Pojawia się jedno pytanie; czy Polak może posunąć się do takiego czynu znając historię tej dziewczyny?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Kto sprofanował pomnik tej wspaniałej 18 letniej dziewczyny zamordowanej przez komunistów za to, że kochała Polskę. Pytam się kto ? Co za bezmózgowie z LGBT dewianci seksualni, czy wnuki tych co mordowali tę narodową bohaterkę. Jakim trzeba być wypranym antypolskim wrogiem. Mam nadzieję, że organy ścigania znajdą tych sprawców, ujawnią i upublicznią ich dane personalne i przykładowo ukarzą.

A co na to środowiska patriotyczno - narodowe ?

INKA "zachowała się jak trzeba" stając się narodowym bohaterem oraz wzorem do naśladowania.

Danka Siedzikówna Inka o prawie dziecięcym wyglądzie, piękna dziewczyna, w słoneczny poranek 28 sierpnia 1946 r. (za sześć dni miała skończyć 18 lat) ma zostać rozstrzelana. Ileż wtedy miała pragnień, marzeń i życia przed sobą. Uczepiła się tych swoich przyszłych 18 lat pragnąc bardzo żyć dalej, by spełnić choćby marzenia zobaczenia Warszawy.

O czym ta bohaterska dziewczyna myślała przed śmiercią tego w książce nie doczytamy, o czym marzyła, czego pragnęła i co by ją czekało, a czego nie będzie – pewno tak myślała wówczas stojąc przed swoimi oprawcami.

Może młoda Inka, jak każde dziecko tęskniła za matką zamordowaną przez Niemców i pochowaną gdzieś pod lasem pod Białymstokiem, a może tęskniła za ojcem leżącym w żołnierskiej mogile daleko od ojczyzny w Teheranie. Może pomyślała też, że już nigdy nie zobaczy Warszawy i nie pojedzie tam z ojcem i matką.

Jest godzina 6.15, sala egzekucyjna wypełniona ludźmi, a może nie ludźmi a bandytami komunistycznymi w osobach prokuratora Suchockiego, lekarza i funkcjonariuszy UB żądnych krwi. Prokurator kończy czytać uzasadnienie wyroku śmierci, pada komenda „Do zdrajców narodu polskiego ognia!” Inka krzyczy: „Niech żyje Polska” strzały z dziesięciu sowieckich pepesz nie trafiają w Inkę, ci chłopcy z KBW nie mogli przecież tego zrobić, byli zbyt młodzi, może czuli, że Inka jest niewinna, a ten wyrok to zbrodnia. Była zbyt piękna i zbyt czysta, jak na te brudne czasy.

Inka ogłuszona strzałami, ale żywa pełna nadziei na uratowanie cudem życia zostaje dobita przez ubeckiego funkcjonariusza – podporucznika Franciszka Sawickiego z pistoletu strzałem w głowę. Ten kat zastrzelił Inkę z własnej inicjatywy, był to człowiek z tzw. awansu społecznego, oficerem został dzięki NKWD i KBW. W momencie oddania strzału krzyczał: „Nie chciała gadzina zdechnąć trzeba ją dobić”.

W pożegnalnym grypsie, przemyconym poza katownię, ta młoda dziewczyna, bohaterka swoich i naszych czasów pisze tak: „że jest jej przykro iż musi umierać, ale pragnie powiedzieć swojej babci, że zachowała się jak trzeba”.

Cześć i Chwała Bohaterom.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Te lewackie gnidy i śmierdziele, mają zadanie od swoich mocodawców z Rosji i Niemiec, niszczyć wszystko co Polskie.

Tak jak w przypadku Inki, która jest Polskim symbolem walki o Wolność Polski z komuszymi bandytami, dla tego trzeba to niszczyć. A takich przypadków ataków na naszych Narodowych Polskich Bohaterów jest cała masa.

PO, SLD, Nowa Lewica, Razem, Wiosna, Polska 2050, to ugrupowania które dążą do zniszczenia Wolnej Polski, a ich lewicowe bojówki niszczą takie pomniki jak z Inką, czy profanują kościoły. Co dla Polaków jest święte.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1662374

- i ich agentów w Polsce jest wzbudzanie niepokojów, negatywnych emocji i antagonizowanie nas.

Oni nie chcą dać nam spokojnie żyć, dogadywać się i abyśmy budowali dobrobyt w naszym kraju.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1662380

Kto i jak pomieszał Polakom w głowach tak dalece, że mają wrogą Polsce pustkę w głowach i nie potrafią, nie są w stanie myśleć samodzielnie?

A przykład głupoty idzie z góry, wprost od polityków oraz wysokiej klasy uczonych politologów. Wprost irytujące przykłady skrajnej nieumiejętności logicznego myślenia, mieszania porządków oraz tragicznego braku zdolności do rozumienia rzeczywistości.

Niech przykładem będzie niesłychanie produktywna konwencja młodej lewicy, z której tak dumny jest towarzysz Włodzimierz Czarzasty, pierwszy sekretarz jednej z wielu komunistycznych polskich partii (KPP). Konwencja komunistycznych związków młodzieży polskiej (ZMP) wskazała 10 najważniejszych dla Polski spraw. Są to zagadnienia wybierane od Sasa do lasa, wskazujące na rzeczywisty brak zrozumienia rzeczywistych wyzwań przyszłości naszej Ojczyzny. Cała lista wybranych przez lewicową młodzież problemów wskazuje na intelektualną kalkę ideologicznej myśli politycznej towarzysza Włodzimierza Czarzastego. Ale całość tej listy, niestety jest przykładem skrajnej nieumiejętności logicznego myślenia, mieszania porządków oraz tragicznego braku zdolności do rozumienia rzeczywistości.

Dzisiaj rano słyszałem wypowiedzi niektórych polityków totalitarnej opozycji, którym nie mieści się w głowie umiejętność logicznego myślenia oraz zdolność do rozumienia rzeczywistości. Jest to namaszczone i zupełnie podobne do inteligentnego promieniowania bezdenną głupotą. Bełkot, z którego wynika, że PiS jest przyczyną pandemii, a rząd ma obowiązek rzucić na rynek tyle pieniędzy ile potrzebują przedsiębiorcy oraz wprowadzić edukację seksualną ...

Głupawa propaganda zamiast wszystkiego, co powinno być mądre.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1662378

...ani sensu, ani logiki w tym działaniu. Opluwanie i nienawiśc do wszystkiego, co pozytywne, wartościowe, co świdczy o poświęceniu dla Polski. Bez reformy szkolnictwa i przywrócenia prawdziwych autorytetów nie wyjdziemy z tego zakrętu...  

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1662383

To hołota we wschodnim wydaniu
Tym większa motywacja, żeby wygnieść to robactwo.Podejrzewam, że to tylko sprawka jednego lub co najwyżej paru zwyrodniałych spadów i tyle.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1662429

Tylko i wyłącznie schetyna jest winien, że te czerwone zakały wróciły....

Pozdrawiam serdecznie. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1662431

http://old.niepoprawni.pl/blog/1601/inka-polonia-restituta

 POWINNA ŚWIĘTĄ Zostać.

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1662445

Optyka Boga.......180 % przekręcona w prawo od szatana i jego pachołkom.

......Bogiem nie jestem ale wierzę głęboko, że przebywa już w naszej wiecznej Ojczyźnie - NIEBIE !.....

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

.......a czemu to uczynili ? .........brak odpowiedzi na ludzki rozum.........bo oni już są w mocy ciemnych sił, szatańskich......

Dziękuję Drogi Poeto za wpis 

Pozdrawiam Cię serdecznie,

MM

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1662483

Wiedzą że są na tyle zdemoralizowani, iż nie ma w nich odrobiny zdolności do żadnych poświęceń dla dobra innych, wspólnego. Takie i podobne upamiętnienia są im wyrzutem dla duszy i ciała.

Marne jednostki

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1662452

"GUŁAG dziecięcy: Jak system radziecki reedukował dzieci „wrogów ludu”.

Szczególnie do przeczytania przez tych, zapatrzonych w lewicę.

 

https://vakin.livejournal.com/2733652.html?utm_source=fbsharing&utm_medium=social

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1662456

po prostu patologia! 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1662486

- zalinkowany niżej temat (link aktywny tylko kliknąć). Polski Rząd PiS-u totalnie nie panuje nad sytuacją w kraju.

Doszło do tego że Polacy domagają się ochrony przed bandytami w mundurach polskiej Policji !!!!!

Prawdopodobnie ci wykolejeńcy przebrani za Policje dokunują wiecej przestępstw i morderstw niż przestępcy. Minęło 6 lat a sytuacja tylko się pogarsza i nie patrzcie na statystyki przez nich zmanipulowane.

Rozkład Państwa Polskiego trwa. Czy ktoś wreszcie przegoni tego fafluna Ziobrę ?? - ile to jeszcze będzie trwało ?

https://niezalezna.pl/381977-powstanie-komisja-sledcza-ws-morderstwa-brzeskiej-stowarzyszenie-pisze-list-otwarty-do-poslow

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1662509

Tego nie przeczytasz na polskojęzycznych portalikach

24 II 1953 niewdzięczne zd radzieckie mordy,zgładziły w "Pałacu Cudów" na Mokotowie,Legendarnego Twórcę i Szefa "Kedywu" AK Śp.Generała Augusta Emila Fieldorfa ps."Nil".

https://twitter.com/AnitaSchelde

Golgota Śp.Gen.Fieldorfa : Aresztowanie > Żydówka Fajga Mindla Danielak Rozprawa > Żydówka Maria Sand I instancja > Żyd Benjamin Wajsblech Wyrok zatwierdzają > Żydzi Emil Merz,Gustaw Auscaler,Paulina Kern Na śmierć Polskiego Bohatera prowadzą > Żydzi płk UB Goldberg i Fejgin.

 

 

Wieczna Chwała Bohaterom ! Hańba UB-eckim zbrodniarzom

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1662581

Tego nie przeczytasz na polskojęzycznych portalikach

24 II 1949 Wolne Sądy skazują na śmierć Śp.Henryka Wieliczko ps."Lufa"-dowódcę 4 Szwadronu 5 Brygady Wileńskiej AK. 60 udanych akcji na Warmii i Mazurach w latach 1944-47.Podczas Golgoty na Zamku Lubelskim zachował się jak trzeba

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1662682

Tego nie przeczytasz na polskojęzycznych portalikach

Instytut Ordo Iuris inauguruje program ochrony dobrego imienia Polski i walki z dezinformacją. Jego prawnicy będą pozywać osoby oraz redakcje, które na przykład zarzucają Polsce brak praworządności, czy udział w Holokauście

https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2685767,Ordo-Iuris-chce-bronic-wizerunku-Polski-Zapowiadaja-pozwy-za-nieprawdziwe-informacje

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1662685

Tego nie przeczytasz na polskojęzycznych portalikach

 

Młody chłopak bojowo nastawiony spojrzał wymownie w obiektyw aparatu... Nie miał świadomości, że za kilka dni zginie oddając swoje życie w walce o wolność Zbigniew Knotowski ps. "Obowiązek" , Powstaniec Warszawski 1944.

Poległ w walce o wolność, miał 21 lat.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1662757

Pomilczmy......

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1662844

Oczywiście, że Polak może się posunąć do takiego i każdego innego najgorszego czynu, nawet zbrodni...jeżeli się nie modli.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1662848

Najwyraźniej trzeba czegoś więcej, by zamiast pytania o Boga nie było pytania "gdzie był wtedy człowiek". Trzeba sprzeciwu i konkretnych czynów. Po czasach Verdun Francja nie chciała wojen ale przestała reagować normalnie i upadła. Po czasach klęski III. Rzeszy upadły Niemcy. Dalszy wzrost pacyfistycznego liberalizmu mamy w UE i Europa upada cywilizacyjnie na naszych oczach a triumfują ci zdolni do czynu i poświęceń. Potrzeba działania a nie wyczekiwania ciosów, inaczej to dzicy i lewacy na smyczy korporacji nas usadzą na dobre. Dziwić się, że zawsze znajdzie się zaprzaniec i wejdzie na głowę, gdy mu na to pozwolić? Nie ma odstraszających kar, nie ma wielkiego odporu, nie ma walki bojówek na ulicy to co ma być, jak nie gównarzeria skandująca wulgaryzmy? Obudzicie się, jak dorosną i przejmą władzę

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1662861