Strasburg potwierdza bezprawny areszt – przedsiębiorca siedzi dalej !!!

Obrazek użytkownika Fundacja LEX NOSTRA
Kraj

Szanowni Państwo

Przedstawiam sprawę przedsiębiorcy p. Mariana Wegera, który przebywa w Areszcie Śledczym w Lublinie już 9 ( dziewięć ) lat.

Marian Wegera nikogo nie zabił, nie napadł, nie zgwałcił. Siedzi już 9 lat - „Winą jego”, podobnie jak wielu innych „przedsiębiorców – przestępców”, jest to, że chciał działać w kraju opanowanym przez ponadpartyjne i ponadlokalne sitwy wysoko postawionych ludzi, które zajmowały się i nadal zajmują zabieraniem przedsiębiorcom ich majątków. Kto się sprzeciwił – ginął, „popełniał samobójstwo” lub szedł do aresztu.

„Winą” Mariana jest to, że przyjechał do Warszawy jako „zamożny przedsiębiorca z prowincji”. Można by rzec: sam wlazł myśliwym pod lufę strzelby, a mając na uwadze środowisko ludzi, którzy go zniszczyli – niemal dosłownie wszedł pod lufę strzelby.

„Winą” Mariana jest to, że miał ciężko zarobione pieniądze i plany biznesowe, ale nie miał wiedzy o życiu w tym kraju, nie miał przysłowiowego wujka w SB, policji, sądzie, prokuraturze…

Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy m.in. pismo Fundacji LEX NOSTRA do Krzysztofa Wojtaszka - Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie, materiał video, oraz skan pisma Posła Joachima Brudzińskiego.

Proszę wszystkich o wsparcie sprawy Mariana Wegara poprzez rozpowszechnianie materiału o nim i przesyłaniu pism lub maili do Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie wspierających poniższe pismo złożone przez Fundację LEX NOSTRA.

Z poważaniem

Maciej Lisowski

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

Opis sprawy dostępny jest na stronie Fundacji LEX NOSTRA - http://fundacja.lexnostra.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=87

Brak głosów

Komentarze

Gdy miarka się przepełni Armagedon sprzątnie śmiecie
Teraz dziw nad dziwy się dopełniają tragiczne
Szkoda że ofiary cierpieniem naznaczone są mimiczne
Nie mogą znieść cierpienia mimo ich czystości
A wróg czyha wszędzie na łatwych gości
Gdy im łapy utną będą błagać litościwie
Lecz czasy nie wrócą, choćby były miłościwe
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#278560

Nie badzmy tak az naiwni , wiemy dobrze gdzie jest pies pogrzebany , brak znajomości , odpowiednich ludzi zniweczy i doprowadzi każdego uczciwego przedsiębiorce , człowieka do ruiny, ilu jeszcze takich ludzi będzie pograzonych i doprowadzonych do skrajności i upadku nie tylko firmy , zdrowia ???
NIE WIDAC ZADNEGO SWIATELKA W TUNELU ; WRECZ ODWROTNIE , JEST CORAZ CIEMNIEJ I STRASZNIEJ DLA WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI W POLSCE.

Vote up!
0
Vote down!
0
#278589