Co robić, gdy chora psychicznie osoba nie chce się leczyć

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Artykuł

"Przyczyny niechęci do kontaktu z lekarzem psychiatrą i leczenia mogą być różne i współwystępować ze sobą. Oto najważniejsze z nich:

................

* sam charakter choroby: treść niektórych urojeń i głęboka zmiana psychiki powodujące odcięcie się od rzeczywistości, interpretowanie faktów w sposób wykluczający własną chorobę, poczucie chorej wielkości nie pozwalające na przyjęcie faktu choroby ani rad osób bliskich (...)"

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.4 (10 głosów)

Komentarze

Uważasz, że nie istnieją choroby psychiczne tak samo jak COVID-19????

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1638263

Czy właścicielowi tego portalu do smaku taki artykuł? Gratulacje za wpadkę do świńskiego dołka. Czy za takimi artykułami kryją się PiS-owcy? Jeśli tak, to nie tylko obrzydliwe, ale koniec naszej nadziei na poprawę czegokolwiek w RP.

Vote up!
7
Vote down!
-2

Kolejorz

#1638377

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dla kolegi pytam.

Vote up!
1
Vote down!
-6
#1638406

Odpowiadam.

1. Jestem (a nie uważam się) normalnym, uczciwym Polakiem. Nikogo nie wyzywam, nie pomawiam od psychicznie chorych, itd. jak HD. Chcę czytać poważne materiały, a nie smród, wstyd  i hańbę dla tego portalu jakie za czyimś przyzwoleniem wprowadzasz. Choć wiele tu ciekawych treści, TY HD chyba tylko potrafisz obrzydzić ten portal do maxa. Czy Ty i Twój pryncypał jest w stanie to zrozumieć. Opamiętajcie się Polacy.

Vote up!
6
Vote down!
0

Kolejorz

#1638451

czy dwa w jednym.

Czy wystąpienia nijakiego HD to chluba właściciela tego portalu czy smród którego nie czuje.

Obrzydliwe i koniec nadziei na poprawę czegokolwiek w RP.

Vote up!
6
Vote down!
-2

Kolejorz

#1638431

Tyle na temat.

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1638435