Z góry założona teza

Obrazek użytkownika Kuki
Blog

"Z góry założoną tezą" nie jest zamach w Smoleńsku - jak twierdzi m.in. premier Tusk.

"Z góry założoną tezą" narzuconą przez PO, media i prokuraturę wojskową była zwykła katastrofa w komunikacji lotniczej.

Koronnym argumentem na to jest brak przeprowadzenia sekcji zwłok ofiar zgodnie z polskim KK jako dowodu w sprawie. Prokuratura, nie badając dowodów (m.in. ciał), odrzuciła wariant zamachu terrorystycznego - przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej.

W tym wypadku polski KK nie budzi wątpliwości. Sprawcy takiego czynu podlegają ściganiu przez polski wymiar sprawiedliwości, zgodnie z polskim prawem, a nie jakąś konwencja międzynarodową.

http://www.kodekskarny.com/index.php?tyt=6
http://www.kodekskarny.com/index.php?tyt=4

Ostatnio marszałek Kopacz potwierdziła publicznie, że oddano badanie ciał ofiar w ręce funkcjonariuszy rosyjskich, zakładając z góry, że był to zwykły wypadek - porównała procedury w tym zakresie z kraksą autokaru z polskimi turystami we Francji.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"Z góry założoną tezą" narzuconą przez PO, media i prokuraturę wojskową nie była zwykła katastrofa w komunikacji lotniczej.
"Z góry założoną tezą" narzuconą przez PO, media i prokuraturę wojskową była katastrofa w komunikacji lotniczej, spowodowana przez Lecha Kaczyńskiego i jego kancelarię, a szerzej - przez PiS.

Tego dowodzi treść przeprosin, które składał w sejmie ten rudy sk******n:

[quote]Dlatego nigdy nie usłyszeliście pytań, kto zapraszał ludzi na samolot i kto był organizatorem wyprawy.[/quote]

Te sowa czyta się z obrzydzeniem. Ale obrzydzenie to za mało - tego należy posłuchać. Jaka jest melodia tych słów, tego zdania w całym tekście. To monolog psychopaty i sadysty.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#294369

był Cimoszewicz, który w kwietniu 2010 r. mówił : prokuratura zachowuje się (w sprawie katastrofy prezydenckiego samolotu) jakby chodziło o włamanie do garażu na Grochowie. Mylił się. Problem jest taki, że nawet na Grochowie nie umarza się śledztwa w sprawie włamania do garażu w dniu zgłoszenia.

Dobrze powiedział dzisiaj mecenas Hambura: polska prokuratura została sprowadzona do roli skrzynki mejlowej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#294381

nigdy PW nie traktowała na serio zamachu (garaż), choć dopuściła na pewnym etapie tę wersję wydarzeń... by szybko ją odrzucić.
był to zabieg maskujący poprzednie bezprawne działania... bo
jak to możliwe, że przyczyny katastrofy prokuratorzy ustalili na nasiadówce z Rosjanami w nocy na 11 kwietnia 2010 w Smoleńsku.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/36680-macierewicz-od-katastrofy-od-komunikatu-ze-to-piloci-sa-winni-po-dzien-dzisiejszy-mamy-do-czynienia-z-systemem-klamstwa-i-falszu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#294544

""Z góry założoną tezą" narzuconą przez PO, media i prokuraturę wojskową"i chyba tez FR, czy jej prokuraturę albo przede wszystkim, co oczywiście nie umniejsza winy "naszych" organów, wręcz przeciwnie.

W potwierdzeniach p.marszałek mozna sie pogubić.

Pozdrawiam

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

cui bono

#294386