Stalinowskie zbrodnie Charlie Chaplina

Obrazek użytkownika jwp
Blog

To, że Chaplin był pedofilem to nie wszystko, inspirował również Stalina.

Jak wiemy Charlie Chaplin oprócz tego, że wielkim artystą był stosował się do zasady, że artystom wolno więcej. Znane są jego związki z niepełnoletnimi dziewczątkami. Była to zresztą prawie norma w Hollywood i nie tylko. Posądzany był również o sympatie do komunistów, co zresztą nie wyszło mu na dobre. Natomiast mało znana jest najczarniejsza karta z historii jego życia. Otóż Chaplin wszystkie swoje filmy kręcił dla Stalina. Był jego wyznawcą. Filmy te dostarczana Stalinowi by mógł odetchnąć od trudów walki o budowania świetlanej przyszłości Kraju Rad, ba całego świata. Gdy po dniu pełnym pracy biurowej, podpisywania wyroków śmierci oraz porannym spacerze z odgłosami egzekucji w tle siadał w sali kinowej, Chaplin wzruszał go i rozbawiał do łez. W dodatku Chaplin był sowieckim szpiegiem po specjalnym przeszkoleniu. Jego sławny chód i wymachiwanie laseczką były skomplikowanym szyfrem, Enigma to przy tym szyfrze mały pikuś. Informacje, które dostarczał Chaplin wydatnie pomogły Stalinowi w utrzymaniu władzy i szachowaniu U.S.A. i w sposób oczywisty Chaplin przyczynił się bezpośrednio do zbrodniczych działań Stalina i sowieckiego reżimu. To nie jedyny taki przypadek w historii gdy aktor, muzyk lub pisarz czynnie wspomaga dyktatora, zbrodniarza i państwo totalitarne.

Czu wiecie, że ulubioną książką Stalina był Faraon Bolesława Prusa. Jak wieść gminna niesie Prus zadedykował ją młodemu Stalinowi na 19 urodziny, Faraon stał się dla Słońca narodu inspiracją do budowania potęgi Kraju Rad na wzór Starożytnego Egiptu.

Charlie Chaplin był oprócz współpracy ze Stalinem był piarowcem Hitlera, czego dobitny przykład mamy w instrukcji dla Dofiego zawartej w filmie Dyktator.

Kolejny amerykański artysta współpracował z Hitlerem. Sam, Walt Disney. Jego Królewna Śnieżka należała do ulubionych filmów Adolfa. Nie zapominajmy kto był autorem Królewny Śnieżki, ideolodzy nazizmu - bracia Grimm, którzy to w latach 1812-1815 napisali zbiór instrukcji dla Hitlera w postaci zbioru około 200 utworów zatytułowanym Kinder - und Hausmärchen. Ulubioną sceną Adolfa była scena z lustereczkiem, Hitler uwielbiał przyglądać się w narodzie niemieckim jak macocha w lustereczku i podobnie jak ona źle reagował gdy lustereczko odzywało się nie pomyśli.

W zbiorze Baśni domowych dla dzieci szczególnie istotne są następujące instrukcje braci Grim - konstruktorów III Rzeszy:

1- Bajka o jednym takim, co wyruszył w świat, żeby strach pokonać - Plan inwazji Hitlera na Europę i Świat,

2- Spółka hultajska - Pakt Ribbentrop - Mołotow,

3- O trzech krasnoludkach w lesie - projekt V1, V2, V3,

4- Pani Zima - Bitwa pod Stalingradem i wiele innych jak np. Siedmiu zuchów ze Szwabii.

A i Andersen nie był obojętny wobec przyszłości Rzeszy: 

1- Dziewczynka z zapałkami - Jak podpalić Reichstag ?.

Gdy przyjrzymy się innym tyranom i ich inspiratorom oraz wyznawcom i naśladowcom to powoli staje się jasne co jest grane. Jak zwykle dzielni dziennikarze z niezależnych mediów bezbłędnie rozszyfrowali prawdziwego inspiratora norweskiego zamachowca.

]]>Szokujące informacje o Polsce w manifeście zamachowca.]]>

Zamachowiec z Norwegii Anders Behring Breivik polecał w swoim manifeście kupowanie materiałów na bombę w Polsce. Wśród ponad 1500 stron manifestu Breivik pisze też m.in. o królu Janie III Sobieskim i zalicza Polskę do krajów rasy nordyckiej. Wśród ulubionych polskich partii Breivik wymienia m.in. Prawo i Sprawiedliwość, Samoobronę, Ligę Polskich Rodzin, Obóz Narodowo-Radykalny, Narodowe Odrodzenie Polski i Ligę Obrony Suwerenności.

]]>Tragedia z Norwegii może powtórzyć się w Polsce?]]>

Po wydarzeniach w Norwegii politycy Lewicy solidaryzują się z ofiarami, bo jak podkreślają łączyły ich wspólne przekonania polityczne. - My wielokrotnie byliśmy na tego typu obozach i również mogliśmy znaleźć się w takiej sytuacji - mówi Łukasz Naczas (SLD). Czy w Polsce podobny scenariusz jest rzeczywiście możliwy ?

Aż dziw, że wcześniej na to nie wpadli, przecież znane są inne wyczyny niejakiego Jarosława K. To nie kto inny jak on za pomocą sobie tylko znanego sposobu, siły nadprzyrodzonej zmusił swojego brata i pilotów do samobójczego lotu. To on urządzą faszystowskie seanse nienawiści z pochodniami. Lista jego zbrodni jest ogromna, to nie kto inny przywłaszczył sobie księżyc, a biedny Twardowski gdy już nie miał na czym siedzieć spadł wprost w objęcia Szatana. Strach wymieniać wszystkie kaczystowskie zbrodnie. Wystarczy sięgnąć do jednej, która jako żywo nawołuje do mordów...

„...Jarosław Kaczyński jako premier realizował stworzoną przez siebie koncepcję wykluczenia dużych grup obywateli i stworzył system eliminowania konkretnych przedstawicieli tych grup przy zastosowaniu przepisów prawa karnego. Jedną z tych osób była Barbara Blida. To narusza pierwszy, drugi i kilka innych artykułów konstytucji...”.

Wykluczanie grup i eliminowanie przedstawicieli - taką oto zbrodnię Jarosława Kaczyńskiego przeciwko ludzkości wytropił poseł śledczy Kalisz, o czym poinformował redaktora Żakowskiego i czytelników tygodnika “Polityka”.

]]>Zbrodnia Kaczyńskiego przeciwko ludzkości.]]>

Janusz Wojciechowski.]]>
]]>

Jak widać Wszechmocny Jarosław dąży do obalenia Światowego Ładu do jakiego zmierzają lewacy i neoliberałowie. Nowego Świata, tej chorej idei , która wydała na ten świat takich ludzi jak zamachowiec. Człowieka nie potrafiącego sobie poradzić z niezrozumiałym tworem. Jeżeli nawet miał skłonności psychopatyczne, to był to tylko dodatkowy katalizator. Niestety do tej zbrodni prędzej czy później i tak by doszło. Bo nienormalny świat kreuje nienormalne jednostki i społeczeństwa. Lewactwo w swoim pędzie do zagłady wpycha do jednej klatki, do jednego tygla wszystkie kultury, rasy i poglądy czyniąc z nich wybuchową mieszankę. A wszystko to dzieje się pod bacznym okiem niejednego Wielkiego Brata.

A zatem należy jak najszybciej zrealizować plany eliminacji prawicy gdyż jak widać Jarosław posiadł również zdolność sterowania katolickimi fundamentalistami..., a co będzie dalej ?

Jak to co ! Komuna i Bolszewia w końcu upadnie.

P.S. Zapomniałbym o Wisławie i jej zasługach dla budownictwa w Polsce, ZSRR i całym bloku wschodnim, wszakże to ona dostarczała Stalinowi instrukcje budowlane...

Zaniechałem także dalszej części wpisu bo gdybyście się dowiedzieli prawdy o Mickiewiczu czy też Chopinie, to noc z głowy.

A teraz z innej beczki.

Brak głosów

Komentarze

Włos mi się zjeżył.Gdzież moja znajomośc historii,literatury,sztuki( w tym filmowej) przy tym,co powyżej  zostało mi objawione.Dopiero dzisiaj uzmysłowiłem sobie,dlaczego tak irracjonalnie czułem niechęć do baśni czterech braci Grimm( mam piękne zdjęcie  ich nagrobków  na malutkim cmentarzyku w Berlinie) i nie czytałem ich dzieciom.Dzięki za to,że od dzisiaj już wiem. Dycha -jak drut,szczególnie za figurową jazdę po bandzie.Serdeczności wiele.

"Nie lękajcie się!"

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#172729

Część mojego wpisu to fakty. Stalin uwielbiał filmy Chaplina i Faraona Bolesława Prusa. Chaplin miał pedofilskie związki, a reszta to dzieło wyobraźni z inspiracji naszych dzielnych dziennikarzy i polityków.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172736

gość z drogi

ale za TO przy dzwiekach ulubionej, dawno minionej Przeszłosci

No to mamy dylemat

tu czerwone gitary...i piosenki z naszych cudnych lat...ale gitary CZERWONE,więc

...?

Filipinki i Batumi

a pREZYDENT z żona i doradcami,gdzieś tam krązy...

a do tego Wożniakowski łka BEATO...

i jeszcze Jarosław nad TYM wszystkim

a jak Jarosław ,to i my...

NOC z głowy

serd pozdr z dyszką w załączeniu

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#172730

Starałem się jak mogę, między innymi z myślą o Tobie. A gdzie Prezes, tam i jego drużyna. Miłej i spokojnej nocy. Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172740

gość z drogi

melduje sie drużyna i serdecznie pozdrawia

Dobrego Dnia RAZ jeszcze,ale nie dla kazdego bedzie on być moze dobry i słusznie

dzisiaj beksa lala,bedzie zeznawać w swojej sprawie,i co znowu POleją się ślozy 

jaka to ona niewinowata ?

pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#172857

Fakt, że Stalin uwielbiał Chaplina, uwielbiał także Bustera Keatona i Harolda Lloyda (ślad tych uwielbień pozostał w filmie "Świat się śmieje", gdzie ci twórcy zostali wspomniani w czołówce filmu).
Faktem jest również to, że wielu hollywoodzkich artystów sympatyzowało otwarcie z czerwonymi np. James Steward, Warren Beatty, Spencer Tracy, lub sympatyzowało pokątnie np. Henry Fonda, Cary Grant, Orson Wells, a nawet Alfred Hitchcock.
Moje zdanie jest jednak takie - należy odróżnoć sztukę od nawet najlepszej propagandy (np. coby nie mówić filmy Einseinsteina, są świetne, ale to doskonała propaganda - jak mówił tow. Lenin "Kino to najważniejsza ze sztuk").
No cóż lewacy mają więcej utalentowanych twórców tzw. sztuki nowoczesnej niż my prawicowcy, co nie zwalnia prawicy od realizowania arcydzieł.
________________________________________
Olszewik, Kaczysta, NadUBowiec, brakujący typ Michnika

Vote up!
0
Vote down!
0

Olszewik, Kaczysta, NadUBowiec, brakujący typ Michnika

#172762

Witaj,
co prawda poruszyłeś co prawda poboczny ale ważny wątek.

A co do przewagi artystów lewackich artystów ?, bo zgoła odmienne zdanie. Na poziomie sztuki POP być może, na wyższym poziomie lewactwo wypada z gry.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172766

Szczególnie dzisiaj bryluje, bo jest bardziej tupeciarskie, bezczelne, bez zahamowań, nie uznające kanonów, na potęgę obalające dotychczasowe autorytety i co najważniejsze, bezczelnie wyciągające kasę z naszej wspólnej kiesy.
Nie będę pisał o naszej Kozyrze, znanej z techniki przytraczania i podglądactwa, a napiszę o kimś takim jak Christo. Ów wielki artysta, za koszmarne pieniądze opakowuje mosty, wybrzeża, skały i jego wytwór kosztuje na etapie "tworzenia" jak i rozbierania. Sztuka konsumpcyjna, tak można by ją nazwać; z tym że po konsumpcji, w tradycyjnym znaczeniu słowa, doznajemy uczucia sytości, a po pewnym czasie produkujemy nawóz, a ta konsumpcyjna sztuka nie daje nawet przemijającego uczucia sytości i nie daje nawozu, a jedynie odpad w postaci zużytej folii, papieru lub materiału oraz sznurka, które trzeba jeszcze utylizować. Ta sztuka nic nie tworzy. Taki rodzaj sztuki może tylko egzystować przy modelu finansowania z państwowej kasy, bo każdy indywidualnie sponsorujący sztukę, zainteresowany jest nią w imię miłości własnej i chce takim wytworem napawać się w samotności, a najczęściej w gronie przyjaciół i znajomych.
Bezczelne lewactwo posuwa się do puszkowania własnego nawozu i sprzedawania go jako 'Merda d'Artista'. Clou tej zabawy polega na tym, że tylko pierwszy może zebrać kasę, więc bitwa lewactwa na szokujące pomysły trwa. Ha ha.

Vote up!
0
Vote down!
0
#172773

Jeden taki nawet farbę żarł by gówno kolorować i mu się zmarło.
Poświęcił się dla sztuki ?!

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172935

czerwonych idiotów pełno.Skąd przybyli.Czyżby zkraju pracowników pracujących na ulicy Czerskiej?

Vote up!
0
Vote down!
0
#172770

Z importu oraz własnej hodowli.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#172936

Nie zapominaj o Żeromskim

W początkach 1909 roku, Piłsudski przebywał w Zakopanem. Spotkał się wówczas z Żeromskim, który podaje taką anegdotę. "To była proletariacka mizeria... Zastałem go siedzącego przy stole, stawiającego pasjansa. Siedział w kalesonach, bo jedyną parę spodni, jaką posiadał, oddał właśnie krawcowi do zacerowania dziur (...) założyłem sobie [powiedział Piłsudski, że jeśli mi ten pasjans wyjdzie, to będę dyktatorem Polski".

Źródło: Anegdota znana z relacji A.Grzymały-Siedleckiego, Rozmowy z samym sobą, Kraków1972, s. 160-161

Vote up!
0
Vote down!
0
#172974

Już wiem w jaki sposób chód Chaplina rozszyfrowałeś. Jesteś Wielki...

Vote up!
0
Vote down!
0
#173179