Dziś dzień MAK-hucpy Jak daleko sięgają łapska KGB??

Obrazek użytkownika Polon210
Świat

Dziś wyszło na jaw, że to co Tusk nazywał ociepleniem stosunków z Rosja to eskalacja pogardy Putinowskiej Rosji wobec tchórzliwych wasali z POwskiej agentury.

Przez 3 lata nierządu POwskie aparatczyki doprowadziły do wasalizacji Polski w każdej praktycznie dziedzinie życia. Sposób finalizacji umowy gazowej daje doskonały obraz tego tragicznego zjawiska porzucenia racji stanu dla judaszowych srebrników przez tchórzy z PO straszonych z Łubianki kwitami przekazanymi jeszcze przez ludzi kiszczaka przy walnej pomocy "komisji michnika".

W polityce zagranicznej Polska ma już wyrobiona opinię wasala rusko-niemieckiego i ma rating na poziomie republik bananowych. W gospodarce się nie liczymy, w finansach ziejąca bilionowa dziura, młodzi Polacy muszą emigrować, emerytów zostawiono obrabowanych na pastwę dr Kevorkiana.

Media mamy w 95% kontrolowane przez agenturalny reżim, Polacy gna się do ziemii pod ciężarem spłat kredytów hipotecznych Ci co wogóle cokolwiek jeszcze mają straszeni są katastrem.

Czy jest jakaś sfera życia w której jeszcze możemy się czuć wolni, gdzie nikt programowo nie może deptac naszej godności? No niby możemy sobie jeszcze pisać na blogach ale też już nie wszędzie, bo po salonie 24 cenzurującym wpisy na wzór mrocznych czasów wojny polsko-jaruzelskiej to juz w zasadzie nie ma wolności słowa, a choroba się niestety rozprzestrzenia ;/

Pisałem juz o "poprawności politycznej" jaka ma miejsce na polskiej edycji Wikipedii - wiem, że wielu z Was jeszcze naiwnie wierzy że to "obywatelska inicjatywa" pod "obywatelska" kontrolą ochotniczych redaktorów - to smieszne!

Spróbujcie założyć wątek na Wiki dotyczący spraw "politycznych" to się przekonacie. Ja próbowałem ostatnio wnosić poprawki i były kasowane po dosłownie kilku minutach! (np. odnośnie katastrofy smoleńskiej gdzie jest tasiemcowaty stek bzdur, nieistotnych szczególików, "faktów prasowych" poprzetykanych gdzieniegdzie kłamstwami i ewidentnymi niedorzecznościami).

Może na YT mozna sobie jeszcze cos ciekawego znaleźć poza rozrywkowymi klipami? No też juz niekoniecznie - dam jeden znamienny przykład. Chcecie sobie zobaczyć film Szklana Pułapka 2 - prosze bardzo:

http://www.youtube.com/watch?v=uIYdmW6dq7E&feature=related

Buforujemy i jazda- można wszystkie części po kolei oglądnąć. Specjalnie dałem link do cz 6 filmu zawierającego wątek złego naprowadzania samolotu na pas lotniska w warunkach kiepskiej widoczności. Załoga została skutecznie zmylona i terroryści doprowadzili do jego rozbicia się.

Coś Wam to przypomina? korci was by skomentować na YT? no nie dziwię się tylko że jest jedno ale - mozliwośc komentowania została wyłączona!!

Wy co jeszcze naiwnie wierzyćie w swoja "wolność" w necie może mi wytłumaczycie czyja to interwencja i na jakim prawie oparta spowodowała że pod milionami klipów na YT można sobie do woli komentować a tu akurat "nielzja"?

Stawiam tezę że dziś w necie to juz jesteśmy prawie niewolnikami a jutro to nawet wyłączanie naszych komórek nie będzie skuteczne i będziemy monitorowani 24godz na dobę non stop w domu, pracy na ulicy, w sraczu- wszędzie!!

No ale pewnie jestem przewrażliwiony...

Ocena wpisu: 
Brak głosów