Senyszyn popiera Gnyszkę! Brawo!

Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka

Skrzeczyszyn dicit...dowiedziałem się przed chwilą, że posłanka Senyszyn (nazywana nieładnie Szynszylem) potwierdza moją opinię na temat seksu i późniejszą pierwszą, oraz drugą polemikę na ten temat. W jaki sposób potwierdza? Zacytujmy Portal Fronda.pl:Senyszyn: Ma być seks a nie „przekazywanie życia”Europosłanka SLD krytykuje obowiązujący podręcznik, z którego polskie nastolatki mają czerpać wiedzę o życiu w rodzinie, to „wypociny”. Senyszyn chce zastąpić fragmenty poświęcone rodzinie, prymitywnym instruktażem jak uprawiać seks.W recenzji umieszczonej na swoim blogu Senyszyn daje popis swojego dydaktycznego polotu w kwestii edukacji seksualnej. Ulubienica homoseksualnych aktywistów, zarzuca autorom podręcznika zdawkowe potraktowanie zagadnienia. Oburza się na zawartą w książce sugestię, że do aktu seksualnego dochodzi tylko w małżeństwie - pisze "Dziennik".Podręcznik, zdaniem Senyszyn, przede wszystkim zbyt mało mówi o samym seksie. - Podręcznik do szkoły podstawowej, czyli dla 12-13-latków jest o tyle nowatorski, że po „Dojrzewaniu” (rozdz. III) od razu jest „Przekazywanie życia” (rozdz. IV). O seksie jest jedno zdanie i to wyłącznie w aspekcie zapłodnienia, które „dokonuje się w wyniku aktu seksualnego, w czasie którego plemniki mężczyzny zostają złożone w pochwie kobiety”. I żeby nie było wątpliwości: - Akt seksualny jest wyrazem miłości małżeńskiej – pisze na blogu europosłanka.Więcej na Frondzie.plCóż powiedzą moi niegdysiejsi dyskutanci? Pojęcia mają znaczenie?myśl na dziśPokora Jezusa Chrystusa: w Betlejem, w Nazarecie, na Kalwarii... — Ale jeszcze większe upokorzenie i poniżenie mamy w Najświętszej Hostii, większe niż w stajence, niż w Nazarecie, niż na Krzyżu. Jak bardzo więc winienem kochać Mszę świętą („Naszą” Mszę, o Jezu...)św. Josemaria Escriva, Droga, nr 533<p> </p> SKIN = "black";

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Przecież wystarczy włączyć do lektuty obowiązkowej Kamasutrę, a następnie przerobić z uczniami i uczennicami każdą pozycję. Założę się, że pedofile postawią Senyszyn pomnik. A więc towarzyszko Senyszyn, do dzieła, pomnik czeka.
_____________________________________
"Strzeżcie się Wilki, strzeżcie się przynęty..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#30948

najlepsze, że nikt się nie zastanawia nad w ogóle zasadnością edukacji seksualnej. Tylko lewicowa minister Hall wyskakuje z taką propozycją, no i ją potem realizuje. Po pierwsze taka lekcja nie rozwiąże problemów, tylko je spotęguje, czego przykładem jest niechlubny casus Wielkiej Brytanii. Po drugie, będzie ona traktowana przez uczniów jako podśmiechujki i zapchajdziura do odrabiania prac domowych z innych przedmiotów. A po trzecie, od informowania o "sprawach damsko-męskich" jest chyba dom rodzinny.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#30957

Kirker :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#30970