Kuczyński gra z Polakami w trzy karty

Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

 


 

 

 

Waldemar Kuczyński na portalu wp.pl: „Wyborcy niezdecydowani, wyczekujący mogliby być szansą, rezerwuarem politycznej siły dla jakiejś rozsądnej alternatywy wobec Platformy, na prawo lub lewo od niej. Byleby uzupełniła, czy zastąpiła PO w roli bariery chroniącej Rzeczpospolitą przed wylądowaniem w IV RP-bis. Z wybuchami, zamachami, specustawami i policją polityczną w roli głównej.”

Panie Kuczyński Polacy zmądrzeli i już nie poddadzą się serwowanej im psychozie, drżących przed odsunięciem od koryta salonowców.  Ten swój strach chcecie zaszczepić zwykłym ludziom, aby za pomocą kartki wyborczej ocalili wasze utuczone ich kosztem tyłki.

Może Kuczyński Waldemarze przypomnicie Polakom za czyich to rządów wyhodowany na waszym języku nienawiści członek PO dokonał politycznego mordu w Łodzi? Za czyich to rządów podczas żałoby atakowano krzyż na Krakowskim Przedmieściu i proponowano wesołą zabawę w „rozrywanie kaczki” wśród okrzyków „jeszcze jeden”?

Czy to zwolennicy PiS-u oddawali mocz na palące się znicze, czy raczej ci, na których „rozsądek” tak pan dzisiaj liczysz? Za czyich to rządów Polska stała się liderem w Europie, jeśli chodzi o inwigilowanie własnego społeczeństwa? Pod rządami, którego premiera i prezydenta za kratki trafiają krytycy władzy, a kary unikają tacy kaci narodu, jak komuch Kociołek, łapownicy z rządzącej partii i złodzieje w białych kołnierzykach? Za czyich to rządów Polska utraciła zwierzchnika sił zbrojnych i taką ilość generałów, jakiej nie utraciliśmy nawet podczas kampanii wrześniowej?

Kto zadłużył państwo na wiele pokoleń i doprowadził je do takiego stanu, że po Polsce jak chcą hasają sobie obce służby i agentura? Który to rząd zatrudnił sowieckiego agenta, który nie tylko był na Palcu św. Piotra podczas zamachu na papieża, ale znajdował się na smoleńskim lotnisku podczas narodowej tragedii?

Na pytanie o to, kto z premedytacją propagował rosyjskie kłamstwa i pluł na polskiego prezydenta i mundury naszych oficerów znam odpowiedź i zacytuję pańskie słowa, dzięki którym okrył pan się hańbą: 

"Załamał się formalny system dowodzenia statkiem powietrznym. Dowódcą statku został prezydent Lech Kaczyński, a dowódcą operacyjnym gen. Błasik"

W swojej obłudzie i zakłamaniu idziesz pan już po bandzie pisząc:

„Trzeba znaleźć odpowiedzi na to, co ich od Platformy odepchnęło. To ważne, bo dzisiaj na sile tej partii spoczywa w dużym stopniu racja stanu Polski.”

To nie racja stanu Polski spoczywa na Platformie, ale jest ona ostatnią szansą i nadzieją na kolejne uniknięcie kary przez tę waszą okrągłostołową sitwę, do której pan należysz, odpowiedzialną za zniszczenie i rozgrabienie Polski.

Swój własny i uzasadniony strach oraz obawy próbujecie perfidnie zaszczepić zwykłym ludziom sądząc, że przyjmą się one tak jak w 2007 roku i ocalą wasze trzęsące się ze strachu tyłki.

Tym razem wam się to nie uda i jak szulerzy wyspecjalizowani w grę w trzy karty będziecie musieli sobie poszukać innej giełdy samochodowej czy targowiska. Tu już wszyscy was znają.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Waldemar-Kuczynski-Platforma-Obywatelska-to-dzis-partia-racji-stanu,wid,15676791,wiadomosc.html?ticaid=110a51&_ticrsn=5

Artykuł opublikowany w ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta

Polecam moją nową książkę, "Polacy, już czas" ozdobioną rysunkami śp. Arkadiusza "Gaspara"

Gacparskiego, jak i poprzednią, „Jak zabijano Polskę”.
Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6

Najnowszy numer ogólnopolskiego tygodnika Warszawska Gazeta już w kioskach

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 Ten znany z agresji lewak, stosuje często dyrektywę Stalina mówiącą co następuje: "Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami.  Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej".

10/10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#361168

Lewak z plemienia Leviego i Lewartowa vel Geremka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#361198

 Były PZPRowiec, UDek, UWol. Dzisiaj zajadły propagandzista PO i Tuska, któremu gdyby nie uszy, wszedłby w całości w de. Wyjątkowo podła kreatura dysząca nienawiścią, która wypowiedziała te słowa: "Polsce życzę jak najgorzej", gdy rząd obejmował Jarosław Kaczyński.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#361219