DEJA VU, CZYLI TUSK MATOLE…

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

No tak! Spodziewałam się przed Euro , że psy (czytaj: policja vel milicja) zapuszkują najbardziej aktywnych kibiców! Szczególnie tych ze Stolicy! I wykrakałam! Capnęli Piotrka Staruchowicza i 30 innych. Z zarzutami, że handlowali amfą. Hmm, Staruchowicz, obserwowany przez psy „całe wieki”, dopiero teraz jest oskarżony o rzekome rozprowadzanie dragów? No chwila?! Gościa mają na widelcu od kilku lat i akurat przed Euro go puszkują (hmm, przedtem "przypadkiem" zapuszkowali go przed wyborami!) A czy gościu będący „na widelcu” handlowałby dragami?? Większych bredni nie słyszałam!
Myślę, że aresztowanie warszawskich kibiców (po poznańsku – kiboli) miało jeden cel! Żeby nie przeszkadzali w świętowaniu „ Dnia Rosji” ! W Polsce! Ja pierdolę – dzień kacapów w Polsce! To się nie dzieje! Przepraszam za słowo „pierdolę”, ale tymczasem nie mam innych słów na określenie tego zjawiska!
W holenderskiej TV pokazano ten film: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v9aUzBn41jQ

Brak głosów

Komentarze

brakuje zdumienia, słów, czego tam jeszcze. Matrix jakiś? Jakiś koszmarny sen? Tylko wybudzenie nie nadchodzi...

Vote up!
0
Vote down!
0
#259622

Rosjanie chcą świętować 12 czerwca swój dzień i przejść ulicami Warszawy. (Niedoczekanie!). Tak się składa, że tego dnia Polska gra z Kacapią mecz! Panie Boże - żeby POLSKA dokopała Ruskim! I tego się trzeba trzymać!
I żeby Polska była Polską ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#259632

od Tuska Gronkiewicz-Waltz? Jak miło.

Vote up!
0
Vote down!
0
#259636

Miało, to i się złożyło. Wcześniej miało się wybrać Polskę i Ukrainę, to się wygłosowało. Iluzjoniści nie takie rzeczy potrafią. A gawiedź siedzi i widzi co innego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#259678

Boją sie kibicowskich akcji na stadionach czy przed nimi, w stylu Starucha, bo to pójdzie na cały świat.

Vote up!
0
Vote down!
0
#259686

jedynie chyba to: kurica nie ptica, Polsza nie zagranica.

to wszystko zmierza do jakiegoś powstania bo normalnymi metodami Polski nie wygramy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#259732

Chociaż dopuszczam, w małym procencie, taki scenariusz, że kibice Rosyjscy mają okazję, aby wymknąć się spod kontroli Kremla (no i HGW) by zaprotestować w Warszawie przeciw Putinowi. Powinni jednak uzgodnić to z jakimś klubem kibica w Warszawie, czy jakoś inaczej, albo dać jakiś tajemny sygnał. Inaczej tylko podejrzenia.
Pozdrawiam
Chrust

Vote up!
0
Vote down!
0

Chrust

#259734