Klub Młodych Gazety Polskiej w Krakowie

Obrazek użytkownika jwp
Idee

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy !

Z wielką i nieukrywaną radością pragnę poinformować, że w Krakowie zrodziła się organizacja zrzeszająca młodych, aktywnych ludzi o prawicowych, narodowych i patriotycznych poglądach. Głównym celem naszej działalności jest wspieranie społecznej aktywności – przede wszystkim na szczeblu lokalnym. W myśl pozytywistycznej  zasady „pracy u podstaw” chcemy, aby w naszym  mieście na nowo odrodziła się idea społeczeństwa obywatelskiego. Poczynania obecnej ekipy rządzącej, które w dużej mierze uderzają w młodych ludzi, zmusiły nas i zmotywowały do powołania Krakowskiego Klubu Młodych Gazety Polskiej. Nasz kraj  staną nad przepaścią, a my jesteśmy po to, by nie pozwolić mu uczynić tego ostatniego kroku naprzód. Chcemy iść inną drogą, dlatego tworzymy nowy front,  front który stanowi świetną alternatywę dla młodych Polaków.  Mamy oczywiście świadomość tego, że jest jeszcze wiele do zrobienia, ale wiemy również, że razem jesteśmy w stanie to uczynić, bo Polska jest zadaniem dla każdego z nas, zwłaszcza dla młodych.  Nie można w nieskończoność polegać na starszym pokoleniu. Ono  zrobiło już wiele dla Polski. Nie zapominajmy, że za kilka czy kilkanaście lat władza w Polsce przejdzie w nasze ręce. To czy będziemy w stanie udźwignąć jej ciężar w dużej mierze zależy od naszego dzisiejszego zaangażowania.

Dlatego,

- jeżeli jesteś młodym człowiekiem, którego interesują sprawy naszej Ojczyzny i sprawy Krakowa,

- chcesz budować państwo w oparciu o uniwersalne wartości wywodzące się z kultury chrześcijańskiej.

- chcesz żyć w wolnym, suwerennym, sprawiedliwym i szanowanym na świecie kraju,

- uważasz wyjaśnienie wszystkich przyczyn Katastrofy Smoleńskiej oraz godne upamiętnienie jej ofiar za sprawę wagi państwowej,

to bez względu na to czy jesteś uczniem czy studentem, pochodzisz z dużego miasta czy z małej miejscowości, pracujesz w świetnie prosperującej firmie czy jak 2 miliony Twoich rodaków szukasz pracy, dołącz do nas. Tutaj poznasz interesujących ludzi, porozmawiasz o sprawach, o których boisz się lub wstydzisz mówić w swoim środowisku, usłyszysz to o czym nie dowiesz się z telewizji.

Zapraszamy na cotygodniowe spotkania w każdy piątek o godz. 21.00 w klubie Sarmacja przy ul. Św. Tomasza. Przyjdź, zobacz i dowiedz się więcej.

Dane kontaktowe ze strony Klubów Gazety Polskiej:
Przewodnicząca: Aldona Klein
tel. 660-678-533
e-mail: mlodzi.gazetapolska@gmail.com

Brak głosów

Komentarze

jest w obecnych warunkach jedyną drogą prowadzącą do zmiany mentalności młodych ludzi zaczadzonych antypolską propagandą. To jest droga długa, jednakowoż niezbędna. Życzę Wam powodzenia.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#245776

Ja zawsze mówiłem że wy młodzi macie dużo zapału i szersze spojrzenie na sprawy Polskie,i wam się chce działać,więc trzeba powoli wymieniać struktury młodą kadrą,my starzy możemy wam pomagać doświatczeniem nabytym po tylu latach,ale na kierowniczych stanowiskach musicie być wy młodzi wykształceni ludzie,którzy mają pasje,i chęć zmiany na lepsze,stanie w miejscu to śmierć polityczna,a u was młodych aż kipi od energi,i nie dacie się zwieść na lep,jak to zrobili z nami w 1989r,i dla tego życzę tobie druhu i twoim przyjacielom,aby dobry Bóg błogosławił realizacji waszym planom,szczęść Borze młodym patryjotom z Krakowa

pozdrawiam cię druhu,i do przodu ku zwycięstwu

Vote up!
0
Vote down!
0
#245781

Witaj,
przy najbliższej okazji przekażę życzenia.
A nam się przyda młode ramię do wsparcia.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245788

Witaj Bracie
zapewne nie wszyscy wiedzą ile mi roczków idzie.
Raczej do najmłodszych nie należę. Ale i do wieku matuzalema mi daleko.

Staram się wspierać wszelkie działania, które prowadzą ku Wolnej Polsce.

A, że młodzi szczególnie ważni i o projekcie wiedziałem od dawna, to i zamieściłem informację.
A nuż jakiejś Młodej Duszyczce zechce się dołączyć do Ich grona.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#245787