Ach, ten Rydzyk, czyli rozmowa z lemingiem

Obrazek użytkownika Andrzej.A

Leming: Ten Rydzyk to miesza i jątrzyJa: A konkretnie?L: Odbiera moherowym babciom ich emerytury (silne wzburzenie)J: Tobie odbiera?L: ???J: No pytam się Tobie odbiera, że tak się wzburzasz?L: NieJ: A GW kupujesz?L: TakJ: A TVN i N oglądaszL: TakJ: Polsat oglądaszL: TakJ: To Michnik z Solorzem i Walterem doją Ciebie i to na potęgęL: To nieprawda nikt mnie nie doii.P.S.Rozmowa jako taka jest fikcyjna, jest raczej kompilacją kilku rozmów z różnymi ludźmi. Człowiek po prostu gdy natyka się na taki sposób myślenia i interpretowania rzeczywistości to najzwyczajniej w świecie baranieje. No nie daje się przejść do porządku dziennego nad stwierdzeniami, które sobie wzajemnie przeczą na przestrzeni kilkunastu sekund.Ceterum censeo Moskwa delendam esseAndrzej.A

Brak głosów

Komentarze

 

Jest taki stary dowcip jak to w czasie modlitwy facet narzeka, że jest mu źle, nic nie ma, a ten jego sąsiad, to ostatnio kupił sobie taką piękna krowę. Bóg się nad skarżącym zlitował i pyta, to co, chcesz mieć taka sama krowę, nie wrzasną narzekający, chcę aby ta jego krowa zdechła,

Cytuję ten stary dowcip, bo życie dopisało jego uaktualnienie. To co teraz napiszę wydarzyło się naprawdę. W trakcie burzliwej dyskusji na tematy, powiedzmy skromnie, aktualne, nastąpiła niżej cytowana wymiana poglądów:

Ja: „ale drożeją; gaz, energia, bilety MZK, żywność, mieszkania, kredyty, prawie wszystko...”.

Oponent w zacietrzewieniu; „ no i dobrze niech PiS-iory płacą” .

Dalszej dyskusji nie było. Mój interlokutor bo wygłoszeniu tego swoistego hasła wyborczego Platformy, wziął swojego psa na smycz i pognał do domu.

Vote up!
0
Vote down!
0

UPS

#169800

To jest odmóżdżenie w wyniku ogladania telewizji. Ludzie poddawani są manipulacji, której techniki są bardzo rozwinięte. Ileż prowadzono badań socjologicznych i psychologicznych na temat technik skutecznego manipulowania. Na to na świecie szły pieniadze, granty itd. Przecież nie bezinteresownie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#169872