III Wojna Informacyjna rozpoczęta?

Obrazek użytkownika Andrzej.A
Kraj

Minister A.Czuma poprzez swojego podwładnego K.Czumę zażądał cenzury na S24. Zaraz, zaraz, a może by się minister łaskawie raczył najpierw wytłumaczyć z faktu zatrudniania swojego syna w podległym mu resorcie, takie działanie ma swoją nazwę i jest powszechnie postrzegane jako patologia, aczkolwiek trzeba przyznać, że paragrafy złamane nie są. Pan minister jednym słowem uprawia nepotyzm. Tylko ja kogoś, kto coś takiego robi nie poważam delikatnie rzecz ujmując.
Powróćmy do meritum.
Kataryna napisała jakiś tam post, w którym wyraziła swoje przypuszczenia co do dalszych losów spraw jakie miał czy też nadal ma A.Czuma w USA. Wyraziła przy tym pogląd, że minister po raz kolejny minął się z prawdą - czyli nakłamał. Nie śledziłem spraw toczących się wokół A.Czumy to się nie będę wymądrzał co do meritum.
Igor Janke opublikował fragmenty maili, które otrzymał od K.Czumy w których były żądania ujawnienia tożsamości Kataryny oraz groźby wszczęcia procesów przeciwko administracji S24, lub usunięcia niewygodnych dla A.Czumy wpisów.

Blogi w tym takie miejsca jak Salon 24, Blogmedia, Nieporawni są jedynymi miejscami o w miarę dużym oddziaływaniu, które prezentuje odmienne od głównego nurtu interpretacje zachodzących zdarzeń. Są to jedyne miejsca gdzie anonimowi (mniej lub bardziej zależy jak komu pasuje) ludzie wyłapują nieścisłości, półprawdy, wreszcie zwykłe kłamstwa polityków i wspierających ich koncernów medialnych. To, że usiłuje się zastopować te działania blogerów świadczy o tym, iż jest to istotne pole działania, że ma to wpływ na pewną znaczącą grupę elektoratu

Brak głosów

Komentarze

Trzeba zorganizować akcję, ktora da do zrozumienia Czumie, że to co robi to wielki błąd, a efekty będą odwrotne od zamierzanych. Grozić ludziom, których jedynym orężem jest klawiatura komputera??? To jest skandal!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#20003

[quote=Gawrion]Trzeba zorganizować akcję, ktora da do zrozumienia Czumie, że to co robi to wielki błąd, a efekty będą odwrotne od zamierzanych. Grozić ludziom, których jedynym orężem jest klawiatura komputera??? To jest skandal!!![/quote]

Pan Janke powinien napisać do Premiera wniosek o odwołanie ministra Czumy w związku ze złamaniem takich to a takich paragrafów. I przesłać do wiadomości wszystkich klubów oraz Prezydenta. Reszta to mielenie wody w żarnach.

Premier musi odpisać w ciągu miesiąca.

A stowarzyszenie Wolnego Słowa winno złożyć doniesienie do prokuratora na ministra łamiącego prawo.
Reszta to zadanie prokuratora.

Jak tego nie zrobi to jest to stowarzyszenie fasadowe.

Jeremiady pana Janke dowodzą, że nie rozumie co to znaczy żyć w "państwie prawa".

Vote up!
0
Vote down!
0
#20019

Czuma pokazał raz jeszcze, że jest poprostu dupkiem żołędnym. Z dawnego działacza opozycji nie zostały nawet majtki.

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#20007