David Snopek * Amerykanin o Polsce

Obrazek użytkownika wilre
Idee

 

Dzisiaj mam dla Was bardzo smutną wiadomość: musimy wyjechać z Polski. Kocham ten kraj i wolałbym tu zostać ale niestety takie jest życie.

29 wrz 2010

LinguaTrek.com - David Snopek

   

https://www.youtube.com/watch?v=DRz9hCxSzW4

UZUPEŁNIENIE AMERYKAŃSKIE. ..

Opublikowano 13 sty 2013

Filmik Od : http://www.youtube.com/user/wolnaludz...

Treść od Niego : www.polskaswiadoma.pl Jest to wielka przemowa napisana i wykonana przez niemieckiego autora i aktywisty Larkena Rose'a. Tekst pochodzi z książki pt. "The Iron Web", noweli napisanej kilka lat temu. Film został stworzony przy współpracy z FreiwilligFrei, niemieckiej grupie aktywistów i blogerów skupiającej się na wolontariacie oraz filozofii niezależności, http://www.freiwilligfrei.info/
Tłumaczenie z angielskiego jest mojego autorstwa.

Tekst nie ma na celu poniżenia obywateli jakiegokolwiek kraju, lecz ujawnieniu brutalnej prawdy i rzeczywistości świata, w jakim żyjemy. Przemowa jest nawołaniem do przebudzenia oraz motywacją do działania, w celu zniesienia, coraz szybciej powstającego Orwelliańskiego stanu...
Na co dzień widzimy stopniowo postępującą kontrolę nad naszym życiem; nadzorowanie, szpiegowanie, monitorowanie, skanowanie odcisków palców i twarzy, wymaganie dokumentów, nakazy i zakazy, absurdalne i niegodziwe prawa, drastycznie wzrastające podatki, które są obecne w każdej możliwej kwestii, oraz co najgorsza, wojny, w których giną setki tysięcy niewinnych, nieświadomych swojego zniewolenia ludzi. Wojny, która trwa rzekomo o "pokój"... "Wojna o Pokój" - jak mawiają władze Ameryki. Jak to może być to wojna o pokój, gdy Obama bombarduje niewinne kraje wokół całego świata i nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności?!
Jeśli nowy porządek świata nastanie, nie będziemy mieć już nic do powiedzenia. Będziemy stuprocentowymi niewolnikami ciała i umysłu. Czy wiecie, jak daleko zaszedł rozwój Globalistycznego systemu przez waszą ignorancję? Czy wiecie, jak głęboko jesteśmy za kratami? Jeśli ten film nie zrobił na Tobie żadnego wrażenia, oznacza to tylko, że jesteś niewolnikiem systemu na zawsze. Jednak ludzie walczący o pokój i sprawiedliwość, nigdy nie poddadzą się, by obudzić stado ślepych owieczek, posłusznie czekających na śmierć z ręki okrutnej elit .

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Zwracałem na to uwagę administracji - bez efektu. Najwyraźniej czerwona gwiazda oraz sierp i młot należą do dziedzictwa UNESCO.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Województwo Smoleńskie
Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#393350