Ach, ten Rydzyk, czyli rozmowa z lemingiem

Obrazek użytkownika Andrzej.A

Leming: Ten Rydzyk to miesza i jątrzyJa: A konkretnie?L: Odbiera moherowym babciom ich emerytury (silne wzburzenie)J: Tobie odbiera?L: ???J: No pytam się Tobie odbiera, że tak się wzburzasz?L: NieJ: A GW kupujesz?L: TakJ: A TVN i N oglądaszL: TakJ: Polsat oglądaszL: TakJ: To Michnik z Solorzem i Walterem doją Ciebie i to na potęgęL: To nieprawda nikt mnie nie doii.P.S.Rozmowa jako taka jest fikcyjna, jest raczej kompilacją kilku rozmów z różnymi ludźmi. Człowiek po prostu gdy natyka się na taki sposób myślenia i interpretowania rzeczywistości to najzwyczajniej w świecie baranieje. No nie daje się przejść do porządku dziennego nad stwierdzeniami, które sobie wzajemnie przeczą na przestrzeni kilkunastu sekund.Ceterum censeo Moskwa delendam esseAndrzej.A

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 

Jest taki stary dowcip jak to w czasie modlitwy facet narzeka, że jest mu źle, nic nie ma, a ten jego sąsiad, to ostatnio kupił sobie taką piękna krowę. Bóg się nad skarżącym zlitował i pyta, to co, chcesz mieć taka sama krowę, nie wrzasną narzekający, chcę aby ta jego krowa zdechła,

Cytuję ten stary dowcip, bo życie dopisało jego uaktualnienie. To co teraz napiszę wydarzyło się naprawdę. W trakcie burzliwej dyskusji na tematy, powiedzmy skromnie, aktualne, nastąpiła niżej cytowana wymiana poglądów:

Ja: „ale drożeją; gaz, energia, bilety MZK, żywność, mieszkania, kredyty, prawie wszystko...”.

Oponent w zacietrzewieniu; „ no i dobrze niech PiS-iory płacą” .

Dalszej dyskusji nie było. Mój interlokutor bo wygłoszeniu tego swoistego hasła wyborczego Platformy, wziął swojego psa na smycz i pognał do domu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

UPS

#169800

To jest odmóżdżenie w wyniku ogladania telewizji. Ludzie poddawani są manipulacji, której techniki są bardzo rozwinięte. Ileż prowadzono badań socjologicznych i psychologicznych na temat technik skutecznego manipulowania. Na to na świecie szły pieniadze, granty itd. Przecież nie bezinteresownie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#169872