Ile PO (KO itd.) zarabia na handlu żywym towarem?

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Trudno dziś zarabiać na lewym VAT, to przedsiębiorcy ze środowiska Białych Koszul (formacja PO) znaleźli nowe intratne źródło dochodu. Do tego wszystkiego mogą sobie zarabiając na przemycie bogatych osadników z krajów islamskich Afryki i Azji dorobić gębę postępowego

człowieka

ratującego przed mordercami ze Straży Granicznej klientów biura podróży Łukaszenko&Putin na granicy z Białorusią, których polscy faszyści nie chcą wpuścić do Unii Europejskiej. Obywatelka „Ewa M.S.” za jedyne 5 do 10 tysięcy euro przemycała do Polski osadników z Azji i Afryki przy pomocy udziałowców jej firmy transportowej z Indii, Pakistanu i Tadżykistanu.

Obywatelka „Ewa M.S.”

ku rozpaczy członków i sympatyków Platformy Obywatelskiej została aresztowana przez polskie przestępcze państwo, ale za chwilę wyjdzie z kryminału dzięki poręce polityków Platformy Obywatelskiej, jak poseł Tomasz Olichwer z Zabrza i Tomasz Aniśko z Ziemi Lubuskiej oraz innych wybitnych sympatyków Ruchu Ośmiu Gwiazd.

Jan Bogatko

Ps.: jak tylko Platforma wygra wybory w październiku, zapora na granicy z Białorusią zniknie, natomiast Niemcy w podzięce zamkną granicę z Polską. Cała opozycja walczy o likwidację swobody podróżowania obywateli: w swej nienawiści wobec Polski są przecież w stanie zrobić Polakom każde świństwo.

]]>https://wpolityce.pl/polityka/662674-znamy-szczegoly-sprawy-ewy-ms-wielk...]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

zgodnie z mafiją zasadą PO-PSL.

- Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, k***a (…). Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k***a, jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem - mówił jeszcze kilka lat temu członek PO Sławomir Neumann.

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1654464