Zakajew

Obrazek użytkownika czarnowidz
Blog

Człowiek dlatego jest człowiekiem, że funkcjonuje  w sferze symboli, potrafi nadawać znaczenia rzeczom, wizerunkom i  zdarzeniom. Symbole te, ich odczytanie przez ludzi, kojarzenie wyrywa nas z tego czysto zwierzęcego przeżywania rzeczywistości, pozwala nam wejść w świat transcendencji.

Symbole nas otaczają. Symbole nadają sens temu co się z nami dzieje i co się dzieje z krajem, i zbiorowością...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A

Donaldowi Tuskowi i reszcie tego "rządu" właśnie udzielana jest lekcja. Sprawa dotyczy oczywiście Czeczenii i Pana Zakajewa. Cokolwiek zrobi Donald Tusk, jakkolwiek się nie wypowie będzie źle.
Zatrzymanie Zakajewa i wydanie go Moskwie powinno pociągnąć za sobą wrzask tych wszystkich "wrażliwców" od siedmiu boleści, tych organizacji pozarządowych i oczywiście libertyńsko-lewackiej prasy.
Nie wydanie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Po ostatnich wyborach i kolejnej kompromitującej wpadce ośrodków badania opinii publicznej dano sobie na krótki czas na wstrzymanie. Przez ekrany telewizyjne przewinęło się mnóstwo gadających mądrych głów mówiących o tym, że publikowanie jakichkolwiek wyników badań wykonanych kilka godzin po ich zamówieniu nie ma nic wspólnego z opisywaniem rzeczywistych nastrojów społecznych.

Jeżeli więc nie...

0
Brak głosów