Wojskowe Centrum Edukacji Antykaczystowskiej

Obrazek użytkownika Kuki
Blog

W Kronice Wojska Polskiego 2010 - wydanej za nasze pieniądze przez Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej (WC - E... O...?) -

na stronach 110-130 znajdują się materiały z kwietnia 2010 roku, które dotyczą katastrofy pod Smoleńskiem.

Redaktor naczelny Wydawnictwa dr Grzegorz Jasiński nie znalazł na tych stronach miejsca chociażby na fotografię Prezydenta Lecha Kaczyńskiego - Zwierzchnika Sił Zbrojnych RP (którego kompetencje możemy poznać na stronie 5 tej samej publikacji).

Oprócz lakonicznych informacji o śmierci, przylocie trumien z ciałami i pogrzebie Pary Prezydenckiej nie znajdziemy nic więcej, choć każdej z ofiar katastrofy, która kiedykolwiek współpracowała z WP, poświęcono osobną notkę biograficzną ze zdjęciem.

Krótką relację z pochówku śp. Lecha i Marii Kaczyńskich na Wawelu opatrzono fotografią karawanów na płycie lotniska w Balicach oraz ulicy z konduktem żałobnym w oddali. Na tej samej stronie zamieszczono fotografię Prezydenta śp. Ryszarda Kaczorowskiego przed opisem jego pogrzebu.

Brak głosów

Komentarze

zostało ci ze szkoły?
nie właź tu paskudny ptaszorze! :))))
3x10+1=31
31:4=7,8 ca

Vote up!
0
Vote down!
0
#298702

Pomogłam w miarę możliwości... więc nie wiem, czemu teraz jest... 5! ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#298710

To bydlo jest przypisane albo oddelegowane do konkretnych blogerow. Probuja pewnie w ten sposob obnizyc zainteresowanie tematem. Nie zwracajmy na nich uwagi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#298718

Dzięki za zwrócenie uwagi na ważną informację. Nie ma wątpliwości iż jest to karygodne. Proponuję wystosowanie listu otwartego pod którym będą się mogli podpisać internauci. Jako przewodnią myśl tego listu proponuję coś w stylu.

Szanowni Państwo
Po zapoznaniu się z Państwa publikacją "Kronika Wojska Polskiego 2010" dostrzegłem pewne braki w publikacji ... (wymienić zauważone braki)
Rozumiem/y że fakt pominięcia tak ważnych informacji na temat Zwierzchnika Sił Zbrojnych Lecha Kaczyńskiego wynika z planowanej i przygotowywanej przez Państwa odrębnej publikacji poświęconej postaci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Z wyrazami szacunku i niecierpliwie czekając na ukazanie się Państwa publikacji ...

Oczywiście to co zamieszczam nawet nie jest szkicem ale liczę na to iż lepsi ode mnie mistrzowie pióra ubiorą to w słowa. Osobiście bardzo chętnie się pod takim pismem podpiszę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#298742

A czego się spodziewać po pogrobowcach polwychu?

Vote up!
0
Vote down!
0
#298747

A zdrajcy dostaną ewidencyjną kartę
Która będzie wszczepiona na stałe
By można znaleźć każdą zakałę
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#298762

Olać jedynkowiczów. To prosowieckie POpłuczyny, których wszędzie pełno. Informacja ważna, jak różnej maści proplatformerskie szmaty i inaksze indywidua jeszcze teraz kalają pamięć o Naszym Prezydencie Profesorze Lechu Kaczyńskim.

Ode mnie dycha.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#298802

dzięki wszystkim, którzy zawalczyli z jedynkowiczami
pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#298905