Royal wedding - nie raczej spirytus Royal

Obrazek użytkownika Andrzej.A
Kraj

Juniorka Kwaśniewska wzięła ślub.

"Wrzaski, przepychanki, głośne przekleństwa, stawanie na górnych oparciach klęczników i na siedzeniu konfesjonału – do tego wszystkiego dochodziło w warszawskiej Katedrze Polowej podczas mszy św. i udzielania przez księży ślubu Aleksandrze Kwaśniewskiej i Kubie Badachowi.Wrzaski, przepychanki, głośne przekleństwa, stawanie na górnych oparciach klęczników i na siedzeniu konfesjonału – do tego wszystkiego dochodziło w warszawskiej Katedrze Polowej podczas mszy św. i udzielania przez księży ślubu Aleksandrze Kwaśniewskiej i Kubie Badachowi."
"Po jakimś czasie z kościoła wyszedł jeden z oficerów, który został zarzucony przez publikę pytaniami, kiedy młoda para i jej rodzice i goście wyjdą z kościoła. – Teraz mówią Wierzę w Boga – głośno rzucił oficer."
"Obowiązywały specjalne zaproszenia, a miejsca w ławkach były oznaczone. Gdy nasz dziennikarz próbował dostać się na mszę, w drzwiach cofnęli go młodzi ludzie wyglądający jak typerzy w lokalach nocnych. Gdy dziennikarz powiedział, że chce wejść do swojego kościoła, jak zwykle to robi, wykidajło rzucił do niego, żeby znikał. – Bóg nie znosi tłumów – dodał."

źródło: http://niezalezna.pl/33156-profanacja-kosciola-czyli-slub-kwasniewskiej

Ja tylko pragnę dodać, że jest taki bloger, dość popularny i mieniący się prawicowcem, ba prawakiem i wręcz katolickim ortodoksą, który w swoim czasie wygłosił tezę, że gdyby Kwaśniewski zapragnął założyć dynastię i tak porządnie Polską zajął, to on by był pierwszy, który by ukląkł przed majestatem.

Tymczasem to tylko spirytus Royal.

Venenosi bufones pellem non mutant
Andrzej.A

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Na pewno znalazłby sie biskup, ktory koronę na głowę tatusia panny mlodej by włozył.

Może uchwalą nowe prawo, pozwalajace mieć jednocześnie króla i prezydenta.

Pozdrawiam

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#292750

Bardzo bym się cieszył gdyby tak wszystkie czerwone dynastie tak dobrze wyedukowane których przodkowie byli u nas kacykami komunistycznymi zostały przeniesione gdzieś na Filipiny czy do Afryki żeby tam nieść kaganek oświaty w sprawach jedzenia bezy łyżeczką lub opanowywania filipińskiej choroby. Tam by zostały rządziły tak długo aż by na pustyni piasku zabrakło.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#292804

co zginęło po najeździe tej bolszewickiej hołoty (mam nadzieję, że Katedra jest ubezpieczona ale nie w Compensie). Z pieśni religijnych to zbiegowisko zapewne zaśpiewało "Międzynarodówkę", a Krzywonos z odzianą w kryształy Svarowskiego Jolantą odtańczyły kazaczoka. Olo pozostał przy disco-polo. Patriota. Swoją drogą bardzo dziwię się Kościołowi - w kościele odbywa się ślub bezbożników z najwyższej bezbożnej półki, grają koncerty scientolodzy a jeszcze urzędujący prezydent wręcza przez pachołka podczas pogrzebu order. To jest gorzej niż niepokojące.

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#292819

Bolszewickie onuce wraz ze słomą ZAWSZE z cholewek wyzierają... niezależnie od tego ile cholewki kosztowały, i jak drogi jest chronometr (są chronometry?) na nadgarstku.

Rab zawsze będzie rabem, nawet jeżeli jest "panem".

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#292832

zlustrować i w razie potrzeby zdekomunizować.

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#292881