Tusk na prezesa PZPN- czyli za co usuwają z S24

Obrazek użytkownika zib1
Kraj

Kolejny dzień katorżniczej pracy naszego ukochanego przyWódce, musiał zerwać się z POsłania już o szóstej,chyba już PO raz czwarty w ciągu trzech lat,zgroza!!!
PO piątkowych ,ostrych imprezkach nie zwykł zwlekać się z wyrka przed 12-tą . Wczoraj jednak Komitet Centralnego WsPOmagania Wizerunku POstanowił że wraz z Towarzyszami musi być w Łodzi, i to zanim ulice się zaludnią. Nie daj Boże,ktoś mógłby nazwać to Towarzystwo PO imieniu? Co prawda miało być 50-ciu ochroniarzy, ale lepiej dmuchać na zimne, przekaz przez zaprzyjaźnione telewizje wystarczy.
Wstawać o szóstej! To nieludzkie , a co zrobić z tymi przekrwionymi, wczorajszymi oczkami. Na szczęście doświadczony miro POradził okulary- Men in Black, super.
Nasz umiłowany przyWódca,dzięki któremu mamy tysiące nowych kilometrów dróg i autostrad, dzięki którego pionierskim ,twardym,śmiałym reformom finansów państwa, jesteśmy Pierwszą POtęgą świata /pamiętacie ten zielony kolor/, a przy okazji, czy zielony nie jest symbolem naiwnych??. No i przecież nareszcie żyje „nam się lepiej”wszystkim!?
Nic więc zdrożnego w tym że nasz umiłowany przyWódce PO raz 27-my/w ciągu trzech lat,nie licząc kilku POdróży życia/ ostatnio znowu wrócił z urlopu. Jak zwykle pełen werwy i nowych POomysłów ,znowu będziemy kastrować,zamykać czy otwierać sklepy, albo wezwiemy i opieprz...y paru szefów prywatnych spółek.
Żaden Rząd nie zrobił dla nas tyle co żond najwspanialszego przWódce. Sukces bez precedensu na świecie -ORLIK- i turniej kopanej,co prawda były takie już w latach 60-tych i 70-tych, ale teraz gdy nasza kopana jest na dnie nie trzeba nam tak dramatycznie niczego innego niż jakiegoś wygranego meczu. Niczego tak jak wygranej z San Marino nie docenią młodzi, wykształceni i POsługujący się sprawnie bejsbolem.

Któż nam to szczęście może dać?Jest tylko jeden, tylko słońce Peru,tylko on na szefa PZPN, a przy okazji będzie mógł się wyspać, rauty są przecież wieczorem. Załatwi mu się POwołanie do Kadry, a może nawet strzeli bramkę. Na wice wybierzmy grzecha, on zna sPOrt znad i sPOd stolika, a trenerem zróbmy psychiatrę,ten to się zna na wszystkim , a jacy odPOrni psychicznie będą nasi reprezentanci, nie przymierzając jak zlikwidowany przez niego Grom.

I teraz wyobraźmy sobie coś tak pięknego jak mecz Polska- Niemcy ,na nowym Stadionie Narodowym. Polska zwycięża dzięki bramkom debiutującego w wieku 54 lat/nie wstydźmy się, przecież nowak /Boskiego Donaldinho.

Zib1

Za ten tekst zlikwidowano mi konto na S24,POwinienem wiedzieć że ze świętości nie można sobie robić Podśmiech...ów. Przecież jeśli to nie Mojżesz to Boży POmazaniec.Tylko czym?

Brak głosów

Komentarze

Mnie pogoniono z salonu za to, że śmiałam polemizować z peanem RRK na temat wyboru Gajowego na prezydenta.
Też byś nie uwierzył, gdybyś mój tekst przeczytał.

Vote up!
0
Vote down!
0
#98374

To masz za swoje!
Ban!
Renatka, głupie to jak but!,POpłuczyna po pzpr, w ramach ekspiacji dostała u Igora fuchę.
I trwa do dzisiaj!
A nas Igor, zwany też miekką kołderką PObanował!
Ale ja mam to, Igora z jego pryszczatymi i głupawą renatką czy innym starym w...gdzieś.
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#98377

Nie dość, że polemizowałam z RRK, za co zablokowano mi konto na 7 dni, to jak mi je odblokowano, to napisałam żeby mnie pocałowali w dupę ze swoją łaskawością i wybiórczą tolerancją.
Nie po to mnie w klasie maturalnej zawieszali w czynnościach ucznia i wyzywali od czynników krnąbrnych, aspołecznych, antysocjalistycznych i wywrotowych żeby mi teraz jakiś Janke decydował, co mi wolno pisać a co nie! Tym bardziej, że tekst RRK wydrukowałam, położyłam przed sobą i akapit po akapicie ustosunkowałam się do jej kłamliwych, pokrętnych i wazeliniarskich wywodów! Chyba nawet (ale muszę sprawdzić) nie użyłam ani jedno słowa typu: dupa, gówno i takie tam brzydkie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#98519

Rozumiem teraz dlaczego IJ usprawiedliwiał się jaki to on nie do kupienia, i to fakt nikt nie chce dać za toto ceny odPOwiadającej jego przerośniętemu ego. Ale stara się chłopina,stara sprzedać od dobrych kilkunastu lat.Z RRK mi przeszło ulgowo,sama mnie zbanowała gdy śmiałem zapytać o byłą współpracę z PZPR.
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#98384

Bo na S24 można mieć tylko kręgosłup z żelków lub z żelatyny, taki jaki ma Igorek, a nie sztywny i wyprostowany, a już na pewno nie kość z kości.

To nie te czasy gdy Igorek trzymał jako tako fason.

Na S24 liczy się dziś nie kręgosłup giętki i gibki, a kolana zgięte na klęczkach.

Pozdrawiam banitę ;)

PS
Mi Igorek pousuwał wszystkie komentarze dotyczące zamachu smoleńskiego kierowane imiennie do śp. moich przyjaciół i znajomych, którzy zginęli w tej zaplanowanej katastrofie lotniczej.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#98378

Również POzdrawiam,z rozwoju sytuacji sądzę że niedługo S24 będzie miał bardzo skolektywizowany punkt widzenia, już widzę te zażarte dyskusje POmiędzy chevalierem a obserwatorem z daleka i te zintelektualizowane POlemiki POmiędzy Mikołajem z Gdańska, deFrancisem i milą nowacką.
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#98388

To chyba już Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna.
Polecam Lemmingom :
http://www.krld.pl/krld/index
Zwłaszcza Dzieła Przywódców ...

Przywódca Kim Dzong II, udziela wskazówek na miejscu w Hucie Stali nr 8.

Przywódca Kim Dzong Il odwiedza stoisko warzywne oraz daje oficjalne instrukcje,
jak zaopatrywać mieszkańców Phenianu w trakcie oraz poza sezonem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#98392

Obyśmy niedługo nie zaczęli im zazdroscić, tak jak już dzisiaj możemy POzazdrościć Białorusi tego że nie POddaje się ,jak nie przymierzając tusk z pawlakiem, ruskiemu dyktatowi.
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#98395

Zwążek Blogerów Igora Janke.- dawniej Ekstaza Wolności

Vote up!
0
Vote down!
0
#98389

Narodowym???! Co to za jakieś faszyzujące treści. Uciekać mi szybko z forum !. U nasz same wykształcone, z dużych miast. Stadion ma być imienia Bufetowej Wszystkich Polaków!

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#109625