NOWA GWIAZDA PO Z ODZYSKU !

Obrazek użytkownika jwp
Blog

I oto mamy nową gwiazdę PO z odzysku.

( proszę przeczytać do końca - video można przecież pominąć )

Jest to naprawdę zasłużona i godna podziwu kobieta, zarówno za działalność w Solidarności i życie prywatne, choć znana z lewicowych sympatii.

Tu ciekawa prawda o jej roli w strajku.

]]>www.leszek.sopot.salon24.pl/223769,strajk-komunikacji-miejskiej-w-sierpniu-1980-r]]>

( notka jest z 19.22, a o 21.00 już spotkałem się w realu z takimi oto tekstami ludzi ze środowisk artystycznych i intelektualnych: "zaraz zadzwonię do Hani z gratulacjami, nie wytrzymała obłudy Kaczyńskiego", no cóż póki co mają swoją bohaterkę, burżuje zawsze wysługiwali się... )

Jednak wpadła furię niczym Niesiołowski.

( 31 sierpnia ma miejsce ]]>premiera biografii]]> Henryki Krzywonos wydanej przez ,,Krytykę Polityczną. ) - źródło ]]>iszbin.salon24.pl/]]>

Niech pan nie buntuje ludzi przeciwko sobie - apelowała do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego uczestniczka strajków sierpniowych Henryka Krzywonos.

Krzywonos, która weszła niespodziewanie na mównicę po wystąpieniu lidera PiS, oświadczyła: "Słucham tak pana prezesa i - powiem szczerze - jestem zwykłą kobietą, więc jakbym miała was obrazić, to z góry przepraszam - krew mnie jaśnista zalewa. Bo przecież obraża tu nas wszystkich". Niektórzy na sali te słowa zareagowali gwizdami.

"Momencik, zaraz będziecie gwizdać, nie pozwolę siebie przekrzyczeć" - zareagowała Krzywonos.

Jak podkreśliła, "Solidarność to jest słowo, które zobowiązuje". "Więc ja was bardzo proszę - zachowujmy się jak ludzie, bo to żeśmy sobie wypracowali" - powiedziała Krzywonos.

"A pana, panie prezesie, bardzo proszę, żeby pan nie buntował ludzi przeciwko sobie".

"Nie wiem, co panu się stało. Ja panu bardzo współczuję, ale proszę współczuć innym i dać im normalnie żyć, bo wszystko, co pan robi, to - przepraszam bardzo - mnie to obraża - pan niszczy godność Lecha, to pan ją niszczy, dołuje. Naprawdę tak się dzieje" - powiedziała.

Jak zaznaczyła, na sali zjazdu są obecni uczestnicy strajków zarówno z PiS, jak i PO, których ona bardzo szanuje. "Solidarność to słowo, które zobowiązuje. Nasze dzieci oglądają to wszystko. Co myśmy sobie wywalczyli po trzydziestu latach? Gwizdy, nieszanowanie ludzi, którzy tam byli i robili?" - pytała i apelowała o jedność.

Jarosław Kaczyński odpowiadając Krzywonos powiedział: "Pani była łaskawa mnie całkowicie nie zrozumieć; to jest wielkie nieporozumienie".

Ale ona po raz drugi swoje i to samo, szczególnie to, iż Jarosław Kaczyński niszczy godność Lecha.

Pięknie ujął to bloger z salomu24 - strongman

]]>www.sonderzugnachpankow.salon24.pl/223566,strychala-na-uslugach-tuska]]>

Cytuję:

Strychała na usługach Tuska

"Tylko naiwny, lub ograniczony umysłowo albo oglądacz  "zaprzyjaznionej stacji tv" wierzy w to, że Strychała z domu Krzywonos spontanicznie zwyzwała prezesa PiS na zjezdzie "Solidarności". Ta członkini Komitetu Wyborczego B. Komorowskiego juz na godzinę przed rozpoczeciem Zjazdu "szykowala sie na Kaczora". I nawet gdyby Prezes PiS nic nie powiedział to i tak dyspozycyjna Strychała wlazła by na scenę i broniła ukochanego Tuska. A to , że w swoim tramwajarskim pomyślunku kompletnie nie zrozumiała prostych i prawdziwych słów Prezesa PiS nic to. Jest rozkaz. Jak rozkaz to rozkaz - każdy tramwajarz to zrozumie."

Jak to się dzieje, że można czynić dobro, a potem wspiera się "ZŁO PO".

Anna Walentynowicz trwała niezłomnie, trwa Andrzej Gwiazda i wielu innych.

Ale widać Pani Krzywonos spodobało się goszczenie na salonach, jak ostatnio na salonie TVN24, w programie Babilon.

Babilon mi się raczej historycznie źle kojarzy, Rastafarianom też.

Babylon System is the Vampire
Sucking the children day by day
Me say the Babylon System is the Vampire
Sucking the blood of the sufferers
Building church and university
Deceiving the people continually
Me say them graduating thieves and murderers
Look out now
Sucking the blood of the sufferers

Tell the children the truth

I NA GORĄCO: W TVN24 NIEJAKA POCHANKE NAZWAŁA KRZYWONOS - "FENOMENALNA, PEŁNA EMOCJI".

Od dłuższego czasu Pani Krzywonos była gościem Sierkowskiego w Krytyce Politycznej.

]]>www.krytykapolityczna.pl/Nr-16-17-jesli-nie-monogamia-to-co/Tramwajem-do-domu-dziecka/menu-id-27.html]]>

I u Pani Stokrotne-Dzięki Moniki Olejnik

]]>www.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET/Henryka-Krzywonos]]>

I jaki pisałem była już w Babilonie TVN24, a zatem doskonale ją przygotowali do "spontanicznego wystąpienia". Mamy nową "Gwiazdę na Lodzie" TVN-u. Bo na lodzie i tak zostanie.

Ale pokażmy jednak jasną stronę nieodżałowanej pamięci Pani Krzywonos, a może jednak Pani MoNosa. Wie kiedy się podłączyć, a z drugiej strony dobrej, prostodusznej kobiecie łatwo mózg wyprać.

Życiorys

]]>www.encyklopedia-solidarnosci.pl/wiki/index.php]]>

]]>www.pl.wikipedia.org/wiki/Henryka_Krzywonos]]>

JAROSŁAWIE JESTEŚ WIELKI I WIELKIM MÓWCĄ TEŻ.

Każdy czas ma swoich Chrystusów.
I by nie popaść w paranoję.
Jedna z najpiękniejszych współczesnych kolęd.

Brak głosów

Komentarze

Czy można obronić coś,co jest nie do obrony.tvn-y uporczywie robią krecią robotę-z mizernym skutkiem.Początkowo ogłupianie tm wychodziło, teraz przynosi odwrotny skutek.Nie wiem czy PIS-owey nie powinni całkowicie zbojkotować oszukańcze media aż do skutku.Ohydnych "kiełbas"nie kupuję,wyborczej nie czytam i żyję.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#82707

To dobrze, że prowadzisz zdrowy tryb życia.
Nie graj tylko w piłkę.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#82711

ta
a ile w niej seksu

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#82712

ale się cieszę bo choć jestem ciut starsza to dopiero ze mnie bogini seksu przy heńce, ha, ha, ha,

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#82717

aktualnie obowiązujący kaliber kobietki.
Wzorzec do naśladowania został zapodany ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#82728

Bez mała tona!
_____________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#82909

Nie ona jedna prostoduszna, a teraz wkręcona bezpowrotnie. Niektórym niewiastom w pewnym wieku przewraca sie w głowie. W każdym razie potrzeba rozgłosu zaspokojona. Żal  Krzywonoski, bo najpierw sobie szkodzi.   

Vote up!
0
Vote down!
0

prowincjuszka

#82721

Lepiej zostawić fizyczność tej pani w spokoju.

Warto natomiast byłoby rozjaśnić słowa : " ja zatrzymałam cały ruch w Trójmieście", co zgodnie współgra z wypowiedzią Tuska:"wszyscy byliśmy na tym strajku".  Czy Krzywonos faktycznie jednym tramwajem zablokowała całą komunikację i czy Tusk był na strajku w stoczni?Wraz z upływem czasu , przybywa nam bohaterów, o heroicznych i kluczowych dokonaniach dla sprawy.

A wracając do wątku seksualności dla równouprawnienia płci :czy nie wygląda żałośnie facet po 70-tce gdy wydaje mu się iż zapach młodych dziewcząt przywróci mu wigor? Lub jak kto woli :nastolatka kokietujaca starca ma w sobie coś z sadystki.

facet

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#82723

Strasznie gruba z braku szacunku dla siebie. Ja bym sie wstydziła publicznie występować w jej postaci. A skoro fizyczność nieważna, to dawniejsze zasługi nie usprawiedliwią aktualnych zagrywek.

Vote up!
0
Vote down!
0

prowincjuszka

#82734

Może to trochę za ostro, gdyż szanuję Panią Krzywonos za jej życiowe dokonania - przeszłe i jak sądzę nie piła gdy: " ja zatrzymałam cały ruch w Trójmieście". Ale kłania się rysunek Mleczki ( jak ktoś znajdzie to chapau bas ). Opisuję: Dwóch Polaków na kacu stoi przed piramidą Cheopsa ( zapewne w Egipcie - choć Polak potrafi ), a jeden mówi: nie takie rzeczy my robili ze szwagrem po pijaku". A w TVN24 trwa festiwal chwały Pani Krzywonos - czyli byli przygotowani. Jest dobrze i będzie jeszcze lepiej. Jak pragnę jak najdłuższej władzy PO i jej popleczników, potem już tylko.

Lub bardziej lirycznie po polsku.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#82748

Gdyby mówiła coś od siebie to odniosła by się do wystąpienia J. Kaczyńskiego a jej wypowiedź wyglądała jak wcześniej napisana przez juniora Mazowieckiego. Całkowicie bez sensu i nie na temat. Powtarzała jak zdarta płyta tylko o dzieleniu i obrażaniu więc cokolwiek by Kaczyński nie powiedział można to było jak mantrę powtarzać.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#82786

Pewnie nie raz będzie żałowała tego wyskoku. Sama się przekona ze szacunek łatwo stracić ale go ciężko odzyskać. W tym tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa Lech Walesa może powiedzieć. O ile on zbił majątek na etosie Solidarności i honorariach na donoszeniu. To Krzywonoc pewnie dostanie mieszkanie i talon na samochód. Oto na dzisiejsze warunki business women Tuskowe. Nie ma złego aby nie wyszlo na dobre. Wyłażą mendy z katów. Łatwiej będzie odróżnić. Gnidę od pluskwy. Nie jest mi w smak jak się śmiejemy z jej tuszy. I prosiłbym abyśmy ograniczyli się do opiniowania jej pokrętnego postępowania. Jeżeli chcecie poznać różnice miedzy nami a tymi mendami. To porównajcie Krzywonos do Pani Walentynowicz. Wnioski z porównania odsłaniają przepaść jaka dzieli nasze wartości od tej nędzy. Niech Moc będzie z Nami.

Vote up!
0
Vote down!
0

capitanemo

#82905

ależ ona ma już nowe środowisko - pani Bochniarz, pani Kwaśniewskiej, pani Komorowskiej...

Vote up!
0
Vote down!
0
#82907

Niestety nie wie, że w tamtym środowisku zawsze będzie uważana za parweniuszkę, niegodną większego zachodu. Najpierw zostanie wyciśnięta do maximum, a następnie odrzucona niczym wyżęta stara brudna szmata.

No cóż nie każdy jest w stanie myśleść trochę poza czubek nosa. A książka? Właśnie nastąpiła antypromocja! Któż tą książkę kupowałby? Ludzie szukający inspiracji. A tych napewno pani Krzywonos nie znajdzie wśród tamtego środowiska.

________________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#82919