Tusk powiela Goeringa

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Tusk pozwolił sobie w Sejmie na cwiszenruf pod adresem Gowina.

W dyskusji o parodii małżeństwa ( tak zwane pedorodziny) Jarosław Gowin powiedział, że wszystkie projekty w tym zakresie są sprzeczne z konstytucją. Tusk podskoczył, jak oparzony i zawołał, że w tej sprawie Gowin wygłosił swoją osobistą opinię. Tymczasem artykuł

18. konstytucji

stanowi, że "małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej". O tym, co jest zgodne z konstytucją lub nie, decyduje oczywiście Tusk. Jak Goering o tym, kto jest żydem.

http://www.youtube.com/watch?v=dWBue12VArM

Post scriptum: po słowach Tuska sala wybuchła śmiechem. Nie wiem, czy to dla niego dobry omen. Nie wiemy jednak też, czy to dla nas dobry omen.
Demokracja sterowana w II PRL weszła na wyższy szczebel rozwoju.

Brak głosów

Komentarze

Powiela, powiada Pan, panie Janie ;-)?

To optymistyczne. Norymberga przed nami... ;-).

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#325912

 Podobieństwo Tuska do Goeringa  wynika przede wszystkim ze  stosowanej przez niego dewizy, ze kłamstwo powtarzane i powielane przez posłuszne media staje się prawdą. I dlatego  kłamie, kłamie, kłamie....a oddani mu wyprani z myślenia idole z zachwytem kłamstewka przyjmują jako świętą prawdę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#325922

Vote up!
0
Vote down!
0
#325939

Dziękuję i pozdrawiam, krysko.

Vote up!
0
Vote down!
0
#325942

Kojarzy się raczej z pedofilią niż z pederastią.
A to zdecydowanie nie to samo.

Vote up!
0
Vote down!
0
#325958

Jan Bogatko

...do pedofilii w "rodzinach" pederastów niedaleko, to kolejny etap na drodze do pełnego wyzwolenia...

Pamiętam,jak we wczesnych latach 80. w Kolonii przed katedrą miała miejsce demonstracja pedofili na rzecz obniżenia wieku dzieci do zabawy do lat 12 czy nawet 10. W kioskach bez żenady sprzedawano babysex-czasopisma.

Potem lewactwo miało zagwozdkę - pedofilia nadawała się bardzo dobrze do dołożenia Kociołowi, stąd przejściowe odejście od promowania pedofilii jako formy postępowej "miłości".

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#325963

[quote=Jan Bogatko]

Pamiętam,jak we wczesnych latach 80. w Kolonii przed katedrą miała miejsce demonstracja pedofili na rzecz obniżenia wieku dzieci do zabawy do lat 12 czy nawet 10.[/quote]Czy ci pedofile byli też przy okazji homoseksualistami?

[quote=Jan Bogatko]...do pedofilii w "rodzinach" pederastów niedaleko[/quote]Nie jestem pewna, czy rzeczywiście bliżej niż w tradycyjnych rodzinach... Ciekawie by było przeczytać coś na ten temat - pytanie, jak znaleźć wiarygodne badania.

[quote=Jan Bogatko]Potem lewactwo miało zagwozdkę - pedofilia nadawała się bardzo dobrze do dołożenia Kociołowi, stąd przejściowe odejście od promowania pedofilii jako formy postępowej "miłości".[/quote]

Jedna rzecz to lewactwo i propagowane przez nie idee, a druga - ludzie. Niekoniecznie homoseksualista musi być pedofilem, to rzecz pewna. Podobnie, jak nie każdy heteroseksualista jest niepedofilem, niestety.

Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#325973

Jan Bogatko

...odpowiadam: zdecydowana większość z nich było zapewne homoseksualistami, demonstrowali mężczyźni i dzieci płci męskiej.

...pederaści męscy adoptują zazwyczaj chłopców,lesbijki dziewczynki.

...oczywiście hetesoseksualiści też bywają pedofilami, ale mają nieco bardziej utrudnione zadanie od homoseksualistów płci obojga, adoptujących dzieci tej samej płci.

Homoseksualizm jest w mym odczuciu także zjawiskiem kulturowym, w warunkach przyzwolenia społecznego; to samo dotyczy (aczkolwiek w innym zapewne stopniu) pedofilii. Po tym,jak przestała istnieć "klasa robitnicza",lewica zdana jest na aberantów i ich przyjaciół (jak elektorat).

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#325981

"...do pedofilii w "rodzinach" pederastów niedaleko, to kolejny etap na drodze do pełnego wyzwolenia..."

Najwieksza ilosc dzieci jest molestowana przez wlasnych ojcow, dziadkow i innych zonatych mezczyzn, majacych potomstwo i utrzymujacych stosunki plciowe z kobietami - kuzynow i wujkow, braci, bliskich znajomych itp., a wiec mezczyzn jak najbardziej heteroseksualnych.

To, ze jakies odlamy lewactwa popieraja pedofilie, nie ma nic wspolnego z homoseksualistami. Niektorzy homoseksualisci sa pedofilami tak jak niektorzy heteroseksualisci sa pedofilami. Heteroseksualizm i homoseksualizm to sa orientacje seksualne, pedofilia to zboczenie seksualne praktykowane przez ludzi bez wzgledu na ich orientacje seksualna.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#325984

Jan Bogatko

...bzdura, pani Lotna. Brak statystyk na temat molestowania seksualnego w rodzinie, aczkolwiek SZACUNKOWO można wyjść za założenia ,że istnieje.

Czy to oznacza, że należy odbierać rodzicom dzieci zaraz po urodzeniu i oddawać na wychowanie do placówek, kontrolowanych przez państwo?

W NRD na przykład domy dziecka były wypożyczalniami dzieci dla uciech seksualnych nomenklatury. Z Polski wiem,że było podobnie.

Nie każda "rodzina" pederastów musi być pedofilska, ale prawdopodobieństwo, że będzie, jest tu wyższe niż w rodzinach heteroseksualnych, bo próg moralny jest niższy.

Pisząc o tym, że największa ilość dzieci jest molestiowana przez najbliższych krewnych, powiela Pani nieświadomie obiegowe i niesprawdzalne pomówienia lewicy,która przygotowuje zamach na rodzinę.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#325993

"Nie każda "rodzina" pederastów musi być pedofilska, ale prawdopodobieństwo, że będzie, jest tu wyższe niż w rodzinach heteroseksualnych, bo próg moralny jest niższy." Tez prosilabym o statystyki na ten temat. 

"Pisząc o tym, że największa ilość dzieci jest molestiowana przez najbliższych krewnych, powiela Pani nieświadomie obiegowe i niesprawdzalne pomówienia lewicy,która przygotowuje zamach na rodzinę."

Zamach na rodzine zostal dawno przygotowany a wykonanie jego jest w pelnym toku, gwoli scislosci. Owszem, sa statystyki na temat pedofilli, aczkolwiek, obawiam sie, nie w lekturze polskiej.

Niczego nieswiadomie nie powielam, bo akurat tak sie sklada, ze dosc dobrze sie orientuje w tym temacie. Najlepiej jednak porozmawiac z samymi ofiarami pedofilow, ofiar obu plci, w roznym wieku i pochodzacym z roznych srodowisk, wtedy najlepiej wiadomo przez kogo byly molestowane. Niektore tylko raz czy kilka razy, ale niektore przez lata i jakie spustoszenie to wywolalo w ich psychice i obnizeniu ich "progu moralnego". .

Rozumiem, ze chce Pan ochronic rodzine, jako podstawowa i najwazniejsza komorke spoleczna, ale nie tedy droga. Homoseksualizm, tak jak rownuprawnenie kobiet, jest wykorzystywane po to, aby zniszczyc rodzine i zmniejszyc jej wplywy na wychowanie, ale nie nalezy mylic podstawowych pojec, atakowac ludzi o innych orientacjach seksualnych i znizac ich do poziomu przestepcow, bo wylewa Pan dziecko razem z kapiela. Homoseksualisci i tworzenie wielkiego szumu wokol nich z paradami wlacznie, sa wykorzystywani do tego samego celu, abysmy wszyscy zyli wyalienowani, w swiecie, gdzie moznaby liczyc wylacznie i byc zaleznym jedynie od panstwa i gdzie wiezy rodzinne nie mialyby zadnego znaczenia.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#326039

+

Vote up!
0
Vote down!
0
#326128

Jan Bogatko

...ma Pani prawo bronić małżeństw homoseksualnych, może Pani uważać, że w nich adoptowanym dzieciom nic nie grozi,ale ja będę im przeciwny.

Ludzie o innych orientacjach seksualnych to dla mnie zboczeńcy, a zatem nie wylewam dziecka z kąpielą.

Nie oznacza to bynajmniej, że opowiadam się za przemocą seksualną w rodzinie.

Rozumiem Pani rozpacz z przegranej PO i Niewymownego, ale Pani politycy za mało się starali.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#326423

W ktorym miejscu bronie malzenstw homoseksualnych?

Gdzie opowiadam sie za adopcja dzieci przez pary homoseksualne? Nawiasem mowiac wiele z nich nie musi adoptowac dzieci, bo ma swoje wlasne.

Ja nie mam swoich politykow, a szczegolnie nie w PO, Panie Bogatko. Panskie insynuacje sa kompletnie nie na miejscu i sprowadzaja dyskusje do poziomu "albo jestes z nami, albo przeciwko nam", tym samym ja zamykajac.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#326429

Jan Bogatko

...proszę przeczytać mój felieton, głosy w dyskusji (w tym moje) i Pani komentarze.

Do innego wniosku, jak doszedłem ja, dojść się nie da.

Ja nie dyskutuję nt małżeństw homoseksualnych, ja je odrzucam, jak całą lewacką "postępowość".

Nie zgodzę się zdecydowanie z Pani propagandowym stwierdzeniem dotyczącym par homoseksualnych, jakoby - cytat - "Nawiasem mowiac wiele z nich nie musi adoptowac dzieci, bo ma swoje wlasne".

Otóż swoich własnych nie ma, bo ze względów biologicznych mieć nie może.

Natomiast jeden z partnerów może mieć dziecko:

1. z poprzedniego związku heteroseksualnego
2. spłodzone przez mężczyznę i urodzone przez żywy inkubator.

Wyniki badań naukowych na temat rozwoju dzieci wychowywanych bez ojca lub matki są zapewne Pani znane.

Tertium non datur,

pozdrawiam,

ps nie odpowiedziała mi Pani na pytanie, o jaką to wolną ojczyznę się Pani modli. Pani motto jest moim zdaniem dość prowokacyjne.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#326464

popieram Jana Bogatko: nie ma czegoś takiego jak różna "orientacja seksualna"; to wymysł z ideologicznego słownika teoretyków ruchów homoseksualnych ("gender") podjęty przez lewaków. Przyroda jest zwykle mądrzejsza od nas i wystarczy się jej przyjrzeć. Jeśli naturalnym, oczywistym celem seksualności jest przedłużanie trwania gatunku, cele działania osobnika w tej materii muszą być jasno zdefiniowane: atrakcyjny seksualnie jest dla każdego dojrzały osobnik płci przeciwnej. Bez tego nic. Czy nie jest to płeć przeciwna "poszukiwanej" łatwo stwierdzić; każdy dorosły (warunek!!!) posiada takie cechy dostrzegalne nawet z daleka i oczywiste, jak obecność lub brak zarostu twarzy, charakterystyczny kształt ciała, barwa głosu. Dziecko nie posiada żadnego z kompletów tych cech; z przyrodniczego punktu widzenia jest seksualnie "bezużyteczne" podobnie jak osobnik stary a więc przyroda nie preferuje tego typu kontaktów.
Pedofilia i homoseksualizm są w związku z tym dla mnie w analogicznym stopniu - mówiąc kolokwialnie - zboczeniem, tyle że pedofilia z moralnego punktu widzenia jest bardziej haniebna jako wykorzystująca osobnika słabszego, nie doświadczonego emocjonalnie w wielu aspektach, a przy tym uwarunkowanego autorytetem osoby starszej od niego.
Zauważam natomist że teza Jana Bogatko o tym że do niedawna pedofilia nie była tak ostro potępiana, a homoseksualizm tak bardzo wspierany, jest prawdziwa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#326041

A wiesz, że te słowa mają bardzo podobne znaczenie?

Ped- od gr. pajs (dopełniacz pajdos, więc temat słowa pajd-  -> paed-   -> ped-)

"Pajs" znaczy "chłopiec", "dziecko" (por. pediatra, gdzie jatros - lekarz).

Dalej:

filos - przyjaciel, miłośnik,

erastes - kochanek, wielbiciel.

Tyle słownik. Tak czy owak, i pedofil, i pederasta to człowiek życzliwy chłopcom i dzieciom ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#325968

Zgódźmy się jednak, że pedofil jest bardziej - albo szerzej - życzliwy... ;-)

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#325974

" Tak czy owak, i pedofil, i pederasta to człowiek życzliwy chłopcom i dzieciom ;)"

Tak samo jak i pedofil i heteroseksualista to czlowiek "zyczliwy" chlopcom i dzieciom. Zapytalabym jednak najpierw kogos, kto byl molestowany, czy slowo "zyczliwy" jest tu na miejscu.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#325989

Oprócz słowa "życzliwy" występują w komentarzu @proxenii inne słowa. Ale w podtekście, Lotna, w podtekście... ;-)

Pozdrawiam życzliwie

Vote up!
0
Vote down!
0
#325994

Zdajesz sobie sprawe, oczywiscie, ze Twoje "Pozdrawiam życzliwie" zabrzmialo w tym kontekscie wyjatkowo oblesnie? ;

Pozdrawiam bez specjalnej zyczliwosci :)

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#326049

Wzajemnie.

PS. Nie lubię ludzi pozbawionych poczucia humoru. I wyczucia kontekstu. Ale nie przejmuj się. Z czasem można to nabyć ;-). Pożyjemy, zobaczymy... ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#326054

Jan Bogatko

..nie bardzo rozumiem co dla Pani oznacza ojczyzna wolna, o którą się Pani modli.Niewymowny premierem?

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#326425

"..nie bardzo rozumiem co dla Pani oznacza ojczyzna wolna, o którą się Pani modli.Niewymowny premierem?"

Nie wiem, kto to jest Niewymowny.

Jan Bogatko premierem. Pasuje?

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#326692

Jan Bogatko

...widzę,że Pani mnie nie czyta i przypadkiem wpadła na mój felieton.

Dość zabawne jest porównanie mojej skromnej osoby z awanturnikiem pokroju Niewymownego. Niestety, nie wymienię jego nazwiska.

Nadal nie odpowiedziała Pani na pytanie, co oznacza dla Pani wolna ojczyzna.

Na blogu w onecie byłem zasypywany "komentarzami" niejakiej "słuchaczki Radia Maryja" które miały podobną wymowę do Pani
tekstów. Nie był to jej jedyny nick.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#326698

Pewnie nie zauważyłaś emotikonu, chociaż zawarłaś go w cytacie.
Informuje on, że napisałam to ironicznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#325995

Zauwazylam, ale najwidoczniej zle zinterpretowalam - jako smiech a nie ironie, a mnie ani do smiechu, ani nawet do ironizowania, przy tematach mowiacych o tragediach ludzkich. Nie wiem, czy kazdy ma "prawo" do szczescia, ale jestem przekonana, ze kazdy ma prawo do "slodkiego, milego zycia, bez glodu, chlodu i bicia" albo molestowania seksualnego i innych form przemocy, ktore jakze czesto sa ignorowane, niezauwazane lub zbywane smiechem czy niedowierzaniem.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#326046

zauważyłaś jednak emotikon u Proxenii?

Vote up!
0
Vote down!
0
#325996

W starożytnej Grecji różnica wieku w tego typu związkach rzeczywiście była znaczna, bo też nie tylko o seks tam chodziło: starszy mężczyzna - nauczyciel i młody chłopak - uczeń (w RÓŻNYCH dziedzinach, np. w filozofii) - stąd wieloznaczność słowa "pederastia".

Czasy się zmieniły... i zazwyczaj chodzi już tylko o seks...

Pewnie dlatego dzisiaj używa się raczej słowa "homoseksualista"; "pederastę" rezerwując dla starożytnych Greków. :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#325992

Stare, dobre pedały - nie tylko polskie - też lubiły mianować się "mistrzami" młodych ;-).

Ale starym, dobrym pedałom - nie tylko polskim - w głowie nie zaświtałaby myśl o jakichkolwiek demonstracjach. Natomiast adopcje w tym środowisku zdarzały się od zawsze. Ale "dzieci" raczej podrośniętych ;-). I już na pewno nie przez pary... ;-)

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#326001

"Stare, dobre pedały" - Ty to jesteś...! ;)
Ponoć często trafiało na wuefistów...

A co z tymi wszystkimi panami, których satysfakcjonuje związek z rówieśnikiem, hę? ;-) Czy to nie krzywdzące, przywalać im od pedofilów? Miałam kiedyś szefa geja - w stałym związku z gościem parę lat od siebie starszym. Wyjątkowo przyzwoity człowiek... no to jak mam się nie burzyć? :-)

Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#326010

Ja to jestem ;-).

Ja to jestem taki, że gościa kultywującego tradycję starego dobrego pedalstwa jestem w stanie lubić i nawet szanować... mimo sprzeciwu w tzw. kwestii zasadniczej ;-).

Bo stare, dobre pedały były - w kontekście społecznym - comme il faut. Nie gęgały o swojej orientacji i nie domagały się z tego tytułu przywilejów. Żadnych coming-outów ;-). A wiesz, że Iruchna Krzemiński był kiedyś starym, dobrym pedałem ;-)? I nikt nie robił mu z tego powodu przykrości. Kiedyś to się nazywało "tolerancja". Teraz to słowo ma zupełnie inne, negatywne znaczenie...

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#326016

A tam Krzemiński, ale taki Rock Hudson? To dopiero była strata. ;)

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#326024

Jak dla kogo... :-)))!

PS. Czysta retoryka ;-). Przecież za nic nie uwierzą, że miałaś lusterko z podobizną Hudsona na odwrocie... :-)))!

Vote up!
0
Vote down!
0
#326029

Tak, było coś takiego!
Ech...

Vote up!
0
Vote down!
0
#326035

Z tym, że ja - przejawiający od dziecka niewłaściwą orientację heteroseksualną - preferowałem B.B., Ginę L., albo i Sofię... :-))).

Vote up!
0
Vote down!
0
#326038

Ale wtedy i dziewczyny nosiły lusterka z Giną czy Sophią - bo chciały być takie, jak one.
Po czym, za parę lat, zakochiwały się w chłopaku i wychodziły za mąż. I było to normalne. A już niebawem będzie obciachowe.

Vote up!
0
Vote down!
0
#326042

Siostro ;-)! Qui vivra, verra ;-)!

Vote up!
0
Vote down!
0
#326044

I słusznie, mogę co najwyżej mieć lusterko z podobizną... Justina Biebera. ;))))

Założę się, ze nie znasz.
Ja też nie. ;-)

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#326131

Słyszałem o tym zjawisku. Podejrzewałem Cię raczej o di Caprio... :-)!

Vote up!
0
Vote down!
0
#326134

Nie, on jest niesympatyczny.
Ja lubię takich o gołębim sercu. :)

Choinka, jak właściwie wygląda ten Bieber? ;))

Ps. Ale generalnie jesteś blisko. ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#326143

po urlopie. Co będzie koło środy w przyszłym tygodniu kiedy trochę popracuje (?). Chociaż ta jego nadgorliwość jest zastanawiająca ...on z tym Grasiem Pawłem, tacy są chyba ten-teges... Fajnie, po europejsku i tak nowocześnie byłoby posiadać premiera A i premiera B. Typuję, że Graś jest activ.

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#325972

Czy aby Gowin niema przyzwolenia być lepszym PO-owcem? Komorowski tworzy nową partię a więc potrzeba tych lepszych twarzy Giertych aż się gotuje Gowin i Kłopotek by się im przydał kogo jeszcze dokooptować do tej świętej ekipy by dale móc czarować Naród i co ważniejsze stać na straży aby włos nie spadł z głowy żadnemu z obecnej ekipy!
Plan Uruchomić Palikota nie wypalił geje lesbijki marihuana nie pomogła , młodzież mądrzejsza niż zakładano. A tu jeszcze potrzeba mieć nowego Tuska i cholera skąd go wszyscy porządniejsi mają dobrego nochala więc od gnoju trzymają się z daleka a tu idzie wiosna już blisko wiosna Polski. Fakt Putin pomoże wszak rurę zakręci i bydzie bida
Czesi gaz dostaną bo właśnie przez Niemcy rurę prowadzą. Długów jest tyle że PiS się posra a jaszcze do tego wszystko wyprzedane . No tak wszystko piknie przygotowane aale zanim lemingi się zbuntują PiS-owi to nas za jaja powieszą oj oj Trzeba bydzie spierdalać przynajmniej na 2 lata a POtem będzie raj

Vote up!
0
Vote down!
0
#326002

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#326012

Wczoraj, nie wiedzieć czemu, bardzo długo nie mogłam zasnąć. Czytałam w łóżku* z włączonym Radiem Maryja, bo byłam ciekawa, czy po Rozmowach Niedokończonych z Cezarym Mechem będzie coś jeszcze na ten temat.

Tymczasem było o tematyce przygotowywanej ustawy o związkach homo, która dzisiaj na szczęście przepadła.

Ale dlaczego o tym piszę? Otóż zirytowały mnie telefonujące panie, które nawoływały do biernego tylko modlenia się za pedałów i lesbijki. Jedna nawet apelowała, żeby ich nie potępiać, mówić o nich łagodnie, a tylko odmawiać w ich intencji różaniec.

I co z takimi kobitami zrobić? To są szkodniki (no trudno, posypcie mi głowę popiołem). Taki modlący się ma poczucie, że swoje już robi i nie musi działać. To jest bardzo niedobre. Owszem, Pan Bóg pomoże, ale trzeba dać Mu szansę. To tak jak w dowcipie o człowieku, który prosił Boga o wielką wygraną. W końcu Stwórca zniecierpliwiony przemówił: "Ale daj mi szansę udzielenia pomocy, zagraj!". Pan Bóg pomoże, ale najpierw dajmy mu szansę, róbmy coś.

Na koniec zatelefonowała ta pani, lekarka, z Niemiec, o której kilka dni temu pisałam. Też się tym wkurzyła, powiedziała, ze nie będzie już mogła ze zdenerwowania na te bogobojne panie zasnąć. Powiedziała, że ona jako lekarka miała i jeszcze ma dużo do czynienia i od strony medycznej, i psychologicznej, z pedałami (ona powiedziała eleganciej) i lesbijkami i z nimi nie ma co łagodnie, tylko trzeba ich leczyc, i mówić o tym, ze trzeba leczyć (podała trochę szczegółów). Że to wynika z jej praktyki lekarskiej i ze te panie mówią o tej sprawie, jak ślepy o kolorach. Bo ona zna ich praktyki, metody uwodzenia itd. I ciekawe, co by powiedziały, gdyby to ich syn czy wnuk został uwiedziony.
I podsumowała to bierne odmawianie różańca w ten sposób: że gdyby taka bogobojna pani widziała przez okno pożar, to najpierw dokończyłaby różaniec, dodając jeszcze może intencję o jego ugaszenie, a dopiero potem poszłaby gasić.

A teraz trochę zbaczam (tfu, nomen omen): my tutaj też piszemy, że czas zmienić, trzeba się ruszyć, a sami co robimy? Klepniemy taki apel w klawiaturę i samouspokojeni dalej siedzimy przed monitorem (to absolutnie nie odnosi się do Pana).

Narzekamy, że PiS, a zwłaszcza główny winowajca Kaczyński, nie umie powiększyć elektoratu, a czy my umiemy przekonać choć jedną osobę dobrze nam znaną, bliską? Podczas gdy od niego oczekujemy, ze przekona kogoś jednym czy drugim wystąpieniem.

Praca nasza od podstaw, to jest potrzebne. Zeby zrobić jakiś zryw - trzeba mieć poparcie społeczeństwa, prawie całego, a nie niecałe 30 proc., w tym sporo ludzi starych, schorowanych. I mieć pewność, kto przejmie przywództwo, zeby znowu nie jakiś Boluś.

* Ta książka to "Pułapki poprawności politycznej" Moniki Kacprzak

Vote up!
0
Vote down!
0
#326022

Jan Bogatko

...i chyba jedna z tach modląych się pań postawiła mi pałę.No cóż, nie jestem katolikiem, jakiego sobie życzy lewica. To one chcą małżeństw pedalskich? O to walczą tutaj?

Pozdrawiam,

ps: trafna jest pytanie: a czym my potrafimy kogoś przekonań, czy tylko klapiemy w klawiaturę.

A salon się cieszy, że istnieje taki wentyl społecznych nastrojów. Bo już na 11.11.z niepoprawnych było pięć czy sześć osób! A ja naiwny liczyłem na co najmniej setkę!

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#326043

"na 11.11.z niepoprawnych było pięć czy sześć osób! A ja naiwny liczyłem na co najmniej setkę!"

Może po prostu nie odnaleźliśmy się? Ja na przykład byłam, szukałam. W efekcie szłam oddzielnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#326048

gość z drogi

za słowa i czyny...

mężatka od ...nie,nie  powiem od ilu lat,bo sama się przeraziłam ,że od TAK wielu już....LAT....

ukłony dla pana Jana ,dla Proxeni,i dla tych,którzy Problem rozumieją....

a co do onych pań,to ktoś swietnie odpowiedział że zanim skoncżą pacierz,to dom się spali

czy przekonujemy oPOrnych,?ależ tak ,tylko,ze Une nie tylko oPOrne i trwale uszkodzone na umysle...ale jeszcze Gupie,ja juz nie daję rady....micha ,kesz i ściezka kariery ...ot ich drogowskazy i piękny niegdyś Olek a dzisiaj donek....

zero pomyślunku,zero...a jaka zapalczywość,jakie zacietrzewienie....zgroza,...

               super artykuł

 a ode mnie zero, tolerancji dla furtek do "EUTANAZJI"czyli do końcowej konkluzji tych niecnych praktyk...

jak kończyli ci co tak się domagają dla siebie specjalnych praw wiemy,historia sama o tym opowiada,wystarczy ją znać....re wyspa Zwana Lesbijską,dlaczego mieszkańcy chcą zmiany nazwy ? :)

wiadomo, nie chcą skończyć marnie jak pierwowzory ten nazwy....

 

serdeczna dycha z podziekowaniem za artykuł....

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#326601

Jan Bogatko

...dziękuję, dziś będzie o eutanazji,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#326611

gość z drogi

tak własnie nalezy tłumaczyć tym co za tolerancją,,,,to co dla nas jest oczywiste,dla nich niezrozumiałe...pytanie dlaczego ?

pomijam etatowych piewców ,ale co ze zwyczajnymi kowalskimi....?

serd pozdr :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#326612

Jan Bogatko

...na topytanie trudno znaleźć odpowiedź,aje na pewno jedną z przyczyn jest indoktrynacja medialna w społeczeństwie dyktatury przekazu (dyktatury edukacyjnej, jak mówi np.Gauweiler w Niemczech),

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#326658

gość z drogi

to niebezpieczna epidemia....a kto na nią zapada ? słabe osobniki....:)

pozdrawiam serdecznie...

PS

"dobrego nie zepsują, a zły i pusty", jest super obiektem do obrabiania :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#326678

"a co do onych pań,to ktoś swietnie odpowiedział że zanim skoncżą pacierz,to dom się spali"

Żeby była jasność: ja nie mam nic przeciw pobożności, ale mocno mnie niepokoi poleganie - w sprawach Polski - jedynie na modlitwie, na Panu Bogu czy Maryi. Potrzebne jest działanie!!!, a nie sama modlitwa.

Dlatego jestem bardzo krytyczna wobec popularnej pewnej idei, ale jako zadeklarowana prawie agnostyczka nie chcę wchodzić w buciorach w te sprawy. Co do tej idei, to nawet mam pewne przypuszczenia, ale ja nieuleczalna teoriospiskówa jestem. Zwłaszcza jak posłuchałam zapisu pewnego spotkania, zamieszczonego na PomnikSmolensk, gdzie dla tej idei sceptycznie, a nawet ironicznie mówi się i o Benedykcie XVI, i o o. Rydzyku (że danego dnia tej idei nie poparli). I zwłaszcza że zetknęłam się z wielce podejrzanym panem bywającym w kręgach wypowiadających się, a roznoszącym dziwne ulotki po bazarkach itd. Jestem przekonana, że tam jest agentura.

Vote up!
0
Vote down!
0
#326619

gość z drogi

doskonale Cię zrozumiałam,ja katoliczka wierna Radiu Maryja i nie tylko :)

naprawdę...daleka jestem od podtekstów ,czy innych spraw..:).ale jestem przede wszystkim człowiekiem czynu  a modlitwa mi w tym nic a nic nie przeszkadza....

dawałam termu tzw 'czynny wyraz " w życiu,dlatego jestem wciąz pod prąd...a nie z prądem...:)

gdy krzywdzono moją Załogę,to zaskarżałam krzywdzące uchwały a potem szybciutko biegłam do ukochanego Kościólka i tam czerpałam siły na dalsze boje....:)

Dzisiaj zdrowie nie pozwala już na podobne zachowania,

dzisiaj od czasu do czasu poniewieram się po sądach jako świadek złodziejskiej prywatyzacji z przed lat...bez żadnej satysfakcji obserwując bezwład aparatu sądowego...i itd...

spółkę dawno diabli wzięli,ale przynajmniej zostały tomy akt w sądach,może kiedyś ktoś pokusi się by je przerobić na traktat na okoliczność niszczenia Polskiej własności ,tej prywatnej też....:)

dlaczego tak sie rozpisałam?

by pokazać ,że modlitwa TAK,ale przede wszystkim czynami bronić się musimy,a Modlitwa niech nas ochrania w tych działaniach....

serd pozdrawiam :)

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#326636

Napisałas:

"...modlitwa TAK,ale przede wszystkim czynami bronić się musimy,a Modlitwa niech nas ochrania w tych działaniach...."

No to dobrze się rozumiemy. Po prostu ja czasem obawiam się, że ludzie zanadto wierząc w potęgę modlitwy zaniedbają działania. Stwórca dał nam wolną wolę. Nie obarczajmy Go wygodnickim oczekiwaniem, że zrobi coś za nas.

O. Rydzyk ma taką świetną formułkę - nie przytoczę dokładnie, ale podam myśl: Modlić się tak, jakby od Boga wszystko zależało (bo zależy - dopowiada), i robić/działać/pracować(?) tak... (i dalej nie pamiętam, ale chodzi o to, żeby robić wszystko, tak, jakby to od nas efekt zależał).
Jako słuchaczka RM pewnie nieraz ją słyszałaś.

Vote up!
0
Vote down!
0
#326643

gość z drogi

ale dla większej czytelności przekazu zrobiłam to na własnym przykładzie....

najpierw czyny,a za nimi modlitwa....tak postępowali Nasi Pra Ojcowie idąc do

Boju z Pieśnią-Modlitwą.... Bogurodzicą...

serdeczności niedzielne...:)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#326647

:-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#326661

gość z drogi

Proxenio i wzajemnie :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#326675

Jan Bogatko

cytat:

Żeby była jasność: ja nie mam nic przeciw pobożności, ale mocno mnie niepokoi poleganie - w sprawach Polski - jedynie na modlitwie, na Panu Bogu czy Maryi. Potrzebne jest działanie!!!, a nie sama modlitwa.

Bez działania NIE MA MOWY o poparciu Pana Boga, trzeba Mu dać szansę!

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#326660

Gowinowi, że ten przypomniał mu art. 18 Konstytucji a nie dystansować się od niego jako od ministra. Chyba rzeczą oczywistą powinna być znajomość ustawy zasadniczej państwa, którym się rządzi.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#326112

Jan Bogatko

... w normalnym państwie normalny premier tak...

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#326426

Jak Wam to brzmi ??
A mógł być premierem wszystkich Polaków....
Ech !

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#326440

Jan Bogatko

...żyjemy w ciekawych czasach,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#326465