Nihiliści u żłobu - SPOKO (odc. 2)

Obrazek użytkownika Arpad77
Kraj

Choć wiem, że teraz zadumy nad naszymi bliskimi Zmarłymi czas, ale tenże czas nie stoi w miejscu i nihilistyczny dorobek „polskiego” ateolewactwa rośnie niczym liczebność ziemskiej populacji. Dni 1 i 2 listopada same w sobie mogą dostarczyć kolejnych ekscesów, dlatego odkładam to do następnego odcinka. Tymczasem zapraszam na drugi odcinek społecznego kryminału SPOKO.

Pierwsze dwa punkty właściwie dzieją się w sposób ciągły, więc opatrywanie ich datami mija się z celem.

1) Plany legalizacji „dragów” przez palibandę

„Projekt zakładający depenalizację posiadania marihuany na własny użytek zapowiedział w sobotę Ruch Palikota wraz z Inicjatywą Wolne Konopie. Według Ruchu będzie to pierwszy krok do zalegalizowania marihuany w Polsce. "Sadzić, palić, zalegalizować - to hasło jest nadal na naszych ustach" - mówił rzecznik klubu Ruchu Palikota Andrzej Rozenek.”

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/363010,koniec-karania-za-narkotyki-kontrowersyjny-pomysl-nowej-partii.html

2) Rezurekcja antychrześcijańskiej krucjaty w wersji a’la Urban i/lub Kiszczak.

Jak się nie uda w Priwislanskim Kraju, to moralni potomkowie Lenina zaniosą swoją rewolucyjkę do panjewropejców. I nie jest ważne, że status prawny wniosku jest martwy, jako składanego przez zaledwie (p)osłów-elektów na ręce marszałka odchodzącego. Na początek temat w wersji lekkiej.

„Dzisiaj [27.10.2011 – A77] do Marszałka Sejmu trafi wniosek Ruchu Poparcia Palikota o usunięcia krzyża z sali plenarnej. Autor wniosku mówi o sprawie cywilnej i wniosku do Strasburga, jeśli postulat nie zostanie spełniony.”

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/468682,Posel-Palikota-zdjecie-krzyza-albo-Strasburg-i-sprawa-cywilna

Drugi materiał na ten sam temat to już wersja hard. Źródło tym razem lewackie, a więc wyjęte z paszczy nihilistycznego lwa. Filmiki z wystąpieniem kanalii opłacającej mordercę bł. ks. Popiełuszki zbierają przyzwoitego człowieka na obfite womitacje. W skrócie: krzyż towarzyszowi Kotlińskiemu nie przeszkadza ale przeszkadza; stwierdzenia że palikotostwo jest areligijne czy antykościelne są chybione. Ciężkostrawne jak zmurszałe grzyby z cebulą smażone na litrze starego oleju:

http://uuniv.blogspot.com/2011/10/wniosek-o-zdjecie-krzyza-i-konferencja.html

3) 30 października

Profanacji cmentarzy ciąg dalszy, czyli nocne bolszewizującej hołoty zabawy:

„Nieznani sprawcy zdewastowali nagrobki na cmentarzu parafialnym w Wąsowie w województwie wielkopolskim.(…) Wiele ze zdewastowanych pomników, to groby małych dzieci. Rozbite są płyty nagrobne, powyrywane krzyże.”

Skąpe źródło:

http://tvp.info/twoje-info/zdewastowany-cmentarz-w-wielkopolsce/5577087

4) Zbiorczo: trwa stalinowska histeria wokół blokady marszu „faszystów” w Święto Niepodległości. To będzie ważny i bodaj ostatni sprawdzian dla służb zwących się porządkowymi, bo z ich zachowania wyniknie czy opowiedzą się po stronie Polaków – patriotów zwanych „faszystami” czy po stronie bydłolewactwa wspieranego przez szwabskie bękarty kolejnych międzynarodówek. Źródeł jest aż nadto, więc żadnego nie przytaczam.

- - - - -

Na koniec, poza kroniką, jako odpór pogańskiemu pseudoświętu z dyniami (pustymi jak łby sejmowej „bandy czterdzieściorga”) ciekawy materiał z bibula.com:

http://www.bibula.com/?p=46385

I nie dajmy się we Wszystkich Świętych okraść złodziejskim szumowinom.

Brak głosów

Komentarze

Narodowi socjaliści to byli niemieccy naziści,czyli faszyści, to ich potomkowie co mają przyjechać zakłócać pokojową manifestację.Naziści to były lewackie kanalie tak jak staliniści(komuniści).Oni mają w krwi wyssane z mlekiem matki podłość,zakłamanie,przewrotność,złodziejstwo,gwałt,
mord.Ponieważ nie walczymy o nasze chrześcijańskie wartości a tylko biernie przyglądamy się tej rozprzestrzeniającej się zarazie,takie zatem mamy efekty. Ta swołocz nie podnosi ręki na islamskich wyznawców ,bo ci trzórze się ich po prostu boją.Oni potrafią tylko atakować nas katolików,ale dość tego Non Possumus!Każda zaraza się sama w sobie znosi!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#196000