zlustrować bolszewicka ekipę donka i bronka do 3 pokolenia!

Obrazek użytkownika Polon210
Kraj

wczorajsze łajdackie wystąpienie donka w Sejmie ma proste wytłumaczenie - rządząca ekipa nie ma już żadnego argumentu merytorycznego podważajacego wątek zamachu smoleńskiego.

Uczeń Mistrza Ostachowicza w krętackim fachu poszedł wiec na wywołanie emocji stosując bolszewicki chwyt bezczelnego odwrócenia wartości o 180 stopni - to jakoby zwracajacy sie do kremla o polską własność i dowody w śledztwie są zdrajcami a dochodzenie do przyczyn, przebiegu i winnych tragedii to jest właśnie "kłamstwo smoleńskie". Ordynarne babsko od "kopania gleby w głąb na 1,5m" odstukała kolejny akt mega- zaprzaństwa (p)osłów nie dopuszczających do przyjęcia uchwały (to samo zrobili gremialnie w maju 2010 o czym zawsze przypominam). 

Tak więc donek i ferajna napluli przy okazji w twarz milionom polskich patriotów, ale to nie wszystko! Wczoraj dowiedzieliśmy się czym tak na prawdę zajmuje się prokuratura (nie) badająca tragedii smoleńskiej - mianowicie realizuje KGB-owskie wnioski o "pomoc prawna" a w tym przypadku lustrację pilotów Tu154 i ich rodzin

http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5098443,temat.html

z krótkiej notki PAP dowiadujemy się m.in. że polska prokuratura współpracuje ścisle z potencjalnymi (współ)sprawcami mordu już nie tylko w zacieraniu sladów ale w szukaniu haków na rodziny poległych!

Tak więc w twarz nam plują nie tylko indywidua z polskojęzycznych władz 3 RP ale i organa śledcze. Tym z kolei w gęby plują tak by cały Świat widział ten bezmiar pogardy dla autentycznych zdrajców, KGBowcy z łubianki.

Ale ale, nie zapominam o wątku tytułowym - z w.w. notatki dowiedziałem się, że za pośrednictwem IPN mozna lustrować rodzinę figuranta do 3 pokolenia- nie wiedziałem

EUREKAAAAAAAAAA!!!!!

tak więc składam wniosek ad vocem - wyjaśnijmy wreszcie czy faktycznie dziadek tymczasowego lokatora żyrandolowni to była faktycznie bolszewicka matriocha "szczynukow" przemianowawszy się na K. po wymordowaniu właścicieli majatku w Kowaliszkach, czy teściowie unego dziadzie, deptuły itd byli faktycznie kadrowymi funkcjonariuszami UBP, czy dziadek hyżego ruja był rzeczywiście w gestapo a jego ojciec grabił mienie na ziemiach odzyskanych itd itd

Zmuśmy polską jakoby prokuraturę by realizowała wnioski śledcze nie tylko ze swej centrali na Łubiance!!

Brak głosów

Komentarze

"-Mądrość Donalda Tuska polega na tym, że potrafi wyciagac wnioski z własnych porażek - mówi Jacek Merkel,wpływowy
działacz KLD. - Trzeba pamietać o tym, ze partia jest tylko narzedziem polityków. I jesli narzedzie jest złe, to nalezy je zmienic. Bo celem kazdej partii jest władza, a nie wiernośc ideologii."

Wojciech Duda, redaktor naczelny "Przegladu Politycznego" opowiada, jak partia narodziła sie z niczego, z nocnych rozmów na gdańskiej Zaspie.
Byli przeciw wszystkim: przeciw Ruchowi Młodej Polski (gdańskiemu zresztą) - bo katolicki,
ale byli także przeciw endecji - bo endecka, przeciw KOR-owi - bo socjalizował, przeciw Wałęsie zresztą także - bo... za mało radykalny.

"Poszukiwalismy w polskiej tradycji nurtów nam bliskich i wtedy okazało sie, że ich nie ma i sami musimy tworzyć środowisko" - opowiada Andrzej Zarębski, kumpel z NZSzałożonego zreszta przez BYŁYCH studentów.
A Tusk dodaje, że byli "sportowcami -zadymiarzmi" w każdej demonstracji. Bo lubili ?

Po jakiej ostatecznie byli stronie?

Andrzej Duda i Donald Tusk zakładają w 1982 r.pismo, "Przegląd Polityczny".
Wstępniak,deklaracja programowa, głosi: "Propagować będziemy treści, które wypełniaja umiłowanie wolności, bez względu na to, czy ich autorzy czują się związani z formacjami o powiniencji lewicowej, liberalnej czy konserwatywnej."

Jesli o mnie chodzi - nie wątpię.Kasa nie musi mieć pochodzenia.Co do wolności, zawsze była na sztandarach, nic nowego.
Tusk pisze tam pod pseudonimem Anna Barycz. A co pisze? Zgadujemy?
Ależ tak, zgadlismy!
"O odkłamywaniu historii polsko - niemieckiej".
Bardzo wielkie zmartwienie, jak na rok 1982.

Jakie treści propagowali?
etc etc etc

Nie przypisuję sobie autorstwa powyższego. Sa to fragmenty artykułu Cezarego Łazarkiewicza ze światecznego numeru "Polityki", w którym autor zamieścił cytaty z książki "Teczki liberałów", autorstwa Janiny Paradowskiej i Jerzego Baczyńskiego.

Z Bogiem,

STEIN

Vote up!
0
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#244833

gość z drogi

płemier przyniesiony w teczce jak za dawnych lat,gdy powstawała "Polska Transformacja, a dwaj strategiczni akcjonariusze,przynosili do Spółek

swoich derektorów,czytaj prezesów 

w teczkach,na Śląsku w "taśkach"

wilre :) dycha

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#244892

Joe Chal
Cala filozofia Polityki polega na tym aby umiec wykorzystac i pomieszac fakty nawet te najgorsze i wykorzystac je do swoich celow.

Vote up!
0
Vote down!
0

Joe Chal

#244858

tł, 14 kwietnia, 2012 - 08:15

Tak to się jakoś dziwnie składa, że dzieci i wnuki ludzi, którzy w latach 40 i 50 stworzyli system ankiet personalnych i przy każdej okazji ze szczególnym upodobaniem nakazywali obywatelom PRL pisanie kolejnych życiorysów, ochoczo przeszły na etap tzw. CV. Pewien człowiek powiedział mi, że aby dowiedzieć się czegoś o kimś, trzeba poznać nie tylko jego rodziców i dziadków, ale także chrzestnych. Jest taka nauka pomocnicza historii zwana prozopografią. Obecnie to metoda oficjalnie wyklęta. Dlaczego? Cóż, wystarczy sprawdzić jej encyklopedyczną definicję.

Prozopografia - metoda badań historycznych polegająca na zbiorczej analizie danych dotyczących przedstawicieli określonej grupy (przede wszystkim elit politycznych i społecznych).

Stosowana jest zwłaszcza przez badaczy historii politycznej (np. badania nad parlamentarzystami) i społecznej (studia poświęcone duchownym, przedstawicielom wybranych grup zawodowych), wiąże się też często z badaniami genealogicznymi. Metoda ta pozwala na opis wspólnych cech badanej grupy, powiązań między jej członkami, określenie modeli karier, wyróżnienie występujących w jej ramach podgrup. Cechami najczęściej branymi pod uwagę w analizie prozopograficznej są między innymi:
pochodzenie
wykształcenie
stan majątkowy
kolejne szczeble kariery
zawierane związki małżeńskie

**************
Zła ocena intencji skutkuje złą oceną faktów.

Vote up!
0
Vote down!
0

Petronela

#244875

osobnikom pełniącym obecnie funkcje prezydenta i premiera
Wiele by to nam powiedziało o motywach działania tychże

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#244907

gość z drogi

nic więcej nie powiem,bo Masz Rację i JUZ 

10

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#244893

gość z drogi

jest czytelna odpowiedzią Rosyjskiej Strony na nijakiego donka i jego kumpli

a co na to "niezalezna prokutatura" no własnie CO ?

10

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#244895

- http://www.rp.pl/artykul/365403,729446-Rozmowa-Mazurka-z-Markiem-J--Minakowskim.html

"Pan chce mnie zabić śmiechem.
Zaraz, to nie koniec. Skoro jesteśmy przy Dzierżyńskim, to poszukajmy jego pokrewieństwa z Karolem Wojtyłą. Chwila... I proszę bardzo, są spokrewnieni przez Skłodowskich i Kaczorowskich!
Czyli Maria Skłodowska-Curie, Feliks Dzierżyński i Jan Paweł II byli rodziną?
Tak, choć na razie nie jestem w stanie znaleźć ich wspólnych przodków.
Za 20 lat będzie pan tu miał całą ludzkość. Oprócz Tuska.
Rzeczywiście żadnych jego krewnych jak dotąd nie znalazłem.
Raz wszedł pan w środek politycznej awantury...
...Mówi pan o Komorowskim?
Tak.
Ja tylko stwierdziłem, że on ma tytuł hrabiowski i nikt mu go nie odbierze, ale jego rodzina dostała go dzięki fałszywym dokumentom. Wiele pracy wykonał tu dr Sławomir Górzyński, który w książce „Arystokracja polska w Galicji" pokazał, jak otrzymywano takie tytuły i umieścił tam również Komorowskich."

Vote up!
0
Vote down!
0
#245128

znam wypowiedzi dr. Marka Minakowskiego na ten temat - przed wyborami prezydenckimi 2010 wił się jak piskorz, zeby nie potwierdzić expresis verbis, że to ściema i zostało j.w.

znamienna jest reakcja Bula - z jego strony www zniknał wtedy wpis o hrabiowskich korzeniach a z jego palca "sygnet rodowy po babuni" jak z luboscią przed wyborami 2010 gaworzył - przyznacie że to tak jakby się sam przyznał że to bujda

a jeżeli Bul nie jest potomkiem Komorowskich z Kowaliszek to kim??

tu trop bolszewika w szpiczastej mycce Osipa Szczynukowa należało by dogłębnie zbadać

jak i fakt, ze na urzędzie Premiera 3 RP znajduje się typek nie majacy absolutnie żadnych korzeni a na jego ekspiacje "ja kaszub" prawdziwi Kaszebe reaguja z furią!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#245271

chyba tylko człowiek, który ma niewiele do stracenia. Ostatni przykład to mięknący Dudek na tle kłopotów z siedzibą IPN.

A Babunia Jego Wysokości musiała być nielicho upierścieniona, sądząc po tym, że szanowny tatuś jego uniknął Katynia za inny pierścionek.

Jeden ma szemraną, a drugi bez przeszłości. Prześwietlić tych pilotów zanim walniemy w brzozę! 

I nie ma co się obcyndalać, Obamę też prześwietlano, to nie narusza żadnych norm ani standardów. A facet z wyczyszczonym rodowodem podejrzany jest z założenia.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#245313

gość z drogi

ci sami ludzie,te same sposoby i efekty również TE SAME,tylko,ze

teRAZ mamy Smoleńsk

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#245492