Incepcja czyli diabelska alternatywa na polskiej prawicy

Obrazek użytkownika Polon210
Kraj

Już niedługo po 10.04.10 zaczęły mnie zastanawiać charakterystyczne zachowania nadwiślańskich polityków i osób w politykę zamieszanych, często uważanych (a już na pewno uważających siebie samych) za intelektualistów w aspekcie negacji wielce podejrzanych okolicznosci tragedii smoleńskiej, pachnacej jako żywo zamachem stanu.

Zachowanie to zdefiniuję następująco: negacja poszlak wskazujacych na zamach, głoszenie apriorycznej tezy o "nieszczęśliwym wypadku", sprzeciwianie się prowadzeniu uczciwego śledztwa prokuratorskiego ale też i negowanie sensu i konieczności prowadzenia standardowych badań, jakie się uskutecznia w przypadku każdej katastrofy lotniczej - przejść nad sprawą do porządku dziennego i jak najszybciej zapomnieć.

Że w tej grze brali udział politycy partii rządzącej i jej akolici z p.rezydentem BK to nie dziwi (toć to łagodnie mówiac beneficjenci), że prokuratorzy i urzędy państwowe to napawa niepokojem, że parlamentarzyści (w maju 2010 gremialnie odrzucili wniosek klubu PiS o przejęcie śledztwa od FR - przy 95% frekwencji 98% nie pisowców było przeciw. To samo powtórzone po bodajże roku zakończyło się dokładnie tak samo!) to już na prawdę było załamujące ale widać w 3RP polityka jest znacznie brudniejsza niż się to wcześniej wydawało.

Prawdziwie zastanawiajace jednak są zachowania ludzi z prawej strony sceny politycznej. Liczba poszlak, dowodów rzeczowych, zeznań świadków, badań naukowych z m-ca na m-c wzmagała zasadność podjęcia rzetelnego śledztwa smoleńskiego od nowa a tu od wczesnych wypowiedzi Korwina-Mikke rozpoczęło się misterium manifestowania ignorancji. Głupawe, prosowieckie, szkalujace poległych wypowiedzi JKM mozna było jeszcze tłumaczyć jego agenturalnym WSI-owym uwikłaniem co z wypowiedzi na wypowiedź stawało się dla mnie coraz bardziej prawdopodobnym wytłumaczeniem.

Niestety ta "choroba umysłowa" przeniosła się na innych po naszej, patriotycznej stronie. Szczególnie ciężko było mi i jest słuchać R. Ziemkiewicza wygłaszającego mantrę że "on nie wierzy w zamach". Dobrze takie wypowiedzi spuentowała w ostatnim wywiadzie w "Sieci" Z. Kurtyka - trafiła w sedno więc tylko zacytuję "to nie kwestia wiary, jak ktos ma do faktów podejście mistyczne to niech sobie pójdzie z tymi wierzeniami do koscioła jakiego tam sobie chce. W kwestii prowadzenia śledztwa należy wreszcie podjać działania przewidziane prawem!"

Kto jak kto ale intelektualista, rasowy publicysta, komentator polityczny, pisarz obyty jak mało który z faktami i sztuką snucia fabuły (dobre powieści s-f) pokroju RAZa w sprawie smoleńskiej po prostu kolokwialnie mówiac "rżnie głupa".

W podobnym stylu rżnął głupa "akuszer niepokornych mediów" P. Lisicki - słuchając jego potakiwania zaproszonym lewakom w rocznicowym programie publicystycznym ok 10.04 b.r. i autorskie wtrącenia w stylu w.w. mało nie wywaliłem telewizora przez okno!

Takoż rżna głupa ludzie do niedawna jeszcze bliscy PiS jak Dorn, Ziobro przy czym ci przeplatają ignorancję smoleńską z często niewybrednymi atakami na PiS i... tu ciepło, ciepło, widocznie maja w tym jakis interes, pytanie tylko jaki??

No oczywiście polityczny! - staneli przed alternatywą - niedługo wybory (do PE w 2013 ale i całkiem realne przedterminowe parlamentarne), są obecnie na marginesie (dotyczy to też RAZa bo wziął się w 2012 za polityke pod sztandarami narodowców), szukają na gwałt poparcia w swej niecierpliwości ograniczajac się do pustego PR-u i kanibalizmu politycznego (vide SP wierząca chyba tylko w wygryzienie kawałka elektoratu PiS ale romanse z otoczeniem Komorowskiego moga oznaczać otwarcie nowego frontu).

Głoszą ze już dawno byli by "przewodnia siłą narodu" tylko scena polityczna przez x lat była zabetonowana przez bipolarny układ "popis", który oni teraz właśnie chcą przełamać poprzez "świerzą krew" pod sztandarami narodowców, centrowców itd

Gdzie tu jednak tytułowa "Incepcja" i "Diabelska Alternatywa"?

Dla obrazowego zdefiniawania terminu "Incepcja" odsyłam do dobrego filmu s-f o tymże tytule ale tu krótko - "zaszczepienie w mózgu śpiącego człowieka myśli pierwotnej tak sprytnie że uznając ją za swoją zmodyfikuje swoje działania na jawie i finalnie pozwoli sobą manipulować i realizować cudze cele"

Takoż naszym bohaterom szpece od wywierania wpływu zaszczepili taką myśl - "czy to na prawdę taka wielka tragedia ta śmierć L. Kaczyńskiego? Jako prezydent cementował tylko bipolarny układ i nie mogliśmy realizować naszych ambicji. Stało się jak się stało - po co dociekać przyczyn, skoro i MY możemy wyciagnać z tego faktu korzyść! Niby dla przyzwoitości należało by popierać rzetelne śledztwo, ale jego postępy co prawda osłabiają PO ale i wzmacniają PiS więc optymalnie jest umywać ręce podgryzając obie strony znienawidzonego POPISU. Do diabła z przyzwoitością, zwycięzców nikt sądzić nie będzie."

Takoż nie tylko łajdacy umaczani po pachy w wielce prawdopodobny zamach stanu nie sa zainteresowani odkryciem PRAWDY, nie tylko beneficjenci układu dobrze żyjący z europróżniaczych, parlamentarnych, sądowniczych, urzędniczych (często nie mający zresztą wyjścia bo sa na nich kwity) ale i wyposzczeni gracze małego kalibru na prawicy liczący że to teraz nadchodzi ich czas.

Może ja jestem idealistą, mam niemodne obiekcje natury etycznej i patriotycznej, brak mi ambicji zabiegania o WŁADZĘ i nie rozumiem tych, których rozpiera taka rządza, ale tu na tym forum przynajmniej mogę wyrazić swoje zdanie które brzmi:

Brnąc w diabelska alternatywę i wykorzystując do własnych partykularnych celów tragedię narodową żyrujecie mordy polityczne jako metodę uprawiania polityki w Polsce! Niniejszym oswiadczam, że NIGDY nie oddam na was głosu.

Takoż Rafale Z, Korwinie M, Zbigniewie Z, Ludwiku Dorn (i psie Sabo) itp. - nie idźcie tą drogą!!

Brak głosów

Komentarze

Też tak sądzę. "Takoż Rafale Z, Korwinie M, Zbigniewie Z, Ludwiku Dorn (i psie Sabo) itp. - nie idźcie tą drogą!!"
Szczęść Ci Boże

Vote up!
0
Vote down!
0

panMarek

#358427

Nieprawidłowy podział sceny politycznej:

1. Cześć ludzi będzie przekonana o zamachu tak czy siak.
2. Istotny jest podział na tych, co chcą wyjaśniać i tych, co nie chcą.
2. Co do Ziemniaka to on jest w obozie wyjaśniaczy. Natomiast że kogoś zamach nie przekonuje zupełnie mnie nie dziwi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358433

to punkt zwrotny w polskiej historii, kolejny ale że jako sprawa dzieje się na naszych oczach NAJWAŻNIEJSZY.

Wokół zrozumienia wagi tego zamachu stanu odbył się przez 3 lata podział społeczeństwa na 2 rozłączne podzbiory:

- patrioci gotowi bronić PRAWDY (i racji wolnego bytu zarazem gdzie żadne obce mocarstwo za wsparciem lokalnych zdrajców nie będzie nam zaprowadzało swoich "porządków" np. via mordy polityczne))

- koniunkturaliści, elementy labilne, kosmopolici (w ekstremum czytaj: zdrajcy), amorficzna masa dbająca tylko o doczesny byt

Nic nie poradzę, że tragizm mordu smoleńskiego objawił się taką trudną do zaakceptowania dla znacznej części społeczeństwa dychotomią.

Jaki my patrioci mam główny cel w tej sytuacji? Pozyskać na naszą stronę większość. Nie tylko w sensie ilościowym ale i w sensie "mocy ducha bojowego".

 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#358715

Postaram się wyjaśnić jak najprościej.
Co prawda, PIS zaczyna przodować w sondażach.
Ale porównać go można do Pułku, który kiepsko uzbrojony,
ma zmierzyc się z germańsko-sowieckim imperium,
wmontowanym w administrację Polski.
I dlatego za dramat uważam poczynania małych watażków,
którzy za małe profity chcą PIS pozbawiać strzelb.
Dla mnie - nie są warci miana Polaka.
To małe, sfrustrowane ścierwa, nie warte nawet
pamięci, a co dopiero mówić o moim głosie.
Mamy wojnę z marksistami.
Dlatego właśnie miejsce zbuntowanych poruczników
jest przed plutonem egzekucyjnym.
Na dyskusje jest czas PO WYKONANIU ZADANIA.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358443

Dokładnie tak jak piszesz.

Walka z marksistami,nie może polegać na litości dla nich,bo przegramy z kretesem.

Te czerwone s...ny,nie znają litości,a gdy się obrócisz,to ci wbiją nóż w plecy.

Więc trzeba ich krótko za ten ubecki ryj złapać.

pozdrawiam cię druhu

Vote up!
0
Vote down!
-1
#358451

Witaj Druhu
Ty to wiesz, ja wiem.
Ale wielu zapomina, co nas najbardziej odróżnia
od czerwonych.
My wyznajemy Pana Boga, a czerwoni szatana.
My jesteśmy wychowani na miłosierdziu, a czerwoni
na ludobójstwie, gwałtach i grabieży.
Lewactwo to sfora na usługach złego.
A ze sforą się nie dyskutuje.
Do sfory się strzela, aby ja przegonić.
Już Pan Jezus pokazał drogę.
Nie wchodził w dysputę, tylko krzyknął:
IDŹ PRECZ SZATANIE!
--------------------
Pozdrówka

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358454

Całkowicie się z Leniwcem Seed`em zgadzam.

A oto szersza moja wypowiedz na ten temat,
Jako wpis bloga bo chyba zbyt obszerna w tym miejscu.

http://niepoprawni.pl/blog/1401/ubijaj-paskuda

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#358464

jakie poruczniki? Jakie zadania? Staary

Vote up!
0
Vote down!
0
#358482

Masz rację.
Ziobro nie dorósł kaprala.
Do tej funkcji trzeba rozumieć rozkazy.
Tak, jestem stary, ale dzięki temu odporniejszy na kit
wciskany przez zastępców pionków.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358487

W Roninie Ziemkiewicz odpowiednio skomentował kieydyś:' Niech Kaczor najpierw udowodni, że nie otoczy sie jakimiś gośćmi (tu wyliczał różne kreatury) to go wtedy poprzemy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358525

A kto to jest Ziemkiewicz, albo inaczej -
co Ziemkiewicz umie (może na harmonii grać?),
aby tenże Kaczor mu się opowiadał?
I drugie pytanie:
Kto to są ci popieracze, na których powołuje się
Ziemkiewicz, używając formy "my"?
Czyżby rano goląc się, widzi potrójnie?
Bo ja widzę Kaczyńskiego, Macierewicza, a później
ziejącą chłodem PUSTKĘ.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358531

Ci którzy nie widzą dla siebie miejsca w PiS czy w środwisku pisiorskim, i zwracają się np. do Ruchu Narodowego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358551

A co to jest Ruch Narodowy?
To jakaś kolejna nie udana inicjatywa JKM?
Czy może jest jakiś nowszy lider?
Ma jakieś nazwisko, dokonania, a może nawet sukcesy?

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358556

Ruch to ruch. Taki nurt światopoglądowy w społeczeństwie

Vote up!
0
Vote down!
0
#358567

Wybacz -nie będzie miło.
Stary już jestem, dlatego mój romantyzm prysnął jak mydlana bańka.
Narodowcem jestem tak długo, jak tylko pamiętam, dostałem
to w genach i opowiadaniach Dziadka.
Ale ruchy bardziej kojarzą mi się z alkową, i tym
co komusza władza robi z Polskim Narodem, już od 1939 roku.
Co chwila pojawia się jakiś bezimienny watażka, aby pod ideą
"ruchu" przyłączyć się do tej kopulacji.
Dlatego, proszę, stań twardo na ziemi, i wspieraj to co
ma twarz i sprawdzone nazwisko.
Aby i ciebie przestały bolki gwałcić.
A ruchy, frakcje i koterie zakładać będziemy
PO ODZYSKANIU POLSKI z komuszych łap i burdeli.
Pozdrawiam

My nie milczymy, my rośniemy, zmieniamy w siłę gorzki gniew - i płynie w żyłach moc tej ziemi jak sok w konarach starych drzew. Autor-Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358603

Swój- obcy, patriota- zdrajca. Uważam że to przynajmniej jasny i klarowny podział i nie zaprzątam sobie głowy czy to dobrze czy źle - to stan polskiej "demokracji" te prawie ćwierć wieku po magdalenkowym, okrągłostołowym podziale łupów.

Rozumiem rządzę bogacenia się czerwonych i różowych świń. Z oporami ale też potrafię zrozumieć (choć potepiam!) takie zachowania po stronie nominalnie patriotycznej (któż tak wierny jak narodowiec, hę?).

Sęk w tym że my już tych dóbr do dzielenia mamy drastycznie mało a jesteśmy 38mln dużym narodem.

Sorki - my Polacy, patrioci jesteśmy u siebie a WY będący w mniejszości i robiący biznesiki z naszymi wrogami spadajcie na madagaskar czy gdziekolwiek!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#358713

Nie możemy sobie pozwolić na wypuszczenie z rąk
tego czerwonego, złodziejskiego gangu.
Historia pokazuje, że tego pokroju kanalie skumają sie
z każdym wrogiem Polski, aby swoje rządy tu przywrócić.
Dlatego nie Madagaskar, tylko pozamykane kopalnie.
Niech odpracowują zaprzaństwo.
A z "ruchami narodowymi" to mam wrażenie, że to już z giertychem przerabialiśmy.
Władza stworzyła nam wentyl, aby móc go w porę zakręcić.
Enigmatyczni przywódcy, niewidzialny program.
Jak w teorii komunizmu.
Nieważne o co, byle walczyć...
A wtedy okaże się, że na czele stoi klon bolka,
albo "spadochroniarze" z czerskiej.
Pozdrawiam

My nie milczymy, my rośniemy, zmieniamy w siłę gorzki gniew - i płynie w żyłach moc tej ziemi jak sok w konarach starych drzew. Autor-Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358721

to samo od dawna powtarzam: można nie kochać PIS, jest to jednak jedyna realna alternatywa, żeby wygrać Polskę, jakkolwiek górnolotnie by to nie zabrzmiało, wszystkie działania np. Ziemkiewicza rozbijają i osłabiają obóz patriotyczny, znowu będziemy mieli milion prawicowych partyjek bez jedności, bez siły, jak w powijakach demokracji??? To bezdennie głupie, a Ziemkiewicz doprawdy stał się megalomanem, jeśli myśli, że swoją popularność jako publicysta może w stosunku 1:1 przeliczyć na głosy wyborców...

Vote up!
0
Vote down!
0
#358444

By tą jedność rozbić,tak mozolnie budowaną.

A Jarosław to,i tamto,a PIS to be,to pokażcie kto ma zastąpić
Jarosława i PIS,by mógł pokonać POlszewie,niema i jeszcze raz
niema i długo nie będzie.

Kto ma tyle charyzmy i zwolenników co Jarosław i PIS.

I dla tego takie zajadłe ataki trolli tu na NP,by to wszystko
rozwalić,co tak ciężko próbujemy złączyć w całość.

I POd postacią innych POglądów,i wolności się wypowiadania,
jak to ładnie nazywają,wpuszczają nam jad do naszego krwiobiegu.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#358458

To mędzenie nowoekranowych i salonowych "desantowców" jaki to Jarosław kaczyński niesypatyczny, że gdzies tam menelowi powiedział spadaj dziadu, że dał "nieodpowiedzialnie" sugestie odnośnie podejrzanej prowiniencji p. Merkel (właśnie wyszła ksiazka na ten temat, kto miał rację burki podwórkowe, co?), że uni tu "żygają tym całym Smoleńskiem itd itp to upraszczając osłabienie ducha bojowego Polaków przed decydującym starciem o wręcz fizyczny byt jako narodu.

Powinniśmy się integrować, skupiać na kluczowych sprawach, wzmacniać siłe bojową.

 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#358710

o Lisickim i Ziemkiewiczu ja pisałem tutaj:

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/do-rzeczy-wielkie-oszustwo-tercetu-egzotycznego.html

Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#358524

gość z drogi

nigdy ...a dlaczego bo to szkodzi Polsce 

10 dla Autora...a kanapkom ...stanowcze ...nie...

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#358569

tę lekturę - ludzie wypowiadający się publicznie, mieniacy się opozycyjnymi "niepokornymi" dziennikarzami demaskują swoją postawę. Co jak nie SŁOWO ma zaświadczać kim oni są? Mnie ich sprawy prywatne nie interesują - wnioskuję z treści które publikują a wnioski zamiesciłem powyżej...

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#358704

i komentarzami. Jeżeli pozwolicie mi, to oboma rękami podpisuję się pod wszystkimi wypowiedziami.

Dzisiaj przeczytałam, że Schetyna (śpioch, agent i mafiozo) mówi: "”Musimy też doprowadzić do zakończenia finansowania partii politycznych z budżetu państwa. To też był nasz sztandarowy pomysł. Nie możemy sobie pozwolić się z niego wycofać.'......."

A w ostatnim czasie na falach RM Solidarna (z kim?) Polska nawoływała do zaniechania finansowania partii politycznych z budżetu państwa.
Powstaje pytanie - kim jest Zbigniew Ziobro i Jego partia?
A to nie pierwsza wpadka SP.
http://niepoprawni.pl/blog/7413/prusacy-uruchamiaja-schetyne-przeciw-kaczynskiemu#comment-411714
******************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#358716

dziejowej chwili prawdy.

Patrząc na rozkład (a wręcz zginiliznę) UE, Rosji i fatalnej administracji Obamy w USA, jak zdołamy się zintegrować na decydująca rozgrywkę to nie jesteśmy bez szans!

Poczwara właśnie się przepoczwarza a robactwo w tej fazie cyklu rozwojowego wielce jest żarłoczne - stąd co pomniejsze gadziny padają na naszych oczach pokotem ;p

Ale MY się nie boimy, nie takich cwaniaczków jak Szetyna ograliśmy ;)

Serdecznie pozdrawiam!

PS

polecam tekst Igora Zamorskiego (link w Jego komentarzu) - "Ubijaj Paskuda" - my tu nie rywalizujemy o "klikalność", my współpracujemy w Słusznej Sprawie.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#358720