Czy PO całkiem zgłupiała, że chce wygrać wybory??!

Obrazek użytkownika Kajeka
Kraj

Czy PO całkiem zgłupiała, że chce wygrać wybory??!!.
Wygrana PO na nowych parę lat skończy się, tym że już 90% społeczeństwa ją znienawidzi i obdarzy bezgraniczną pogardą. Skończy sie na rozpadzie tej partii, dożywotnim więzieniem dla jej przywódców, może nawet przywróceniem kary śmierci za zdradę. czy zrekompensuje im ten gniew narodu ze zniszczenia kraju , to co zdążą sobie dokraść przekrętami??!!.
Niech sie zastanowią gdzie uciekną z kraju z ukradzioną forsą?, na Białoruś, Rosji, Chin, Meksyku, ??, chyba nie do Arabii.
A pro po, Czyżby nie chcą pomnika pomordowanych 96, by resztek sumienia/ maja te resztki???!!!/., nie czynił im wyrzutów i nie przypominał współudziału w zbrodni.
I jeszcze: PO zarzuca Jarkowu że jest nieodpowiedzialny bo popiera go rzekomo nieodpowiedzialny ojc. Rydzyk. /Na marginesie Rydzyk wielokrotnie go atakował/.
Czy przez analogię należy rozumieć, że jeszcze przed mordem smoleńskim, tusk byl
kryminalistą i mordercą?, bo popierali go w wyborach więźniowi kryminalni /dane państwowej komisji wyborczej/ i mordercy.
Trzeba stosować jednakowe logiczne argumenty wobec wszystkich, a nie stosować je wybiórczo w zależności od osoby.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Oni właśnie muszą wszelkimi sposobami próbować wygrać te wybory,aby nie dołączyć do najwierniejszego (żelaznego)elektoratu w zakładach penitencjarnych zaraz po tychże. Ta mafia chce kupić trochę czasu na załatanie dziur w swojej szalupie,oraz sporządzenie map i wyznaczenie kursu ucieczki.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#168905