Kto kneblem wojuje od knebla ginie

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

 

No i stało się to, co przewidywali wszyscy zwolennicy teorii spiskowej mówiącej, że przy „okrągłym stole” zasiedli przedstawiciele Kremla na Polskę i wyselekcjonowani przez tych przedstawicieli kolaboranci nazwani dla znieczulenie tubylczej ludności „konstruktywną opozycją”.

Wszyscy pasjonowali się w ubiegły piątek głosowaniem nad wotum zaufania dla Tuska, a w tej samej serii głosowań po cichutku przegłosowano „projekt ustawy o zmianie ustawy Prawo telekomunikacyjne”.

W największym skrócie powiem, że głosowaniem tym niejako przedłużono podział medialnego tortu zadekretowany zgodnie z wytycznymi Moskwy podczas słynnej transformacji ustrojowej.

Warto przypomnieć, że wówczas koncesje telewizyjne otrzymali; Zygmunt, kilku nazwisk i paszportów, Solorz, TW SB „Zeg”, „Zegarek” i jego Polsat oraz pupil i protegowany Jerzego Urbana, Mariusz Walter, czyli TVN.

Z grubsza można dzisiaj powiedzieć, że na cyfrowym multipleksie miejsca otrzymali rycerze okrągłego stołu, którym opłaty za koncesje rozłożono na dogodne raty, a czarną polewką nakarmiono TV Trwam.

Nowa ustawa przyklepuje to rozdanie, a tym, którym marzy się jeszcze nadawanie powiedziano w ustawie, że i owszem, ale zapłacicie 40 razy więcej niż nasi kolesie, których obdarowaliśmy zapobiegliwie już wcześniej koncesjami.

Oczywiście „wiodące media” milczą i nie podnoszą alarmu gdyż w III RP, czyli PRL-u bis nadal obowiązują wytyczne komunisty Jasińskiego z serialu „Dom”, czyli:

„Demokracja jest dla nas i dla tych, co się z nami zgadzają”

No, ale ja powiem wam tak, drodzy towarzysze i towarzyszki spod czerwonego i różowego sztandaru. Zrobiliście sobie dobrze, ale tylko zakładając, że wasze rządy nad Polską będą trwały wiecznie.

Jeżeli władzę utracicie, w co mocno wierzę to ta stalinowska w duchu ustawa okaże się obosiecznym mieczem lub wykopanym dołkiem, w którym sami wpadniecie.

Może się tak zdarzyć, że już całkiem niedługo ktoś wyjmie ten knebel waszej produkcji, którym chcieliście zatkać usta opozycji i wetknie go wam w te zakłamane gęby pełne frazesów o wolności słowa.

Ja wiem, że podniesiecie wtedy larum na cały świat łącznie z Jamajką i Gabonem, ale wasza wiarygodność będzie wówczas równa zeru i wzbudzać będzie już tylko śmiech.

Dzięki nowemu prawu wystarczy tylko sprytnie napisane rządowe rozporządzenie, aby stopniowo puścić z torbami to całe medialne towarzystwo wzajemnej adoracji z byłymi funkcjonariuszami SB i WSI w tle.

Pewność siebie, bezczelność i buta oraz traktowanie własnych obywateli jak bydło zgubiły już niejednego dyktatora, zgubią i was.

Zlekceważenie milionów obywateli, którzy z imienia i nazwiska podpisali się pod protestem w obronie TV trwam. Przemilczanie już ponad setki marszów i manifestacji, jakie przetaczają się przez polskie miasta i miasteczka. Łamanie i naginanie prawa tylko po to, aby domknąć system zadekretowany z „błogosławieństwem” Kremla w 1989 roku zemści się na was okrutnie.

Panie Komorowski i Tusk, a w zasadzie wy, którzy pociągacie za sznurki tych bezwolnych marionetek-słupów. Muszę was zmartwić.

Nie istnieje na świecie tak wielki samolot, w który moglibyście zapakować nas wszystkich i wyekspediować w ostatni lot na wschód.

W tych ostatnich waszych panicznych i nerwowych ruchach widać wyraźnie Rękę Boską gdyż jak powszechnie wiadomo Bóg chcąc kogoś ukarać odbiera mu najpierw rozum.

Artykuł opublikowany w już ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta

Polecam moja książkę:

Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6 lok 227, Tel. 502 202 900 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Napisałeś, cyt.: "Pewność siebie, bezczelność i buta oraz traktowanie własnych obywateli jak bydło zgubiły już niejednego dyktatora, zgubią i was".
Tak, to prawda.  Ich pewność siebie powoduje pewne uśpienie czujności.
Nie mając za sobą armii, policji i innych służb będących na wikcie państwa, prędzej czy później poradzimy sobie z niszczycielami Polski. Kiedy nie ma się armat, zwycięża się... partyzantką. 

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#300387

[quote=kokos26]

(...).."Jeżeli władzę utracicie, w co mocno wierzę to ta stalinowska w duchu ustawa okaże się obosiecznym mieczem lub wykopanym dołkiem, w którym sami wpadniecie."
(...)
"Dzięki nowemu prawu wystarczy tylko sprytnie napisane rządowe rozporządzenie, aby stopniowo puścić z torbami to całe medialne towarzystwo wzajemnej adoracji z byłymi funkcjonariuszami SB i WSI w tle."[/quote]

- I tego się obawiam "kokos".. - Że na możliwościach będzie się kończyć większość działań tych, którzy wezmą w "posiadanie" Polskę - jako "łup" po "Popłuczynach" Matoła i jego mafijno-kolesiowatej kliki.

Jeśli tego samego obawia się - i podobnie jak ja uważa zbyt duża część społeczeństwa, to nie wystarczy zniechęcenie i wściekłość rządami obecnych właścicieli Polski spod znaku "BUL-ów", "Matołów" i im podobnych "Grasiów", "Sykorsky'ch" czy "Bulgotów" Niesiołowskich - e tutti quanti..
- Euforia bardzo szybko może się obrócić w otwartą wrogość wobec zwycięzców..

- Jeśli rządzić Polską (po PO) zaczną ci, którzy dziś "odwiedzają się nawzajem" - tak jak Ziemkiewicz z "Koniem który mówi" Giertychem, to marnie widzę taką przyszłość..

Oj marnie!

cornik
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#300399

Masz pod ręką jakiś link do tej nowelizacji (prawa telekom.)

Należałoby przygotować "rozporządzenia" dla naszych rządów.

Ci nasi, czasem są jak dzieci we mgle. Powinni mieć realne gotowce w szufladach.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#300404

[quote=MarkD]Masz pod ręką jakiś link do tej nowelizacji (prawa telekom.)

Należałoby przygotować "rozporządzenia" dla naszych rządów.

Ci nasi, czasem są jak dzieci we mgle. Powinni mieć realne gotowce w szufladach.[/quote]

- Bardzo słusznie - "MarkD"!!!

Czas kończyć z powielaniem błędów.. Powrotne objecie rządów, nie ma prawa zaskakiwać - jak zima (tradycyjnie..) drogowców..

cornik
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#300408

Gdzieś na stronie Radia Maryja czytałem tylko obszerne omówienie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#300421

Athina

 to Bul Nadzieja liderem zaufania społecznego...........w to miejsce wstawcie sobie dowolne niecenzuralne słowo

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Athina

#300436