Inside job

Obrazek użytkownika Andrzej.A

Teza nie jest nowa. A teraz dostała nowe potwierdzenie. Były dwa wybuchy wewnątrz samolotu w dniu 10-04-2010.Zachodzi oczywiście pytanie czy Rosjanie wiedzieli. Odpowiedź jest według mnie oczywista, WIEDZIELI i współpracowali. Oczywiście oficjalnie się tego wyprą, ale dwóch generałów GRU w ciągu kilku miesięcy później rozstało się z życie w dziwnych okolicznościach - jeden to się utopił w wannie na Cyprze nawet.Organizatorem było WSI, co dobitnie udowadniają taśmy, które zaprezentował Tobiasz (cóż za pech, też już nie żyje) i Lichodzki. Te rewelacje łatwo znaleźć w necie. Tam padają takie zdania, że trzeba by aresztować obu Kaczyńskich - dla przypomnienia, jeden był wtedy Prezydentem. A obszczymur mówi o tym, że należy aresztować Prezydenta jakby chciał aresztować pijaczka za sikanie w miejscu do tego nie przeznaczonym.A skoro organizatorem było WSI, to wiedziało GRU, tu dopuszczam możliwość, że Putin mógł nie wiedzieć, został poinformowany post factum. Dlatego były te dwa trupy generałów GRU. Nie za to, że coś zrobili, ale za to, że zrobili samowolnie nie konsultując się z szefostwem. Za samowolę.Potem już poleciało z górki. Jestem sobie w stanie nawet wyobrazić co Putin powiedział Tuskowi. Już tam od razu na miejscu w Smoleńsku."To wasza wewnętrzna robota, są takie papiery, które mówią, że jeśli nie zaakceptowałeś, to przynajmniej udałeś, że nie widzisz. To są twarde dowody, pójdziesz siedzieć, a w pierdlu to sam wiesz, że może być różnie."Ta "wypowiedź", to oczywiści moja konfabulacja, ale nie sądzę, żebym się drastycznie mylił.Cała reszta jest tylko i wyłącznie pochodna tego jednego faktu. Faktu, że to była robota wewnętrzna.Te kłamstwa, to wrzucanie coraz to bardziej nieprawdopodobnych wersji zdarzeń, to wszystko są skutki.Można oczywiście dywagować kto z uczestników tego serialu kłamstw działa i działał z pełną świadomością (wiedzą operacyjną) tego co się wydarzyło. Kto w tym uczestniczył z powodu wścieklizny na Kaczyńskich. Kto z powodów merkantylnych. A kto jest po prostu zwykłym idiotą.Nie powiem, żebym od razu po tym wydarzeniu uważał, że był to zamach. Sięgając do swoich wpisów na blogu mogę stwierdzić, że pierwsze poważne wątpliwości pojawiły się u mnie w okolicach 15-04-2010, a ugruntowałem swoje stanowisko w dniu 20-04-2010.Potem dochodziły inne elementy, które tylko i wyłącznie potwierdzały tą tezę. Śmierć tych generałów GRU była jednym z tych potwierdzeń. Niedopuszczenie profesora Badena, brak wykonania zdjęć rentgenowskich w czasie ponownej autopsji Wassermana, Gosiewskiego i Kurtyki również te elementy potwierdzają tezę o zamachu.To, że nie ma przyznania się do winy tego kto to zrobił nie ma żadnego znaczenia. Istnieje dostatecznie dużo przesłanek pobocznych, które wprost krzyczą BYŁ ZAMACH i JEST TO ROBOTA WEWNĘTRZNA.Venenosi bufones pellem non mutantAndrzej.A

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Oceniam wysoko,na 10.Tylko,czy ktoś się tutaj nad tym pochyli?Zapyta ,tak jak wyklęta grupa FYM-a,dlaczego nie bada się wątku polskiego,nie bada się Okęcia,nieścisłości w opowieściach "z mchu i paproci" pracowników Kancelarii ś.p.Prezydenta, nagrodzonych stołkami poselskimi? Tych pytań jest mnóstwo a cały czas mieszana jest ruska herbata,przyrządzona przez ruskie szympansy.A herbatka nijak nie chce być od mieszania słodsza.

A warto przeczytać taką analizę  http://freeyourmind.salon24.pl/

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#240667

Grupa FYMa czasami się po prostu sama izoluje stosując taktykę - kto nie z nami ten przeciwko nam.

Moim zdaniem koncepcja osobliwej współpracy ruskich i polskich ruskich jest bardzo interesująca i wydaje się być podparta kontekstem tego co działo się i w Polsce i w Rosji jeszcze na długo przed Smoleńskiem.

Co się bada u Macierewicza, a czego nie, to wybacz - tego nie wiemy ani Ty, ani FYM, ani ja. ZP jest i tak pod solidnym ostrzałem i drobna niedyskrecja z ich strony może skończyć się uruchomieniem zawczasu jakiejś kombinacji operacyjnej, która na długo przed podaniem opinii publicznej takiego czy innego wniosku mogłaby zdetonować skutki ewentualnej sensacji.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#240726

Dość dawno (wrzesień 2010 i wcześniej w jakimś komentarzu ale go znaleźć nie mogę) wyciągnąłem podobne wnioski choć trzeba przyznać, że póki co niewiele wskazuje na ich słuszność:

http://adamdee.salon24.pl/224575,lazacemu-lazarzowi-tusk-wspolkonspiratorem-nigdy-w-zyciu

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#240942