KTO ZAMORDOWAŁ GENERAŁA PETELICKIEGO?

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

KTO ZAMORDOWAŁ GENERAŁA PETELICKIEGO?

DLACZEGO GENERAŁ SŁAWOMIR PETELICKI POPEŁNIŁ "SAMOBÓJSTWO"?

LIST GENERAŁA PETELICKIEGO ZNALEZIONY W SIECI

Warszawa 19 kwietnia 2010

 

LIST OTWARTY DO PREMIERA DONALDA TUSKA

 

 Panie Premierze!

 

 Zakończyła się Żałoba Narodowa po największej Tragedii w historii powojennej Polski. W wyniku karygodnych zaniedbań, niekompetencji i arogancji staliśmy się jedynym na świecie krajem, który w jednym momencie stracił całe Dowództwo Wojska, ze Zwierzchnikiem Sił Zbrojnych Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej na czele. Apeluję do Pana o podjęcie radykalnych kroków mających na celu ratowanie Polskich Sił Zbrojnych i systemu antykryzysowego Państwa.

 

W trybie pilnym należy:

 

1. Rozwiązać Wojskową Prokuraturę i powierzyć prowadzone przez nią sprawy Prokuraturze Cywilnej. Będzie to zgodne z wcześniejszymi wnioskami Prawa i Sprawiedliwości popartymi przez Platformę Obywatelską, których orędownikami byli między innymi Świętej Pamięci Poseł Zbigniew Wassermann i Generał Franciszek Gągor.

2. Ustanowić pełnomocnika Rządu d/s ratowania naszych Sił Zbrojnych i powołać na to stanowisko generała dywizji Waldemara Skrzypczaka (byłego dowódcę Wojsk Lądowych, który miał odwagę głośno mówić o zaniedbaniach w MON), cieszącego się ogromnym autorytetem w Wojsku Polskim.

3. Odwołać Ministra Obrony Narodowej i do czasu wybrania Prezydenta powierzyć kierowanie Resortem przewodniczącemu Ko-misji Obrony Senatu Maciejowi Grubskiemu z Platformy Obywatelskiej, który broniąc żołnierzy z Nangar Khel wykazał się zaangażowaniem i dobrą znajomością problematyki wojskowej. Ministerstwem Obrony może skutecznie kierować tylko osoba nie związana z panującymi tam od lat „betonowymi układami”.

4. Przywrócić na stanowisko Szefa Rządowego Centrum Antykryzysowego doktora Przemysława Gułę.

Ponad rok temu w obecności byłego wiceprezesa Narodowego Banku Polskiego, profesora Krzysztofa Rybińskiego, przekazałem ministrowi Michałowi Boniemu notatkę na temat karygodnych zaniedbań w Ministerstwie Obrony Narodowej. Zdecydowałem się na to, gdyż Bogdan Klich wysłuchiwał moich rad popartych ekspertyzami specjalistów polskich i amerykańskich, a następnie postępował wbrew logice!

Wszyscy Polacy widzieli tragiczną katastrofę wojskowego samo-lotu CASA C-295M, w której zginęło dwudziestu znakomitych lotników. Tłumaczyłem Ministrowi Klichowi, dlaczego tak się stało, prezentując mu procedury NATO. Minister zapewniał, że wyciągnie z tego wnioski. Nie wyciągnął! Nastąpiła katastrofa wojskowego samolotu BRYZA, w której zginęła cała załoga. Była jeszcze katastrofa wojskowego śmigłowca Mi-24. Pytałem publicznie B. Klicha, ilu jeszcze dzielnych żołnierzy musi zginąć, żeby zaczął konieczne reformy w Wojsku? W sierpniu 2009 roku bohaterską śmiercią zginał kapitan Daniel Ambroziński, którego patrol w Afganistanie Talibowie ostrzeliwali przez sześć godzin, a nasze Lotnictwo nie mogło tam dole-cieć, bo miało za słabe silniki (MI24). Co więcej, jak już doleciało – było nieuzbrojone (Mi-17). Minister Klich zapewniał wtedy publicznie, że w trybie nadzwyczajnym dostarczy do Afganistanu odpowiedni sprzęt. Nie zrealizował tych obietnic, za to wodował uroczyście kadłub Korwety Gawron (który kosztował ponad mi-liard sto milionów złotych), komunikując zdumionym uczestnikom uroczystości, że na tym kończy się program budowy tak potrzebnego Marynarce Wojennej okrętu, gdyż nie ma środków na jego dokończenie.

W ubiegłym roku Bogdan Klich mówił, że robi coś, co nikomu dotąd się nie udało – leasinguje od LOT-u nowoczesne samoloty dla VIP, w miejsce awaryjnego sprzętu z poprzedniej epoki. Teraz twierdzi, że to się nie udało, bo przeszkadzali posłowie.

Gdy Bogdan Klich leciał dwukrotnie do Afganistanu, w niepotrzebną PR-owską podróż, wyleasingował dla siebie Boeinga Rumuńskich Linii Lotniczych za 150 tys. zł. Dodać należy, że za boeingiem leciał wojskowy samolot CASA, który dla Ministra Klicha była za mało wygodny. Dlaczego Minister Obrony Narodowej nie zdecydował się na leasing nowoczesnego samolotu dla tak ważnej delegacji państwowej, do składu której zatwierdził podsekretarza stanu w MON, szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego i dowódców wszystkich rodzajów wojsk. Jak można było umieścić kluczowe dla bezpieczeństwa Państwa osoby w jednym samolocie z poprzedniej epoki i wysłać ten samolot w czasie mgły na polowe lotnisko, bez wyznaczenia z góry zapasowego wariantu lądowania i scenariusza pozwalającego na przesuniecie terminu uroczystości.

Tłumaczyłem B. Klichowi kilkakrotnie, co to jest nowoczesne zarządzanie ryzykiem, którego od 1990 roku uczyli nas Amerykanie. Przekonywałem, że nowoczesne samoloty pasażerskie są niezbędne nie tylko do przewozu VIP, ale dla ratowania Obywateli Polskich, gdy znajdą się na zagrożonych terenach. Teraz Minister Obrony twierdzi, że nie było pieniędzy na te samoloty, a jednocześnie wydawał dużo więcej na sprzęt, który okazał się nieprzydatny, że wspomnę tylko bezzałogowe Orbitery za 110 mln USD.

W maju 2009 roku Sejm RP powołał podkomisję do zbadania zaniedbań w Lotnictwie Wojskowym RP. Jej ekspert, znakomity pilot Major Arkadiusz Szczęsny napisał: „ Świadome narażanie przez MON naszych Żołnierzy na niebezpieczeństwo utraty życia jest niedopuszczalnym łamaniem prawa”!

Gdy Major Szczęsny poprosił podkomisję o przekazanie sprawy Prokuraturze, został odwołany z funkcji eksperta.

Jeden z najdzielniejszych komandosów GROMU, ranny w walce z terrorystami i odznaczony Krzyżem Zasługi za dzielność, napi-sał do mnie po katastrofie: „Czymże jest narażenie bezpieczeństwa Państwa, jak nie sabotażem. A kto tego nie rozumie, popełnia grzech zdrady!”.

Reakcja Ministra Obrony Narodowej na tragiczną katastrofę, polegająca na chwaleniu się wzorowymi procedurami w Wojsku, którymi może on się podzielić z innymi resortami, wywołała zapytania ze strony moich wojskowych kolegów ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, którzy nie zrozumieli o co ministrowi chodzi.

Mijają się z prawdą zapewnienia, że w Wojsku jest wszystko w porządku bo zastępcy płynnie przejęli dowodzenie. Podobnie jest w Centrum Antykryzysowym Rządu. W nawale obowiązków mógł Pan nie zauważyć, że po odwołaniu doktora Przemysława Guły ze stanowiska Szefa Rządowego Centrum Antykryzysowego, na znak protestu odeszło dziesięciu najlepszych specjalistów od zarządzania Państwem w sytuacjach nadzwyczajnych.

Jestem Panu bardzo wdzięczny, za uratowanie Narodowej Jednostki Operacji Specjalnych GROM, która przez trzy miesiące pozostawała bez dowódcy i miała być „wdeptana w ziemię” przez „MON-owski beton”. Proszę, aby postąpił Pan podobnie w obecnej tragicznej sytuacji Lotnictwa Wojskowego, Marynarki Wojennej i Wojsk Lądowych.

Sugerowane na początku listu rozwiązania inicjujące niezbędne reformy konsultowałem z wybitnymi polskimi i amerykańskimi specjalistami od zarządzania ryzykiem i ochrony infrastruktury krytycznej Państwa.

Jestem Naszą Tragedią tak przybity, że mimo licznych zaproszeń, nie będę na razie występował w mediach. Życzę, żeby nie zmarnował Pan Premier szansy zbudowania na wzór GROMU nowoczesnego Polskiego Wojska i systemu antykryzysowego Naszego Kraju.

 

Czołem,

generał Sławomir Petelicki

 

GENERAŁ SŁAWOMIR PETELICKI NIE ŻYJE

 

Generał Sławomir Petelicki, Grom, Komisja Badania Wypadków Lotniczych nie żyje. Walczył o prawdę o Smoleńsku, krytykował władzę, domagał się zmian w wojsku.

Generał Sławomir Petelicki walczył o prawdę o Smoleńsku,. Czy śmierć generała Sławomira Petelickiego (+ 66 l.) mogła mieć związek z katastrofą smoleńską?

To właśnie Petelicki ostro krytykował ustalenia Komisji Badania Wypadków Lotniczych i opieszałość polskiego rządu przy wyjaśnianiu przyczyn katastrofy.

Według oficerów służb specjalnych wynikało to z rozgoryczenia, które przeżywał twórca GROM po odsunięciu go przez polityków PO od władzy.

Jest kwiecień 2010 roku. Kilka dni po katastrofie smoleńskiej generał Sławomir Petelicki ujawnia, że politycy partii rządzącej dostali SMS o treści:

“Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”.

Zdaniem Petelickiego autorem SMS-a miał być ktoś z trójki: premier Donald Tusk (55 l.), szef Kancelarii Premiera Tomasz Arabski (44 l.) bądź rzecznik rządu Paweł Graś (48 l.).

 

 POLITYCY PO STANOWCZO ZAPRZECZAJĄ TYM OSKARŻENIOM

 

 Kiedyś popierałem Platformę, ale widząc zakłamanie rządu, nie mogę milczeć. SMS do członków Platformy świadczy o tym, że premier Tusk spanikował i autentycznie się przestraszył – mówił wtedy gen. Petelicki.

O tym, że Petelicki mógł mieć wtedy rację, mówi dzisiaj były szef Biura Ochrony Rządu płk Antoni Pawlikowski (43 l.), który sam krytykował zabezpieczenie lotu do Smoleńska i organizację prezydenckiej wizyty.

To niepokojące, że samobójstwo popełnia generał, twórca jednostki GROM, ostro wypowiadający się w sprawie nieprawidłowości przy locie do Smoleńska. Ten wątek prokuratura szczególnie powinna zbadać. Gen. Petelicki dysponował ogromną wiedzą, która często była dla rządzących niewygodna. Potrafił mówić o tym wprost – stwierdza płk Antoni Pawlikowski.

 

KTO ZAMORDOWAŁ GENERAŁA PETELICKIEGO?

 

Źródła:

 

]]>http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/gen-petelicki-walczy-o-prawde-o-smolensku-krytykowal-wladze-domagal-sie-zmian-w-wojsku_264429.html]]>

 

 

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (28 głosów)

Komentarze

ile istnień ludzkich ma na swoim sumieniu rządząca POlszewicka banda. Ile osób odwiedził tajemniczy samobójca można policzyć, ale nie zliczy się tych szarych Polaków, którzy odebrali sobie życie dlatego, że nędza zaglądnęła im w oczy, a honor nie pozwalał im na wyciąganie ręki do przechodniów po jałmużnę.

Vote up!
13
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1490917

Bandzior Bogdan Klich były minister obrony (psychiatra z wykształcenia) który jest współodpowiedzialnym za mord 96 bohaterskich Polaków pod Smoleńskiem, za doprowadzenie do świadomego rozwalenia Polskiej armii, za którego rządów zgineło więcej generałów niż podczas II wojny  światowej, jest teraz senatorem. Przecież to się nie mieści w głowie. Ale to są standarty POlszewików w kraju gdzie "ch.j, dupa i kamieni kupa"

Vote up!
12
Vote down!
0
#1490925

Znanym faktem , dla tych co się interesują Smoleńskiem jest DEPESZA Z NATO o mającym nastąpić zamachu , akcie terrorystycznym na prezydenta, jednego z krajów UE.

.Dotarła ona do W-wy w przeddzień tragedii.

KTOŚ..musiał być jej autorem!

KTOŚ..jakieś państwo MINIMUM- jedno...wiedziało; o tym co ma nastąpić w Smoleńsku.

Dlaczego , zatem w trybie awaryjnym nie powiadomiono PREZYDENTA śp Lecha Kaczyńskiego?

Czyżby, owa depesza była , li tylko excuses, jak mawiają Francuzi, czytaj :przeprosiny wytłumaczenie..alibi../?

NATO jest paktem obronnym.

.NATO ma specjalne procedury w wypadku zagrożenia.. wreszcie - NATO jest paktem obronnym /atak był w Smoleńsku/..

Polska, za wolą OBCYCH jest dzielona, na tą - Tuskową= mohery, dinozaury..itp..

i Kaczyńskich = patriotyczną , zachowawczą..etc..

KAŻDY jeden wywiad działający w naszym kraju -musi o tym wiedzieć

! poinformowanie o mającym nastąpić PORWANIU, zamachu, szefa państwa , jednego z krajów UE.. zostało skierowane do JEDNEGO ośrodka władzy , manierą dość enigmatyczną , jak na wywiad przystało.

Nie poinformowano GŁÓWNEGO ZAINTERESOWANEGO...czytaj - ośrodka prezydenckiego.

Nie !

Nie szukam na siłę winnych...nie staram się też pomniejszać winy Putina -Arabskiego ..czy innych

 Smoleńsk , Mirosławiec dla mnie to było wielkie skandaliczne morderstwo..

MIROSŁAWIEC był wielką, tragiczną przestrogą..

A my..w amoku ..jak ćmy na światło...odtańczamy ..ten - taniec MAKABRYCZNY..

jak po jakiś dopalaczach- nawiedzeni..oparami III RP..

Co chwilę, ten, czy ów ..ale za każdym razem PATRIOTA ..albo posiadacz wiedzy niewygodnej, dla wyznawców brzozy ..ten, który "oddali się" od nas tańczących lub zostanie -wyrwany zeń, wbrew woli swojej ..

WIESZA się..STRZELA SOBIE W ŁEB.

jak nakazuje seryjny samobójca..

ZIMNA WOJNA.

."biła" gorącym rytmem Wolnej Europy..BBC..Głosu Ameryki..

Są tacy , którzy , nie bez racji, twierdza :- komunę obalił Jan -Paweł II i te rozgłośnie!!!

Oczywistym , przy pomocy SOLIDARNOŚCI..jak najbardziej.

Dziś tych rozgłośni NIE MA..

Puste miejsce zajęły GWna... i TVN-y..ogólnie rzecz ujmując..

Ośrodki ANTYPOLSKIEJ PROPAGANDY zajęły miejsce "Wolnej Europy" i temu podobnych (sic)

Co ciekawe , nawet przejęcie TVN-u przez AMERYKANINA (!!!!) nie zmieniło antypolskiego charakteru tej stacji..

Prawda, jaka ładna ciekawostka?

W okresie ZIMNEJ WOJNY..wyobrażacie sobie rzecz podobną?

Wyobrażacie sobie aby Facebook...portal zarejestrowany w USA (!) wywalał tego czy owego Polaka.. za poglądy PATRIOTYCZNE?

A tak się dzieje OBECNIE..to są fakty...

Polska ..i inne demoludy obalające komunę , zgodnie z interesem USA i własnym.. została ZAPOMNIANA..pozostawiona na łaskę WSI i SB..całej tej -cholernej komuny..

Jedynej wtedy zorganizowanej i świadomej swoich celów grupy .

Tak to OBALACZE KOMUNY w nagrodę..zostali wystawieni jako żer dla przepoczwarzonej komuny!

USA ...odradzało ( TAK!) dekomunizację w Polsce...

W USA...pito szampana..po Dukaczewsku...

Na , na pociechę, jako WSPOMNIENIE, pozostał program telewizyjny emitowany, za Reagana "Aby Polska była Polską".

Skoro JUŻ wiemy..a powinniśmy to wiedzieć ZAWSZE.. OBCEMU -jest po drodze z nami.. jak ma w tym interes!!!!

Jak ma w tym interes..

Można się na interesowne podejście , naszych sojuszników , gniewać ...lub - nie.. ..ale faktu, jego istnienia, się nie zmieni.. Zatem DOSTOSUJMY się..DOSTOSUJMY się.

.i nie wyprawiajmy żadnych obozów CIA w Kiejkutach więcej .

Powiedzmy Polska ..zaproponowała UE BEZPIECZEŃSTWO ENERGETYCZNE, tejże..

Nie może bowiem być tak, iż integrująca się UE prowadzi wewnątrz siebie politykę energetyczną nastawioną na wzajemne WYNISZCZANIE się.. tak aby ; silniejsi -słabszym a nie RACJONALIZM (!) narzucali rozwiązania sprzeczne z LOGIKĄ..i ekonomią..

W Unii wzajemnie się zwalczającej -nie chodzi o jej podstawowy interes ..ale o

DYKTAT.. jednych , nad drugimi..

Niestety kraje dominujące UE : Francja i Niemcy ..poprzez idiotyzmy ekologiczne i inne naciski polityczne ale - we własnym interesie..NISZCZĄ SYSTEMATYCZNIE UE a nasz region nade wszystko..

Te same kraje ....BAAAAARDZO gorąco namawiają Polskę i ościenne .. w ramach WSPÓLNEJ POLITYKI do

przyjmowania emigrantów..

Tym "miodem" chcą się z nami "solidarnie " podzielić.

Co ciekawe ..nawet ekolodzy i inne tego typu..-nie mają nic na przeciw..

Jak w przypadku NASZEGO WĘGLA..-choćby..

Tak , tak, bo to chodzi o NASZ WĘGIEL..jak on się robi -niemiecki..to już "nie smrodzi" albo - smrodzi ekologicznie..

Co do nas samych...

Nie może być mowy o przyjmowaniu emigrantów bez sensownej potwierdzonej REFERENDUM polityki emigracyjnej.

Nie może być tak : że to naród udzielający azylu..czytaj pomocy..ma się dostosowywać do emigranta!

To, emigrant MA SIĘ DOSTOSOWAĆ do nowego otoczenia.

I nie spoglądajmy na kraje inne , te- z dłuższą tradycja emigracyjną.

 Bo; one -te kraje porobiły mnóstwo błędów..

To , ten któremu POMAGAMY ma się integrować!!!!!!

a nie rodzimy naród do niego..

W każdym innym przypadku -NIE MA OBOWIĄZKU..przebywać w danym kraju -NIE MA OBOWIĄZKU...

Vote up!
10
Vote down!
-1

poko

#1490934

@Poko - komentarze sa spoko, tylko cholernie "rozstrzelane" zdania, i dlugasnie

ale 6+

Vote up!
7
Vote down!
0
#1490961

Dzięki..

Pozdrawiam..

Vote up!
4
Vote down!
0

poko

#1490966

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

L.Kaczynskiego toc to nie wszyscy zdecydowali sie na ten lot w paszcze lwa szczegolnie po Miroslawcu i nieudanym zamachu w Gruzji np. Macierewicz pojechal pociagiem.
Czy to nie czasem zarozumialosc i nonszalanctwo Kaczynskiego wykorzystano do dokonania likwidacji elity Polskiej?
Przeciez caly zamach byl az za nadto widocznie przygotowywany takimi szyty grubymi nicmi ze kazde biuro ochrony prezydenta nie pozwolilo by na ten lot.

Mam tylko nadzieje ze obecny Prezydent dluzej pozyje i cos dobrego dla polski zrobi zanim Kidawa Blonska wejdzie na jego miejsce.

Komando smierci dziala jeszcze od czasow PRLu i ma tych samych kacapskich o prokacapskich sponsorow ktorzy usuwaja przeszkody do realizacji ich niszczycielskikich planow opanowania Polski i utrzymania jej w swoich lapach.
Uklad pomagdalenkowy jest jak uklad jaltanski - nienaruszalny.
A co do obalenia komuny to bajki ze ja obalil JPII z Solidarnoscia stan wojenny to pokazal,komuna w Polsce nigdy nie zostala obalona tylko zostala przeflancowana i to dzieki Jaruzelskiemu i Kiszczakowi wraz z banda zdrajcow z Solidarnosci i ich zydoskich doradcow.
Dalej zydokomuna i ich pomioty rzadza Polska i to maja sie duzo lepiej jak za PRLu bo stali sie faktycznymi wlascicielami wiekszosci Polski ktora na oczach Polakow rozkradli i zniszcyli .

Polska nigdy nie bedzie wolna jesli nie pozbedziemy sie UKLADU wraz z ich komandem smierci i nie rozliczymy nowobogackich z ich naglych wielkich fortun oraz zlodzieji z rzadow ktorzy rozkradli i rozsprzedali majatek Polski oraz ukarze sabotarzystow gospodarczych zaczynajac od Blcerowicza Stolcmana wraz z SLD ,PSL a na calej PObolszewi konczac.
Ale do tego polski narod musi jeszcze dojrzec oile wogole dojrzeje bo jakos ciezko mu to idzie co pokazaly ostatnie wybory gdzie ledwo wygral Duda i to dzieki tylko Kukizowi.

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1491099

...gdzie sa teraz Tomasz Arabski, Paweł Gras , a zwłaszcza zbrodniarz (a przynajmniej wspołwinny zbrodni smoleńskiej) Donald Tusk, zdrajca i glówny zacierajacy ślady zbrodni. Gen. Petelicki samobójca? Wyśmienicie wyszkolony , niezwykle odporny psychicznie komandos, dowódca elitarnego Gromu - samobójcą.!!! Kretyni może uwierzą.

Vote up!
13
Vote down!
0
#1490937

Kto zagraża interesom, na tego jest zlecenie.

To POd rządami PO-PSL, POzwolono by tylu generałów leciało razem, Mirosławiec, Smoleńsk, a gdy leci jeszcze niewygodny prezydent, a takim był L. Kaczyński dla PO i nie tylko, to tylko wróg może zacierać ręce ze szczęścia.

Nigdzie na świecie, niema by tylu generałów leciało razem.

A minister obrony narodowej, psychiatra Klich, który za to odPOwiada, nie został ukarany, dali mu ciepłą POsadkę, jako senator, w ramach nagrody.

A pan generał Petelicki przeciwstawiał się interesom, w niszczeniu Polski, i długo nie trzeba było czekać, by mu zamknięto usta, tak jak Lepperowi.

Pozdrawiam.

Beata Szydło premierem.

Vote up!
10
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1490939

Witam..

Nie jestem jedynym , który interesuje się Smoleńskiem ..MIROSŁAWCEM -pierwowzorem -Smoleńska..

Otóż..w dniu wylotu TU-polewa z W-wy..monitoring; na Okęciu NIE DZIAŁAŁ..

każdy , kto miał życzenie, lub WIEDZĘ o tym mógł wejść i wyjść bez odnotowania.

Taki ;przypadek; "przypadkowy".

Piszesz ;-o upychaniu WSZYSTKICH do TU-tki..

O ile wiem ,to; do Smoleńska miano polecieć w ramach delegacji rządowej DWOMA SAMOLOTAMI..

ale ..ale..jak -;pech;..to pech..

Antonow, w ostatniej chwili; odmówił posłuszeństwa..

Za tą przyczyna napisałem o monitoringu.. za tą przyczyną ,

Jeśli śledzisz wpisy naszego kolegi ;X = coś tam"/ przepraszam zainteresowanego/ się podpisującego , wiesz o KŁOPOTACH z wylotem o kłopotach z ustaleniem ilości samolotów..które wystartowały do Smoleńska..

Co jeszcze ciekawe..

HANGAR na Okęciu , tym wojskowym; mimo niedawnego remontu ..został WYBURZONY..

jakim powodem? Co , ktoś, chciał ukryć?

Śp Lech Kaczyński, ani nikt z osób poległych ..NIE MOŻE SIĘ BRONIĆ..

Z wiadomej przyczyny..

Toteż sensownym jest dobrze rozważyć..rzeczy , tak aby nikomu nie przypisywać win nieuzasadnionych.

WYLOT z W-wy..to wielka ..wielgachna niewiadoma..

Dopóty nie odtworzymy chronologii , powstrzymajmy oceny.. Pozdrawiam...

Vote up!
7
Vote down!
0

poko

#1490965

Dziwne pytanie! Odpowiedź jest nie trudna.

Mamy drużynę do tajnych i niezmiernie trudnych zadań; wypadków drogowych,lotniczych,taterniczych,samobójstw,utonięć,chorobowych,rzeźnickich

 

Vote up!
8
Vote down!
0

przeciw bezprawiu

#1490980

Czy nadejdzie czas ktory bedzie czasem rozliczen spraww ""tajemnych"" nie wyjasnionych ""samobojstw"" ?

Vote up!
4
Vote down!
0
#1490989