CZAS PORACHUNKU Z PRZYSZŁOŚCIĄ (akt I)

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Oby każdego 13 dnia każdego grudnia George Soros wkurzał się na Polskę tak, jak to się stało teraz, w kolejną rocznicę zbrodni stanu wojennego. Najtrafniej wyraził sens tej zbrodni pan Krzysztof Wyszkowski: «Gdy świat gnał do przodu, Polskę wtrącono do więzienia na 8 lat» [link]. Wiemy kto i kiedy wtrącił Polskę do więzienia, teraz jeszcze musimy dowiedzieć się kto, kiedy i jak Polskę sprzedał. George Soros opisał to w książce "Uderwriting Democracy":

Przyszedł do Czesława Kiszczaka i poprosił o wskazanie człowieka, który nadawałby się do roli twardego egzekutora planu przejęcia polskiej gospodarki. Czesław Kiszczak skierował go do Bronisława Geremka, który trafniej wytypuje takiego CEO. Ten wspólnie z Jackiem Kuroniem polecił Leszka Balcerowicza. Różne są opowieści o tym jak pisano plan Georga Sorosa, Jeffrey Sachsa i Davida Liptona, zwany później planem Leszka Balcerowicza. Proponuję parę najzgrabniejszych tekstów [link], [link].

A zacytuję fragment diagnozy Antoniego Dudka:

W planie, jaki w marcu 1989 r. skierował do prezydenta Busha, Soros zaproponował powołanie w Polsce «zarządu powierniczego» nad przedsiębiorstwami państwowymi, który sprawować miała «niezależna Agencja», z udziałem przedstawicieli Zachodu. Agencja ta – mając wpływ także na działalność banku centralnego – miałaby zająć się sprzedażą przedsiębiorstw, a równocześnie obsługą długu zagranicznego.
(Książka: "Od Mazowieckiego do Suchockiej")

Najkrótsza definicja stanu polskiej rzeczywistości w latach 1988 - 2015 zawiera się w słowach  «zarząd powierniczy nad Polską». Celem ustanowienia tego zarządu było  zorganizowanie grupy ludzi interesu, świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu, realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w Polsce, dążąc do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa miała realizować wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami [link].

Mówiąc zwięźle taki «zarząd powierniczy» funkcjonował w Polsce od 1944 roku do jesieni 2015. Mniej więcej w roku 1988 roku właściciele Polski przenieśli się ze wschodu na zachód, a «zarząd powierniczy» został pokojowo przekazany nowej zorganizowanej grupie działającej w interesie tych samych "nowych właścicieli Polski".

Władza tego «zarządu powierniczego» tkwiła w tych samych rękach reżimu bolszewickich właścicieli Polski, których furię, nienawiść i pogardę widzimy dzisiaj na polskich ulicach. Władza okupanta, który zdegenerowała się do rozmiarów małej budki w której mieszka jeszcze mniejszy lempart.

Pierwszą Niepodległość Polski odzyskaliśmy w listopadzie 1918 roku.

Drugą Niepogległość Polski odzyskaliśmy w listopadzie 2015 roku. Ale odzyskanie niepodległości nie jest jednorazowym aktem, to dopiero rozpoczyna proces, który następuje później i musi nieustannie trwać [link]. Coś takiego trzeba zrozumieć, to nie jest, ani nigdy nie była jedna bitwa, ani jeden wyjątkowy sukces, to jest proces, który trwa. To jest nieustająca wojna o polską Niepodległość.

Każdego dnia, od setek lat, taki jest nasz polski obowiązek. O tym kilka słów w akcie II, w którym chcę rozprawić się z przyszłością odwiecznych wrogów Polski.

 ____________________________________

Totalitarnym PO, PSL, Lewicy, żadnej Hołowni, Konfederacji ani ich ideologii
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale po prostu niczego, nawet złamanego grosza!

* * * 

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Władza «zarządu powierniczego» tkwi w tych samych rękach starego reżimu bolszewickich właścicieli Polski, których furię, nienawiść i pogardę widzimy dzisiaj na polskich ulicach. Władza okupanta, która zdegenerowała się do rozmiarów małej budki, w której mieszka jeszcze mniejszy lempart. #13grudnia1981

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

michael

#1654911

CEO - Dyrektor wykonawczy «zarządu powierniczego» nad aktywami europejskiego komunistycznego kolonializmu w Polsce, mianowany przez mocodawców bolszewickiej agentury wrogów Polski.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

michael

#1654912

   Witam! Dzięki za artykuł, zawsze na czasie. Pan Krzysztof Wyszkowski mówi oczywistą prawdę. Chyba czas zacząć golić żeńskie ulicznice , jako karę najmniejsza za zdradę Polski wzorem naszych bohaterów Armii Krajowej?  Takie Jachiry też nie będą bezkarne. Mandat poselski, nie obliguje do zdrady. Może niektórzy uznąją  to, jako radykalizm, ale w moim mniemaniu to najmniejsza początkowa kara. Czas zacząć tworzyć grupy ludzi z sercem Polskim, bo Antifa Niemiecka Lampart chce być bezkarna. My nie walczymy o Unię, ale o Polskę I, dlatego trzeba radykalnego oporu. Wierzę, że Polskie społeczenstwo pogoni to opresyjne obce agresywne antypolskie agenturalne srebrnikami warcholstwo. Tu potrzeba więcej radykalizmu, aby pogonić z Polski Neokomunę, czyli czas na nieugiętych ludzi czynu. Takie grupy od dawna istnieją i nie dopuszczą do fizycznej anarchii państwa.

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1654941

los kozy

 

smętnie pobekuje

duszą powrozy

tak w ręce opozycji

oddać los kozy!

 

PS Znakomity tekst!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1654948

[link], 27.11.2017 r. W dość powoli posuwającej się pracy nad prognozą, przywołałem pojęcie «nieaktywnych aktywów». Jest to bardzo poważna diagnoza, należąca do bardzo ważnego faktu naszej polskiej historii. To jest groźne zjawisko, które jest inspirowane przez poważne siły polityczne i ekonomiczne, których celem jest sparaliżowanie wszystkich polskich aktywów
To zjawisko powinno stać się przedmiotem samodzielnej pracy, dla której mam nawet tytuł proponowany przez mały i konkretny zespół.

Ten tytuł to "CZAS ZNISZCZENIA".

W moim przekonaniu jest to czas świadomego i celowego oraz zorganizowanego działania, które miało doprowadzić do pozbawienia Polski szans na samodzielny i niepodległy byt państwowy poprzez pozbawienie Polski dostępu do jej wszelkich pieniężnych i nie pieniężnych aktywów.

Czas zniszczenia biegnie nieprzerwanie od 1 września 1939 i wydaje się, że jego koniec nastąpił jesienią roku 2015, ale tak zwana totalna opozycja robi wszystko, aby zniszczenie i jego skutki trwały nadal.

"W Polsce trwa wojna o wszystko!"

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1654993

Wróg Polski nie jest chorym z urojenia i mściwej nienawiści szaleńcem, to zimny i wyrachowany przeciwnik, człowiek interesu, międzynarodowy gangster polityczny i ekonomiczny, który korumpując polską kompradorską sforę służalców, po prostu inwestuje pieniądze. Wydaje miliony dolarów i euro w swoim interesie. Prosta kalkulacja, aby ukraść całe państwo, trzeba zdemoralizować jego elity władzy. Złodziejska prawda, aby okraść sąsiada nie jest potrzebny wybuch granatu, wystarczy przekupić stróża.

Uwaga końcowa. W pierwszej połowie XX wieku ukształtował się nowy rodzaj przestępstwa, polegającego na zorganizowanym napadzie na cały kraj w celu wrogiego przejęcia państwa w celu grabieży jego aktywów ekonomicznych. Proponuję nazwę: STATECIDE. Otwieram ten temat dyskusji.
[link] 11.09.2016

P.S. Michał Kamiński znowu knuje. [link]. Jedna moja uwaga w tej sprawie. Ani pan Michał Kamiński, który po prostu jest politycznym hochsztaplerem, ani całe polityczne środowisko jakiejkolwiek liczącej się w Polsce opozycji zupełnie nie ma pojęcia o tym na czym polega rządzenie jakimkolwiek państwem, nawet bardzo małym. To jest całe środowisko ludzi, którzy zupełnie nie są przygotowani do sprawowania jakiejkolwiek władzy. Pragną władzy, ale nie wiedzą po co. 
W Rosji jest poważne środowisko kształcenia państwowych kadr kierowniczych dla "służby państwowej" (np. MGIMO). Podobne systemy elitarnych szkół istnieją w wielu krajach świata, w Wielkiej Brytanii, w USA, Francji. Niestety w Polsce wystarczy wykształcenie marnej aktoreczki teatrów marionetek, która nic nie wie o odpowiedzialności wynikającej z udziału w rządzeniu.
Róbta co chceta, ponieważ immunitet chroni przed odpowiedzialnością z tytułu nawet najstraszniejszego głupstwa.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1654995

że mamy największy od 1939 roku zakres podmiotowości, a ten rząd (daleki od doskonałości) zrobił najwięcej dla Polaków spośród wszystkich rzadów III RP.  Michał Kamiński jest czymś więcej niż hochsztaplerem - to facet mający kontakty z izraelskim wywiadem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1654996

[niezależna] Do tej pory przez kolejne wieki mordercy strzelali do nas z broni palnej, używali wszelkich narzędzi masowego mordu, pani Marta Lempart robi to "nowocześnie", manipulując współczynnikiem mobilności społecznej, systematycznie sterując współczynnikiem "R" reprodukcji wirusa COVID19. Pani Marta Lempart nakłaniając Polaków do masowych demonstracji w obszarze całej Polski - w ten sposób morduje ludzi.

Skutki demonstracji Strajku Kobiet
są bardzo podobne, do skutków
masowych egzekucji w czasie II Wojny światowej.

[link]

Totalitarna opozycja mogłaby, w tym rzeczywistym stanie rzeczy, przyczynić się do pomocy i wsparcia wszelkich działań rządu i nierządu zmierzających do ratowania zdrowia i życia wszelkich ludzi narażonych na zagrożenie wszelkimi możliwymi chorobami. Ale niestety, totalitarna opozycja robi wszystko co może aby kontestować, sprzeciwiać się, sabotować, protestować, a przede wszystkim wspierać transmisję wirusa, zbliżając ryzyko załamania się wydolności służby zdrowia.

Dlatego postawienie totalitarnej opozycji oraz jej odpowiedzialnym politykom zarzutu ludobójstwa (genocide) oraz państwobójstwa (statecide) uważam za uzasadnione.
[link]

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1655004