Relatywizm cierpienia według zwycięzców

Obrazek użytkownika SpiritoLibero
Blog

Holokaust doszedł do skutku w kontekście „Generalplan Ost” (plan generalny dla wschodu), który zakładał ludobójstwo ponad 40 mln Słowian, tj. ok 80 % ludności Polski, Ukrainy i okupowanych terenów Rosji. Niemcy chcieli część zgermanizować a z reszty uczynić niewolników przeznaczonych do najprostszych prac, głównie w rolnictwie. Edukacja miała być jedynie w najbardziej podstawowym zakresie.

Zabili ok. 6 mln obywateli polskich i ok. 20 mln Rosjan (lub precyzyjniej - obywateli CCCP).
Zlikwidowana została praktycznie większa część inteligencji polskiej. Ci, którym udało się przeżyć, zostali zlikwidowani przez żydobolszewię zainstalowaną w Polsce po 1944 r. przez Stalina.
200 000 polskich dzieci z cechami „aryjskimi” zostało wywiezionych do Rzeszy w celu germanizacji.
Ok. 4 500 000 Polaków i Rosjan wywiezionych zostało na przymusowe roboty.

Dlaczego Niemcy mieliby oszczędzić Żydów obecnych na okupowanych terenach?
W nazistowskiej skali wartości Żydzi jako „Untermensch” byli postrzegani nawet niżej niż Słowianie.

Realne obiekcje, które zgłaszają rewizjoniści (nie mylić z negacjonistami) skierowane są głównie przeciwko wykorzystaniu Holokaustu do partykularnych celów politycznych syjonistów.
Takie postrzeganie Holokaustu jakie zostało nam narzucone od Procesu Norymberskiego ma oprócz tego bardzo wymierne skutki ekonomiczne.
Ocenia się, że tylko Niemcy w różnej formie wypłacili Państwu Izraela, które uzurpuje sobie prawo do reprezentowania wszystkich Żydów, sumę zbliżoną do 100 miliardów $. Ostatnim „prezentem” były trzy zbudowane w niemieckich stoczniach okręty podwodne, które uzbrojone w głowice jądrowe patrolują obecnie wody Zatoki Perskiej.
Dla przypomnienia dodam, że Polska wspaniałomyślnie zrzekła się reparacji za zniszczenie ok. 40 % kraju...

Wszyscy ci krytycy mogliby uczynić jeszcze więcej naświetlając doskonałe stosunki syjonistów z nazistami, działalność Judenratów, policji żydowskiej oraz działania elit żydowskich w USA utrudniających ewakuację europejskich Żydów.

Ci, którzy umniejszają Zagładę dyskredytują samych siebie sprzyjając jednocześnie projektom NWO, którego jednym z założeń jest sprowokowanie starcia między Islamem a zachodnim syjonizmem.

Prześladowania nazistowskie były utrzymywane pod pewną kontrolą dopóki Hitler starał się utrzymać pokój z Anglią i Sowietami. Po inwazji 22 czerwca 1941 rozpoczęła się eskalacja działań wojennych prowadząca do ludobójstwa. W strefie działań wojennych przeciwko Związkowi Radzieckiemu Słowianie i Żydzi nie nadający się do pracy przeznaczeni zostali do eksterminacji.

Według Niemców wszyscy Żydzi reprezentowali sobą takie same niebezpieczeństwo jak bolszewicy. Żołnierzom wbijano do głów, że „ narodowy socjalizm i żydowski bolszewizm nie mogą koegzystować”, i że jest to „wojna na wyniszczenie”.

Druga Wojna Światowa była okresem nieporównywalnych barbarzyństw i czystek etnicznych.
Rumuni zabili ok 250 000 Żydów, Chorwaci zabili ok. 350 000 Serbów. Armia Niemiecka straciła
4 mln żołnierzy. Armia Czerwona ponad 9 mln. Wśród ofiar cywilnych było 1,8 mln w Niemczech, 11,5 mln w Rosji i 20 mln w Chinach.

Prawdziwym Holokaustem była więc sama wojna. Żydowski Holokaust był tylko jego częścią.
Niesprawiedliwość polega na tym, że usiłuje się ogniskować uwagę ludzkości wyłącznie na tragedii Żydów co jest ewidentnym rasizmem w imię anty-rasizmu.
Według tej wizji tylko życie Żydów było ważne.
Prawdziwym wyzwaniem jest sprawienie by uznano II WŚ za tragedię zbiorową dla całej ludzkości, zrozumieć dlaczego się wydarzyła i jak uniknąć następnej. Relatywizowanie śmierci ze względu na przynależność etniczną ofiar jest niedopuszczalne i urąga wszelkim uniwersalnym zasadom.

Lekcja płynąca z II WŚ tkwi w tym, że politycy zawsze potrafią pociągnąć na skraj przepaści i zmusić do skoku łatwowierne stado baranów jakim są społeczeństwa. Ogromną rolę odgrywają tutaj media, które służą za naganiaczy. A wszyscy są na służbie nieznanych ogółowi sił kontrolujących banki centralne i dążących do ustanowienia światowej dyktatury.

Żydowscy kredytodawcy z Amsterdamu sfinansowali Rewolucję Angielską Cromwella (1640-1649) a później sukcesję Wilhelma Orańskiego (1687). W ten sposób zdołali utworzyć Bank of England i wchodząc w koligacje z arystokracją angielską rozpoczęli nieprzerwany marsz w celu podporządkowania sobie świata. Jako środków użyli: imperializm brytyjski, oświecenie (kabalizm i masoneria), socjalizm, komunizm, neokonserwatyzm i syjonizm.
Wojna uznawana jest za „rewolucyjną” bo umożliwia im wprowadzanie Nowego Światowego Porządku.
I z tego powodu są wojny.

Naziści widzieli wojnę w kategoriach ratunku rasy niemieckiej i zachodniej cywilizacji (do której najwyraźniej nas nie zaliczali) przed niebezpieczeństwem nowego porządku bolszewickiego.
Naziści – ludobójcy i poganie uważali się za obrońców cywilizacji. Z drugiej jednak strony klika bankierów kabalistów i masonów z Londynu faktycznie finansowała maszynę wojenną Hitlera. Chciała zniszczyć Niemcy i koncepcję rasy oraz nacjonalizmu, zbudować fundamenty państwa Izraela, zbrutalizować i zdemoralizować ludzkość i jeszcze na tym zarabiać. Wiele pieczeni przy jednym ogniu.

Wygląda na to, że Trzecia Wojna Światowa rozpocznie się od konfliktu między Izraelem a Iranem.
Może rozlać się w formie konfliktu nuklearnego między USA, Rosją i Chinami.
Niepotrzebne więc są nam teraz dyskusje o tym ilu Żydów zginęło 65 lat temu lecz musimy skoncentrować naszą uwagę na tym by nie dopuścić do wybuchu III WŚ i wprowadzenia NWO.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (1 głos)

Komentarze

"Wszyscy ci krytycy mogliby uczynić jeszcze więcej naświetlając doskonałe stosunki syjonistów z nazistami, działalność Judenratów, policji żydowskiej oraz działania elit żydowskich w USA utrudniających ewakuację europejskich Żydów."

W tych tematach też mógłbyś się trochę rozpisać, Spirytku. :)... zwłaszcza w pierwszym i ostatnim.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#87998

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

Pierwszy jest smutny a o ostatnim już pisałem co nieco :)
Ale zobaczymy co da się zrobić. Nie masz trochę czasu na zbyciu? :D))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

SpiritoLibero

#88001

Ledwie go znajduję, by co ważniejsze wpisy przeczytać. :)
A co tam, potrzebujesz fachowej konsultacji? ;D
Coś mi świta... Powiedz co, a ja pomyślę kiedy. ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#88005

ale Bank of England był pierwszym bankiem centralnym na świecie. Już po 10 latach działalności miał problem z pokryciem w złocie wygenerowanego przez siebie pieniądza. Gdy w Stanach zorganizowano bank centralny w 1790 roku bodajże, to 10 lat później został rozpędzony. Prezydent John Quincy Adams kazał sobie na grobie wyryć: "I destroyed the bank"... Później udało się zorganizować przekręt dopiero w 1913 roku i utworzyć FED.

Meyer Rotschild mawiał, że gdy pozwoli mu się emitować pieniądz w pozycji monopolistycznej, to nie będzie się przejmować, kto w tym kraju stanowi prawo. Nie na darmo... Bank centralny to początek państwowo sterowanej gospodarki. Marks i Engels umieścili punkt o jego utworzeniu w Manifeście komunistycznym. Nic dziwnego również, że Jesus Huerta de Soto uznał, że do pełnej likwidacji socjalizmu należy zlikwidować bank centralny.

Nie wiem, czy komentarz na miejscu, ale dobra...

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#88002

Jak najbardziej na miejscu. :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#88006

Dla mnie bardzo dobre ! Po prostu na temat i "w celu"
A co najważniejsze uwzględnia realia i przyczynę stanu rzeczy (co prawda tylko "muśnięto" ten temat, ale bardzo dobrze że został zasygnalizowany).

pozdrawiam

W. red

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

W. red

#88033

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

To są tematy rzeka i wierz mi, ciężko jest syntetycznie wyłożyć jakiś problem, żeby nie zanudzić odbiorcy.
Każde zdanie można (i kiedyś trzeba) rozwinąć do rozmiarów elaboratu tylko kto by to czytał? :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

SpiritoLibero

#88037

Ja ;)

pozdrawiam przekornie

W. red

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

W. red

#88174

I znów napisałeś prawdę. Ale nie do końca, czyli tradycyjnie już kręcisz!

"Ci, którzy umniejszają Zagładę dyskredytują samych siebie sprzyjając jednocześnie projektom NWO, którego jednym z założeń jest sprowokowanie starcia między Islamem a zachodnim syjonizmem."

To w miarę jasne. Tylko jednocześnie, w innym tekście, dajesz do zrozumienia, że prezydent Iranu nie jest rewizjonistą, gdyż ten wyraz bierzesz w cudzysłów. Ba, Ahmadineżad jest nie tyle rewizjonistą, co człowiekiem, który CAŁKOWICIE NEGUJE istnienie zagłady. To są fakty! I Twoje słowa o tym, że tak nie powiedział, że zostały zmanipulowane są oczywistym kłamstwem. Więc pytam się: dlaczego raz piszesz tak (powyższy cytat), a innym razem kłamiesz nt. człowieka, który jawnie, wielokrotnie NEGOWAŁ holokaust. W jakim celu to robisz?

 

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Mój twitterek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#88079

Nie każdy jak Ty używa finezyjnie i bez emocji języka by wypowiedzieć się w jakimś temacie. Jak przypuszczam podobnie jest z wypowiedziami tego człowieka.
Nie neguje on zbrodni dokonanych w czasie II wojny (nawet tych popełnionych na żydach). Tak jak nie neguje koncepcji kapitalizmu, ale tego tworu do jakiego się on przepoczwarzył. Można powiedzieć, że to pewien skrót myślowy użyty po to by ludziom "nie siedzącym w temacie" w sposób zrozumiały go przybliżyć. Z pewnością to Ci się nie spodoba, ale szczególnie dziś po jego wystąpieniu na forum ONZ w sprawach o których mówi popieram go bezwarunkowo. Bez wątpienia jest on przy tym najbardziej czytelnym i transparentnym politykiem na tym łez padole. I mało mnie interesuje że jest islamistą, bo i oni we własnych państwach mogą żyć wedle swoich standartów i praw. A nam po prostu nic do tego.
W. red

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

W. red

#88177

Przeczytalem wpisy z ostatniego tygodnia i zauwazylem, ze pan Spirit ma swoja grupke cmokaczy. Cokolwiek napisze to jest cmokane i komentowane jako niezwykle wartosciowe. Taka grupka pod wezwaniem przypominajaca gazete wyborcza z lat dziewiedziesiatych. Zamiast Michnika jest Spirit Libero, otoczony grupka swoich cmokaczy. Cmokacze co potrafia to tylko zachwycac sie swoim idolem: ale swietnie ten Spirit napisal, no, no, ale jak to piknie ujal, ale swietne linki.
Taka mentalnosc grupki chlopcow, ktorzy znalezli sobie obiekt uwielbien. Nikt nie kwestionuje linkow Spirita, nikt nie kwestionuje wnioskow jakie Spirit wyciaga, wiadomo on wie lepiej. On najmadrzejszy. Taki Michnik na portalu niepoprawni. Zauwazylem, ze czesto pada na portalu slowo leming, no wiec ja powiem tak, Spirit jest otoczony swoimi lemingami, ktore mu wierza jak mesjaszowi. Taki drugi Obama, ktorego sie slucha i cmoka na wszystko co napisze, jak to wyglada tak: duzy Spirit i grupka chlopcow w krotkich spodenkach, takich potakiwaczy przestepujaca z nozki na nozke. Ciekawe czemu mnie to nie smieszy?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#88127

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

długie spodnie :)

Ja na twoim miejscu nie podniecałbym się tak gronem osób, które podzielają moje poglądy.
Zacząłbym analizować to co SL pisze i wytykałbym każde potknięcie czy fałsz intelektualny. Ale nie na zasadzie "lewak" (głupie) czy "oszołom" (zgrane).
Trochę pracy, panie wolny strzelcu :) A że każdemu może zdarzyć się pomyłka to i pan pewnie coś u mnie znajdzie.
Wilk np. wytknął mi nieprawidłową pisownię skrótu słowa "tysiąc". Ale on przynajmniej się stara.
Pozdrawiam i liczę na merytoryczną (a nie ad personam) krytykę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

SpiritoLibero

#88132

Nie zazdrość tylko napisz coś ciekawego i z sensem, a nie omieszkam "obcmokać" Twego wysiłku. Ba, dam nawet "dychę" ;)

W. red

PS
Oczywiście z zastrzeżeniem że nasze poglądy na daną sprawę będą zbieżne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

W. red

#88180

A ten wolny strzelec to z alternatywnego kółka lemingowego? ;P

Wolna strzelczyni ;PP

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#88218

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

To gostek, który ma konto od kilkunastu godzin. Ale szybki jest. Wnet wyczuł, gdzie herezje anty-syjonistyczne szerzą :D))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

SpiritoLibero

#88219

KTÓRE konto ma od kilkunastu godzin? ;p

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#88224

http://spiritolibero.blog.interia.pl/
Na NP...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

SpiritoLibero

#88226

To jedna osoba nie może mieć dwóch kont?

Na "Prawicy pn" takich co mają po kilka kont jest kilku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#88229

Dzięki, Spirytek coś dzisiaj nie w formie. ;))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#88236

Być może to jeden z tych, którzy w internecie mają za zadanie, aby czerń i przygłupie Polaczki nie schodzili z jedynej słusznej wizji świata. Tej wizji, która nam wmawia, że jedynym narodem, który nadaje się do rządzenia innymi narodami, to naród żydowski, na którego czele stoją judaiści oraz ich tajni wspaniale oświeceni współpracownicy z lóż masońskich...

Jak ja często słyszę, to lewak, to agent sowiecki, na pewno jakiś dawny ubek lub terrorysta od Arafata...Pięknie prawda, to mi przypomina te czasy, gdy wokół Polaków słusznie myślących byli sami wrogowie, wichrzyciele, kontrrewolucjoniści, kułacy, burżuje, klechy, obszarnicy i karły z polskiego podziemia, których trzeba wymordować co do nogi...Widocznie stara syjonistyczna brać znowu zbiera się w Polsce do kupy, wraca stare w nowszej wspanialszej i nowoczesnej zmodernizowanej wersji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#88227

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

się zbierać. Nigdy nie rozproszyli się.
A ten tam wyżej to zwykły troll, który przyszedł mącić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

SpiritoLibero

#88234