Nic się nie stało! Platformo, nic się nie stało...

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Ale sypnęło komentarzami!

Zwłaszcza tymi tłumaczącymi, jak bardzo odejście z Platformy Obywatelskiej Andrzeja Olechowskiego nie osłabia pozycji partii którą stworzył, a szczególnie nie zmniejsza szans premiera Donalda Tuska w wyścigu prezydenckim.... Komentatorzy starają się udowodnić, że Premier gigantem jest przy karzełku opuszczającym PO...

 

(fot. PAP / Przemek Wierzchowski)

Okazało się, że Olechowski mimo, że stworzył taką potęgę jak PO, to jednak "politykiem wiecznie przegranym" jest.

W związku z tym wiadomomo, że "Andrzej Olechowski nie stanowi realnego zagrożenia dla Donalda Tuska w wyścigu o fotel prezydenta", "nie widać też poważnych atutów Olechowskiego jako kandydata na prezydenta", a dodatkowo Olechowski "nie jest też typem fightera".

Co to się porobiło? 

A  list pana Andrzeja do pana Donka rzeczywiście zabawny :-)

Brak głosów

Komentarze

po trosze takiego obwieszonego medalami i szarfami generała-prezydenta-dyktatora jakiegoś bananopaństewka.
Co prawda Tusk też uczynił nasz kraj takim POśmiewiskiem-bananowym w środku Europy, ale mimo to Olechowski po raz kolejny pokazuje tylko tyle jak bardzo jest zblazowany, znudzony.
Oczywiście trochę namiesza w tym różowo-czerwonym łajnie i nic poza tym!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#24702

oszołom z Ciemnogrodu
śmieszne w ustach TW Must są te wszystkie piękne słowa o wierności zasadom, modernizacji Polski itp. Ale chyba nie sądzisz, że Must wyskoczył z tym tak z własnej inicjatywy, bo jest zblazowany i znudzony i postanowił dostarczyć sobie i Poalkom rozrywki. Zauważyłem, ze już w niektórych przekaziorach zaczynają przypominać Tuskowi niezrealizowane obietnice. Może więc hasło Tusku musisz jest uzupełniane teraz jednym słówkiem - odejść. Pażijom - uwidim.

Vote up!
0
Vote down!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#24707

jakoś właśnie tak to widzę. Polityka to gra drużynowa. Nawet jeśli przez czas jakiś na boisku nie widać wszystkich zawodników. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#24718

Stary lis nie wylazłby z nory gdyby nie miał obietnicy jakichs pieczonych gołąbków. Nie chciało by mu sie. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#24717

Tacy jak "Must" nie uaktywniają się bez odpowiedniego impulsu. Obudzenie "śpiocha"?

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#24721

"Impuls KGB" :))

(pamięta ktoś komiksy "Funky Koval"?)

Vote up!
0
Vote down!
0
#24733

ja bym tego nie traktował jako błahostkę z dwóch powodów.

Po pierwsze, to może oznaczać początek ruchów tektonicznych w PO. W wyniku tego ta lewicowo-liberalna część przeniesie się do SD, a w samej PO zostaną tylko najzagorzalsi, tak jak w piekłoszczce Unii Demo-Wolności. To może być z jednej strony szansa dla innych partii politycznego głównego nurtu, a z drugiej strony może się wybudować nowy duży gracz na polskiej scenie politycznej.

Po drugie, SD ma bardzo wyraźne ciągotki w kierunku tego, żebyśmy równali do średniej europejskiej pod względem "modernizacji".

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#24731

bo też nie jest to błahostka. Sprawa na tyle poważna, że trudno wskazać faworyta tej rozgrywki. Moze do najdzielniejszych dziennikarzy roku przyjdzie jakiś rozkaz, a wtedy wszystko będzie janse...? Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#24734