Sieć Zybertowicza i Linia Rymkiewicza

Obrazek użytkownika Andrzej Tatkowski
Blog

Porządkowanie rzeczywistości przez myślącą (czy też próbującą myśleć) trzcinę, jaką jest człowiek, wymaga użycia odpowiedniego osprzętu.

Do porządkowania jest coraz więcej, a wiatry, choć wiejące z rozmaitych stron, dziwnym trafem trafiają biednej myślącej trzcinie prosto w oczy, zwłaszcza gdy się rozgląda za stałym punktem, horyzontem czy inną perspektywą.

W tej sytuacji tradycyjne narzędzia - miotłę, szczotki, kubeł i ściery, skądinąd równie mało precyzyjne jak odkurzacz czy inny kaercher, trzeba zastąpić czymś naprawdę nowoczesnym - efektywnym, selektywnym, energooszczędnym ale i wysokowydajnym.

Mamy obecnie do dyspozycji dwa wynalazki, spełniające prawie wszystkie wymienione kryteria a przy tym w zasadzie ogólnodostępne : SIEĆ ZYBERTOWICZA góruje selektywnością nad LINIĄ RYMKIEWICZA, która jest z kolei nieco łatwiejsza w obsłudze, ale że są to instrumenty kompatybilne, mogą służyć również jako agregat.

Zachęcając tych, którzy przedsięwezmą wiosenne porządki, do korzystania z w/w osiągnięć rodzimej wynalazczości, muszę zarazem ostrzec, iż na rynku pojawiać się zaczęły ordynarne podróby (w miniony piątek miała nawet miejsce publiczna promocja, rozpoczynająca hałaśliwą kampanię reklamową) - ale robię to jedynie z poczucia obowiązku.

Miłego porządkowania !

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)