Jest taka Gaucka,

Obrazek użytkownika jwp
Blog

która to może otworzyć nie tylko stare, a i nowe drzwi.

Majowie się nie mylili, koniec świata jest bliski. Nie całego. Tego, który nam skrojono na nie naszą miarę. Koniec tak bliski jak Słońce, które może nas przegrzać, albo długofalowy. Z prostego powodu, jakim jest zmęczenie materii. Choćby powracające starą śpiewką bolszewickiej idei. Za którą niewątpliwie nie stoi Bóg. Bez Wiary i Ducha. Tylko długie, jak ogon diabła - UUUURRRRRRRRAAAA !!! Zawsze jednak z Naganem za potylicą.

Nie dzielę się tajemną wiedzą, jedynie spekuluje, jak każdy gracz na giełdzie. Pewne akcje idą w górę, sztucznie pompowane. Te wartościowe zawsze są narażone na atak czerwonych szelek. Macki czerwonej zarazy są dłuższe niż nasz horyzont wyobraźni. Grupa założycielska jest ta sama. W kontekście są komunikaty i zwoływanie się w trwodze. Gdyż wkrótce  zamienią się w słup soli. Który to będzie można już tylko polizać, podobnież jak inne zwodnicze idee.

Nie obiecuję sobie zbyt wiele. Choćby z powodu przerażającego zidiocenia większości „homo sapiens”. Warto się jednak pochylić nad niewygodnym dla Merkel i Putina wyborem innego niż zwykle Prezydenta Niemiec. Może to tylko ściema. Może, co mi przez klawiaturę nie przejdzie, najbardziej zakopany Kret. Bo dziwnym jest, iż nie ujawnił wszystkich Akt STAS-i. Nie rozbroił najbardziej wiernej KGB agentury. Nie dał nam szansy poznać rezydentów z Trójmiasta. Ani też stopnia infiltracji RFN-owskich służb przez STAS-i, która zawsze działała ponad podziałami, choć bliżej jej było do KGB, niż do SB. Agentura przenikała do wszystkich sfer życia za pomocą całego kapitału służb, jakim niewątpliwie byli artyści, dziennikarze, sportowcy i przyszli politycy hodowani na farmach KGB. To dekalog i modus operandi służb. Stary jak Carska Ochrana. To nie są Ruskie Pierogi, nie da się ich zjeść, wielu jednak łyka bez namysłu.

Warto patrzeć na „Ręce Moskiewskich Archeologów”. Gdzie kopią i co chcą odkryć. I w jakim świetle przedstawić. Jest nadzieja, wiara i wątpliwość. W to, czy jeszcze potrafimy czytać między wierszami. Oczy szeroko otwarte ze zdziwienia, czy też jaskra je przysłania. Unia padnie wcześniej, lub później. Konsekwencje będą inne niż nasze oczekiwania. Przez kolejne dekady będziemy płacić za przywileje, które sami sobie nadali. Za naszymi plecami. Nie dość, że PRL-u nie zlikwidowaliśmy, to co gorsze utrwaliliśmy go w III RP. Okrągły Stół był pełen kantów. W końcu nie ten król i rycerze jakby inni.

Pierwsze wizyty są znamienne. Po pierwsze do Polski, po drugie spotkanie z tym, co jak zdobędziemy twarde dyski z Łubianki, to się obnaży. Jak Lady Godiva, alboż w prawdziwych szatach Nowego Cesarza. Pastor i Antykomunista odwiedza bastion komuny, jakim od 10 kwietnia 2010 roku stał się Pałac Prezydencki. Co najmniej dziwne. Ciekawa to będzie wizyta, gesty kurtuazyjne, a może wymiana informacji. Nowe kierunki, czy utrwalenie systemu.

Zapewne czerwony jak usta Stalina i bez aktu urodzenia Obama wygra kolejne wybory. Ku uciesze gawiedzi, po myśli brodatych mędrców i gołowąsów. Których tak łatwo wpuścić w ACTA. Jak każdego z nas, za pomocą przyjaznych Demiurgów. Dwieście lat trzeba było, zanim przyznano rację Kopernikowi. Warto poczekać na czasy, gdy Słowa i Perły, nie będą rzucane przed wieprze. Nie będzie pośredników. Ni w Wierze, ni w Prawdzie. Tam gdzie KOCHAM,  znaczy… Dokładnie tylko tyle i aż tyle. Na Miłości biegunie jest Zdrada. Nienawiść i Pomsta nie  jest językiem zakazanym. Prawda, najboleśniejsza, budzi bardziej, niż dzieli.

W każdej redakcji wiodących pism, na portalach i blogach, w notkach i komentarzach jest Oficer, albo inny kapral dyżurny. Teorie spiskowe  zamieniły się w rzeczywistość. Myszy harcują. A nawet szczury. Jeden skacze, drugi kutrem patrolowym dowieziony. Bacznie obserwujcie, czy w cukierniczce mikrofonu nie ma. Jedyna nadzieja w czystej rodzinie. Nie skażonej . By nie było innej opcji, niż Bóg, Honor i Ojczyzna. A chcą Nam czarną krew zaszczepić - Trupi Jad. Pod innym pozorem, w Nowych Szatach. Popatrzcie na Polskę i Świat okiem ptaka. Z szerszej perspektywy... Wtedy ujrzycie prawdziwy obraz, a jest dość przerażający. Niechybnie odzyskamy Polskę. Dla Nas, dla Dzieci. Naszego i kolejnych pokoleń. Warto to uczynić.

Bo jest niejedna Gałka.

Trzeba ją tylko przekręcić, w odpowiednią stronę.

W tzw. temacie, polecam tekst Jana Bogatki

Gauck, ten nowy, także i naszą nadzieją

normal">A teraz z innej beczki.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jest nawet wiele takich gałek, na równie wielu drzwiach
tego Labiryntu.
I jest straszak dyżurny, wzorem Minotaura.
Dziś jest tym straszakiem NWO.
I czekają szeroko rozwarte ramiona Towariszcza Putina.
Już nawet został publicznie okrzyknięty Ostatnim Bastionem.
Bo przecież Historia jest zakazana.
Ktoś mógłby powziąć wiedzę o 1,5 milionach "odnowionych
wyznawców Judaizmu", jakich wyeksportował putin do Izraela.
Polowanie z nagonką trwa...
I napis już czeka.
Od naszej strony "WITAMY WAS".
A z ich strony "MAMY WAS!"

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#236929

czy smucić, że to Gauck...

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#236931

Podobnie mam i ja.Myślę sobie ,żeby nam się gałka nie wałęsała....

10/10

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#236945

i ja:)
pozdr.
10p

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#236983

Tak wiele razy daliśmy się ograć.Może teraz słoneczko nam
zaświeci,ale ja byłbym bardziej ostrożny.Po Magdalence miał
być cud, a mamy smród.Może być bardzo ciekawie.Więcej okazji
do zadumy będą mieli "nasi wodzowie".
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#236947

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Sposób wybierania przewodniczących okręgów w PiS przypomina ''czasy słusznie minione'',choć się wcale nie dziwię i może być to jedyny sposób obrony trzonu tej partii,jej początkowych założeń i celów by odnowić nasz kraj,wyczyścić go z gangreny sprzedawczyków.Nauczeni najmocniejszymi doświadczeniami jak zdrada,dywersja i chciwość niektórych do niedawna przyjaciół i współpracowników jest potrzeba by jasno wskazać,że odpowiedzialny jest prezes za całość i jego wyznaczeni ludzie za okręgi.Jak wspomniałem wcześniej nauczeni wieloma doświadczeniami trzeba się bardzo chłodno i analitycznie przyglądać działaniom prezydenta Gaucka ,a jeszcze bardziej poczynaniom gajowego po takich spotkaniach(jak takich będzie więcej niż zazwyczaj między naszymi prezydentami,to będzie dawało wiele do myślenia). Osobiście jestem zaskoczony z kim najpierw się spotyka Gauck i mam dwa bardzo różniące się natrętne skojarzenia,jedno pełne wątpliwości jak w kilku ostatnich komentarzach tutaj,a drugie że posłużę się analogią do scen filmowych o mafii złożeniu propozycji nie do odrzucenia, czyli odejdźcie w polityczny niebyt a będzie tylko trochę bolało. Kto nie bierze pod uwagę scenariuszy, szczególnie po 10 kwietnia w których układy idą bardzo daleko nie powinien zajmować się komentowaniem wydarzeń politycznych większych niż wybory radnych,wójtów,czy burmistrza.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#236982

Jakaś epidemia szeleje w Jewropie ! Na nominacje zaWSIonych, zawszonych i w ogóle umoczonych w agenturach.
To jakiś znak, że historia kończy zataczać krąg i wracamy do... renesansu. Brunatnej i czerwonej dżumy.
Serdeczności.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#237023

Witaj , przetestujemy jak nam sugerujesz co to za za jeden ten Gaucek , co ma być to będzie. W rodzinie jest lepiej możemy mieć zaufanie , że jak nam się "noga podwinie" to bliscy nam pomogą , ale w tej sytuacji w jakiej jesteśmy ( nie po to się Unia rękami Merkel natrudziła) , to raczej jeszcze nas " przyduszą" , ...i nie liczyłabym na nic więcej....
już dziś możemy sobie zaśpiewać ...
cyt: siekiera,motyka,piłka,młotek
chodżże, Maryś, tu za plotek....
Pozdrowienia z Poznania Jagna . Oczywiście 10 pt.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#237042

ten prezydent Gauck. Polecasz Jana Bogatkę w tym temacie. Owszem, wypowiada się na temat Gaucka bardzo dobrze. Ja, jak tam napisałam, jestem raczej sceptyczna. Zobaczymy, z kim się spotka będąc w Polsce, a z kim nie.
Chciałam tylko zauważyć, że każdy z "lustratorów" okazałby się miernym lustratorem, gdyby wszystkie karty wyłożył na stół. W takich sytuacjach zwykle najsmaczniejsze kąski chowa się głęboko w spiżarni. Na ulicę, przez okno, wywala się mało znaczące odpadki. Taka jest specyfika "grzebiących w śmietnikach". Obojętnie, czy w śmietnikach sensu stricto, czy w śmietnikach historii.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#237095

Witaj,
polecam wpis, bo pod nim ciekawa dyskusja na temat Gaucka, niekoniecznie pochlebne opinie.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#237140

Witam,
przepraszam, ale dzisiaj miałem pracowity dzień.
Nie jest moim zamiarem deprecjonowanie postaci Gaucka.
Na razie jest więcej pytań niż odpowiedzi.

Bardzo ciekawa dyskusja toczyła się pod wpisem Jana Bogatki.

http://www.niepoprawni.pl/blog/2386/gauck-ten-nowy-takze-i-nasza-nadzieja

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#237120