Światło w zamglonej dolinie

Obrazek użytkownika czarnowidz
Kraj

Skowyt po wczorajszym przemówieniu Jarosława Kaczynskiego rozlegać się zapewne będzie jeszcze długo i w rozmaitych odmianach, wiadomo - jak coś boli, to i skowyt się rozlega.

Dlaczego zabolało?

Polityczna pooprawność AD 2010 w Polsce nakazuje nie mówić w żaden sposób o przyczynach śmierci Prezydenta inaczej niż nakazuje oficjalna, reżimowa propaganda - i tu media tzw. prywatne narzuciły swój kanon sformułowań, poglądów i sposobu mówienia o Smoleńsku. 

 

Polityczna poprawność, jak wszedzie na świecie, także w Polsce zabija swobodę wypowiedzi, dyskusji, wolność słowa, a wreszcie - demokrację jako taką. 

 

Politycznie poprawne slogany o “winie prezydenta” "naciskach", "krwi na rękach" itd. próbują nam narzucić macherzy od propagandy, tak aby wyprzeć jakąkolwiek niezależną od nich myśl na temat tej tragedii.

 

Intencja jest jasna - jeśli w przestrzeni publicznej, w duskursie, ale takze i prywatnych rozmowach będzie obowiązywał ich zestaw pojęciowy, a dociekanie przyczyn Smoleńska stanie się “obciachem”, będzie politycznie niepoprawne i w dodatku - ta postawa będzie internalizowana przez większość indoktrynowanego społeczeństwa - to wtedy, za te kilkanaście lat, gdy może jakieś dokumenty wypłyną, to i tak nikt w nie nie uwierzy, bo prawdą dla ludzi będzie to co było wdrukowane w głowy poprzez psychomanipulatywną, politpoprawną propagandę. Wtedy nawet powiedzenie prawdy prawdziwej o Smoleńsku będzie odbijało się od muru niezrozumienia - przecież “wszyscy wiedzą” i “ nikt normalny nie kwestionuje”, że “to Kaczyński naciskał na pilotów”, którzy “chcieli pokazać jakie to z nich debeściaki”.

 

Idziemy, jako Polska, naród w kierunku, ba już jesteśmy - w zamglonej dolinie, w której nie ma ani kierunku marszu, ani wiedzy dokąd idziemy. Jest tylko ta przeklęta, smoleńska mgła. I jest podejrzenie, że ci którym naród powierzył troskę o dobro wspólne w tych ciężkich czasach nie zasługują na zaufanie, ani też - co widać po ich działaniach - na rzecz tego dobra wspólnego wcale nie działają, Że są złymi przewodnikami w TEJ mgle.

 

Wczorajsze jasne postawienie sprawy przez Kaczyńskiego w przemówieniu w Palladium, przemarsz pod krzyż, oznacza dla propagandzistów i manipulatorów-usypiaczy, że ich wysiłki są niewystarczające. Że politpoprawna prawda ich autorstwa nie wyparła prawdy prawdziwej i pytania o przyczyny, o odpowiedzialność, o honor, o wartości, a w końcu - o kierunek marszu i o tożsamość przewodników. 

 

Kaczyński w swoim przemówieniu wymienił z imienia i nazwiska osoby z rządu, które według niego dopuściły się zaniedbań w organizacji lotu do Smoleńska. Tak jasne postawienie sprawy jest wprost sprzeczne z polityczną poprawnością, która obowiązuje po 10 Kwietnia, gdy nawet wtedy, bezpośrednio po wydarzeniu, nie stawiano publicznie pytań o odpowiedzialność. To był pierwszy krok w politpoprawnym fałszowaniu rzeczywistości. Teraz Kaczyński swoim przemówieniem zniweczył cały ten wysiłek. 

 

To tak, jakby do tej naszej zamglonej doliny wniesiono pochodnię - najpierw widzimy tylko poblask niesiony w górze przez cząsteczki skroplonej zawiesiny, cienie się plączą, jasne i ciemne smugi, a potem - widzimy wprost lśniacy ogień, i mimo, że mgła jest przecież, to jednak - znika.

 

Tylko Prawda nas wyzwoli.

 

 

 

Brak głosów

Komentarze

Skoro parenaście minut po "katastrofie" radek-zdradek telefonuje do Jarosława z wieścią że samolot się z rozbił i co ważniejsze - że była to wina pilota to są tylko 2 opcje :
a). radek-zdradek ma zdolności prekognicyjne
b). ta wersja była wersją już od dawna przygotowaną
W to pierwsze trudno mi wierzyć.
Skoro mamy do czynienia z tak ogromną dezinformacyjną propagandą, to chyba nie po to by zamaskować zwykły wypadek.
Pamiętam jak próbowano zainscenizować awarię silnika (pokazywano samolot z "ogniem" w silniku- miał to być Tupolew numer 101 ), dziwne że samolot doleciał na takim silniku aż do Katynia (prawie); skoro była to prawda to dlaczego teraz o tym newsie ani widu ani słychu? A to inne "newsy"- tvn podaję że rozbił się jak 40, samolot podchodził 4 razy do lądowania , jak nie wylądujemy to nas zabije/ą ...i.t.d.
Te newsy równie szybko gasną jak się pojawiają.
Zadziwiające że ludzie dają się na to nabierać chyba trudno im uwierzyć że mogą być tak bezczelnie okłamywani.
Pamiętam jak sfingowano (chyba w Azji) atak i wkroczenie wrogich wojsk (oczywiście tylko w tv)i wyemitowano to ...
reakcje ludzi mimo tego że nie widzieli na własne oczy ani jednego czołgu czy żołnierza były oczywiste- panika, ucieczka , ukrywanie się ...
Czego dowodzi powyższy przykład a no tego że ludzie są uzależnieni od tv w specyficzny sposób- mianowicie myślą że media mają monopol na obiektywizm , co powie tv to prawda .
Rosjanie ponoć mają takie powiedzenie: "zrób coś tak bezczelnego żeby nikt nie uwierzył że to prawda".
Trochę się rozpisałem , miejmy oczy szeroko nie zamknięte
znaczy otwarte. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#85458

Żaden polski specjalista nie badał wraku samolotu! Pięć miesięcy minęło. Reżimowe pralnie mózgów zadbały, aby pytania o katastrofę kojarzyły się Lemingom z chorobą psychiczną. Wychodzi na to, że Polska znajduje się pod medialną okupacją.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#85476

Dobre określenie!

Pozdrawiam

Czarnowidz Były Jasnowidz
Precz z komuną! Chodżcie z nami!

Vote up!
0
Vote down!
0

Czarnowidz Były Jasnowidz
Precz z komuną! Chodżcie z nami!

#85570

"Kaczyński w swoim przemówieniu wymienił z imienia i nazwiska osoby z rządu, które według niego dopuściły się zaniedbań w organizacji lotu do Smoleńska"...

Kaczyński nie robi nic ad hoc... Jeśli pojechał personalnie, to znaczy, że ma w ręku niezbite dowody i "reszta" jest tylko kwestią wcale niedalekiego czasu. Jednego, czego się obawiam, to nie tego, że go ciągle dyskredytują w oczach narodu, ale tego, że spróbują go sprzątnąć bo im się obręcz wokół gardeł coraz mocniej zaciska. Ze nie wahają się przed niczym - już udowodnili.
Jedno mi się bardzo marzy - zobaczyć Tuska, Komorowskiego i całą bandę na baczność wyznającą publicznie przed lemingami - oszukaliśmy was, oszukaliśmy cały naród polski, Smoleńsk to my.
Może byś w tefałenie....

contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#85481

podczas spotkania z Harveyem Kushnerem tłumaczem był ojciec stewardessy.  W pewnym momencie "przejęzyczył się" i powiedział - wybuchła bomba. Widocznie jest taka teza  (o ile wiem udowodniona, może tylko naukowo?) w kręgu Rodzin.

Ponadto odczytano list Pete Kinga.

W czasie pobytu w Ramstain Pani Błasik, generałowie zdeklarowali pomoc i Pan Macierewicz wystąpił o tą pomoc. Bardzo chcę, żeby wreszcie zaczęły pękać ogniwa tego łańcucha kłamstw.

Osobiścienie dopuszczam, aby dr Jarosław Kaczyński wypowiedział się tak zdecydowanie bez solidnych podstaw.

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#85475

Swoją drogą ciekawe jakie wymówki będzie nam wciskać banda rudego kiedy PRAWDA wypełznie ze swej ponurej norki , kiedy zrzuci płaszcz kłamstwa i ujrzy światło dzienne w pełnej krasie ; będą kłamać że chcieli uniknąć prawdopodobnego następstwa - konfliktu zbrojnego ;będą lżeć w żywe oczy że to był przymus , ukrywali prawdę bo byli zmuszani przez rosjan ...
Mam uwierzyć że te "sowietyzowanie" Polski z uśmiechem satysfakcji było robione wbrew woli ?
Nie nie nie moi niemili zrobiliście cię "TO" świadomie !
Sami się skazaliście gdy nawet jeszcze samolot nie wyleciał.
Nie jesteście winni tej tragedii poprzez swe zaniedbania ze strony organizacji lotu , to by jeszcze było do przełknięcia
jesteście WINNI ZAMACHU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#85498

Sprawy zostałe nazwne po imieniu. Tak jak napisałem - tylko prawda nas wyzwoli.

Czarnowidz Były Jasnowidz
Precz z komuną! Chodżcie z nami!

Vote up!
0
Vote down!
0

Czarnowidz Były Jasnowidz
Precz z komuną! Chodżcie z nami!

#85573

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#85502

To, że dla polszewików chęć na zlikwidowanie niewygodnego
przeciwnika jest wielka, to pewnik ale wg mnie pewnikiem jest
że " wszelkie argumenty, dowody w sprawie zamachu" na zdemas-
kowanie morderców i współmorderców znajdują się we właściwym
miejscu i/lub miejscach . JK bezspornie należy do myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0

merypol

#85541

Też marzę , że Banda Tuska z oberszefem na czele siedzi w wiezieniu z wyrokiem dożywocia i w wyborach głosuje jak jeden mąż na Palikota, który przewodzi partii grupującej swołocze z "hapeningów" spod krzyża. No cóż piękne marzenia, ale swołoczy jest w Polsce zamieszkałych nieprzebrane krocie :-(

Vote up!
0
Vote down!
0
#85583

Jakie głosowanie!!! Winni katastrofy smoleńskiej powinni być pozbawieni praw obywatelskich na zawsze! Jeszcze bym sobie życzyła by ich w pierdlu brać więzienna potraktowała tak jak traktuje pedofili.
Pozdrawiam.

contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#85599

http://niepoprawni.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=464

Vote up!
0
Vote down!
0

Wystarczy, by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje

#85696

wskazuje na to,że winni tej zbrodni nie staną przed żadnym sądem czy trybunałem,a przed plutonem egzekucyjnym.Bardzo chciałbym dożyc tej chwili czego sobie i Państwu życzę

pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#85754