[14 IX 2008] WKRACZAMY.PL - PROBOLSZEWICKA PROWOKACJA?

Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Historia

wkraczamy.pl - o co chodzi?

jak wynika z mojego reserczu z tą stronką http://www.wkraczamy.pl/, jest to albo prowokacja rosyjska (najpierw Gruzini i ataki hakerskie na ichnie strony, teraz my), albo nowy produkt House'a (oni mają takie zagrywki), albo towarzysze z Lewicy Bez Cenzury przystępują do kolejnej gloryfikacji komunizmu...Jestem ciekaw co będzie w newsletterze - co ciekawsze, filmiki z ich leadem widziałem już w Metrze Warszawskim, co oznacza, że autorzy mają pieniądze. Wszystkie trzy możliwości temu odpowiadają... Swoją drogą, albo mamy kolejny skandal w przekroczeniu dopuszczalnych norm w reklamie, albo to rzeczywiście jakaś rosyjska vel. prokomunistyczna prowokacja... Szczególnie w kontekście Gruzji przypomnienie tej daty (17 września - atak ZSRR na Polskę) wygląda nieciekawie...

film na dziś

http://www.youtube.com/watch?v=Q5nIxNlhAD0&eurl=http://maciejgnyszka.blogspot.com/

podziękowanie...

... dla Pani Marii W. - już Ona wie za co.

Brak głosów

Komentarze

-
uważam, że jest sprawa, na wkroczenie Prokuratury.
Gdyby to było Państwo Polskie, a nie CCCpolska.
Pozdrawiam, Panie Maćku.
SzC Boże, Powodzenia

STEIN

Vote up!
0
Vote down!
-1


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#4334

To może być House - już raz zdeptali uczucia religijne chrześcijan, denną i prymitywną kampanią ,,Virginity'', może teraz chcą opluć patriotyzm.

Za takie coś należy im się palenie witryn sklepowych i terroryzowanie sprzedawców.

Vote up!
0
Vote down!
0
#4336

[quote=Jaku]Za takie coś należy im się palenie witryn sklepowych i terroryzowanie sprzedawców.[/quote]

Powyższe zdanie brać należy oczywiscie nie jako groźbę, a element szerszej dyskusji..

Nie próbujcie tego robić w domu ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#4358

tu się wszystko wydaje prawdopodobne... :/

Vote up!
0
Vote down!
0
#4338

Gruzja nie ma tutaj znaczenia. Takie kampanie marketingowe przygotowuje się wiele miesięcy. Prawdopodobnie wtedy problemu Gruzji jeszcze nie było...

No a teraz dodaje to "smaczku" i "siły rażenia" tym reklamom.

A że przy okazji wali w polską rację stanu... Tutaj zdecydowanie potrzebna interwencja. Państwowa, bo czyjażby inna. Prokuratura itepe.

Kurcze, tęsknię za naprawdę silnym państwem. Żadnemu kopyrajterowi przez mózgownicę by taki pomysł się nie przewinął z czystego strachu i szacunku.

Vote up!
0
Vote down!
0
#4355

..najpierw mądre i dobre musi być to państwo. Później silne. I najlepiej by nie było silne prawem, a silne troską o swoje terytorium, obywateli i walką o rację stanu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#4394