FALA ŚMIERCI U POLSKI WRÓT. POLSKI SEJM ZADECYDUJE ILE POLEK ZOSTANIE ZGWAŁCONYCH I ILU POLAKÓW ZOSTANIE POMORDOWANYCH

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

FALA ŚMIERCI U POLSKI WRÓT

W ŚRODĘ 16 WRZEŚNIA 2015 ROKU POLSKI SEJM ZADECYDUJE ILE POLEK ZOSTANIE ZGWAŁCONYCH I ILU POLAKÓW ZOSTANIE BESTIALSKO ZAMORDOWANYCH

SEJMOWI APOLOGECI PRZYJĘCIA IMIGRANTÓW TEŻ MOGĄ BYĆ PRZEZ NICH  BESTIALSKO POMORDOWANI

 

 

POBITA I ZGWAŁCONA W WARSZAWSKICH ŁAZIENKACH TO PIERWSZA I NIE OSTATNIA OFIARA MUZUŁMAŃSKICH IMIGRANTÓW

 

W środowe popołudnie Magda, jak zwykle wracała z pracy przez Warszawskie Łazienki, jednak tym razem została zaczepiona przez dwóch muzułmanów.

Nasza bohaterka nigdy nie była źle nastawiona do wyznawców tej religii, więc gdy oni poprosili ją o wskazanie drogi, postanowiła ich zaprowadzić.

Gdy jeden z nich zaczął się przystawiać do kobiety, ta grzecznie powiedziała, że dalej sami trafią i zamierzała się oddalić w swoim kierunku.

Było jednak już za późno, jeden z napastników powalił ją na ziemię kamieniem, następny rozciął ubranie.

Kobieta próbowała wydostał się z sideł napastników, została jednak uderzona po raz kolejny i straciła przytomność.

Dalsza część tego dramatu jest jeszcze straszniejsza.

Nieprzytomną, zakrwawioną kobietę napastnicy jeden po drugim zgwałcili i pozostawili nieprzytomną.

Kobieta znajduję się obecnie w szpitalu w stanie ciężkim, jej życiu na całe szczęście  nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

CZTERECH IMIGRANTÓW MUZUŁMAŃSKICH W BUDAPESZCIE USIŁOWAŁO ZGWAŁCIĆ STUDENTKĘ

IMIGRANCI ZALEWAJĄ EUROPĘ - FALA UCHODŹCÓW ZMIERZA DO POLSKI

 

Imigranci zalewają całą Europę. Fala uchodźców zmierza do Polski.

W Budapeszcie czterech imigrantów próbowało zgwałcić studentkę. Schwytali ją w bocznej uliczce, obezwładnili i próbowali się do niej dobierać.

Na szczęście spłoszył ich przejeżdżający przypadkiem patrol policji. Sprawcy szybko uciekli.

Dziewczyna nie zgłosiła sprawy policji. Uznała, ze nie ma to sensu, gdyż znalezienie tych czterech mężczyzn jest nierealne.

Kryzys imigracyjny wciąż narasta, a Komisja Europejska planuje, aby kraje członkowskie przyjęły znacznie większą liczbę uchodźców, niż zakładano jeszcze w czerwcu.

 

USIŁOWANIE GWAŁTU

 

Dziennikarz "Wprost" Jarosław Giziński na swoim Facebooku zamieścił post, w którym powołując się na węgierską prasę przytacza historię pewnej studentki. Dziewczyna pomaga imigrantom, którzy koczują na dworcu w Budapeszcie, codziennie nosi im jedzenie i ciastka.

Pewnego dnia spotkała ją nieprzyjemna sytuacja. Czterech imigrantów złapało ją i zaciągnęło w jedną z bocznych uliczek.

Tam dwóch z nich ją obezwładniło, a dwóch pozostałych zaczęło się do niej dobierać. Na szczęście przypadkiem przejeżdżał tamtędy patrol policji, który spłoszył sprawców. Zaatakowana dziewczyna uznała, że nie zgłosi sprawy na policję, ponieważ według niej odnalezienie sprawców w tym tłumie uchodźców graniczy z cudem, więc nie ma to najmniejszego sensu.

 

SIEDMIOLETNIA DZIEWCZYNKA ZGWAŁCONA BRUTALNIE PRZEZ MUZUŁMAŃSKIEGO IMIGRANTA - OBŁAWA NA ZWYRODNIALCA

 

Obława na zwyrodnialca. 7-letnia dziewczynka brutalnie zgwałcona przez muzułmańskiego imigranta.

Uchodźca z Afryki Północnej brutalnie zgwałcił 7-letnią białą dziewczynkę z Niemiec. Ataku dokonał w środku dnia w parku, gdzie dziecko bawiło się pod okiem matki.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w miejscowości Chemnitz w południowo-wschodnich Niemczech.

Muzułmański napastnik rzucił się na dziewczynkę, kiedy zbliżyła się do zarośli w parku, do którego przyszła na spacer z matką. Mężczyzna złapał dziecko za głowę, zakneblował jej usta i pociągnął za sobą w krzaki.

Imigrant brutalnie zgwałcił 7-latkę, po czym puścił ją wolno, a sam oddalił się w nieznanym kierunku. „Niektórzy świadkowie mówią o dworcu kolejowym w Chemnitz” – piszą niemieckie media.

Wszystko stało się tak szybko, że siedząca nieopodal matka dziewczynki niczego nie zauważyła. O ataku opowiedziała jej córeczka, która zapłakana i w poszarpanym ubraniu wróciła do niej z zagajnika o własnych siłach.

Policja publikuje rysopis zwyrodnialca i apeluje o pomoc w jego poszukiwaniach. „Napastnik miał ok. 30 lat. Był południowej urody, najprawdopodobniej pochodził z Afryki Północnej. Miał na sobie dżinsy, szarą koszulkę i brązowe buty sportowe. Nosił ze sobą biały telefon komórkowy” – opisują lokalne media.

Każdy, kto może posiadać informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z niemieckimi służbami.

 

 

NA GRANICY AUSTRIACKO-WŁOSKIEJ POWIAŁO GROZĄ

IMIGRANCI NAPADLI NA AUTOBUS Z POLAKAMI

 

Opublikowano: Sobota, 05 września 2015 o godz. 20:08:18

 

Na granicy z Austrią imigranci napadli autobus z Polakami. W sieci znalazła się relacja.

 

Poniżej publikujemy fragment facebookowego wpisu Kamila Bulonisa:

 

Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów... Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę... Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz... Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki "Chcemy do Niemiec" - czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać.

Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę... Pytam się w jakim celu?

Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech?

Czułem się przez chwilę jak na wojnie... Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski - nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie...

Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch.

Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię?

Te wielkie potężne zastępy dzikusów?

Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci - w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni...

Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży.

My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi - ani kulturowo, ani finansowo.

Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać, I wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem...

Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną - przede wszystkim jedzeniem i wodą a oni te auta zwyczajnie przewracali...

Z megafonów Austriacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę - chcieli ich zarejestrować i puścić dalej - ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli.

I to było w tym wszystkim największym horrorem...

Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielsku, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku...

Liczyło się prawo pięści... Walczyli o zgodę na przejście dalej i na to zgodę mieli - ale nie rozumieli, że ją mają!

W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi... Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek.

Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę.

 

GWAŁT NA DWUNASTOLATCE IMIGRANTA Z SOMALII

"CZARNY KUTAS MUSI BYĆ DROGI"

KOMPROMITUJĄCY WYROK SĄDU

 

Kompromitujący wyrok sądu dla imigranta za gwałt na 12-latce – 18-letni Mohamed, pochodzący z Somalii imigrant, zwabił do swojego domu 12-letnią Szwedkę i brutalnie ją zgwałcił.

Młody mężczyzna otrzymał żenująco niski wyrok. Został skazany na zaledwie 180 godzin prac społecznych!

W listopadzie 2014 roku 17-letni imigrant z Somalii zwabił do swojego domu w Sundsvall w środkowej Szwecji 12-letnią Idę pod pretekstem zwrócenia jej kompromitujących zdjęć.

Jego intencje okazały się zgoła odmienne - młodzieniec zaczął dobierać się do dziewczynki. Nastolatka została brutalnie pobita i zgwałcona.

Oprawca zasłonił jej usta dłonią, by nikt nie usłyszał jej krzyków, jednocześnie wielokrotnie powtarzając zdanie "czarny kutas musi być drogi".

Po dramatycznych przeżyciach dziewczynka poinformowała o sprawie swoich rodziców.

Matka i ojciec złożyli odpowiednie zawiadomienie do Ośrodka Pomocy Społecznej, ten jednak nie przekazał sprawy policji. Szwedzi zbierają żniwa swojej "tolerancji".

 

SCHULZ GROZI POLSCE UŻYCIEM SILY - CO NA TO DONALD TUSK I EWA KOPACZ?

ZMUSIMY WAS DO PRZYJĘCIA IMIGRANTÓW - BEZCZELNIE OŚWIADCZYŁ PRZEWODNICZĄCY PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO MARTIN SCHULZ

PARLAMENT EUROPEJSKI WPROWADZA MOŻLIWOŚĆ UŻYCIA SIŁY PRZECIWKO "NACJONALISTOM"

 

W wywiadzie dla niemieckiej telewizji ZDF przewodniczący parlamentu Europejskiego Martin Schulz zagroził, że kraje, w tym Polska i Węgry, które sprzeciwiają się narzuconym przez Brukselę tzw. kwotom imigracyjnym zostaną siłą zmuszone do przyjęcia kilkunastu tysięcy uciekinierów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Kwestia podziału nielegalnych imigrantów na większość krajów członkowskich Unii Europejskiej  była głównym tematem wywiadu, którego przewodniczący PE Martin Schulz udzielił we wtorek niemieckiej stacji telewizyjnej ZDF. - Jeżeli w Europie zwyciężą ultranacjonaliści, to otrzymamy taką Europę nie tylko w kwestii imigrantów, ale także w wielu innych dziedzinach - stwierdził niemiecki polityk.

Dodał, że w imię ducha europejskiej wspólnoty należy...zmusić kraje UE do zaakceptowania tzw. kwot, czyli narzuconej przez Brukselę liczby imigrantów.

-Jesteśmy w XXI wieku, globalne problemy nie mogą być rozwiązywane poprzez nacjonalizm.

W pewnym momencie trzeba walczyć i powiedzieć w razie konieczności, również walką przeciwko innym.

Postawimy na swoim - zagroził przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz.

Kontrowersyjna wypowiedź Schulza odnosi się bezpośrednio do krajów, które nie chcą zaakceptować propozycji przewodniczącego Komisji Europejskiej

J e a n a - C l a u d e'a - J u n c k e r a, dotyczącej nowego podziału nielegalnych imigrantów, którzy od kilku miesięcy masowo przybywają do Węgier, Włoch i Grecji.

Zgodnie z planem eurourzędników POLSKA MIAŁABY PRZYJĄĆ OK. 12 TYSIĘCY PRZYBYSZOW.

- Po wypowiedzi Martina Schulza Polska jeszcze bardziej powinna wyrazić sprzeciw w tak ważnej sprawie, jak podział imigrantów i nie zgadzać się na ustawioną retorykę Brukseli.

Warto dodać, że sprzeciw wobec decyzji Komisji Europejskiej wyraziły również Węgry, Czechy, Słowacja i Rumunia.

Jak poinformowała "GP Codziennie", w środę wiceprzewodniczący węgierskiego Fideszu Gulyas Gergely stwierdził, że zaakceptowanie pomysłów Brukseli jest niemożliwe do momentu, aż zostanie zatrzymana nielegalna imigracja do Europy.

Przeciwny rozwiązaniom zaproponowanym przez Brukselę. łącznie z groźbami Martina Schulza jest również prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda.

"Nie zgadzam się na dyktat silnych w Unii Europejskiej, gdy wykorzystując przewagę gospodarczą i ludnościową, narzuca się rozwiązania bez uwzględnienia specyfiki danego kraju. Takie działanie prowadzi do dezintegracji Unii - stwierdził polski prezydent poczas wtorkowej inauguracji Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Stanowisko Niemiec w sprawie  bezkrytecznego przyjmowania uchodźców wyraźnie osłabiło międzynarodową i wewnętrzną pozycję Angeli Merkel - twierdzą politycy.

Przez analogię historyczną przychodzi  myśl 17 września 1939 roku kiedy skutkiem tajnego protokołu paktu Ribbentrop-Mołotow Armia Czerwona zadała Polsce cios w plecy pod pretekstem "wyzwolenia ludów spod jarzma rodzimych kapitalistów", w wyniku którego spowodowało to bestialstwo mordów 6 milionów obywateli polskich, Polaków, Żydów, Niemców, Rosjan, Ormian, Czechów, Ukraińców.

W tej sytuacji bieżącej i analogii historycznej nazywanie polskich oportunistów imigracji "nacjonalistami" jest skrajną niewiedzą historyczną i lewicową bezczelnością, graniczącą z ideałami bolszewizmu i hitleryzmu.

Jeszce krok do nazwania Polaków "szabes gojami" przez żydowskich polityków Unii Europejskiej, jak uczynił to zwolennik morderczego banderyzmu i neobanderyzmu Dawid Wildstein dziennikarz "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie".

Patrz ]]>http://waldemar-rajca.blog.onet.pl/2013/02/15/europejski-parlament-zydowski/]]>

 

Martin Schulz (ur. 20 grudnia 1955 w (Eschweiler-) Hehlrath) – niemiecki polityk, eurodeputowany z ramienia Socjaldemokratycznej Partii Niemiec(SPD), przewodniczący socjalistów w Parlamencie Europejskim. Od 17 stycznia 2012 r. do 18 czerwca 2014 r. i od 1 lipca 2014 r. przewodniczący Parlamentu Europejskiego.

Źródła:

]]>http://demotywatory.pl/4532450/Smieszny-wyrok-dla-imigranta-za-gwalt-na-12-latce]]>

]]>http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/na-granicy-z-austria-imigranci-napadli-autobus-z-polakami-w-sieci-znalazla-sie-relacja-jednego-z-nich]]>

facebook.com/kamil.bulonis?fref=nf

http://niezalezna.pl/70607-granica-z-austria-wstrzasajaca-relacja-polaka-z-autokaru-napadnietego-przez-imigrantow.JU ż kilka godzin temu zamieściłem link o tym wydarzeniu.Raf66

]]>http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/budapeszt-czterej-imigranci-probowali-zgwalcic-studentke_677025.html]]>

]]>http://www.polishexpress.co.uk/oblawa-na-zwyrodnialca-7-letnia-dziewczynka-brutalnie-zgwalcona-przez-muzulmanskiego-imigranta/]]>

]]>https://www.facebook.com/andrzej.michalewski.1/posts/1016249721752949?from_close_friend=1]]>

]]>http://waldemar-rajca.blog.onet.pl/2013/02/15/europejski-parlament-zydowski/]]>

- Konrad Wysocki "Gazeta Polska Codziennie" 12-13/09/2015

Zapraszam na moja stronę autorską i facebooka:

]]>http://aleksanderszumanski.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=1&Itemid=2]]>

]]>https://www.facebook.com/profile.php?id=100009664654533]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (23 głosy)

Komentarze

https://www.youtube.com/watch?v=K9ddWngAOYI#t=117

Vote up!
9
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1493130

Przeciez Jozio z Londynu mowil ze nie ma zadnych problemow z immigrantami i mamy im okazac milosierdzie.

Vote up!
9
Vote down!
-3

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1493140

Bardzo cenię wpisy "Józia z Londynu", przyjaźnimy się wirtualnie, mając podobne poglądy na Polskę, Polaków i polskość.

Nie czytałem wpisu p. "Józia z Londynu" dotyczącego imigrantów, ale być może chodziło mu o emigrację kobiet i dzieci i tych, którzy nie zagrażają, a  uciekli przed niechybną śmiercią.

Zachodzi retoryczne pytanie:

Dotyczy mlodych mężczyzn. Jak ich odróżnić od niebezpiecznych?

 

Vote up!
8
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#1493143

  "Nie czytałem wpisu p. "Józia z Londynu" dotyczącego imigrantów, ale być może chodziło mu o emigrację kobiet i dzieci i tych, którzy nie zagrażają, a  uciekli przed niechybną śmiercią."   A total of 34 died after a boat capsized on the short journey from Turkey to a tiny Greek island. 
Police confirmed four babies, six boys and five girls were among the victims

Oczywiscie ze przede wszystkim (a wlasciwie tylko) Panie  Aleksandrze chodzi mi o pomoc kobietom i dzieciom. Jak nic, tacy katolicy jak powyzej maja gdzies ludzie zycie za nic. Liczy sie tylko to ze sam zyje i ma co jesc, jest bezpieczny a reszta.....

Reszty nie ma, zwlaszcza gdy sa to kiklutygodniowe niemowleta czy malutkie dzieci. No ale to sa barbarzynscy. Wlasnie czytam newsa o kolejnej tragedi u wybrzezy Grecji gdzie trwa akcja ratunkowa po zatonieciu kolejnej lodzi z uchodzcami. Wiadomo ze smierc ponioslo 34 osoby pietnascie z nich  to  niemowleta i malutkie dzieci.

Zdjecia jakie zamieszczam sa orginalnymi zdjeciami, i nie mam zamiaru do tej tragedi dopisywac komentarze niezgodne z faktami jak to czynila jedna z blogerek manipulujac zdjeciem sprzed wielu lat

http://niepoprawni.pl/comment/1493070#comment-1493070

 

                     

                     

                     

                         

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1493144

Ma Pan oczywiście słuszność i polskie dobre serce. Należą się Panu podziękowania za ten komentarz. Proszę przemyśleć o wpisie tego tekstu na stronie Niepoprawnych.

Pozdrowienia

                     od Alka

Vote up!
5
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#1493146

Może Józio ma dobre serce dla muzułmanów, ale nie dla Polaków i ich przyszłych pokoleń. Uważam też, że nie ma racji.

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1493152

od czasu kiedy zacząłem zamieszczać moje skromne komentarze na tym portalu, otrzymał Pan ode mnie, za każdy artykuł i każdy komentarz, najwyższą możliwą do otrzymania ilość punktów. Po prostu jest to jeden ze sposobów odwdzięczania się Panu za przekazywanie historycznych faktów i bronienia polskiej racji stanu. Drugim sposobem nagradzania Pana, za czasochłonną pracę, były moje komentarze, w których starałem się wspierać Pana, gdy niektórzy "pałowali". Zauważałem też wielokrotnie, że odpowiadał Pan komentatorom i blogerom nawet na bardzo krótkie komentarze. Niestety, nigdy nie poświęcił Pan zaledwie kilku minut, aby odpowiedzieć chociażby na jeden mój komentarz (a jestem tu już dosyć długo). Ma Pan jednak czas na odpowiadanie Józefowi, który, gdyby to od niego zależało, wcisnąłby Polakom tysiące muzułmanów a rzezie na Wołyniu nazywał "wydarzeniami". Chyba nie czytał Pan jego starszych komentarzy, skoro Józefa nazywa Pan swoim wirtualnym przyjacielem. Być może zastanawia się Pan, po co ja to wszystko piszę do Pana, skoro i tak do tej pory nie otrzymałem od Pana nawet kilku słów, ano piszę dlatego, że zastanawia mnie ta jakaś dziwna niechęć a może nawet pogarda wobec mojej osoby.

Pozdrawiam,

Roman

Vote up!
6
Vote down!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1493297

Józio pisał, że nie obawia się muzułmanów. Odpisałem jemu wtedy, że jeżeli tak uważa, to chyba jest bardzo stary, ale niech pomyśli o swoich dzieciach, uważam też, że powinien pomyśleć o przyszłości Polski, a nie oskarżać nas o bycie katolikami na pokaz. Kompletnie ignorował i dalej ignoruje argumenty blogerów, komentatorów, polityków, księży, a nawet samych muzułmanów ostrzegających Polskę. Wklejał zdjęcia małego dziecka, którego ciało posłużyło do manipulowania opinią publiczną, a które zginęło dlatego, ponieważ jego ojciec chciał wstawić sobie w Grecji zęby. Ciało tego chłopczyka zostało także sprofanowane, ponieważ zostało po jego śmierci przeniesione w miejsce, gdzie on nie zginął, po to aby wzmocnić wrażenie tej tragedii. Józio wklejał też zdjęcia kobiet i dzieci, które są olbrzymią mniejszością (ok.20%) w tej inwazji islamu, większość to młode i agresywne osiłki ubrane w markowe ciuchy, których stać było na opłacenie sobie podróży. Pan Aleksander Szumański prawdopodobnie nie czytał komentarzy Józia z ostatnich, czy dni tygodni. Ponownie zamieszczam film o tym co stało się z angielskimi miastami w ostatnich dekadach i o tym jak bardzo Anglicy boją się muzułmanów.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SgKMI1wV0ps

Vote up!
11
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1493148

Józio chyba uważa, że Polska powinna pozbawić się swojej tożsamości (istnienia) i nie zauważa, że Polacy nie mają nic wspólnego z tymi tragediami. Znowu manipuluje, manipuluje, manipuluje!!! Nie wspomina też o tym, że muzułmanie wyrzucają za burtę modlących się o szczęśliwą przeprawę chrześcijan, nawet dzieci, a dla wielu z nich koza ma większą wartość niż kobieta.

Vote up!
9
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1493150

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mszkm z mzlmnm d lt klknst, pwn bk Cb tz tcy s. N wm jk w S l j t czlm czj s w mr bzpczn. jzdz cdznn, mtrm, trmwjm czy tbsm, sdzc bk &qt;Bn-ldn&qt;czytjcg krn, jks mn drgwk z strch n br. bk ns mszkj cpk c z tg, wnczk chdz d szkly w kls m klznk pchdzc z tych brbrzynskch krjw. tz n skrzy s z m jj kts z ch strny rbc krzywd.

T z jst w nszj jczyzn strch przd zlwm chdzcw t fkt, l jk s czyt wlsn tk kmntrz t szlg czlwk trf jk mzn z gly rbc wdly. ch trzb s bc, t fkt, l stk rzy pwtrzm, n wypczjc pn nch wszystkch. T n dzksy z jkch ch wzc. Zwykl ldz, chccy zyc w spkj w jkm tkm dbrbyc d czg mj prw jk j Ty mgrjc z chlbm wlnsc. T z w ch krjch tczy s brbrzynsk wjn t jdn, l t z trzb pmc krslnj grp sb (mtk z dzcm,chrzy strcy) t drg.

n nc przykldy z wsrd ns (cywlzwnych ncjch) s tz brbrzyncy jks przz grdl Wm n przjdz z swt n jst tylk dl wybrnych. T c trz s wypsj jk nc mzn prwnc d pwnj ncj , tz z blskg wschd. T MY nrd wybrny, Wsz lc ,nsz kmnc. Jk wdc Plcy (czywsc nktrzy) tz zdj s t czyn.

Vote up!
5
Vote down!
-12
#1493153

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Józio pisał, że nie obawia się muzułmanów. Odpisałem jemu wtedy, że jeżeli tak uważa, to chyba jest bardzo stary, ale niech pomyśli o swoich dzieciach, uważam też, że powinien pomyśleć o przyszłości Polski, a nie oskarżać nas o bycie katolikami na pokaz. Kompletnie ignorował i dalej ignoruje argumenty blogerów, komentatorów, polityków, księży, a nawet samych muzułmanów ostrzegających Polskę.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/fala-smierci-u-polski-wrot-polski-sejm-zadecyduje-ile-polek-zostanie-zgwalconych-i-ilu#new

Nie ja nie jestem taki stary, jedynie tak jak Ty, wczesnie urodzony. czy ignoruje argumenty, nie nie ignoruje tylko za nic macie tez moje argumenty na temat pomocy. Pomocy WSZYSTKIM tego potrzebujacym. bez wzgledu na kolor skory czy nacje ale tez i religie.

Piszesz o tym ze ignoruje agumenty ksiezy - cytowalem Ci tu argumenty kogo jak koga ale naszego Papieza Jana Pawla II wlasnie na temat pomocy uchodzcom.

http://www.maitri.pl/gazetka/my_21/html/papiez.htm

Nauka Papieza JPII to nie tylko nawolywanie do zycia zgodnie z przykazaniami ale tez zgodnie z ich interpretacja, czy pomoc uchodzcom to nie miesci sie w tej nauce.

cytuje :

Dla chrześcijanina okazywanie życzliwości i solidarności obcokrajowcowi jest nie tylko nakazem ludzkiej gościnności, ale także konkretnym obowiązkiem, wynikającym z wierności nauczaniu Chrystusa. [...]

Czy te slowa do Ciebie i innych blogerow,komentatorow, ksiezy i politykow kiedykolwiek dotra ????

"Szczególnie proroczej wymowy nabierają w tym kontekście słowa św. Jakuba, który pisał do "dwunastu pokoleń w rozproszeniu", to znaczy prawdopodobnie do chrześcijan pochodzenia żydowskiego, rozproszonych w świecie grecko-rzymskim: "Jaki z tego pożytek, bracia moi, skoro ktoś będzie utrzymywał, że wierzy, a nie będzie spełniał uczynków? Czy [sama] wiara zdoła go zbawić? Jeśli na przykład brat lub siostra nie mają odzienia lub brak im codziennego chleba, a ktoś z was powie im: Idźcie w pokoju, ogrzejcie się i najedzcie do syta! - a nie dacie im tego, czego koniecznie potrzebują dla ciała - to na co się to przyda? Tak też i wiara, jeśli nie byłaby połączona uczynkami, martwa jest sama w sobie" (Jk 2,14-17). [...]

      Pod wieżą Babel pycha zniszczyła jedność ludzkiej rodziny. Duch Święty przybył, aby swoimi darami odtworzyć utraconą jedność. [...] Zjawisko migracji przywodzi na myśl obraz samego Kościoła - ludu pielgrzymującego na ziemi, ale zmierzającego wytrwale do niebieskiej ojczyzny. Choć ta wędrówka przysparza niezliczonych problemów, kieruje wzrok ku przyszłemu światu: ta wizja pobudza do przemieniania teraźniejszości, którą trzeba uwolnić od niesprawiedliwości i ucisku, aby przygotować się na spotkanie z Bogiem, ostatecznym celem wszystkich ludzi.
      Apostolską służbę chrześcijańskiej wspólnoty na rzecz migrantów i uchodźców powierzam "Maryi, która poczęła Słowo Wcielone za sprawą Ducha Świętego i która potem w całym swoim życiu pozwoliła się prowadzić przez Jego wewnętrzne działanie" (Tertio millennio adveniente, 48). Niech Ona macierzyńską troską wspomaga wszystkich działających na rzecz migrantów i uchodźców; niech osuszy łzy i pocieszy tych, którzy musieli porzucić swoją ojczyznę i najbliższych.
      Niech pociechą będzie także dla wszystkich moje błogosławieństwo."

Jan Paweł II, Watykan, 9.11.1997

 

No ale coz Jan Pawel II juz niestety nie zyje wiec i Jego slowa stracily na znaczeniu....... dla niektorych

 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-9
#1493159

Nasz papież, nie nawoływał do tego aby Polacy zakładali sobie stryczek na swoje szyje, kiedy żył, Europa nie miała tych problemów, z którymi boryka się dzisiaj. Jan Paweł II apelował do Amerykanów, aby nie zamykali swoich drzwi przed imigrantami, ale nawet USA nie mają nieograniczonych możliwości. Jeżeli Franciszek chce przyjąć muzułmańską rodzinę, to niech przyjmuje i nie tylko jedną ale tyle ile zmieści się w prywatnej rezydencji w Castel Gandolfo i niech będą to muzułmańskie rodziny. Ciekawe jak długo zniosą widok krzyża w każdym pomieszczeniu. Jeszcze raz wklejam tu jednominutowy film, który otworzy oczy tym, którzy dalej nie rozumieją o co wtym wszystkim chodzi, to jest plan zniszczenia Europy.

https://www.youtube.com/watch?v=MFE0qAiofMQ

Vote up!
10
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1493168

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

   „Byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie (Mt 25,35). Tymi słowami Jezus Chrystus wzywa każdego z nas – szczególnie w obecnym czasie, gdy tak wielu uchodźców przeżywa dramat wojen i niebezpieczeństwa utraty życia – do przyjścia im z pomocą, do chrześcijańskiej gościnności.

 

 Przede wszystkim prosimy o modlitwę w intencji pokoju na świecie oraz w intencjach uchodźców, którzy opuścili swoją ojczyznę, aby uchronić własne życie i życie swoich dzieci. Pamiętajmy przed Bogiem także o tych, którzy opiekują się osobami zmuszonymi do przesiedlenia się.  

3.         Naszej modlitwie powinno towarzyszyć czynne zaangażowanie. Przede wszystkim potrzeba działań dalekowzrocznych, mających na celu „eliminowanie przyczyn, które powodują, że całe społeczności opuszczają swoją rodzimą ziemię, zmuszane do tego przez wojny i nędzę” (Franciszek, Orędzie na światowy dzień migranta i uchodźcy, 2015 r.). Główny wysiłek świata powinien zmierzać w kierunku wygaszenia konfliktów, na skutek których ludzie są zmuszeni ratować się ucieczką z własnego kraju. Dlatego konieczna jest pomoc tym, którzy cierpią z powodu wojen w krajach ich pochodzenia.

Dzięki ofiarności polskich katolików udało się dotąd pomóc uchodźcom m.in. w Sudanie, Nigerii, Egipcie, Libanie, Syrii oraz w Iraku. Od 2009 roku polscy biskupi organizują w swoich diecezjach zbiórki funduszy na pomoc uchodźcom, z której korzystają nie tylko chrześcijanie. Wyrażamy wdzięczność katolikom w Polsce, którzy w samym tylko 2014 r. przekazali ponad 5 mln zł. na pomoc uchodźcom. Dzięki temu wsparciu objęto pomocą kilkaset tysięcy osób potrzebujących. Przykładem konkretnych działań są kuchnie prowadzone przez instytucje kościelne w Syrii i w Iraku, które wydają dziennie kilka tysięcy posiłków lub utrzymywane obozy dla uchodźców. Z polecenia Konferencji Episkopatu Polski pomoc uchodźcom w miejscu ich przebywania (poza Polską) prowadzi Papieskie Stowarzyszenie –Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

4.         Gdy chodzi o konkretną pomoc uchodźcom w Polsce, to nie ulega wątpliwości, że główna inicjatywa i odpowiedzialność spoczywa na barkach władzy świeckiej. Ona jest stroną zapraszającą. Ona też z tego tytułu powinna zagwarantować kontrolę, bezpieczeństwo i podstawowe świadczenia dla uchodźców. Strona kościelna nie wyobraża sobie działania w tej materii na własną rękę, bez współpracy z władzami świeckimi. Jasno to wyraził papież Franciszek w Orędziu na światowy dzień migranta i uchodźcy, 2015 r.): „Ruchy migracyjne nabrały wszak tak wielkich rozmiarów, że tylko systematyczna i konkretna współpraca, w którą włączyłyby się państwa i organizacje międzynarodowe, może być w stanie skutecznie je uregulować i nimi pokierować”.

Ze strony Kościoła katolickiego w naszym kraju odpowiedzialną za to przedsięwzięcie powinna być Caritas Polska. Natomiast na terenie poszczególnych diecezji – za zgodą biskupa diecezjalnego – koordynację zadań związanych z pomocą uchodźcom powinna przejąć Caritas diecezjalna, która dysponujeParafialnymi Zespołami Caritas. W celu uniknięcia ewentualnych błędów, Caritas Polska skontaktuje się z Caritas tych krajów, które już przyjęły uchodźców, aby skorzystać z ich doświadczenia.

Kościół katolicki w Polsce – w sposób szczególny w Roku Miłosierdzia wezwany do świadczenia pomocy innym ludziom – z całą pewnością zrobi dla uchodźców wszystko, co w jego mocy, aby ulżyć ich dramatycznej sytuacji. Nie zapominamy bowiem o tym, że my sami byliśmy uchodźcami i gośćmi w obcych krajach i ostatecznie jesteśmy tylko „gośćmi” na tej ziemi (Ps 39,13; 119,19).

Abp Stanisław Gądecki
Metropolita Poznański
Przewodniczący KEP

Abp Marek Jędraszewski
Metropolita Łódzki
Zastępca Przewodniczącego KEP

 

Bp Artur G. Miziński

http://episkopat.pl/dokumenty/6825.1,Komunikat_Prezydium_Konferencji_Episkopatu_Polski_ws_Uchod_c_w.html
Sekretarz Generalny KEP

Vote up!
5
Vote down!
-9
#1493172

Dalej odwracasz kota ogonem i udajesz, że nie rozumiesz nas, "udających katolików". Polacy i polscy księża od lat pomagają ludności Afryki, Ameryki Płd. i Azji, wielu misjonarzy straciło życie, wiem o tym. Różne są formy pomocy, czy ktoś kto nie umie pływać ma wskakiwać do wody, gdy tonie bliźni. Nie wciskaj Polsce tych uchodźców, tak jak to robi Junker lub Schulz, przepraszam, Ty jeszcze nie straszysz i nie grozisz.

Vote up!
9
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1493183

Pamietam bo to ja pierwszy zareagowalem na wpis Jozia, ktory twierdzil, ze jest za przyjeciem kazdej ilosci immigrantow do Polski. I zaczela sie dyskusja i palowanie moich komentarzy lacznie z chamskim wpisem "rownej babki", ktora sugerowala rozne nieprzyjemne opcje mojego pobytu na NP. Teraz Jozio udaje swietego bo za duzo bylo tych o przeciwnym zdaniu i twierdzi ze chodzilo mu przede wszystkim o kobiety i dzieci i o przyjmowanie  w miare mozliwosci. Dobre serce to Jozio by mial gdyby przyjal tych muzolmanow do siebie, ale podrzucac taki problem komus innemu swiadczy o sprycie zyciowym nie o dobrym sercu. Jak ja powiem ze jestem za tym zeby uchodzcow przyjal Izrael i Arabia Saudyjska to bedzie swiadczylo o moim milosierdziu i dobrym sercu? Cos tu nie tak!

P.S. Pozdrawiam serdecznie  i ciesze sie ze mamy podobne zdanie w temacie uchodzcy. Jestem w miare nowy na NP wiec czasem mam trudnosci z rozpoznaniem tych prawdziwych Niepoprawnych od tych co dolaczyli do Niepoprawnych w celu siania zametu.

Vote up!
5
Vote down!
-3

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1493186

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Dobre serce to Jozio by mial gdyby przyjal tych muzolmanow do siebie, ale podrzucac taki problem komus innemu swiadczy o sprycie zyciowym nie o dobrym sercu. "

jakze zalosny jestes i cyniczny, i ucz sie ucz masz spore zaleglosci

"Jestem w miare nowy na NP wiec czasem mam trudnosci z rozpoznaniem tych prawdziwych Niepoprawnych "

Tez jestem dosc krotko i szybko rozpoznalem ........ kim jestes 

EOT

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1493241

I zaklamany do granic nieprzyzwoitosci! Minusuj sobie dalej! Palowanie to podobno twoja specjalnosc!

 

Vote up!
5
Vote down!
-3

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1493244

I obludny do granic nieprzyzwoitosci! Minusuj sobie dalej! Palowanie to podobno twoja specjalnosc!

pa,pa,pa

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1493246

http://niepoprawni.pl/blog/jozio-z-londynu/juz-nie-potrzeba-putina-do-zniszczenia-europy

Czy cos z tego rozumiesz bo ja nic a nic!
On chyba glosi haslo: "niech na calym swiecie wojna byle moja multi-kulti wies spokojna. Pozdrawiam!

Vote up!
5
Vote down!
-4

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1493261

 

Panie Aleksandrze. .....PO owocach ich poznacie...... Mówił  Jezus do uczniów swoich...

:

......Nastolatka została brutalnie pobita i zgwałcona.

 

Oprawca zasłonił jej usta dłonią, by nikt nie usłyszał jej krzyków, jednocześnie wielokrotnie powtarzając zdanie "czarny kutas musi być drogi".

 

Więc po owocach ich poznacie....

Czy mogą być jakieś wątpliwości ???  Mam wrażenie, że sytuacja zmierza do konfliktu na skalę dotąd niespotykaną.  Wtedy, 12 Września 1683 falę zalewającego Europę islamskiego potopu Powstrzymał Nasz Król Jan III Sobieski pod Wiedniem. Dziś Króla Jana Już nie ma... Czy Polska przetrwa ???

Wypowiedź tego nowego adolfka hitlerka o nazwisku Martin Schulz i tegu drugiego bis hitlerka, śmiecia o nazwisku 

J e a n  - C l a u d e - J u n c k e r , i

 jego groźby:

 

o zmuszeniu siłą Bundes army, krajów, które mówią NIE !  brukselskim tumanom, spowoduje, że ucho tego przysłowiowego dzbana się urwie i przeleje się ta przysłowiowa kropla. Kropla przelewająca czary....

No i poleje się krew. Która póki co już się leje, ale na razie jest to tylko krew brutalnie gwałconych ofiar.....

Już wkrótce będzie to krew gwałcicieli. Tych którzy gwałcą kobiety i dzieci i gwałcicieli zza Odry, którzy gwałtem narzucają swą wolę SUWERENNYM NARODOM EUROPY i ŚWIATA ! 

Krew na twarzy TEJ !

Kobiety, Będącej ilustracją Pana wpisu, wskazuje ewidentnie do czego zmierza Europa dziś. Kłania się Tamten Wrzesień, tamtego 1939 roku. Drag nach Osten trwa !

Koło swoje zatoczyła historia......

http://www.prawica.net/960

https://marucha.wordpress.com/2015/02/22/szwecja-wiecej-muzulmanskich-im...

Vote up!
11
Vote down!
0
#1493149

Da Polaków za wschodniej granicy, żydo ubecki nierząd POlszewi, niema czasu, ani chęci by rodaków ściągnąć.

Ale jako sługusy Berlina, w mig zgadzają się na rozkaz Berlina, by przyjąć zwyrodnialców z Syrii.

Kozojeby z Syrii to dzicz, której nie obchodzą prawa danego państwa, w którym przebywają.

Im Allach pozwala na zabijanie niewiernych, czyli Europejczyków Chrześcijan.

Dziś Niemcy zamykają granice, bo obywatele tego rządają, a Merkel musi się dostosować.

Ale od czego mają sługusów z polski.

Pozdrawiam.

Vote up!
11
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1493158

"Da Polaków za wschodniej granicy, żydo ubecki nierząd POlszewi, niema czasu, ani chęci by rodaków ściągnąć."

Nie usprawiedliwiam aktualnego rzadu za te zaniedbania, ale problem z Polakami na wschodzie trwa juz 26 lat i zadna partia,zaden rzad nie zrobil nic (lub prawie nic) by tym naszym rodakom pomoc.

Wydaje mi sie ze kazdy z nas powiniem o tym pisac i pisac, apelowac i naglasniac gdzie sie tylko da, robimy akcje, apel itd. Moze by tak z tego" tematu" zrobic jakas wielsza akcje, a nie pisac o tym niejako przy okazji

Pozdrowienia z wioski multi-kulti

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1493161

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/GEFRndW-ayw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1493162

Przeciwnikom tego artykułu polecam lekturę koranu.

Vote up!
10
Vote down!
-1

11-11

#1493174

należy strzelać jak do wściekłych psów bez litosci i bez względu na kolor skory i wyznawaną religię. Do uchodźców w tym przypadku również, a nawet tym bardziej,  bo widać ,ze nie przyjeżdżaja tu po pomoc.

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1493178

Czy mógłby mi Józio z Londynu wytłumaczyć, dlaczego ktoś zachowuje się tak nonszalancko i szafuje życiem swoim oraz swoich dzieci, podejmując próby przepłynięcia na pontonowych łodziach z Turcji na pobliskie greckie wyspy i wysepki. Przecież Turcja jest krajem muzułmańskim, w którym uciekinierzy z Syrii są bezpieczni i nie brakuje im tam raczej ani jedzenia, ani dachu nad głową (choćby tylko pod namiotami).

Tak więc proszę serdecznie nie odwracać kota ogonem!

Pozdrawiam 

Vote up!
8
Vote down!
0

jan patmo

#1493185

Masz rację Zdzisie:

do takich co gwałcą kobiety ...

zdzisie - 13 Września, 2015 - 16:05

należy strzelać jak do wściekłych psów bez litosci i bez względu na kolor skory i wyznawaną religię. Do uchodźców w tym przypadku również, a nawet tym bardziej,  bo widać ,ze nie przyjeżdżaja tu po pomoc.

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1493178#comment-1493178 

 

....pan Tarkowski zmarszczył brwi, pomyślał chwilę a potem rzekł
poważnie,
- Słuchaj Stasiu !

Śmiercią nie wolno nikomu szafować, ale jeśli ktoś grozi Twojej Ojczyźnie, życiu twej matki, siostry, lub życiu kobiety, którą ci oddano w opiekę, to pal mu w łeb, ani pytaj
i nie czyń sobie z tego
żadnych wyrzutów.......

Henryk Sienkiewicz

"W pustyni i w puszczy"

 
http://old.niepoprawni.pl/blog/1601/w-pustyni-i-w-puszczy
Vote up!
7
Vote down!
-1
#1493194

Mam wielką prośbę, żeby ktoś mieszkający w Londynie podszedł do Imama Anjem Choudary i zapytał go o to dlaczego chce zislamizować Polskę. Pytanie następne, czy będzie nakazywał islamskim imigrantom w Polsce żeby domagali się wprowadzenia prawa szariatu. Celowo napisałem słowo imigrantów, żeby powiedzieć że papież Franciszek apelował o przyjęcie uchodźców. Uchodźca a imigrant to nie to samo. Uchodźca uchodzi z terenu gdzie jemu lub jego rodzinie coś zagraża. Tutaj mamy do czynienia z falą rozwydrzonych młodych ludzi. Gdzie są ich rodziny, czyżby byli takimi egoistami? Usiłowanie narzucenia nam „kwot uchodźców”, już świadczy o tym że nie chodzi tu o humanizm a o realizację nieznanych jeszcze celów. Już samo słowo „kwota” w stosunku do ludzi kojarzy się z obozowym numerem.
W Polsce przyjmowani byli do tej pory uchodźcy i na ich wniosek po sprawdzeniu otrzymywali azyl. Czemu nie stosować tej zasady nadal?
Islamiści z Afryki i z krajów arabskich nie proszą o azyl ale wdzierają się siłą i domagają się świadczeń.

Jeżeli ktoś mnie zapyta czy jestem za przyjęciem uchodźców to powiem że tak, ale nie dla imigrantów, których rząd premier Kopacz w żadnym wypadku nie jest w stanie zweryfikować czy nie ma wśród nich wyszkolonych terrorystów, ani zapewnić im opieki.
Przekonały się o tym Niemcy i zamknęły granicę z Austrią, zostały też wstrzymane wszystkie połączenia kolejowe z Austrią i w tym jest zagrożenie dla nas.
Ta fala imigrantów chce się przedostać do Niemiec. Jeżeli będzie chciała ominąć blokadę na granicy Austriacko Niemieckiej]to wleje się do Polski, wtedy Niemcy mogą zamknąć granice z Polską i będziemy mieli nie 11 tys. a 60 tys. imigrantów.
Pan Szulc chyba będzie zadowolony?!

Anjem Choudary uznawany za jednego z najbardziej kontrowersyjnych, radykalnych i niebezpiecznych na Wyspach Brytyjskich, zapowiada wprowadzenie w Polsce prawa szariatu.
https://7777777blog.wordpress.com/2015/09/10/czy-tez-to-widzicie/#comment-55292

Baruch Efrati, kierownik jesziwy i rabin na okupowanym Zachodnim Brzegu, poproszony przez studenta o odniesienie się do rosnącej liczby muzułmanów w Europie stwierdził, iż islamizacja Europy to dobra rzecz”.   
https://forumemjot.wordpress.com/2013/04/12/izraelski-rabin-islamizacja-europy-to-dobra-rzecz-islamizacja-swiata-jako-zydowskie-narzedzie-w-walce-z-chrzescijanstwem-2/

Prośmy gorąco Maryję o opiekę i o obronę.
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/


 

 

Vote up!
8
Vote down!
-1

trzeźwy

#1493204

Rząd Angoli zdelegalizował islam, wszystkie meczety mają zostać zburzone


Źródło: 123rf.com

Była kolonia portugalska Angola, a obecnie państwo w zachodniej Afryce, zdelegalizowała Islam. Jako przyczynę podaje się prześladowania chrześcijan w islamskich krajach Afryki.

Prezydent Angoli, Jose Eduardo dos Santos, oświadczył, że nastąpił definitywny koniec islamu w rządzonym przez niego kraju. W sumie aż 95% z 20 milionów mieszkańców tego kraju to chrześcijanie. Wyznawcy islamu docierają do tego kraju z państw ościennych.

Władze Angoli nie żartują i wydano nakaz zamknięcia wszystkich meczetów w tym kraju. Następnym etapem ma być ich wyburzenie. Rządzący Angolą politycy twierdzą, że wiara muzułmańska jest zupełnie sprzeczna z kulturalnym dziedzictwem ich narodu.

Poza tym radykalny krok argumentuje się specyfiką islamu, która uniemożliwia normalne koegzystowanie wyznawców tej religii w społeczeństwie. Delegalizacja islamu to pierwszy taki krok na świecie podjęty w imię troski o dobro chrześcijańskiego społeczeństwa. To pierwszy kraj świata, który dostrzega nierównowagę między pozycją chrześcijan w krajach islamskich a muzułmanów w krajach o chrześcijańskim rodowodzie.”

źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rzad-angoli-zdelegalizowal-islam-wszystkie-meczety-maja-zostac-zburzone

Vote up!
11
Vote down!
0
#1493223

Ciekawym jest, ze dopiero rzad jednego z zachodnio afrykanskiego kraju pokazal jak waznym jest chrzescijanstwo...

Odnosnie tematu powyzszego artykulu Aleszuma postawie proste pytania :

Dlaczego uchodzcow z Syrii nie przyjmuja kraje muzulmanskie ?

Przeciez i blizej i wygodniej...

Czy te europejskie utrudnienia maja czemus i komus sluzyc ???

Czy stanowisko Uni Europejskiej w temacie uchodzcow z Syrii jest tozsamym z calkowitym rozmontowaniem obecnych struktur panstwowych na terenie Europy, slowem poprzez tego konia trojanskiego jakim sa uchodzcy z Syrii EU pragnie uformowac Europe na nowo. Mozna by rzec, ze po problemach z waluta euro, z hiszpanskimi i greckimi komplikacjami EU znalazlo wspaniale narzedzie w swoich politycznych " bierkach "

Gdy z pewnym dystansem patrze na moj kraj i na to cale EU, to widze bardzo duzo rownoleglych. Taka sama celowa destrukcja, taka sama korupcja, podobne irracjonalne zachowania politykow, albo dokladniej mowiac technokratow, celowa jazda bez trzymanki, a na dodatek prosto w mur z szybkoscia dzwieku...

Sytuacja geopolityczna na naszym kontynecie jest tak samo tragiczna jak w naszym oplakanym kraju. Mam nadzieje, ze podolamy tym wielkim przeszkodom , jakie przed nami stoja. Nadchodzace miesiace ukaza prawde i to w calej jej okazalosci. Moze to i dobrze, historia kolejny raz wykrzyczy Polakom "SPRAWDZAM " !!!

Zobaczymy, kto gral przy tym pokierowym stole i jakimi kartami...i komu i co " wyleci " z rekawa...

pzdr.

Krzysztof

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

chris

#1493360

Nie chcę, żeby w moim kraju byli ludzie, którzy traktują zgodnie z włąsną religią to dziecko jako towar. Kto wie, ile razy już zgwałcone.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1493383

I nie będzie już nigdy jak dotychczas; władze niemieckie poinstruowaly rodziców dziewcząt, żeby nie chodzily w mini i nie mialy dekoltów.

 

http://pikio.pl/zakazano-spodniczek-i-dekoltow-ze-wzgledu-na-islamskich-uchodzcow/

Vote up!
2
Vote down!
0
#1493388