Trzeba obalić Morawieckiego! Koszty nie grają roli.

Obrazek użytkownika Rafał Brzeski
Świat

W miniony piątek, w 75 rocznicę rozpoczęcia procesu norymberskiego, niemiecki minister spraw zagranicznych Heiko Maas napisał na Twitterze, że w Norymberdze “stanęli przed sądem mężczyźni odpowiedzialni za najohydniejsze zbrodnie w historii”. Czytając to internauci rzucili się poprawiać szefa niemieckiej dyplomacji, że nie wspomniał o narodowości zbrodniarzy. O naiwni! Heiko Maas doskonale wiedział co pisze i dlaczego tak pisze. Nie chodziło mu tylko o to, aby niemieckich kanclerzy nie straszyły po nocach widma dymów pieców krematoryjnych. Swym wpisem na TT kontynuował zaplanowane na dziesięciolecia, cierpliwe zdejmowanie odium winy z Niemców. Wszystkich Niemców. 

Kampania ta rozpoczęła się zanim jeszcze Trybunał w Norymberdze wydał swe wyroki. Winę stojących przed Trybunałem członków kierownictwa III Rzeszy ustalano tak dokładnie i pieczołowicie, obracając się w wąskim kręgu najważniejszych osobistości, że “wielu Niemców poczuło się uprawnionych do osądu, że reszta narodu była niewinna” - tak przynajmniej oceniał Tony Judt, w swej pracy “Powojnie: Historia Europy od roku 1945”. Wewnętrzne poczucie niewinności szybko doprowadziło Niemców do przekonania, że jako naród nie byli autorami zbrodni lecz ofiarami nazistów. 

W 40 rocznicę zakończenia wojny ówczesny prezydent Bundesrepublik, Richard von Weizsäcker mówił o “dniu wyzwolenia”.  Alianci wyzwolili Niemców z okowów nazizmu. 

Pół wieku po wojnie kanclerz Helmut Kohl mówił już o zbrodniach, które naziści popełnili “w imieniu Niemców”. Jakaś niesprecyzowana grupka (w Norymberdze sądzono zaledwie 22 osoby) wymordowała miliony, ale Niemcy pozostali nieskalani. 

W 75 rocznicę D-Day, lądowania Sprzymierzonych w Normandii, prezydent Frank-Walter Steinmeier stwierdził:  ”w 1945 roku zostaliśmy wyzwoleni”. 

Sefton Delmer, mistrz radiowej “czarnej propagandy” antyniemieckiej nadawanej w latach II wojny światowej z terytorium Wielkiej Brytanii wiele lat po wojnie ostrzegał przed “wybitnym talentem Niemców do  samowybielania się”. Pewnie nawet on nie przypuszczał, że to autowybielanie doprowadzi niemieckie elity polityczne do bezczelnego żądania pod adresem Stanów Zjednoczonych, aby wycofały się z Europy i zostawiły Niemcom “zaprowadzenie, w tym zbrojnie,  porządku w swoim sąsiedztwie – od państw bałtyckich po Bałkany, od Morza Północnego po Morze Śródziemne”.

Propozycja minister obrony Annegret Kramp-Karrenbauer wpisuje się w aktualne działania Berlina, które można skondensować do hasła: rząd Morawieckiego musi upaść. Kto grozi wetem rujnującym europejskie plany Niemiec musi być zlikwidowany przed zakończeniem niemieckiej prezydencji w UE. Należy uruchomić wszelkie aktywa, wykorzystać wszystkie sposoby i całą agenturę. Koszty nie grają roli.

Warto o tym pamiętać obserwując, co dzieje się w kraju.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:25)

Komentarze

powiedział, że "Niemcy byli pierwszymi ofiarami nazizmu", to czy można dziwić się, że niemiecki minister spraw zagranicznych Heiko Maas także wybiela Niemców?

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=1288

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1652970

Polska LEWICA to ZDRAJCY NASZEJ OJCZYZNY I NARODU POLSKIEGO.
A co robia "polacy"??????????????????????

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1653251

Tak traktowali Belgowie swoich niewolników z Konga. Zamordowali 8 milionów ludności Konga. I tacy ludobójcy chcą Polskę praworządności uczyć.

A WON szmaty lewackie

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652985

"Kto grozi wetem rujnującym europejskie plany Niemiec musi być zlikwidowany przed zakończeniem niemieckiej prezydencji w UE. Należy uruchomić wszelkie aktywa, wykorzystać wszystkie sposoby i całą agenturę. Koszty nie grają roli.

Warto o tym pamiętać obserwując, co dzieje się w kraju."

Szkoda, że Szanowny Autor tych prawdziwych do szpiku kości wniosków nie wspomniał o tym, że po 65 latach od  rozpoczęcia procesu norymberskiego, Niemcy wraz z sojusznikami, dokonały znowu potwornej zbrodni na elicie Polski ze sp. Prezydentem L.Kaczyńskim i 95 - ciu towarzyszących mu Polaków w tym na dowódcach WP i innych wysokich rangą funkcjonariuszom państwa.

Ta zbrodnia, wykonana przez konsorcjum państw zaangażowanych w ówczesną politykę resetu USA-Rosja jest paralelna pod względem rangi głównej osoby-ofiary tej zbrodni do tej z lipca 1943 roku w Gibraltarze. 

Zarówno tamta jak i ta z 10.04.2010 roku nie mogą doczekać się oficjalnego ujawnienia sprawców tej zbrodni, bo zarówno tamta z 1943 roku jak i ta  z 10.04.2010 roku były wynikiem gry interesów mocarstw i ich ujawnienie jest i zapewne długo jeszcze będzie elementem bierzacych gier geopolitycznych.
 

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-1
#1652995

Wiadomo, Niemcy, Amerykanie i żydy z masonami, tylko twoja ukochana Rosja nie ma z tym nic wspólnego, co za przypadek.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1653029

We łbie słoma z gęby sieczka - tyle potrafisz tępy. hipokryto!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1653092

To nie ja wypisuję absurdalne pierdoły z czapy. Można wiedzieć, jakie masz związki z Rosją i interes w jej wybielaniu? A może jesteś masonem z GRU?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1653098

Kiedy ja wybielałem sowieckich zbrodniarzy!

To że mordowali razem ze swoimi szwabskimi kamratami i żydowskimi zbrodniarzami, z lewakiem Obamą jako "capo di tutti capi" tej międzynarodowej globalistycznej mafii, to twój tępy łeb nie jest w stanie pojąć!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1653105

Kłamanie i wypisywanie bzdur to specjalność tego antypolskiego typa. Kłamie jak sowiecka
"Prawda", wychowany jest na cytatach Stalina i nienawiści do Polaków. Chociaż nigdy nie słyszałem o cytacie, który on zamieszcza pod swoimi bazgrołami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1653130

Zakłamana niemiecka propaganda wybielająca ten naród ze zbrodni III Rzeszy trwa już kilkadziesiąt lat. Powinniśmy się przyzwyczaić...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1653019

Zło jest złem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1653027

"Trzeba obalić Morawieckiego"- obalić to możesz pół litra!!! W Polsce jest demokracja i trzeba wygrać wybory. PIS wygrał demokratyczne wybory i ma mandat do wprowadzania zmian, które Polacy poparli w wyborach prezydenckich (51%).

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1653024

Jeżeli totalna opozycja już "nie boi się wywoływać wojny" i "maszeruje dalej" wbrew prawu, to o czym to świadczy?  Lewacy bezczelnie rządają   "obalenia Rządu" i bezwzględnie dążą do tego.  Państwo nie zamyka organizatorów "pełzającego zamachu", finansowanych za granicą. To czego można się spodziewać w najblizszym czasie? Pan Morawiecki musi wreszcie "tupnąć nogą" tu w kraju - dosyć! Jeżeli sam się boi, to powinien  "uzbroić" Polaków i przygotować do samoobrony. Historia lubi się powtarzać...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

RAK

#1653030

Kto? Kto ma tupnąć? Jeśli dotąd nie tupnięto, ba! Jeśli dotąd retoryka pozostaje na poziomie słabego popiskiwania, nieomal proszenia by nas nie karać tak surowo. Za winy których nie popełniliśmy. I kto miałby nas "uzbroić"? Rząd PiS któremu tak długo zajęło zrozumienie powagi sytuacji i jeszcze dłużej wyartykułowanie, że możliwe, że użyje weta? Rząd który cierpi na przewlekłość procesu podejmowania decyzji i powściąga wszelkie bardziej wyraziste ruchy, przekładając próby dyskutowania z osobnikami, którzy swój "szacunek" dla rozmów i rozmówców przejawiają przy każdej możliwej okazji. Przy okazji szyderczo prezentując pogardę i nienawiść do rządu, polskości, prawa...

Jeśli ten rząd nie przejawia odpowiedniej energii, sprawności działania, determinacji, to nie ma najmniejszych szans  na myśl uzbrojenia Polaków, nawet w proce. Radzę porzucić marzenia o zorganizowanej akcji w rodzaju pospolitego ruszenia pod jawnym lub cichym patronatem obecnych rządowych "pacyfistów". Jeśli już, to należy raczej od jutra przystąpić do organizowania sobie możliwości samoobrony. Wiem, jako zwolennik PiS, należy z wyżyn naszego światopoglądu oczekiwać działań legalnej władzy. Niestety, należy też wyciągać wnioski z lekcji historii.

One mówią, że liczenie w 100% na legalne władze, wiele już razy doprowadziło do zaprzepaszczenia szans i okazji. Dziś jak nigdy dotąd, bogatsi o wiedzę historyczną, znając konsekwencje działań ludzi odpowiedzialnych za Polskę,  za NAS, mamy obowiązek być czujnymi i przezornymi w dwójnasób. Musimy myśleć tak by w ostatecznym rachunku, nie okazało się, że istniał tylko plan A, którego realizację poszerzyliśmy legalnej władzy i na tym oparliśmy swoją przyszłość. Bo plan B rządu II Rzeczypospolitej to była ucieczka.

Czy i tym razem nikt z ludzi odpowiedzialnych za nasze losy nie zwieje w odpowiedniej chwili? Nie mam żadnej pewności. My możemy tu sobie dowolnie snuć wizje pięknoduchów. Ale twarda rzeczywistość lubi zaskakiwać. A nie dać się zaskoczyć, to jest pierwsza rzecz jaką musimy sobie dziś uświadomić. Tamci są gotowi od dawna. Przecież cały czas do tego świadomie dążą. Jeżeli rząd żyje złudzeniami, to ja ich od dawna już nie posiadam. W zamian stałem się posiadaczem czegoś innego, co być może pomoże pozbawić złudzeń tamtych. Gdy przyjdzie na to pora.

To chyba właśnie ta chwila w której należy, odpowiednio wcześniej uświadomić sobie realizm sytuacji. Choćby po to by później nie mieć sobie nic do zarzucenia.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1653066

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1653740