Obama w natarciu - aborcja a FOCA

Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Świat

Drodzy Czytelnicy, mój dzisiejszy wpis musi ustąpić miejsca apelowi lorda Davida Altona ws. aborcji i duractw, które z nią wyczynia niejaki Obama zza wielkiej wody.

-------------------------------

Jeśli jesteś przeciwnikiem przerwania ciąży, to przynoszę złe wieści.

Amerykańska ustawa o wolności wyboru (FOCA) ma zostać podpisana jeśli Kongres ją przegłosuje 21/22 stycznia 2009.
FOCA jest następnym chorym rozdziałem w książce przerwania ciąży.

Jeśli tak się stanie, to wtedy wszystkie ograniczenia na przerywanie ciąży zostaną usunięte:

1) Wszystkie szpitale, wliczając w to katolickie szpitale będą zmuszone wykonać przerwanie ciąży na życzenie konsumenta. Biskupi będą musieli zamknąć wszystkie katolickie szpitale, a jest to ok. 30 % ze wszystkich szpitali w Stanach Zjednoczonych.
2) Aborcja w czasie porodu będzie legalna i bez żadnych ograniczeń.
3) Podatnicy będą płacili za aborcję.
4) Informowanie rodziców o aborcji u ich córki nie będzie wymagane.
5) Liczba aborcji popełnianych w USA wzrośnie o minimum 100,000 rocznie.
A co najgorsze, FOCA odda władzom państwowym kontrolę nad ciążami kobiet. W przyszłości możliwa mogłaby być poprawka konstytucyjna, która zmusiłaby kobiety na mocy ustawy do zabicia dziecka w pewnych sytuacjach (gwałt, dzieci z zespołem Downa, itp.) i nawet może doprowadzić do sytuacji, w której rząd miałby kontrolę nad tym, ile dzieci kobiecie wolno mieć.
Jako katolicy, jako chrześcijanie, musimy zatrzymywać ten przerażający akt zanim stanie się prawem.
Plan jest taki: odmawiajmy nowennę (9 dni modlitwy) wraz z postem, zaczynając 11 stycznia.
Dla katolików - będzie to modlitwa różańcowa o zatrzymanie FOCA.
Dla nie-katolików jest zachętą, aby wznosić modlitwy z takimi samymi intencjami, również przez dziewięć kolejnych dni.
Nadzieja leży w maksymalnym wysiłku na skalę globalną. Mamy bardzo mało czasu więc wszyscy musimy działać szybko.

Zróbmy trzy rzeczy:
1) Roześlijmy ten apel.
2) Działajmy szybko.
3) Rozpocznijmy nowennę 11 stycznia i módlmy się dziewięć kolejnych dni.

Z Bogiem wszystkie rzeczy są możliwe i moc modlitwy jest niezaprzeczalna.
Jeśli jesteś przeciwny zabójstwu bezbronnych dzieci, to czas teraz coś z tym zrobić!
Niech was Bóg błogosławi.

------------ :

Abortion, From Lord David Alton, - USA Freedom of Choice Act
If you are opposed to abortion then there is bad news on the horizon.

For those of you who do not know, the Freedom of Choice Act (FOCA) is set to be signed if the US Congress passes it on January 21-22 of 2009. The FOCA is the next sick chapter in the book of abortion. If made a law then all limitations on abortion will be lifted which will result in the following:
1) All hospitals, including Catholic hospitals will be required to perform abortions upon request. If this happens Bishops vow to close down all Catholic hospitals, more then 30% of all hospitals in the United States.
2) Partial birth abortions would be legal and have no limitations.
3) All U.S. tax payers would be funding abortions.
4) Parental notification will no longer be required.
5) The number of abortions will increase by a minimum of 100,000 annually.

Perhaps most importantly the government will now have control in the issue of abortion. This could result in a future amendment that would force women by law to have abortions in certain situations (rape, down syndrome babies, etc) and could even regulate how many children women are allowed to have.

Needless to say this information is disturbing, but sadly true. As Catholics, as Christians, as anyone who is against the needless killing of innocent children, we must stand as one. We must stop this horrific act before it becomes a law.

The Plan :

To say a novena ( 9 days of prayer ) along with fasting starting on January 11th. For Catholics, the prayer of choice will be the rosary with intentions to stop the FOCA. For non Catholics I encourage you to pray your strongest prayers with the same intentions, also for nine consecutive days. The hope is that this will branch and blossom as to become a global effort with maximum impact. We have very little time so we all must act fast. Just do three things:

1) Pass this letter to 5 or more people
2) Do it in three days or less
3) Start the novena on January 11th and pray for nine consecutive days.

(please also fast for at least two days during the novena)

Remember that with God all things are possible and the power of prayer is undeniable. If you are against the senseless killing of defenseless children then the time is now to do something about it!
May God bless you all!!

myśl na dziś
Boże Narodzenie. — Nie widzę nic śmiesznego w tym, że sporządzasz Szopkę wśród tekturowych pagórków i dokoła niej umieszczasz naiwne figurki z gliny. — Nigdy nie wydałeś mi się bardziej męski, jak w owej chwili, gdy jesteś jak dziecko.
św. Josemaria Escriva, Droga, nr 557


SKIN = "black";

Brak głosów

Komentarze

poprosiłbym o wyszczególnienie tego posta, sprawa jest poważna.

Vote up!
0
Vote down!
0
#10151

jak w kilka lat po drugiej wojnie światowej w opowiadaniu "Pre-Persons" dyskutował nie tylko aborcję prenatalną, ale również postnatalną do 12 roku życia.

Aborcja przez cały okres trwania ciąży to w zasadzie wstęp do legalizacji dzieciobójstwa. To pójdzie już potem jak domino. Jeszcze dożyjemy takich czasów co rodzic będzie mógł decydować o tym, czy wykonać aborcję swojego dziecka czy eutanazję.

Ciekawe jest również zachowanie ADL w stosunku do aborcji. Warto też ten wątek przeanalizować.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#10190

W zasadzie już spełniła się wizja z opowiadania "Przedludzie". Od jakiegoś czasu w Holandii moc prawną ma tzw. Protokół z Groningen, który zezwala na zabicie noworodka, jeśli ten jest upośledzony. A o eutanazję jako taką mogą aplikować dzieci już szesnastoletnie.
Dwa lata temu brytyjscy lekarze postulowali przymusowe zabijanie noworodków chorych na pewną bardzo ciężką chorobę skóry.

www.abcnet.com.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#10216

[quote=Jaszczur]W zasadzie już spełniła się wizja z opowiadania "Przedludzie". Od jakiegoś czasu w Holandii moc prawną ma tzw. Protokół z Groningen, który zezwala na zabicie noworodka, jeśli ten jest upośledzony. A o eutanazję jako taką mogą aplikować dzieci już szesnastoletnie.
Dwa lata temu brytyjscy lekarze postulowali przymusowe zabijanie noworodków chorych na pewną bardzo ciężką chorobę skóry.

www.abcnet.com.pl[/quote]

zgadzam się z obydwoma Szacownymi Komentatorami! Dicka wprawdzie nie czytałem, ale jego prognoza wydaje mi się oczywista - to do tego prowadzi.
Zaś co do ADL - rzeczywiscie bardzo ciekawy wątek!

Vote up!
0
Vote down!
0
#10220

Ależ to bardzo proste: 2/3 amerykańskich Żydów to elektorat Demokratów, a Demokraci są "pro-choice".

Vote up!
0
Vote down!
0
#10221

o protokole z Groeningen to słyszałem. Normalnie nazistowski dokument. Historia zatacza koło. I czym się ta współczesna lewica różni od nazizmu na dobrą sprawę, paroma sloganami raptem...

Nie wiem, czy słyszałeś, ale w Royal Society to dywagowali swojego czasu nad tym czy w ogóle nie uśmiercać niepełnosprawnych dzieci. Nie pamiętam, to było może w 2005 roku.

Ja to się czasem śmieję, że niedługo ta lewacka władzunia to wyliczy, ile kto ma żyć. Przecież już pojawiają się pomysły, jak to nie leczyć osób po 65 roku życia, co więc będzie potem, to już lepiej nie wiedzieć.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#10255