Schizofrenik

Obrazek użytkownika kryska

Mec. Rafał Rogalski rok temu chciał sprawdzić, czy przed lądowaniem Tu-154 rozpylano hel.
Pełnomocnik części ofiar katastrofy smoleńskiej chcial rozszerzyć wniosek do prokuratury dotyczący ekshumacji posła PiS Przemysława Gosiewskiego o badanie obecności helu w ciele. – Obecność tego pierwiastka, który przecież nie występuje w naturze, mogłaby wyjaśnić bardzo szybkie opadanie samolotu i wzmożenie mgły – powiedział "Wprost" mec. Rafał Rogalski.

– Ja nie upieram się, że hel na lotnisku był, uważam tylko, że należałoby tę hipotezę sprawdzić – mówi "Rz" mec. Rogalski. – Konsultowałem się w tej sprawie z fizykiem z doktoratem i to on wskazał mi ten trop.

- Hel mógł być rozpylony przez Iła-76. Po katastrofie mógł opaść i osadzić się na ciałach ofiar i ubraniu, np. mankietach - mówił w Radiu ZET mecenas Rafał Rogalski, pełnomocnik części ofiar katastrofy smoleńskiej.

Rogalski stwierdził też, że jeśli hel jest rozpylony, a nie zamknięty, tak jak w balonach, to "nie jest tak, że się unosi do góry". - Były takie możliwości, tak mnie zapewnili fizycy i chemicy, do rozsiania helu. Rozsiania przez rozpylenie, wystarczy kilometr i 200 metrów - dodał.
Rogalski objaśniał również w jaki sposób hel mógłby dostać się do ciała ofiary. - Samolot uległ katastrofie, w tym momencie hel mógł opaść na ciała i ubrania. (...) Pamiętajmy o tym, że hel się ulatnia, jest gazem lekkim. Ale być może byśmy go znaleźli w mankietach i tak dalej - opowiadał. Jego zdaniem hel mógłby się znajdować także w płucach: - Ktoś mógłby się zachłysnąć, jeśli cząsteczki byłyby na ziemi - wyjaśniał. Według Rogalskiego zweryfikowaniu tej hipotezy ma służyć ekshumacja niektórych ofiar katastrofy.

styczeń 2011
Mec. Rogalski: Sztuczna mgła była planowana!

- Strona rosyjska po otrzymaniu informacji, że prezydent będzie lądował 10 kwietnia o 10.30 (czasu rosyjskiego) oświadczyła - na ponad miesiąc wcześniej - że o tej porze nad lotniskiem będą mgły... Mamy tu poszlaki, które mogą wskazywać, że sztuczna mgła była planowana przez stronę rosyjską - powiedział prawnik i pełnomocnik 7 rodzin smoleńskich Rafał Rogalski.
- Ale uściślijmy, nie mamy dowodów, które bezpośrednio wskazują i udowadniają, że mieliśmy do czynienia ze sztuczna mgłą w ogóle - mówi Rogalski podczas rozmowy z Agnieszka Kublik z "Gazety Wyborczej".

Rogalski dodaje: - Musimy uściślić: mógł być zamach. Ja nigdy nie powiem, że mieliśmy do czynienia z zamachem i mamy na to bezpośrednie dowody... Dlaczego miałoby dojść do zamachu na prezydenta? Patrząc na sferę geopolityczną: Rosja nie jest krajem ani NATO, ani krajem UE, mamy daleko idące zaszłości historyczne, prezydent Kaczyński miał poważne zatargi z Rosją, jeśli chodzi o sprawę Gruzji... - dodaje mec. Rogalski.

lipiec 2010

marzec 2011

maj 2011

listopad 2012

Mec. Rafał Rogalski: Słowa Jarosława Kaczyńskiego o zabójstwie są uprawnione

I nagle dostał olśnienia.
kwiecień 2013
Rafał Rogalski kpi na Twitterze z Macierewicza. "Dobili ich? To są Tworki".

Wczoraj przyznał si botoksowej z kro0pką: byłem schizofrenikiem!

Rogalski: Żyłem w pewnej schizofrenii. Zamachu nie było, Macierewicz mówi nieprawdę.
- Chcę zakończyć ten wątek. Chcę to powiedzieć wyraźnie: biję się w pierś, przepraszam. Nigdy cynicznie nie wypowiadałem słów o zamachu. Nigdy nie działałem cynicznie, jak pan Macierewicz - mówił w TVN24 mec. Rafał Rogalski. Były pełnomocnik Jarosława Kaczyńskiego ws. katastrofy smoleńskiej zmienił zdanie i wyklucza możliwość zamachu na samolot prezydenta.

- W mojej ocenie pan Macierewicz i jego działalność jest wyjątkowo zła dla śledztwa, jest cyniczna. To człowiek bardzo inteligentny, bardzo bystry, można śmiało założyć, że tworzenie tego typu fantasmagorii związanych z dwoma wybuchami jest jego cyniczną grą. Ta teoria nie ostaje się w oparciu o materiał dowodowy. Nie znaleziono jakiegokolwiek fragmentu kadłuba, który wskazywałby na to, że doszło do wybuchu - mówi Rogalski.

"Żyłem w schizofrenii"

- W mojej ocenie pan Macierewicz nie ma dostępu do wszystkich akt, a gdyby miał, to tym gorzej dla pana Macierewicza. Praktycznie żaden z jego ekspertów nie uczestniczył w przebadaniu samolotu na miejscu katastrofy - dodaje. - Ja od dłuższego czasu żyłem w takiej pewnej schizofrenii dlatego, że od maja, czerwca 2010 roku wersja zamachu, choć powinna być badana do końca śledztwa, wydaje się nieprawdziwa. Taka jest wersja Macierewicza. Wadliwa, cyniczna, nieprawdziwa - kończy.

Bije się w pierś i przepraszam. To nie był wymysł mec. Rogalskiego. To na zespole Macierewicza była przedstawiona wersja o helu - tłumaczył się adwokat.

Zdaniem Rogalskiego materiał dowodowy zebrany wówczas przez prokuraturę, był tak skąpy, że tworzenie pewnych hipotez było zasadne. Ale teraz to się według mecenasa zmieniło.

Adwokat przyznał, że w najbardziej istotnych kwestiach racja jest po stronie raportu Millera.

Wykluczenie zamachu i wskazanie na błędy pilotów oraz błędy po stronie rosyjskiej - ja się mogę z tym zgodzić - stwierdził mec. Rafał Rogalski.

Dodał on, że robił wszystko, by polscy śledczy spotkali się z Wiesławem Biniendą, ale nie zgodził się Macierewicz.

Binienda jest pod dużym wpływem Macierewicza w sposób nieświadomy - uważa mecenas. Przy okazji ujawnił on, że po swoich ostatnich wypowiedziach dostał sporo SMS-ów od polityków PiS i były to... słowa poparcia, bo dla nich działalność Antoniego Macierewicza jest nie do zaakceptowania.

- Katastrofa smoleńska była zwyczajnym wypadkiem lotniczym. Na nic więcej w tej chwili nie ma dowodów - stwierdził mec. Rafał Rogalski w rozmowie z "Rzeczpospolitą". Wieloletni adwokat Jarosława Kaczyńskiego zaczął odcinać się od teorii zamachu ws. katastrofy smoleńskiej. Wcześniej mówił m.in. o możliwości wytworzenia w Smoleńsku sztucznej mgły czy "bombie helowej".
- Główni odpowiedzialni za katastrofę zginęli na pokładzie tupolewa. Stawiam na zasadniczą winę po stronie polskiej - powiedział Rogalski dziennikowi. W ocenie prawnika zawinił przede wszystkim system szkolenia pilotów wojskowych i "nieegzekwowanie przez nich podstawowych procedur bezpieczeństwa". - Ich brak wyszkolenia i pewna nonszalancja to tylko skutek - stwierdził. - To, co mówię, nie jest patriotyczne. Ale ktoś to musi zrobić - dodaje Rogalski.

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/426847,mecenas-rafal-rogalski-nie-czuje-sie-zdrajca.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13854232,Mec__Rogalski_juz_nie_o_mgle__Smolensk_to_zwyczajny.html

Oto "nawrócenie" faceta, który zaczął mówić o sztucznej mgle i bombie helowej.
Wyznawca sztucznej mgły nagle zamienił się w wyznawcę pancernej brzozy.
Ale wtedy był schizofrenikiem.
A dzisiaj kim jest?
Kto nawrócił schizofrenika?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

mec.Rogalski nie mieści się w kanonie etyki adwokackiej. Zachował się jak dziecko, któremu odebrano zabawki i w dodatku zrobił z siebie pajaca. Ale widocznie tak to jemu odpowiada.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#355779

łącznie ze zgryzem. Wygląda jak skundlony bokser. To i zachowuje się jak kundel!...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355790

wciąż nie daje mi spokoju. Nie umiem wybrać wersji - czy mec. Rogalski jest człowiekiem niepełnowartościowym psychicznie, funkcjonariuszem (jakichkolwiek) "służb" czy też ich ofiarą. Tę ostatnią wersję preferowałem dotychczas. Jego stwierdzenia są zbyt "prostackie" jak na człowieka wykształconego. Przykład: "rozpylanie" i "osiadanie" helu. Mówiąc prosto z mostu - helu można byłoby szukać tylko w płucach ofiar; szansę tę zaprzepaszczono na samym początku. Argumentacja za zderzeniem z brzozą. Argumentacja winy pilotów. To jednak w moich oczach wyglada tak jakby świadomie dyskredytował się jako człowiek myślący; mimo wszystko opowiadajac te historie nie sprawia, że w oczach/uszach czytającego/słuchającego stają się wiarygodne. No i realizuje prymitywny atak na Antoniego Macierewicza. Jakby nie wiedział (lub pominął argument) że tego wymiaru osobę można pokonać tylko i wyłącznie argumentami poprawnymi merytorycznie, nie prymitywnymi stwierdzeniami.
Reasumując - wciąż sądzę że nie wszystko wiemy o tej sprawie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355793

gość z drogi

i to jest pytanie KTO ?

a TU za GPC " Prokuratura nie wyklucza zamachu"

{W chwili obecnej żadna z wersji śledczych,w tym wersja o potencjalnym działaniu osób trzecich/../ nie została wykluczona i podlega badaniu "- napisał Jerzy Artymiak,naczelny prokurator wojskowy,w odpowiedzi na pytania  grupy senatorów PISu"

serd pozdrowienia :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#355799

Schizofrenika nie da się nawrócić. Nawróceniu podlega tylko osoba, która zbłądziła w duchu.
Schizofrenia zaś jest chorobą duszy, a nie ducha. Duszy, czyli psyche, czyli jest to choroba psychiczna.
Schizofrenia jest chorobą powszechną u lewaków wszelkiego autoramentu, zwłaszcza u modernistów/neomodernistów. Wszędzie, gdzie nie stoi się na gruncie prawdy jedynej, a więc wyborów dokonuje się między różnymi rodzajami kłamstwa. Schizofrenia występuje wszędzie, gdzie usiłuje się żyć w świecie rzeczywistym, a w jakikolwiek sposób odchodzi się od tego co naturalne, od prawa naturalnego, od Prawa Bożego. Schizofrenia występuje wszędzie, gdzie ktoś usiłuje wykazać swoją rację, a odrzuca posługiwanie się rozumem (modne) nie szanuje natury świata, który dał nam Bóg, jego mądrości, zależności między jego elementami, jego praw, jego logiki, całej nauki, która powstała z obserwacji natury. Teorię o pancernej brzozie mogli wymyślić i zaakceptować tylko idioci.
Schizofrenia jest wszędze, gdzie w sposób zdecydowany nie odróżnia się dobra i zła, wszędzie, gdzie nie dokonuje się wyboru dobra jako celu działań i dobra jako środka prowadzącego do dobrego celu. Wszędzie tam traktuje się niepełną prawdę, np półprawdę jako jakąś wartość, podczas gdy to wartości nie ma, bo jest kłamstwem, jest fałszem.
Schizofrenią są wszelkie próby organizowania życia społecznego bez oparcia ich o moralność, w tym morale wspólnotowe, czyli ludzkie wartości wyższego rzędu, a więc przede wszystkim działania demoralizujące podsuwane antypolitykom przez satanistyczną ,,poprawność polityczną,,.
Schizofrenią są przede wszystkim tak dziś popularne ,,podwójne standardy,, , czyli inne prawa dla wybranych narodów, ras, czy klas, a inne dla pozostałych, traktowanych faktycznie jak bydło, jak docelowi niewolnicy - np.: ,,wolność, ale bez odpowiedzialności,, , czyli bez zrównoważenia jej całym braterstwem, a również równością w egzekwowaniu wolności, ,,równość, ale z wyjątkami,, - uprzywilejowanych, mających immunitety, dla swoich, dla równiejszych, wyższych w przestępczej hierarchii, ,,braterstwo, ale bez wzajemności,, - bez solidarnoci i miłosierdzia, bez noszenia ciężarów jeden za drugiego, bez odpowiedzialności ,,za brata swego,, ,,.

Podążając za tokiem myśli Autora, to skoro zdradziecka prokuratura została zmuszona do stwierdzenia, iż w dalszym ciągu rozważa możliwość zamachu, to w rzeczywistości strona zdrajców poniosła stratę. Aby ją pokryć zaatakowała więc stronę patriotów, podważając przez ośmieszanie same usiłowania wojowników o prawdę, by wykazać, że zamach w ogóle był, zapewne po to, by gołosłowność tego wymuszonego oświadczenia przestępczej prokuratury nie uległa obnażeniu, by nie zostało pokazane Narodowi, że prokuratura nic nie robiła w temacie wyjaśnienia wszelkich podejrzeń, wszelkich nieścisłości, wszelkich mataczeń i nacisków, wszelkich nielogicznoci.

Skoro strona społeczna potrafi pójść dalej w drążeniu prawdy, to profesjonalna prokuratura na pewno oszukuje, kłamie i zdradza.

Oszukuje kłamie i zdradza nasz schizofrenik. Schizofrenika nie można nawrócić, ale można go przekupić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355867

Ten hel, podobnie jak elektromagnesy, wzbudził moje zażenowanie i pisałem, że to bzdura. Oczywiście jestem za krótki, żeby to co piszę, wywołało "meksykańską falę", ale miałbym przynajmniej czyste sumienie. Pan Rogalski od samego początku nie wzbudzał mojego zaufania, jednak jestem zwierzęciem stadnym:  skoro Jarosław Kaczyński nie pogonił Rogalskiego za ten hel... I teraz jestem na siebie zły, bo należało każdym wpisie na temat smoleńska lecieć Katonem: "Jestem przekonany, że to był zamach, ale uważam, że mecenas Rogalski powinien zostać odsunięty".

Teraz to mogę sobie pisać! 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#355803

polecił go Kaczyńskiemu Zbigniew Ziobro

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355809

gość z drogi

Krysko,zaczynam być przerażona...co jeszcze ?

pozdrowienia z lekkim dreszczykiem...przerażenia...

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#355822

pzdr
p.s.
na co go wzięli? n

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#355806

typowy przykład gościa, który chce być bardziej papieski od papieża... Dziś nawet zwolennicy oficjalnej wersji raczej niechętnie wygłosiliby tak jednoznaczne tyrady o winie pilotów. Typowy "nawrócony", musieli mu zapłacić straszne pieniądze, bo chyba za jakieś grosze by się tak nie zeszmacił... Życzę mu szczęścia rodzinnego, bo zawodowo, mam nadzieję, jest skończony.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355818

No proszę, co za radość.
Pan "Buldi-Płaska mordka" wyszedł z psychiatryka, gdzie zakażano go schizofrenią i czuje się już uleczony.
Nie wiem, naprawdę nie wiem co go tak uleczyło.
Może "szkockie bicze", może elektro wstrząsy a może ktoś zaordynował mu leczenie niekonwencjonalne i zapytał :
Buldi, wolisz kurację piłą łańcuchową czy kurację przelewem ?

A może Buldi-Płaska mordka od początku kurowany był przelewem ?
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355820

gość z drogi

dzisiaj to jest bardzo ważne pytanie....szczególnie,że Jarosława Kaczyńskiego od lotu Śmiertelnym samolotem,uratowała Miłość do Matki: wiem,ze brzmi to górnolotnie,ale tak było...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#355824

Nie żebym chciał za cokolwiek chwalić PO ale życzyłbym PiS, żeby potrafił w niedalekiej przyszłości stworzyć taki monolit jaki stanowią dziś Platfusy.
Niestety jak na razie monolitu nie ma, ciągle ktoś z samej partii, czy też z doradców się wyłamuję, robiąc obciach PiS.
Należy jak najszybciej oczyścić PiS i okolice ze śpiochów.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355828

Zwłaszcza lokalne struktury. W moim rejonie trzon partyjny PiS,  to w większości emerytowani wojskowi. Dziś wespół z odpadami różnych ugrupowań, dbają, by TW Nieśmiały po wyroku sądu nie pozostał bezrobotnym( był sekretarzem miasta, teraz został naczelnikiem wydziału). 

 

 

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#355833

Podpisuję się pod Twoim komentarzem :
// tańczący z widłami, 7 maj, 2013 - 17:40 //
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
....tylko , na miły Bóg, jak to przeprowadzić ?
Przecież my Niepoprawni, jesteśmy tylko "kibicami", tej partii.
Wiesz, kiedyś w 2010 AD, Ossala, Seawolf, ja i chyba Contessa,
proponowaliśmy aby z naszej Społeczności/ Niepoprawnej/,
wybrać kilka zacnych Ludzi, aby przedstawić nasze propozycje,bezbośrednio JK...
..... ZERRO ,zainteresowania z obu stron :-((
i tak to się "rozlazło"...
pozdrawiam,
M.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355837

Wielka szkoda, że tego typu inicjatywa nie znalazła zrozumienia.
Warto byłoby dociec czemu tak się dzieje.
Bo albo PiS celowo coraz bardziej izoluje się i zamyka (może z obawy przed kretami ?), albo jakiś wianuszek "życzliwych" izoluje Jarka od społeczeństwa a tym samym rzeczywistości.

Może za jakiś czas, warto będzie jednak spróbować ponownie.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355843

gość z drogi

bo monolit ma np mafia,SLD <i peło...dlaczego ?

bo są grupami  interesów,pilnującymi przekrętów i lewych byznesów,

przykład SLD idące w zaparte w jednej z wielu swoich afer,

czyli w aferze węglowej...i paliwowej 

dalej Peło ..Amber Gold,zamiecione pod dywan wraz z józkiem bąkiem,wcześniej z tzw hazardową

a mafia ? to wiadome...:)

więc szanowny Poprawny Inaczej...ciężko jest z tymi monolitami w takiej formacji jak PIS,

bo ani wegla,ni paliw  nie przekręcili,ani stali ,ani nawet nie zrobili napadu na Bank...więc . :)?

pozdrowienia

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#355848

Masz rację gościu z drogi. W tych wymienionych przez Ciebie formacjach podstawowym spoiwem są brudne interesy, a więc dosadnie mówiąc zło.
Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355852

Ten monolit to sztama mafiozów albo gangsterów. Nie chciałabym takiej w PiS.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355920

Albo... nie mających swego zdania marionetek, pociąganych za sznurki. Tez nie chciałabym takiej sztamy w PiS-ie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355922

to samo co Romana z wora, Kaziutka od Isabel i grubego Miśka, Poncyljusza itd.....
wreszcie sa na salonach medialnych

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355826

gość z drogi

taki malutki sms...od batiuszki...posłuchałam załączonego przez Ciebie wywiadu z celebrycikiem i tak mi przyszło właśnie na myśl...że...

czarno widzę jego przyszłość ,szczególnie w soboty,matenka Rosja jak usłyszała,ze mogła  mieć  interes w tym odesłaniu na wieczne zesłanie Polskiego Urzędującego Prezydenta wraz z Generałami i Kwiatem Polskiej Elity....

albo

"polska prokuratura jest petentem Rosji....to ,kto wie...co bedzie dalej 

  serd pozdrowienia :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#355851

Muszę zaoponować przeciwko nawiązaniom do Rosji carskiej. To naiwność. Putin to nie dobrotliwy ,,batiuszka car,,. Dzisiejsza Rosja nie ma nic wspólnego z opiekuńczą, ciepłą ,,mateńką Rosiją,, - to teren opanowany przez przestępców, przez najdzikszą mafię. 70% wszelkich rosyjskich waadz, to to byli członkowie tajnych służb, w tym wojskowych, nawykli do bezkarności, cokolwiek by zrobili. Dla nich zabijać, zastraszać, korumpować, czy korupcji ulegać, to jak oddychać.

,,Rosja dziś,, to twór sztuczny - pod publikę.
Realna siła to Gazprom - jako korporacja-pasożyt na państwie. Korporacja formalnie państwowa, a w rzeczywistości folwark prywaty KGB-owskich oligarchów. Jako firma - wolna od jakichkolwiek wymogów demokracji. Tak władza państwowa, jak działalności gospodarcze w normalnych demokratycznych krajach muszą kierować się wymogami tak sprawiedliwości, prawości, jak i moralności. Tego w rosji się nie przestrzega. Nie ma takich dążeń od czasów obalenia caratu. Tam nie dociera cywilizacja łacińska zwana też zachodnią. To Azja, mimo częściowego położenia w Europie. Tam wciąż pokutuje barbarzyństwo bizancjum i turanu.

Rzeczywistość coraz wyraźniej pokazuje, że wobec ,,rosji,, należy zachowywać najwyższą nieufność, niczemu nie wierzyć, wszystko sprawdzać trzy razy, przez trzy różne demokratyczne organy, a politykę wobec niej uprawiać tylko ze względu na jej wielkość i istniejące jeszcze interesy, i to uprawiać na granicy tolerancji, dążąc do pełnej separacji, do podobnego podejścia budować koalicję międzynarodową. Mord na polskiej elicie, elicie politycznej, wojskowej, elicie ducha nie może im przejść na sucho.
Zapewne nie zmontujemy odpowiedniej koalicji militarnej, aby tych przestępców ukarać metodą najazdu dla wyegzekwowania sprawiedliwości, ale na odgrodzenie się od tej bandy murem na pewno nas stać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355934

 wykazujący się brakiem taktu i dyskrecji. Facet bez klasy, zachowujący się jak skończony kretyn.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355827

zastanawiało mnie co ten gościo reprezentuje. Sama jego fizjonomie dawała jekiś przeczucie,że to człowiek zakłamany. Te jego wypowiedzi o helu i sztucznej mgle irytowały mnie. Moja żona ,która zna się na ludziach i jak do tej pory nie pomyliła się  od początku mówiła ,że jest to człowiek fałszywy i jeszcze będziemy zaskoczeni jego wybrykami. No i stało się ,zaskoczył. Podbnie jak niektórzy podejrzewam, że był podstawiony do ośmieszania katastrofy a gdy okazało się ,że pomimo jego absurdów ludzie coraz bardziej nie wierzą w wersje Anodiny i Milera wrócił na swoją stronę. Mam tylko nadzieję ,że to koniec jego kariery adwokackiej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lupo

#355829

polecił go Ziobro

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355830

nie byla katastrofa wrecz przeciwnie.
Rogalski to typowy spioch degenerat umyslowy dokladnie strowany przez sluzby.
Uzyty do osmieszenia rodzin i siania zamentu zmordy wyglada jak mec.Turleja czy jak mu tam ci ludzie to tak jak by mieli skopsane geny przez syfilis rodzicow.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355832

gość z drogi

podpowiedział tego mecenasika i prokuratora...może tak dojdziemy do "sponsora" 

malutkiego "celebryty" dzisiejszego ?

/acha był jeszcze "piekny kazio",ten co to się PO krzakach namawiał z peło./..

pozdrowienia 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#355850

Dawniej się mówiło: kauzyperda! Podręcznikowy przykład kauzyperdy!

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355892

Jozef - Londyn 2010
Lemingowy debil

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jozef - Londyn 2010

#355904

A ja jednak mam problem z tym, że on przez te trzy lata był tym, kim był.
Zwłaszcza, że za samą gębę, nie mówiąc już o sposobie bycia, ja bym go pod żadnym pozorem na swojego reprezentanta gdziekolwiek nie wybrał.
Jeszcze większy problem mam patrząc na obecną ekipę PiS, bo już od dłuższego czasu zastanawiam się patrząc na tych ludzi, kto będzie następny.
I coraz mniej mnie może w tej materii zaskoczyć.
Z tym palantem jest mi jakoś łatwiej.
Ale ja lubiłem panią Jakubiak i Jacka Kurskiego, że tę dwójkę wymienię.
No i trudno mi jest tak z dnia na dzień o tym zapomnieć, uznać, ze to agenci i debile i polubić np. antypatycznego Hofmana.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355912

Jozef - Londyn 2010
Nie chcę Polski Tuska, Komorowskiego, Michnika, Kutza i Niesiołowskiego. Nie chcę Polski byłych komunistów udających liberałów takich jak Kalisz, Miller, Kwaśniewski, Siwiec, Senyszyn. Nie chcę również Polski gejowskiej, feministycznej, znarkotyzowanej i pijanej. Nie chce także Polski głupawej Dody, chamskiego Wojewódzkiego, zboczonego Biedronia, obleśnego Palikota i dziwadła Grodzkiego. Chcę Polski dumnej i wspaniałej. Polski spod Grunwaldu, Kłuszyna, Beresteczka i Wiednia, Polski hetmanów Zamoyskich, Żółkiewskich i Koniecpolskich. Polski Kazimierza Wielkiego i Stefana Batorego. Polski mądrej jak umysł Kopernika, Marii Skłodowskiej Curie czy Łukaszewicza, odkrywczej jak podróże Strzeleckiego i Domeyki, bohaterskiej jak życie Inki i rotmistrza Pileckiego.Przeciętny wyborca PO jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bajtoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik i Kopacz , kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka - PO prostu nadczłowiek ! Mucha nie siada ( na dachu ).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jozef - Londyn 2010

#355915

portret leminga

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355981

kto tą chujnią kieruje ?
Od lat mamy (eufemistycznie) problem z doborem kadr.

Pytanie nie o tego robaczka a o politykę personalną prowadząną w KC PiS.

Pan Mariusz Płaszczak i całe stada Piszczyków.

rozbrajający "front patriotyczny" i dyrdymały o orbanizacji Polski .

Kim to zrobić ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355933

kolega ze studiów Ziobro
i to Ziobro go polecil

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#355983