[7 XI 2008] czy nekrofile są w Polsce dyskryminowani?

Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Blog

pinionżki - final countdownprzejrzawszy statystykę, z radością ujrzałem pewne ruchy 5 listopada. Bardzo się cieszę, za nie dziękuję - i w nawiązaniu do odnośnych tekstów, czyli tego i tego - proszę o więcej. co tam, Panie u nekrofili?jak pamiętają wytrwali czytelnicy gnyszkobloga, prognozujemy tu rychłe odkrycie, że także inne zboczenia poza pederastią są w istocie orientacjami seksualnymi. Po tej linii idą nie tylko ukazujące się od czasu do czasu teksty na temat pedofilii, ale i ostatni o... nekrofilach! Wspomnijmy jeszcze, że propagatorem nekrofilii i sado-masochizmu jest niejaki Urban Jerzy (ten z uszami), którego żona wydawała pismo ZŁY. Nadzwyczaj dobrze współgra z treścią tego artykułu dzisiejsza myśl na dziś! Polscy nekrofile skarżą się na nietolerancję. Nekrofilia jest legalna, donosi POLSKA:

Konrad Rafalski z niewielkiego Koszęcina fascynuje się śmiercią. W internecie prowadzi stronę poświęconą nekrofilii. Zamieszcza na niej szokujące opisy i zdjęcia stosunków seksualnych ze zmarłymi, zwłok w daleko posuniętym rozkładzie.
Wkrótce otwiera też zakład pogrzebowy. Mieszkańcy Koszęcina są przerażeni. Najchętniej wygnaliby go i jego rodzinę z wioski: - Oni otworzyli zakład, tylko po to, żeby mieć dostęp do zwłok - mówią mieszkańcy.
(...)
Ta wychowująca dwoje dzieci rodzina, fascynuje się śmiercią. Jest dumna z odmienności, a tych, którzy jej nie rozumieją, wyzywa od wieśniaków.
(...)
- Zło może się czaić wszędzie, ale nie z naszej strony. Jedynym złem w tej wiosce jest ludzka głupota. Oni nas nie tolerują za odmienność - ripostuje Konrad Rafalski
(...)
Wszystko to może brzmieć nawet zachęcająco, gdyby nie to, co znaleźliśmy na stronach internetowych Konrada i Sybilli. W witrynie o nekrofilii są opowiadania i artykuły opisujące ze szczegółami np. sceny seksu w prosektorium. Ich tytuły to: "Orgazm z trupem", "Seks z martwym facetem". Do tego porady, jak usztywnić penis nieboszczyka, wiersze i sylwetki najbardziej znanych nekrofilii i przedruki rozmów z nimi. Po wpisaniu specjalnego hasła można też zobaczyć szokującą galerię. To zdjęcia nagich, martwych kobiet i mężczyzn, niektóre podczas pośmiertnego stosunku płciowego, inne bez głowy, w stanie rozkładu, albo z głębokimi ranami. Na jednym ze zdjęć naga kobieta odcina piłą głowę zmarłemu mężczyźnie. - Nie wszystkie zdjęcia są prawdziwe, niektóre były pozowane - tłumaczy Konrad Rafalski. - Zbierałem je po całym świecie przez kilka lat. Proszę jednak poczytać wszystkie teksty i artykuły, one mają charakter naukowy. Kolejna witryna internetowa budzi grozę. Główna strona to zdjęcie chłodni z kostnicy jednego ze szpitali. Kliknięcie w poszczególne półki prowadzi nas do wybranych tematów związanych ze śmiercią. Więcej na:http://www.polskatimes.pl/dziennikzachodni/stronaglowna/57905,obledna-fascynacja-smiercia,id,t.html

myśl na dziś
Kiedy przyjmiesz Pana do swego serca i zakosztujesz szaleństwa Jego Miłości, obiecaj Mu, że postarasz się zmienić tok swego życia, na ile to będzie konieczne, by nieść Go tłumowi, który Go nie zna, któremu brak ideałów, który niestety żyje w zezwierzęceniu.
św. Josemaria Escriva, Kuźnia, nr 939


Brak głosów

Komentarze

Vote up!
0
Vote down!
0
#7196

ślyczne foto!

Vote up!
0
Vote down!
0
#7211

Takich popaprańców powinno sie pozbywać każde zdrowe społeczeństwo. Oni mają patent jak produkować sobie obiekty porządania: Siekierką!!

Szok

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#8179

[quote]Jest dumna z odmienności, a tych, którzy jej nie rozumieją, wyzywa od wieśniaków.[/quote]

Seks trupowy jest postępowy. :P

Vote up!
0
Vote down!
0
#8198

i nie pojmę nigdy niektórych rzeczy. To jest chory człowiek! Co na to polskie prawo?:

Art. 262. k.k.
§ 1. Kto znieważa zwłoki, prochy ludzkie lub miejsce spoczynku zmarłego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Kto ograbia zwłoki, grób lub inne miejsce spoczynku zmarłego, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Wszystko jasne. Udowodnić kolesiowi przestępstwo i zamknąć..

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#8181

Chyba teraz będzie łatwiej mu to udowodnić:

[quote]Konrad Rafalski z niewielkiego Koszęcina na Śląsku fascynuje się śmiercią. W internecie prowadzi stronę poświęconą nekrofilii. Zamieszcza na niej szokujące opisy i zdjęcia stosunków seksualnych ze zmarłymi. Teraz spełni się jego marzenie - otworzy własny zakład pogrzebowy - czytamy w "Polsce".[/quote]

http://wiadomosci.wp.pl/kat,83914,title,Wlasciciel-strony-o-nekrofilii-spelni-swoje-marzenie,wid,10544312,wiadomosc_prasa.html?ticaid=17093

Vote up!
0
Vote down!
0
#8200

Nawiasem mówiąc, to pamiętajmy o tym, że media też to troche sztucznie pompują. Swego czasu Tlen.pl puścił jako news dnia info o zoofili (na fali działalności pana Barcze, który to namierzył). Zaciekawiony poszedłem na forum, i tam jakiś gościu przez bite kilka stron udowadniał, że wszystko TO jest normalne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#8202