ŚLEPOlacy - degeneracja jaźni

Obrazek użytkownika jwp
Blog

...Porządny człowiek nie czyni kroku, nie zyskując przy tym wrogów... - Hermann Hesse.

Dziwne to spotkanie, te dwie daty, 31 sierpnia i 1 września. Początek nadziei i początek tragedii, jednej z największych, właściwie największej w dziejach Polski i XX wiecznego świata. Może w fakcie, iż najpierw obchodzimy narodziny „Wolnej Polski”, wmurowanie przez specjalistów od "budowania” kamienia węgielnego pod III RP, a następnego dnia kolejną rocznicę niespotykanej w dziejach ludzkość zbrodni, jaką była II wojna światowa dzięki jej faszystowskim i komunistycznym aktorom. A nazywając zbrodniarzy po imieniu: Niemcom, Włochom, Hiszpanom i Rosjanom oraz wielu narodom wcielonym do Kraju Rad. Wszelkie zwroty typu to nie naród niemiecki, to naziści, „polskie obozy koncentracyjne”, Rosjanie to dobry Naród, a Stalin to potwór, jak zwykle są częścią większej manipulacji historycznej oraz gwałtu na naszej jaźni. Mamy wybaczyć mordercom i jeszcze ich pokochać oraz zapomnieć o wszystkim co nam uczynili by nie stać na drodze radosnemu pochodowi do społeczeństwa, o ile będzie je można za takie uznać, do tworu ponadnarodowego, bezideowego. Bez Tradycji, Kultury i Wiary. Tak będzie wygodniej dla nas, a jeszcze lepiej dla spadkobierców i kontynuatorów III Rzeszy i ZSRR. Najkrócej mówiąc mamy natychmiast i bez oporu zgodzić się na odrzucony projekt Hitlera, wszakże Tusk największy nacisk kładzie oprócz budowy stadionów na budowę autostrad. Hitler też chciał tylko „przejazdu” przez Polskę. Oczywiście Donald Tusk w żadnej mierze nie realizuje jego żądań wobec Polski. On jest wykonawcą znacznie nowocześniejszego projektu, paktu Merkel - Putin. Nie to jest jednak najważniejsze, nie realizacja dalekosiężnych planów wobec Polski i Polaków, a fakt, że są coraz bardziej realne. Głównie dzięki degeneracji jaźni Narodu Polskiego jak i każdego z nas jako człowieka.

"...Jakże mam nie być wilkiem stepowym i obdartym pustelnikiem, skoro żyję w świecie, którego celów nie podzielam, którego radości są mi wszystkie obce...".

Hermann Hesse "Wilk stepowy"

Ja rozumiem, że milej i wygodniej jest zapomnieć, nie przeżywać traumy po raz kolejny. Jak tak dalej pójdzie przestaniemy odwiedzać groby naszych bliskich, zlikwidujemy wszelkie rocznice, wszystko to co wzmacnia pamięć i buduje nas w sferze umysłu, serca i ducha. Pozostaną jedynie te radosne. Okrągły stół, wejście do Unii Europejskiej i kolejna rocznica I-szej Tęczowej Parady w Polsce. Pierwsza adopcja przez parę homoseksualną i rocznica wypędzenia z Polski „Moherów”. Pewnie można jeszcze wiele takich radosnych chwil znaleźć, nie będę jednak się rozdrabniał. Może będzie też ważna rocznica zniesienia języka polskiego jako urzędowego, zlikwidowanie granic polski oraz ograniczenie nauki historii i języka polskiego do niezbędnego dla neoniewolników poziomu. O Religii czy też etyce nie wspomnę i jedno i drugie, zabobon i przesąd utrudniający normalne funkcjonowanie Europy bez granic i bez zbędnych uczuć oraz emocji. To właśnie się dzieje, po raz kolejny słyszmy o bezsensowności Powstania Warszawskiego, o tym, że sami sobie jesteśmy winni w przypadku II wojny światowej.

"...Rzeczy, które widzimy [...] to te same rzeczy, które istnieją w nas. I nie ma żadnej innej rzeczywistości prócz tej, jaką mamy w sobie. Dlatego też większość ludzi żyje tak nierealnie, ponieważ zewnętrzne obrazy uważają za rzeczywistość, a swego własnego świata wcale nie dopuszczają do głosu. Można być wtedy nawet szczęśliwym. Lecz z chwilą, gdy pozna się już raz tamto, inne, nie ma się już wyboru i nie może iść drogą, którą obiera większość. Sinclairze, droga owej większości jest łatwa, a nasza trudna. Chodźmy...".

Hermann Hesse

Ślepota bywa wrodzona, ta rzadko uleczalna. Jest i ślepota nabyta, efekt wypadku, choroby. Ta jest charakterystyczna nie tylko dla części Polaków, ale i dla wielu ludzi na świecie. Bez względu na kraj i pochodzenie społeczne. Różne są tylko jej prawdziwe powody. Gdy przymykamy oczy by nie oślepiło nas słońce to je chronimy. Gdy je przymykamy widząc rzeczy, które sprawiają nam ból, powodują, iż cierpimy, bronimy się przed może niepotrzebną lub przerastająca nas traumą. Gdy jednak odwracamy wzrok od ludzkiego cierpienia, nieszczęścia, od tragedii narodowych, wtedy świadomie wybieramy drogę wprost do naszego własnego piekła. Do którego prędzej, czy później trafimy po chwilach błogiego konsumpcyjnego szczęścia. Są też sytuacje gdy własne problemy i tragedie przysłaniają nam wspólne dobro i sprawy. Wyłączają nas z życia. Ani zbytnie wejście w ich przeżywanie, ani też ślepa ucieczka nie są dobrym rozwiązaniem. Łatwo radzić i pouczać, gorzej samemu sprostać takiej sytuacji. Jednak gdy na co dzień unikamy emocji, za wyjątkiem dostarczanych nam przez przeróżne rozrywkowe gotowce, to wtedy trudniej nam zmierzyć się z prawdziwymi wyzwaniami. Może jednak ktoś mądrzejszy od nas wynalazł na potrzeby ludzkości wiarę, kult zmarłych, dbałość o historię i tradycję narodową. Jakby to nie miało boleć. By zagrać bezbłędnie swój pierwszy koncert w życiu, niekoniecznie dorosłym niezbędne są wprawki. Mozolne ćwiczenia. Pot, łzy, a czasem ból w sercu i to coś nieokreślonego w naszej duszy.

"...Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą...".

Hermann Hesse

Jaźń, która jest osią wokół której tworzymy siebie, nasz świat, właściwie cały świat. Właściwie się dziejemy sami sobie i innym. Tego wszystkiego zaczyna brakować w człowieku jako pewnej całości wyodrębnionej cząstki z bytu wyższego. Jednak bez niego nie istniejącej, tak jak człowiek bez społeczeństwa, bez własnego języka, kultury, historii i tradycji. Zarówno bez nadziei Sierpnia, jak i tragedii września. I tylko od nas zależy, od naszych rodziców, dziadków i dzieci, czy potrafimy obchodzić rocznice tak ważnych wydarzeń. Bo póki co, coraz więcej Polaków „obchodzi Polskę bokiem”. Trudni się dziwić, tresura robi swoje, jedni kilka razy dostali po nosie, inni cukiereczka, marchewkę albo banana. W zależności od samego osobnika. Owszem rzucą okiem na kolejną zajawkę w TV. Większość jednak nie ma czasu by w napiętym planie dnia znaleźć choćby godzinkę dla Polski, dla Polek i Polaków, którzy oddali życie za Ojczyznę, za nas.

"...Człowiek nie może zrozumieć u innych tego, czego sam nie przeżył...".

Hermann Hesse

Czasem z wyboru, czasem czy chcieli czy też nie. Bestialsko mordowani przez Niemców i Sowietów. Od niemowląt do starców. Strzałem w tył głowy, postronkiem, skatowaniem na przesłuchaniu, gwałtem i dobiciem kulą lub butem żołdaka. Wyrwaniem serca matce, która musiał patrzeć jak oprawca rozbija kolbą główkę jej dziecięcia. Komory gazowe, ludzi żywcem wrzucanych do pieców w krematoriach. Serca bijące jak ptaszkom, czerwone od łez oczy, oczy bez łez, nigdy nie kończące się oczekiwania na mężów, ojców, córki i synów. Noce pełne lęku, niepokoju i zwątpienia. Te w kazamatach i te w polskich domach. Jakby tego było mało Sowieci przy pomocy naszych rodaków, jakże podobnych do wielu nam współczesnych, przedłużyli na dziesiątki lat gehennę Narodu Polskiego. Często korzystając ze sprawdzonych metod gestapowców i czekistów. Teraz zawieszono na kołku nagany i pejcze, są lepsze metody. W mediach, wśród polityków i środowisk twórczych, naukowych brylują współcześni oprawcy. Gotowi na zamówienie, a nie rzadko dla własnej satysfakcji, zaspokojenia przekazanej w genach i tradycji żądzy mordu. Towarzyszy temu milcząca aprobata lub „громкие аплодисменты„.

"...Jesteś dla tego prostego, wygodnego dzisiejszego świata, zadowalającego się byle czym, za bardzo wymagający i za głodny, on cię wypluwa, masz dla niego o jeden wymiar za dużo...".

Hermann Hesse "Wilk stepowy"

Tak reagują ŚLEPO-lacy, ludzie, którzy z patosem odbębnią to co im jeszcze władza lub resztki godności nakażą. Jak to pięknie ostatnio ujął Jerzy Urban - „...Polska jeszcze nie dojrzała do Palikota...”. Proszę się Panie Jerzy Goebbels nie martwić, dzięki wam oraz podobnym gnidom i sprzedawczykom Polska dojrzewa nie tylko do Palikota. Wielu przed 10 kwietnia dojrzało do Smoleńska. I wykonawców i tych co ich nudzi wszystko co Polskie, w Polsce i o Polsce. Ci Polacy prowadzeni przez „psy przewodniki” z białą laską zmierzają w chocholim tańcu do kresu drogi. Jak jeszcze farbą i odpowiednim napisem na pomniku ktoś Polsce przychylny przypomni całemu światu, żeśmy naziści, szowiniści, antysemici, to i może wreszcie przestaniemy wierzyć w to, że to Hitler i Stalin napadli na Polskę. Bo jeśli nawet, to na naszą wyraźną prośbę. A Sierpień ?, cóż, piękna historia, ruch, rocznica i jaka piękna ściema. Tak jak przed II wojną powinniśmy liczyć na siebie, tak i w sierpniu.

"...Mądrość: myśleć ze sceptycyzmem, działać z optymizmem...".

Hermann Hesse

W jednym i drugim przypadku zawiedli „alianci”, a nawet okazało się, że stali po stronie wroga. Do czasu oczywiście. Bo być może tym razem Jałty nie będzie. Wystarczy, że kilka milionów Polek i Polaków przetrze oczy i przejrzy na nie. Tylko czy warto ?, czy nie lepiej im bez serc, bez ducha, bez jaźni ? Wtedy jak to zwykle bywało..., pozostaną nieliczni. Mocni i Piękni jak Polska. Bo choć oczy pełne łez, to w źrenicach lśni nadzieja.

"...Kiedy jaźń zostanie pokonana i umrze, musi obudzić się to coś ostatecznego, ten rdzeń istnienia, który nie jest już jaźnią, ta wielka tajemnica...".

]]>Hermann Hesse]]>Siddhartha”.

A teraz z innej beczki.

Brak głosów

Komentarze

Bardzo poruszający tekst ze świetnymi spostrzeżeniami, dziś nie trzeba strzelać i mordować na masową skalę, wystarczy opętać umysły, wykorzenić z wartości i skierować uwagę na to, co można mieć a nie kim być...
Ale całe szczęście w pokoleniu dwudziestolatków paru Mohikan się jeszcze znajdzie i to nie ostatnich ;
Niektórzy widzą, pozostaje pytanie, kiedy przejrzy mityczna "większość". Oby nie za późno...
---------
"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#180079

Witaj, pięknie, że przypomniałeś jednego z bohaterów mojego dzieciństwa. Ostatni Mohikanie żyją w Polsce i bywają też na Niepoprawnych. Film co prawda nie sięga poziomu powieści, ale zawsze coś. Właśnie - "Oby nie za późno ! Serdecznie Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#180111

Być czy Mieć?
Odczłowieczenie poszło już bardzo daleko.
Dla ludzi pozbawionych honoru, czci i ambicji, takie pytanie nie istnieje.
I jest to w pełni uzasadnione. Kto wstydzi się swoich przodków, wiary i tradycji, ten sie do nich nie przyznaje.
Dla nich jest tylko MIEĆ.
Po trupach, przestępstwem, odbierając bez skrupułów chleb głodnym dzieciom.
I cóż, że historia jest przewrotna, i najpewniej to ICH dzieci w przyszłości będą głodne.
Przecież dla nich dziecko to taka przeszkoda do kariery.
Czy okreslenie "człowiek" napewno powinniśmy nadawać już w momencie narodzin?
Czy zezwierzęcenie nie poszło już tak daleko, że powinniśmy już się nad tym poważnie zastanowić?
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#180088

Witaj, odpowiem Ci cytatem, wszakże niektóre słowa już padły... "...Zadanie nasze jako ludzi polega na tym, byśmy w ciągu naszego jedynego indywidualnego życia uczynili krok dalej na drodze od zwierzęcia do człowieka..." - Hermann Hesse. Pozdrawiam Serdecznie jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#180112

Może troszke poza tematem:

"Kocham muzę nie banknot, hajs mnie nie zdegenerował"

Vote up!
0
Vote down!
0
#180178

terror plynie ze wschodu i nazywa sie gazociagi i rurociag
nalezy jak najszybciej i bez zadnych zachamowan zniszczyc powyzsze.
Dlaczego bo rosjanie na tym zarabiajaja krocie a my nic...
Jesli przegramy wybory nalezy stworzyc podziemny rzad jak za okupacji i stosowac formy walki partyzanckiej.
Trzeba zdobyc armie.
Jesli wojsko sie nie zgodzi to za pomoca bojowek i inne formy partyzantki zdobyc bron z magazynow wykorzystujac znajomych wojskowych i ZACZAC WOJNE DOMOWA bo po przegranych wyborach tzw. demokratycznych nie pozastanie nic innego jak walka wyzwolencza z silami wspopracujacymi z okupanem i matka R...

Vote up!
0
Vote down!
0
#180114

Bardzo śmieszne i nawet na poziomie. Być może waszym.
Masz jakiś problem, ślinotok z bełkotem wam się miesza.
Oj cienko z kadrami skoro kapraliny delegują.
Terror na dobrze zagościł w waszych zniewolonych umysłach, o ile coś tam jeszcze w kacapskim czerepie jest za wyjątkiem GóW-na.
Bojówki to wasza czekistowska domena.

Spuść się gdzie indziej towarzyszu trollu na patrolu.

Poszoł Won !

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#180118

Terror płynie z WEWNĄTRZ, bo sowiecka gadzina zostawiła nam setki tysięcy swoich pomiotów.
Pod czujnym okiem bolków i ich towariszczy został ten balast rozmieszczony w najbardziej newralgicznych urzędach państwa, na najbardziej eksponownych stanowiskach.
Rurociąg to SKUTEK.
Przyczyną jest skanalizowane sowietyzmem Państwo.
Nie oczyściwszy NAJPIERW Państwa, każdym działaniem ułatwimy zadanie wrogom.
Tak jak przez 20 lat pomagaliśmy agenturze w okradaniu i demontażu Polski, godząc się na grubą kreskę.
Aby walczyć z wrogiem, dowolnymi metodami, należy najpierw wyłuskac zdrajców z własnych szeregów.
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#180122

plan jest prosty - tu i teraz czas zaczac walke - macie w poblizu w sasiedztwie cos co plynie z rosji na zachod zniszczcie - narzedzia nie istotne a cel nie daj sie zlapac bo kary beda wielkie - jeden ze sposobow duza ilosc karbidu woda i duza beczka pod gazociag lub naftociag i ognisko obok lub obciecie rury i podpalenie paliwa- efekt murowany - niedlugo i tak bedziemy mieli swoje paliwa a jak nie mozemy kupic je w norwegii kuwejcie stanach czy innych potentatach gazowych czy naftowych...

Vote up!
0
Vote down!
0
#180115

Plan jest prosty - Prowokacja.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#180121

jak wygrac z morderca gdy on chce cie zabic??
zabij morderce to przezyjesz
w jaki sposob chcesz walczyc ze zlem ktore za kilka lat odbierze nam kraj i ma wszystko dookola media , kase , weglowodany(paliwa) , atoma - myslisz ze wygrasz dobrocia serca?? grubo sie mylisz... zacznesz sie modlic wysmieja cie... jak sie chce zburzyc budynek trzeba wiedziec gdzie podkladac bomby...

Vote up!
0
Vote down!
0
#180371

bez kasy Rosja nie ma siły ani militarnej ani propagandowej bez dostaw ropy i gazu Rosja nie ma kasy...

Vote up!
0
Vote down!
0
#180117

Nick jakoby Rumuński, a rady iście sowieckie.

Nie wiem czy wiecie, że Polska była w bardzo dobrych stosunkach z Rumunią. A ty nie udawaj syna Pięknego Narodu Rumuńskiego. Kraju z wielką Kulturą, Tradycją i Historią.

Przemów w języku ojczystym.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#180119

Petrescu - Piotrowski
końcówka scu w nazwiskach rumunskich to zmienine ski
poczytaj troszku a pozniej komentuj

Vote up!
0
Vote down!
0
#180361

Cóż za celna uwaga. A my ciemni i "czaczy" nie kumamy.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#180120

i wokalista ideałem nie był, ale uwielbiam ten utwór, szczególnie od jakiejś 2,57, a jeszcze bardziej jak przechodzi do słów: "Be free, be free".

Mądry tekst, jwp.
Nagradzam dychą i kopiuje sobie do schowka.

http://www.youtube.com/watch?v=cpys1c3jCNs

Vote up!
0
Vote down!
0
#180127

Witaj i dzięki za wizytę pomimo Twej ekskursji. Fredek i tak mi mnie wadzi niż Sir Elton. Choć też piękna muza. Nie wiem czy Freddie też by dzisiaj szalał na Gay Pride, swoją drogą śmiertelnie się wyszalał w dokach Hamburga. Queen jak i wiele kapel z dawnych lat nie mieszali się tak do polityki jak dzisiaj pseudo-artyści. Robili swoje. Też walczyli, nie prześmierdli jednak lewactwem. Dość wywodów. Dedykuję Ci jeden z najpiękniejszych "nadziejnych" utworów CCR. I jeszcze to... I`ll hope You`ll be back... Odezwę się za kilka dni doi Ciebie na Poczcie Prywatnej. Bywaj Ossalo. jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#180133

I muszę się dopakować do końca, bo nigdzie nie pojadę!

To w duchu mojej podróży, też na dobranoc.

http://www.youtube.com/watch?v=MDfa3-2L95g

Odzywaj się, jak najbardziej.
I proszę mi się tu nie poddawać, walczyć, "bić kurwy i złodziei!"

Vote up!
0
Vote down!
0
#180136

Bardzo trafny opis obecnej sytuacji w Polsce i na świecie.Uwikłana w kryzys ekonomiczny i w wojnę z terroryzmem demokracja amerykańska nie jest w stanie skutecznie przeciwdziałać wspomnianemu układowi niemiecko-rosyjskiemu oraz rosnącej ekspansji Chin oraz być dla wyzej wymienionych jakąkolwiek konkurencją.Oczywiście Ameryka zdaje sobie sprawę z tego,że jej gwarancje straciły znacznie na wartości-stąd prezydent Obama wykonał reset w stosunkach z Rosją,ale takze w stosunkach z takimi krajami jak Polska.I to jest główny powód zaniechania budowy tarczy antyrakietowej m.in.w Polsce i to pomimo demonstracji siły u wschodnich rubieży NATO np.rosyjsko-białoruskie prowokacyjne w swej wymowie manewry,rozmieszczenie rakiet strategicznych w okręgu kaliningradzkim itp.A co robi rządząca POtuskokracja? Ano to samo co Ameryka: reset z reżimem Putina,niekorzystny kontrakt gazowy Pawlaka,czytaj:Tuska,z Gazpromem,czytaj:putinowcami oraz ślepe POdążanie za tak zwaną "nowoczesną Europą" i germanofilizm ekipy Tuska.Polityka nierządu POtuskokracji ma spowodować odejście od suwerenności naszego kraju na rzecz zjednoczonej EU,w której patriotyzm zamieniono na wygodnictwo i kasę,a z euro zrobiono bożka,który ma wyprzeć chrześcijańskie korzenie Europy.POtuskokracja poszła w swoim resecie nawet tak daleko,że stawiać próbuje pomniki sowieckim najeźdźcom,np.w Ossowie ,zaś MSZ Sikorski publicznie atakuje zasadność Powstania Warszawskiego na Twitterze.Nawet tak bezprecedensowa tragedia,jaką była smoleńska katastrofa,nie jest przeszkodą w ślepym resecie POtuskokracji z Putinem: wszak w do dzisiaj nie ujawnionych okolicznościach POtuskokracja wraz z reżimem Putina "przyjęły" BEZPRAWNIE konwencję chicagowską jako podstawę wyjaśniania(?) przyczyn tej katastrofy.Moim zdaniem była to świadoma zmowa Tuska z Putinem dla sparaliżowania wymiaru sprawiedliwości.Mam nadzieję,że w naszym kraju jest jednak większość LUDZI HONORU,którzy odrzucą w nadchodzących wyborach zarówno fałszywych resetowców z POtuskokracji takich jak Tusk,Arabski,Sikorski,Klich,Miller,jak i odrzucą PO-korumpów BEZ HONORU POkroju Drzewieckiego,Chlebowskiego,Grabarczyka,Niesiołowskiego,
Grada,Kopacz itp."spółdzielców".falcon1958

Vote up!
0
Vote down!
0

falcon1958

#180135

Bardzo trafny tytuł komentarza - Nadchodzi Czas Honoru ! Jeśli można to użyję go do kolejnej notki. Czas Honoru Miły Panie jest zawsze. A tym bardziej gdy deficyt jego jest, a niewątpliwie jest od 1945 roku, a tym bardziej od 1989 roku. Pan raczył opisać to co się niewątpliwie dzieje na wierzchu. W ekonomii, polityce i temu podobnych. I bardzo dobrze. Ja skupiam się na rozkładzie Wspólnot i Wartości. To właśnie pozwala realizować inne cele. Jedyną Nadzieją jest to, że przewyższamy ich Duchem. Barbarzyncy go nie posiadają, nigdy Go nie mieli. I nawet jak będą Nasze Serca zjadać, to Ducha Naszego nie posiądą. Większość Ludzi Honoru to w Polsce i na Świecie Mniejszość. Jak sądzę To Wystarczy na Większość ludzi bez honoru, bez serc i bez ducha. Wszakże, to szkieletów ludy ! Kłaniam się nisko czapką z pawim piórem, do Poskiej Ziemi. jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#180142

oddaj zycie i mysl ze dobrze postapiles i niech cie zjadaja a ty zjadany oczerniany i znienawidzony bedziesz mial zawsze to cos co stanowi cie lepszym od innych...
pora na dzialanie a nie dumanie i zastanawianie sie...
nie ma sensu spiewac i grac -trzeba dzialac - metody ktore sa stosowane przeciwko nam nalezy zastosowac przeciwko nim tym szubrawca ktorzy gwalca nasz narod codziennie w faktach tvn...

Vote up!
0
Vote down!
0
#180374

nie chodzilo mi o atak na demokracje - demokracja przegra w pazdzierniku - czy czekistami byli zolnierze AK walczacy w kazdy mozliwy sposob z okupacja sowiecka???
nie interesuja mnie zadne opinie
nawoluje do dzialania
gdybym mieszkal blisko jakiegos ...ciagu to juz dawno wypalilbym wielka dziure w zyskach mafii rosyjskiej...
uciac trzeba kase bo z kasa w dzisiejszych czasach latwiej wygrac wybory POpaprancom i PomagieromSitwyLudowej...

Vote up!
0
Vote down!
0
#180349

Gorąca głowo.Pomyśl.
Na dwa miesiące przed uruchomieniem rurociągu gazowego, sowieci ustawili w Królewcu nowe wyrzutnie rakietowe, uzbrojone w rakiety, których zasięg starcza do Krakowa.
Czy dysponujesz, Ty lub ktoś o zapędach patriotycznych, jakąś cudowną bronią, pozwalającą na unieszkodliwienie tych rakiet?
Czy napewno masz ochotę pomóc sowietom w operacji kolejnego rozbioru Polski?
Przecież po Twoim ataku na rurociąg, Sowiety natychmiast tu wkroczą pod pozorem walki z terroryzmem.
A cały "cywilizowany świat" natychmiast im w tym udzieli poparcia.
FSB tak sie napracowało z prowokacją w Biesłanie, a Ty chciałbyś ich w Polsce wyręczać?
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#180358

myslisz ze uzyja rakiet przeciwko kilku ludzia ktorzy to zrobia??
zastraszasz idee
za niedlugo sie dowiesz ze zostaly ju tylko takie srodki a inne juz sie wyczerpaly...

Vote up!
0
Vote down!
0
#180378

Nad środkami, metodami walki z sowietyzmem myślę przez całe swoje dorosłe życie, a zaręczam Ci ze to juz dość długo.
Po rosyjsku mówię i piszę jak rosjanin -bo język wroga trzeba znać.
Nie zaryzykowałbym ogólnonarodowego nieszczęścia przez swoje sztubackie wybryki.
Za to zaręczam Ci, że jeżeli napadną na Polskę, to nasza ziemia będzie dla nich piekłem.
Chcesz być skuteczny? UCZ SIĘ. Wtedy dowiesz się, że tych środków i sposobów są setki. A Ty możesz wymyślić następne.
Nie sprowadzaj tylko na Polskę losu Czeczenii.
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#180389

Czeczenia nie ma wsparcia!!! a USA ktore ma bron ktora zwalcza rakiety rosyjskie jeszcze przed ich startem(myslisz dlaczego Rosja nie atakuje Stanow np. teraz bo wie ze sa zdani na porazke). Jedyny ich sposob to zastraszanie innych narodów. Jesli USA staneloby twardo za Gruzja to Ruscy wycofalibysie 15 minut po ataku. Niestety USA ma prezydenta tak jak polacy maja premiera...

Vote up!
0
Vote down!
0
#180396

No widzisz. i już zaczynasz myśleć realnie.
Umiesz liczyć? licz na Siebie.
Myśl, ucz się, a pozyskaną wiedzę wykorzystaj na obmyślanie skutecznych środków zwalczania sowietyzmu, tak w kraju, jak i na wrogim terenie.
A kiedy przyjdzie czas konfrontacji -będziesz gotów.
I będziesz mógł posłuzyć radą i pomocą innym.
Nie istnieje większa siła od inteligencji.
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#180399

Witaj,
dzięki, że mnie skutecznie zastąpiłeś w dyskusji.

Pozdrawiam Cię Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#180532

gość z drogi

JWP,mogę tylko powiedzieć Jedno

dziesięć i żałować,że nie ma więcej

serd pozdr

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#180380

Witaj. Pozdrawiam Serdecznie jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#180531

gość z drogi

dni

spiew ptaków,szum drzew,kwiaty i Dzieci i rozmowy z tymi najmądrzejszymi

z Narodów

zbyt mało z nimi rozmawiamy,i prawie wcale ich nie słuchamy

opędzając sie od ich pytan o wszechświat,o podstawowe 

"prawa nami rządzącymi"

nie dajemy im szansy na odpowiedzi,nie dajemy szansy na pytania

i by ich uniknąc kupujemy co RAZ nowe zabawki,czy zabieramy do nowych 

świątyń ,nazywanych wielkimi centrami handlowymi

Jesli 

nie zmienimy tego

to wyrosnie POKOLEŃIE,które może okazać sie wyjątkowym

w czasach

ostatniej historii,

pokolenie roszczeniowe,nie myślące,życzące sobie

co raz nowych zabawek,nawet wtedy gdy czterdziestka siądzie im na wiecznie młodym karku,na karku

na wierzchołku ,ktorego mamy słomianą kukłe o ustach" botexowych"

i o śmieciowej zwartości,miast mózgu

ot

takie ZMODYFIKOWANE CÓŚ

a wiec ?

pamietajmy o ogrodach i Dzieciach,bo gdy ich zabraknie

zostanie nam w spadku pustynia asfaltowa i szczury biegające 

PO niej

JWP

"oczywizda" dycha,dzięki za Muzykę

serdecznie pozdrawiam Ciebie i dyskutujących a dla Ossali uśmiech 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#180805

gość z drogi

Boscy śpiewacy

jakże inaczej brzmi ich śpiew na wolnej przestrzeni,w ogrodzie,polu

latają po niebie ci boscy śpiewacy Wolni

nie przekupieni stanowiskami w rządach,w szklanych klatkach,czy 

na światowych giełdach,zwanych "spółdzielniami"

dziękuję :)

dyszka spiewająca :)

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#180808

Witaj, ptaszki te nasze poranne budziki, czasem uciążliwe, ale zawsze mili towarzysze. Nasze Dzieci, Przyszłość Polski, niestety nie wszyscy rodzice myślą o dzieciach w kontekście Ojczyzny. A to mści się przez pokolenia. Ja na razie mam spotkania z miejskimi ptaszkami. Wiejskie kontakty odrobię w przyszłym roku. Wersja oryginalna... I jeszcze bardziej "oryginalna"... Pozdrawiam Serdecznie jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#180814

gość z drogi

Ptaszki,nasze ranne budziki,Dzieci też mają podobnie

i często budzą nas z......... uśpienia...re miejskich ptaków

mam swoje zaprzyjażnione sikoreczki,one są wierne jak zawsze

słoninka,ziarenka

ważne ,by ich nie zdradzic,nie zapomnieć...

serdecznie pozdrawiam z miejskiego Stanu Rzeczy :)

P.S

re ptaków Dzieci i Ojczyzny

są zawsze 

niezmienne od  wieków

warszawskie Dzieci

wcześniej Dzieci Wrześni

a pożniej dzieci Solidarnościowców,to ONE po nocach,w tajemnicy przed własnymi rodzicami

rozklejały ulotki,które mieliśmy schowane w tylko nam wiadomych miejscach,

ale Dzieci,

dziwnym trafem je znajdywały :)

 pozdr 10

za Dzieci i Ojczyznę

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#180816