Pisbolszewia w TVN?????

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Za chwilę cisza wyborcza, może to i dobrze, bo chyba jesteśmy tym szumem troche zmęczeni. Ale nie wszyscy- patrzę jednym okiem na TVN. Maja chłopaki zdrowie, pozazdrościć! Siedzą i wałkuja: Gierek, Kaczyński, Gierek, Kaczyński, Gierek, Gierek, siedza chłopaki od Suboticia z "Teraz My dowalimy Kaczorowi" i oburzają się na Kaczora, rozpamiętują , jakie straszne było SB, użalaja się nad Pyjasem, wspomnają ofiary komunizmu, więźniów, no, proszę, jest to wielkie zwycięstwo IV RP- nawrócili się!!!! Juz nie jest to ponowne krzyżowanie Pana Jezusa, juz nie jest to jaskiniowy, zapiekły antykomunizm, mainstream dzienikarstwa jedzie najzajadlejszym językiem IV RP!

Teraz czekam na homilie TW Filozofa ( bez wiedzy i zgody), tradycyjnie przypadkiem sfilmowana przez ekipe TVN, przechodząca obok katedry, zaciekawioną dobiegającą z wnętrza muzyką organową . Wyklnie on zapewne wszystkich tajnych i jawnych współpracowników SB, łamiąc starodawnym zwyczajem świecę przed ołtarzem, ale tylko tych z czasów Gierka. Kapusie Gomułki i Jaruzelskiego nadal sa cool , a wspominanie o nich nadal jest ponownym krzyżowaniem Pana Jezusa, jak sie wyrazil przy kilku okazjach. No, chyba, ze Kaczyński powie cos dobrego i o nich, wtedy, marny los komuchów! TVN i Wyborcza rozjada ich żywcem, rozsmaruja po scenografii w studiu!

Stalinięta i fejginięta zamarły w oczekiwaniu- powie coś Jarek dobrego o nich, czy też nadal będą mogli zażywać spokoju i parasola ochronnego?

Łomatko- nie jestem samotny! nie jestem ostatnim antykomuchem w okolicy- chłopaki z TVN sa ze mną! panowie Sekielski i ten drugi, jak mu tam, Morozowski, jak chcecie wstąpić do pisowskiej watahy, pamiętajcie nasze hasło : damy radę , odzew: na pohybel! Księże Filozofie ( bez wiedzy i zgody) - witamy- potrzebujemy kapelana!

Witam w pisowskiej watasze!

http://seawolf.salon24.pl/203026,pisbolszewia-w-tvn

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

najbardziej zajadły Morozowski,mąż Nowakowskiej z GW

nawet pochwalił ze PO wykorzystała trupa blidy na co inni sie oburzyli

Morozowski będzie teraz Iszym lustratorem w IIIRP
śmieszne są te gnidy medialne i bardzo żałosne

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#69340

Pamiętam jak mnie rozśmieszyła wypowiedź mojej szefowej w pewnym tygodniku: No w końcu dziennikarz też powinien się kierować jakąś etyką. Do tak świętego moralnego oburzenia sprowokowało ją to, że żurnalista z innej gazety nie dotrzymał słowa i opublikował tekst wcześniej niż wspólnie ustalili. Jak my wszystkich ciulamy to dobrze, jak nas ktoś wyciula to źle. Bonmot byłej szefowej to dla mnie kwintesencja "moralności" tego środowiska - "jakąś" etyką się kierują a jest to etyka Kalego. Cieszę się, że z tym środowiskiem nie mam już nic wspólnego.

oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#69368

Zrobił na antenie "koming ałt" jakieś dwa lata tem (jakby to kogoś obchodziło).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#69406

Ciekawe kto komu podlega po lini " partyjnej". Może obecnie Filozof potrzebuje zezwolenia naczelnika Cappino wyswięconego do prowadzenia baranów - dokąd.Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#69372