakiej znalazł się cały kraj powoduje że musi upłynąć stosunkowo dużo czasu aby do tego doszło. Do tego dochodzi odmóżdżenie elit, zanik ciągłości tożsamości narodowej itd.  Zatem będą jeszcze niejedne "wybory" i inne imprezy masowe zanim Polacy dostrzegą powszechne zagrożenie i zdecydują się wystąpić jawnie i zdecydowanie przeciwko nowym ciemiężcom. Póki co będzie pogłębiająca się mizeria i zniesmaczenie polityką, politykami i Polską jako taką. Suwerenność nie jest przedmiotem edukacji w szkołach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#150086

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#150088

STENOGRAM Z TAJNEGO REFERATU TOW. JAKUBA BERMANA
WYGŁOSZONEGO NA POSIEDZENIU EGZEKUTYWY KOMITETU
ŻYDOWSKIEGO W KWIETNIU 1945 ROKU

Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości
życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim
swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska
reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach
tworzyć tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie
nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie.
Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i
utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci
na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie
żadnej roli.

Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu
polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach
naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie
propaganda z jej najważniejszymi działami – prasą,
filmem, radiem.

W wojsku obsadzać stanowiska polityczne,
społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać
się w gospodarce narodowej.

W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu
Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw
Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu
Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji
centralnych – centrale handlowe, społdzielczość.

W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie
przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W
partii zastosować podobną metodę – siedzieć za
plecami Polaków, lecz wszystkim kierować.

Osiedlanie się Żydów powinno być przeprowadzone z
pewnym planem i korzyścią dla społeczeństwa
żydowskiego. Moim zdaniem, należy osiadać w
większych skupiskach, jak: Warszawa, Kraków; w
centrum życia gospodarczego i handlowego:
Katowice, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Łódź,
Bielsko.

Należy również tworzyć typowe ośrodki przemysłowe
i rolnicze, głównie na ziemiach odzyskanych, nie
poprzestając na Wałbrzychu i Rychbachu – obecnie
Dzierżoniów. W tych ośrodkach możemy przystosować
przyszłe kadry nasze w tych zawodach, z którymi
bylibyśmy słabo obeznani.

Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go
na każdym kroku.

Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest
antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy
władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako
faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym
sedna sprawy.

Żydzi muszą pracować dla swego zwycięstwa,
pracując jednocześnie nad zwycięstwem i
gruntowaniem komunizmu w świecie, bo tylko wtedy i
przy takim ustroju naród żydowski osiągnie
najwyższą pomyślność i zabezpieczy sobie
najsilniejszą pozycje.

Sa niewielkie widoki na to, by doszło do wojny.
Jeśli Ameryka zacznie się szybko socjalizować, to
tą drogą mniejszych lub większych wstrząsów
wewnętrznych i tam musi zapanować komunizm.

Wtedy reakcja żydowska, która dziś trzyma z
reakcją międzynarodową, zdradzi ją i uzna, że
rację mieli Żydzi stojący po drugiej stronie
barykady. Podobny przypadek współdziałania Żydów
całego świata, wyznających dwie rożne koncepcje
ustrojowe – komunizm i kapitalizm – zaistniał w
ostatniej wojnie. Dwa największe mocarstwa
światowe, całkowicie kontrolowane przez Żydów i
będące pod ich wielkim wpływem, podały sobie ręce.

Trud Żydów pracujących wokół Roosevelta
doprowadził do tego, ze USA wspólnie z ZSRR
wystąpiły zbrojnie do walki przeciwko Europie
środkowej, gdzie była kolebka nowej idei, opartej
na nienawiści do Żydów. Zrobili to Żydzi, gdyż
wiedzieli, że w przypadku zwycięstwa Osi, a
głównie hitlerowskich Niemiec, które doskonale
przejrzały plany polityki żydowskiej,
niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem
dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata.

Dlatego też Żydzi sowieccy poświęcili dla tego
celu krew narodu rosyjskiego, a Żydzi amerykańscy
zaangażowali swoje kapitały.

Należy się liczyć z dalszym napływem Żydów do
Polski, ponieważ na terenie Rosji jest jeszcze
dużo Żydów. Przed wkroczeniem Niemców, w
poszczególnych miastach ZSRR było kilka skupisk
Żydów polskich: Charków – 36.200, Kijów – 17.800,
Moskwa – 53.000, Leningrad – 61.000, w zachodnich
republikach 184.730.

Żydzi skupieni w tych ośrodkach to przeważnie
inteligencja żydowska i dawne kupiectwo żydowskie.
Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. Są to
kadry budowniczych Polski – tzn. Zgodnie z
projektem Politbiura – fachowcy ci obsadzać będą
najważniejsze dziedziny życia w Polsce, a ogół
Żydów będzie rozlokowany głównie w centrach
kraju.

Stara polityka żydowska zawiodła. Obecnie
przyjeliśmy nową, zespalającą cele narodu
żydowskiego z polityką ZSRR. Podstawową zasadą tej
polityki jest stworzenie aparatu rządzącego,
złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w
Polsce.

Każdy Żyd musi mieć świadomość, że ZSRR jest
wielkim przyjacielem i protektorem narodu
żydowskiego, że jakkolwiek liczba Żydów w stosunku
do stanu przedwojennego uległa olbrzymiemu
spadkowi, to jednak dzisiejsi Żydzi wykazują
wiekszą solidarność. Każdy Żyd musi mieć wpojone
to przekonanie, że obok niego działają wszyscy
inni, owiani tym samym duchem prowadzącym do
wspólnego celu.

Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie
zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie
na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa
pokolenia polskie.*
Luzik
poczytajcie nawet jak to jest tzw. wrzutka!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Luzik

#150129

od kilku lat. Doczekałem się etykiety antysemity z cenzusem, zamiast sympatyczniejszej, patrioty i nacjonalisty .I jedno i drugie, antysemityzmu wcale nie wyklucza. U mnie to genetyczne i nieuleczalne. Od dziecka pamiętam opowiadania, co policja żydowska wyczyniała ze swoimi w getcie, w Oświęcimiu, Sobiborze i na Majdanku. Byli stokroć gorsi od Niemców. Potem nawet od sowietów, na których grzbiet przesiedli się, po upadku Hitlera. Dziś, ci zaaklimatyzowani w Polsce, w polityce i układach, dalej robią krecią robotę, eliminując najlepszych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#150100

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,9387767,Dzien_na_zdjeciach__sroda__6_kwietnia,,ga.html
To chyba zacznie się szybciej niż się nam wydaje...
Jest w Biblii takie zdanie : " W pośrodku narodu nędznego resztki twoje (Izraelu) ocalę..."
"A będą ostatki Izraela jak rosa cicho padająca i jak szczenię lwie pośrodku owiec...."
Jesteśmy owieczkami?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#150107

costerin

A to mały rys historyczny ryżego rodu tzw tfu! premiera:

Nazwisko Thuzk (prawidłowa pisownia), jest nazwiskiem bełchatowskich Żydów, którzy przenieśli się, na Kaszuby na początku XX wieku oraz po I i II wojnie światowej.12 osób o tym nazwisku leży na cmentarzu niemieckim w Benghazi, Libii 50 osób o tym nazwisku było osadzonych w Getto w Łodzi. Donald Thuzk, formalnie jest potomkiem volksdeutschy - (każde z czworga jego dziadków podpisało VL i na ochotnika wstąpiło do Wehrmachtu, służąc gorliwie Hitlerowi, zaś etnicznie jest Żydem proweniencji germańskiej i lgnącym do Niemieckiego Kręgu Kulturowego (stąd ta służalczość i miłość okazywana wobec Merkel) My Polacy powinniśmy stanowczo zażądać otwarcia archiwów IPN i ujawnienia prawdziwych nazwisk przechrztów przed następnymi wyborami prezydenckimi, do Sejmu, Senatu czy tymi lokalnymi. Prześwietlić to towarzycho kandydatów do 4 pokoleń wstecz, także ich stan posiadania (Skąd się to wszystko wzięło)to nasze prawo i wręcz obowiązek jako Polaka i wyborcy, bo musimy wiedzieć komu powierzamy władzę nad Polską i sobą. Pzdr

Źródła:
Captured German and Related Records on Microform in the National Archives See also the list of Captured German Sound Recordings Revised May 27, 2008 Table of Contents Introduction National Archives Collection of Foreign Records Seized, Record Group 242 * Captured German Records Microfilmed at Whaddon Hall, U.K. * Captured German Navy Records Microfilmed in London, England, U.K. * Captured German records microfilmed in Berlin, Germany * Microfilmed records received from the Berlin Document Center * Captured German records microfilmed at Alexandria, Virginia, USA * Nazi Party and SS records * Records of private individuals and enterprises * German military records antedating World War II * Other captured records Other Related Records, Records of U.S.. Army Commands, 1942- , Record Group 338
General records of the Department of State, Record Group 59
German Documents in Other Record Groups
National Archives Collection of World War II, War Crimes Records, Record Groups 153, 238 and 549
* Records of the International Military Tribunal (IMT) at Nurnberg (RG 238)
* Records of U.S. Military Tribunals at Nurnberg (RG 238) * Records of U.S. Army War Crimes Trials in Europe * Records of War Crimes Trials in the Far East
* Suggestions for citing National Archives microfilm of Captured German and related records
Introduction
The National Archives holds over 70,000 rolls of microfilm reproducing captured German and related records, as described below. Reference copies of the microfilm may be viewed free of charge in the Microfilm Reading Room, National Archives at College Park, 8601 Adelphi Road, College Park, MD 20740-6001 (Phone: (301) 837-2015; FAX: 301-837-0483.) Self-service copies from microfilm can also be made in the reading room for $0.50 each. A także AP w Szczecinie oddział w Płotach

Tam głęboko, gdzie bije Polskie Serce upodobał sobie gniazdo niezwyciężony Duch Wolności; Wielki i Dumny jak Polska…

I MY SIĘ Z NIM RODZIMY!!! PRAWDZIWI POLACY!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

costerin

#150136