Treści z tagiem: zabójstwa polityczne

Obrazek użytkownika Popruch
Kraj

Tłuszcza (oj oberwie mi się, bo i wielu z moich bliskich) ogląda mecz. I, przepraszam za kolokwializm, w dupie mają jakiegoś generała.

"Nie dosłyszałem nazwiska, a w ogóle to kto to był ?" padło by pewnie z nie jednych ust.

Goooool !!! krzyczą Czesi. A my sikamy w gacie jak nasi wyprowadzają następną akcję. Jutro niedziela, więc...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A

Teza nie jest nowa. A teraz dostała nowe potwierdzenie. Były dwa wybuchy wewnątrz samolotu w dniu 10-04-2010.
Zachodzi oczywiście pytanie czy Rosjanie wiedzieli. Odpowiedź jest według mnie oczywista, WIEDZIELI i współpracowali. Oczywiście oficjalnie się tego wyprą, ale dwóch generałów GRU w ciągu kilku miesięcy później rozstało się z życie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A

Dużo osób piszących w internecie coraz częściej i coraz chętniej wysnuwa tezę, że PO i "układ" będzie dążył do delegalizacji PiS-u. Ale przecież to nic nie zmienia, pomijając nawet fakt, że pobieżne zapoznanie się z ustawą o partiach politycznych nie daje takiej możliwości.
Zgodnie z ustawą sąd rejestrowy może co najwyżej przymusić PiS do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A
Kraj

Na tyle wycenił w swojej pracy prof. Zybertowicz ilość TW w środowiskach "ludzi z miasta". Nikt nigdy nie zakwestionował tej wartości. Nikt nigdy i nigdzie nie podał innej liczby, która by ilość agentury wśród bandziorków opisywała. Nikt nigdy i nigdzie nie zakwestionował przyjętej przez Zybertowicza metodologii ani innych elementów warsztatu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jacek Maziarski
Świat

W poniedziałek 19 stycznia, o trzeciej po południu, nieznany sprawca uzbrojony w pistolet z tłumikiem zastrzelił na ruchliwej moskiewskiej ulicy, zaledwie o kilkaset metrów od Kremla, prawnika Stanisława Markiełowa i dziennikarkę Anastazję Baburową.

0
Brak głosów